Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

паралелі нинішньої ситуації не із Ольстером, а із карибською кризою

угода по карибській кризі теж не влаштовувала нікого

але це було унікально мудре рішення, яке принесло користь усім.

Те ж саме треба було зробити і по ситуації з Донбасом, якщо б мова ішла про відповідальних політиків.

Але Порошенко цього не зробив, бо на виборах хотів грати карту радикального борця із Росією.
Зеленський цього не зробив щоб не підставлятись під критику Порошенка.

ні один, ні інший, про країну в даному випадку взагалі не думали і не думають.

і що найсмішніше обоє програють саме тому що обвели самі себе кругом пальця.

ні один не зробив, ні інший
бо розуміли що це втрата країни

так само як німці в свій час зрозуміли, що не можна об'єднуватись з НДР на умовах Сталіна
   
повний аналог - це якби коцапи самі анексували ОРДЛО, а не намагались примусть Україну інтегруати ОРДЛО
+
і га цьому гілку можна закривати.
   

і що, ще якийсь особливий статус для них?  :lol:
хай почекають на особливий статус, наш президент зайнятий на лижах в Буковелі,


це мені нагадує дописи гіпофіза про "ми єго одной лєвой" коли Януковича обирали

попереджали і я попереджав. Потім так і сталось.

ну і що, потім піднімати гілку і радіти що аяжигаваріл? людей то уже не повернеш

яка мені радість буде тикати тобі під носа це гигикання, коли кількість гробів буде така, що всі відвикнуть і плине кача співати, і на коліна падати?
   
це мені нагадує дописи гіпофіза про "ми єго одной лєвой" коли Януковича обирали

попереджали і я попереджав. Потім так і сталось.

ну і що, потім піднімати гілку і радіти що аяжигаваріл? людей то уже не повернеш

яка мені радість буде тикати тобі під носа це гигикання, коли кількість гробів буде така, що всі відвикнуть і плине кача співати, і на коліна падати?
і шо?
а хіба Україна кудись мусить поспішати з особливим статусом для ОРДЛО? Україна 7 років якось прожила без ОРДЛО

статус в процесі розробки, питання відповідальне і над ним працюють комісії і підкомітети
   
Доктор, сколько не будучи полным идиотом можно косить под идиота? Кацапам пох и на НАТО в Украине, и в Украину в НАТО, и на оружие НАТО в Украине, идея фикс кацапов озвученная уже на официальном уровне, что они не признают право Украины на независимое существование и никогда не признавали. Поэтому по их доктрине  или Украина будет в составе кацапов или должна быть уничтожена физически вместе с теми кто идентифицирует себя украинцами..все. Абсолютно фашистская доктрина. Что касается кубы и оружия, НАТА может в следующие 15 минут превратить парашу и радующихся неизвестно чему кацапов в радиоактивный пепел, им не нужна для этого Украина и ее территория от слова вообще.
   
Доктор, сколько не будучи полным идиотом можно косить под идиота? Кацапам пох и на НАТО в Украине, и в Украину в НАТО, и на оружие НАТО в Украине, идея фикс кацапов озвученная уже на официальном уровне, что они не признают право Украины на независимое существование и никогда не признавали. Поэтому по их доктрине  или Украина будет в составе кацапов или должна быть уничтожена физически вместе с теми кто идентифицирует себя украинцами..все. Абсолютно фашистская доктрина. Что касается кубы и оружия, НАТА может в следующие 15 минут превратить парашу и радующихся неизвестно чему кацапов в радиоактивный пепел, им не нужна для этого Украина и ее территория от слова вообще.


дегуманізація противника це один із елементів війни, тому нічого дивного що ти займаєшся самозалякуванням
орки, які ідуть нас убивати, вони їдять дітей і хочуть тільки крові

в реальності, як правило, значно менше пафосу і більше цинізму


   
Олдбой традиційно пропонує здатися на умовах кацапів, бо з'явилася загроза його сраці  :weep:
   
дегуманізація противника це один із елементів війни, тому нічого дивного що ти займаєшся самозалякуванням
орки, які ідуть нас убивати, вони їдять дітей і хочуть тільки крові

в реальності, як правило, значно менше пафосу і більше цинізму

На Донбасі деякі теж так вважали, а -2 млн тю-тю... І не лише з міркувань патріотизму.
   
На Донбасі деякі теж так вважали, а -2 млн тю-тю... І не лише з міркувань патріотизму.


так це ж ти хочеш як на Донбасі

і то тільки тому, що твоїй сраці нічого не загрожує
   
так це ж ти хочеш як на Донбасі

і тільки тому, що твоїй сраці нічого не загрожує

Твоя срака конкретно хуйло пох, а ось комусь на місці твої квартирки та машинки зможуть стати в нагоді  :gigi:

Тому тут лише варіант триматися разом у надії, що зможемо відбитися в разі чого (а якщо не зможемо, то хоча б спробуємо). І інших варіантів боротися з Рашкою немає.
   
Твоя срака конкретно хуйло пох, а ось комусь на місці твої квартирки та машинки зможуть стати в нагоді  :gigi:

Тому тут лише варіант триматися разом у надії, що зможемо відбитися в разі чого (а якщо не зможемо, то хоча б спробуємо). І інших варіантів боротися з Рашкою немає.


тільки ти у Львові триматимешся за цицьку, якщо уточнити
   
тільки ти у Львові триматимешся за цицьку, якщо уточнити

А яка різниця? Чи ти думаєш, тут не буде мобілізації?
   
А яка різниця? Чи ти думаєш, тут не буде мобілізації?


буде
така як у тебе була в 2014
   
буде
така як у тебе була в 2014

Не сци, до Польщі не втечу :gigi: Так що буде кому тебе захистити, доки ти з обісраними штанцями в Полтаві сидітимеш.
   
Не сци, до Польщі не втечу :gigi: Так що буде кому тебе захистити, доки ти з обісраними штанцями в Полтаві сидітимеш.


та що мені сцяти
я уже таких хвастливих брехунів бачив достатньо
   
та що мені сцяти
я уже таких хвастливих брехунів бачив достатньо

У мене можливість емігрувати до Польщі була кілька останніх років. І явно не трускавки збирати. Але я тут. Так що за мене не хвилюйся.
   
дегуманізація противника це один із елементів війни, тому нічого дивного що ти займаєшся самозалякуванням
орки, які ідуть нас убивати, вони їдять дітей і хочуть тільки крові

в реальності, як правило, значно менше пафосу і більше цинізму

Интересно, а что ты ожидаешь от кацапов по отношению к себе например, если, гипотетически, в Полтаву зайдут кацапы..какая разница типа?
   
Интересно, а что ты ожидаешь от кацапов по отношению к себе например, если, гипотетически, в Полтаву зайдут кацапы..какая разница типа?

Повісить російський прапор на вікно та піде на роботу психів лікувати  :gigi:
   
Интересно, а что ты ожидаешь от кацапов по отношению к себе например, если, гипотетически, в Полтаву зайдут кацапы..какая разница типа?


так а шо тту гадать?

є Крим і є Донбас, от щось середнє між цими двома варіантами і чекає Україну у випадку війни
   
Доктор, сколько не будучи полным идиотом можно косить под идиота? Кацапам пох и на НАТО в Украине, и в Украину в НАТО, и на оружие НАТО в Украине, идея фикс кацапов озвученная уже на официальном уровне, что они не признают право Украины на независимое существование и никогда не признавали.
Ну, ніби психіатр, а як якийсь простачок буквально хотєлки психопата Пуцла сприймає.
   
так а шо тту гадать?

є Крим і є Донбас, от щось середнє між цими двома варіантами і чекає Україну у випадку війни

І ти наївно сподіваєшся, що буде ближче до Криму?  :weep:
   
та от в тому і тупість "ні капітуляції" що не розмістили і не розмістять

не відомо за що Україна і постраждає, за якесь пугало, якого немає і не буде
Постраждала, страждає і ще можливо постраждає лиш по факту свого існування. "Ти вінават лішь в том, шо хочєца мнє кушать" ©
   
Постраждала, страждає і ще можливо постраждає лиш по факту свого існування. "Ти вінават лішь в том, шо хочєца мнє кушать" ©


прямо дивуюсь який геній Петро

москалям треба було знищити Україну і розстріляти усіх українців, а він домовився всього лише про автономний статус Донбасу

як він так надурив глупоє хуйло?
   
прямо дивуюсь який геній Петро

москалям треба було знищити Україну і розстріляти усіх українців, а він домовився всього лише про автономний статус Донбасу

як він так надурив глупоє хуйло?

Можливо, тобі все одно, чи буде Україна під протекторатом Рашки чи ні. Але багато кому не все одно. Не треба всіх міряти по собі.
   
США розмістили ракети в Туреччині і у відповідь совок привіз ракети на Кубу.  Кенеді в обмін на те що приберуть ракети з Куби пообіцяв прибрати ракети з Туреччини й не чіпати Кастро.
   
Щоб були паралелі треба в Україні ракети розмістити.
   
Щоб були паралелі треба в Україні ракети розмістити.

та ще і такі як тоді були, і щоб фарба на них така сама була

паралель у тому, що ядерні держави ведуть торгівлю і розмін фігур
   
та ще і такі як тоді були, і щоб фарба на них така сама була

паралель у тому, що ядерні держави ведуть торгівлю і розмін фігур

Ти маєш рацію, ми можемо на мало що вплинути. Але і тупо сподіватися, що в разі безкровного поглинання "нічого поганого не станеться" (с) не варто, бо окупація є окупацією. І не факт, що буде, як у Криму, відносно спокійно.
   
Ти маєш рацію, ми можемо на мало що вплинути. Але і тупо сподіватися, що в разі безкровного поглинання "нічого поганого не станеться" (с) не варто, бо окупація є окупацією. І не факт, що буде, як у Криму, відносно спокійно.


ти з якоюсь метою оруеловщину просуваєш, доказуєш що війна це мир.

льохкім двіженієм рукі автономія перетворюється у "протекторат", а протекторат перетікає у безкровну окупацію, за якою треба нічтоже сумняшеся уже розказувати про геноцид. уже щоб ужас так ужас

хоча насправді перспектива окупації можлива лише у випадку війни і її досі не відбулось виключно завдяки МУ
   
прямо дивуюсь який геній Петро

москалям треба було знищити Україну і розстріляти усіх українців, а він домовився всього лише про автономний статус Донбасу

як він так надурив глупоє хуйло?
:)
Ну психіатр, Ви мене розчаровуєте. Де у мене щось було про "ростріляти усіх українців"?

Усіх українців - напевно ні, це навіть фізично важко. Але припинити існування України, як суверенної держави, на політичній мапі світу, лишити українців суверенітету і порозстрілювати "біндєр"  - так, звичайно, що ручки чешуться і саме це Пуцло і його клептократія і прагне.

На даному етапі повинно б бути зрозуміло взагалі-то, що Пуцлу не потрібен був лиш Крим і що виконай пуцлівські хотєлки, які вони собі нафантазували щодо Мінських Угод, то на цьому все припиниться, а не навпаки, ситуація не погіршиться для України у майбутньому.
   
:)
Ну психіатр, Ви мене розчаровуєте. Де у мене щось було про "ростріляти усіх українців"?

Усіх українців - напевно ні, це навіть фізично важко. Але припинити існування України, як суверенної держави, на політичній мапі світу, лишити українців суверенітету і порозстрілювати "біндєр"  - так, звичайно, що ручки чешуться і саме це Пуцло і його клептократія і прагне.

На даному етапі повинно б бути зрозуміло взагалі-то, що Пуцлу не потрібен був лиш Крим і що виконай пуцлівські хотєлки, які вони собі нафантазували щодо Мінських Угод, то на цьому все припиниться, а не навпаки, ситуація не погіршиться для України у майбутньому.


ну так в чому логіка?

двічі у них відкрита дорога на Київ а вони замість просуватись починають папріці підписувати про те, щоб повернути навіть уже захоплене?

хуйло такий дурак чи це Петя його загіпнотизував?
   
та ще і такі як тоді були, і щоб фарба на них така сама була

паралель у тому, що ядерні держави ведуть торгівлю і розмін фігур
Тоді був розмін, зараз Хуйло  вимагає односторонньої поступки і взамін нічого рівноцінного не пропонує.
   
Тоді був розмін, зараз Хуйло  вимагає односторонньої поступки і взамін нічого рівноцінного не пропонує.


та нє, почитай он про меню на зустріч із Байденом

там будуть широкі торги

інша справа що Росія не має і третини тих можливостей що були у СССР і серйозність розмови зовсім інша
   
Ти маєш рацію, ми можемо на мало що вплинути. Але і тупо сподіватися, що в разі безкровного поглинання "нічого поганого не станеться" (с) не варто, бо окупація є окупацією. І не факт, що буде, як у Криму, відносно спокійно.

Не може вже бути відносно спокійно окупації.

Українці це вже анархо-демократи, хуйло від такого населення вже відвик, будуть підвали, розгони протестів танками, зникнення тисячами людей бозна-де і т.п.
   
ну так в чому логіка?

двічі у них відкрита дорога на Київ а вони замість просуватись починають папріці підписувати про те, щоб повернути навіть уже захоплене?

хуйло такий дурак чи це Петя його загіпнотизував?

Вибачаюсь, Ви завжди робите те, що Вам забажалось?
   
Вибачаюсь, Ви завжди робите те, що Вам забажалось?


не треба дурні питання задавати

якщо глупоє хуйло злякалось ЗСУ, звізди смерті, санкцій США, партизанської війни або лютої ненависті Петра, то так і скажіть
   
ну так в чому логіка?

двічі у них відкрита дорога на Київ а вони замість просуватись починають папріці підписувати про те, щоб повернути навіть уже захоплене?
мабуть тому що такий у хуйло modus operandi
"нас там нет" "це повсталі руссоязичні шахтарі" іт.п. КГБейщина.
хуйло не воєнний а КГБіст, звіси багато чого випливає.

і бажання представити все так ніби Росія ні при чому.
тому що анексії і окупації територій в Європі не було вже від гітлера 1938-39рр
а такі паралелі викликають у Європи і Заходу і НАТО бойовий (не тому що хоче а тому що доведеться) настрій.
   
не треба дурні питання задавати


Не треба уникати питання.

Ви слово "логіка" приплели до абсолютно алогічного міркування. Що якщо щось хочеться, то це ось так можна взяти і зробити - тобто, раз Пуцло бажає прибрати Україну з політичної мапи світу, полишити її суверенітету, то він це хоч ось так може зробити у будь-який момент і зробить коли забажає.

Тому знову - Ви завжди робите те, що Вам бажається?
Ну, наприклад, Вам треба гроші, Ви йдете у банк і вимагаєте, щоб Вам дали мільйон, чи що? Бо хочу второпати, як психіатр, ніби людина з вищою освітою, меле таке безглуздя і ще й претендує, щоб це може пролізти, як "логічне" міркування.
   
так а шо тту гадать?

є Крим і є Донбас, от щось середнє між цими двома варіантами і чекає Україну у випадку війни
ніякого повторення ні Криму-2014 ні ОРДЛО-2014 в 2021р. не може бути в принципі. 2014р було єдине вікно можливостей для "гібридного" втручання без декларованої участі Росії.
якщо війна то тілки повноцінна і гаряча з лінією фронту. і скоріш за все, втручанням ресурсу НАТО в тій чи іншій формі. Бо питання вже переросло Україну як таку.
але війни майже гарантовано не буде, бо всі ці рухи це насправді хореографія для створення фону на вищому рівні (Росія-США)
   
Не треба уникати питання.

Ви слово "логіка" приплели до абсолютно алогічного міркування. Що якщо щось хочеться, то це ось так можна взяти і зробити - тобто, раз Пуцло бажає прибрати Україну з політичної мапи світу, полишити її суверенітету, то він це хоч ось так може зробити у будь-який момент і зробить коли забажає.

Тому знову - Ви завжди робите те, що Вам бажається?
Ну, наприклад, Вам треба гроші, Ви йдете у банк і вимагаєте, щоб Вам дали мільйон, чи що? Бо хочу второпати, як психіатр, ніби людина з вищою освітою, меле таке безглуздя і ще й претендує, щоб це може пролізти, як "логічне" міркування.


ну якось навіть принизливо такі речі пояснювати.
я як і всі, роблю те що хочу, якщо на шляху не виникає неперборних перепон.

оскільки із нас двох великий психіатр ви а не я, і вам відомі потаємні бажання, то розкажіть що ж зупинило глупоє хуйло на шляху його потаємних маніакальних бажань?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія