Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

До патріотів,які не можуть переступити через антирейтинг Петра...

Я вас розумію...Але хоча б тоді не йти на вибори ви можете? Або зіпсувати бюлетень?
   
Толку? Зіпсований бюлетень нічим не відрізняється від невикористаного. Має значення лише кількість голосів за кожного з кандидатів.
Ще тиждень подивлюся на це біснування і таки переступлю.
   
3й кандидат від цього не з'явиться.
   
Не можем. :malyas:
   
 Скоро парламентські - там й подивимось. Є унікальна можливість - тріал тест президента на півроку  :rotate:
   
Скоро парламентські - там й подивимось. Є унікальна можливість - тріал тест президента на півроку  :rotate:
Нема там на що дивитися - буде таке саме. 80% парламенту займуть окупанти.
   
не тобі прихильнику капітельманші нам радити. не з твоїм інтелектом вибач.
   
Я вас розумію...Але хоча б тоді не йти на вибори ви можете? Або зіпсувати бюлетень?

На жаль не розумієш. Не піти, зіпсувати - це байдужість до того що відбувається.
Не можна так.
   
ми то можемо.. тай певно переступимо
але вийди на вулицю і в людей спитай)

тут тусується купка "хворих" )
   
ми то можемо.. тай певно переступимо
але вийди на вулицю і в людей спитай)

тут тусується купка "хворих" )

я б сказав "найбільш упоротих".
   
На жаль не розумієш. Не піти, зіпсувати - це байдужість до того що відбувається.
Не можна так.
----------------------------------------------
Якщо не можеш голосувати за Пецю, точніше проти Х...йла, то хочь тоді не йди. Зараз таких багато. Не можуть переступити через антирейтинг.Ніяк не можуть голосувати за Петра,хоча розуміють,що ЗЕля це жах та ганьба. Але тоді чого туди йти? Це хочь буде зрозумілим.
   
Цитата: Via
Толку? Зіпсований бюлетень нічим не відрізняється від невикористаного. Має значення лише кількість голосів за кожного з кандидатів.
Ще тиждень подивлюся на це біснування і таки переступлю.
а чого тоді волаєте, що вазелін українофоб та україножер? Самі тягнете до рота всякий непотріб, тим самим провокуючи інших на несприйняття? Несприйняття не українського (як ви помилково приписуєте опонентам) а саме непотрібу, незалежно від національності. Га?
   
не напружуйтесь, дайте бидломасі отримати свого Зебеніна - хай бидло скоштує цього гівна
   
Атирейтинг то можно в себе задавить.
А что делать с перспективой еще 5 лет просрать?
Я не знаю заким президентом будет Зеленский. Но я знаю, что последние годы мы скатываемся назад и сейчас или начнем выползать или пройдем точку невозврата.
   
я десь так і вчиню
мені обидва кандидати такі огидні, шо прямо кушать нє могу!
   
Куй вам порохоботи
Максимум зіпсувати бюлетень а не голос брехуну п***а і мародеру який вам ссить  у очі 20 років
   
Протывсихи когда-то привели к власти Яуковича, сейчас приведут Зеленкого.
О печальных исходах таких решений мы уже знаем
   
Вчора під моїм вікном кабінета у кахве відкрилася літня площадка. Так там святкувала вата тіпо перемогу над Украіною на усю потужність динаміків під пісні Талькова де він співає як "воскресне" та  заспіває до "Страны,вернувшейся с войны!" :facepalm1:  Киздец!
   
Я вас розумію...Але хоча б тоді не йти на вибори ви можете? Або зіпсувати бюлетень?

можем.

а зачем?
   
Скоро парламентські - там й подивимось. Є унікальна можливість - тріал тест президента на півроку  :rotate:

Цей тріал тест за півроку може розвалити країну накуй...
   
Протывсихи когда-то привели к власти Яуковича, сейчас приведут Зеленкого.
О печальных исходах таких решений мы уже знаем

ви вірите в світлі перспективи України за Петра-2?
тоді точно хай краще Вова спробує
   
можем.

а зачем?
==============================
Ну,якщо ти ватник... то це не для тебе писалося.
   
ви вірите в світлі перспективи України за Петра-2?
тоді точно хай краще Вова спробує
=============================
Повторюю,цей пост не писався для вати Зеленського. А для тих,хто не може проголосувати за Петра,хоча не хоче й Х...йла. А ти йди голосуй за пропуццінську мавпу,іудо.
   
Ссикло ще й темки редагує...
   
==============================
Ну,якщо ти ватник... то це не для тебе писалося.

честно говоря, мне жаль "патриотов", главным признаком ваты для которых стала ненависть других к пете.
Как же легко вас наипать  :weep: 
   
Цей тріал тест за півроку може розвалити країну накуй...
А шо - БеПеПе перейде всім складом до Зе? Чи Грося кудись подінеться? Чи запетрові боти почнуть топити за Зе?
   
Ссикло ще й темки редагує...
=========================
Не хочу,чтобы ветка засыралась таким г...вном пропуццинским как ты. Не люблю флудеров,что переходят на личности. Моя ветка- тебя,лайна тут не буде.
   
честно говоря, мне жаль "патриотов", главным признаком ваты для которых стала ненависть других к пете.
Как же легко вас наипать  :weep: 
=================================
ОК! Згоден, ненависть до Пеці меня зрозуміла, а голосування за пуццінську мавпу-ні. B-)
   
=================================
ОК! Згоден, ненависть до Пеці меня зрозуміла, а голосування за пуццінську мавпу-ні. B-)

них тебе непонятно. Если сводить к хуйломавпочкам, то З. мне представляется мавпочкой пока гипотетической, а вот П. большим таким хитрожопым павианом
   
в принципе те, кто поддерживает порошенко на форуме очень интересные ребята.  Неделями агрессивные посты.... все дебилы, идиоты, каазлы, ну и так далее...
потом: уважаемые товарищи.... очень прошу вас.... буду премного благодарен...

но потом снова срыв....
   
в принципе те, кто поддерживает порошенко на форуме очень интересные ребята.  Неделями агрессивные посты.... все дебилы, идиоты, каазлы, ну и так далее...
потом: уважаемые товарищи.... очень прошу вас.... буду премного благодарен...

но потом снова срыв....
=====================================
Писихолох  ты наш! Мы за Украину,а не за Пецю. Чо ты тут про Пецю? Напиши за альтернативу,за прихильники певної політсили... а то все от темки сливаетесь... приведи пример. Ну,типа,он за Украину или нет,за Х...йла или нет? А то мы видим тока,что оно против Украины и за Х...йла. Или ты не знаешь? Так тогда это шизофрения.
   
ZE обещал до второго тура обнародовать свои кандидатуры на министров, если не сделает или там в кандидатах будет сплошной 95й квартал, то испорчу бюллетень.
   
----------------------------------------------
Якщо не можеш голосувати за Пецю, точніше проти Х...йла, то хочь тоді не йди. Зараз таких багато. Не можуть переступити через антирейтинг.Ніяк не можуть голосувати за Петра,хоча розуміють,що ЗЕля це жах та ганьба. Але тоді чого туди йти? Це хочь буде зрозумілим.
Антирейтинг це пряма оцінка діяльності влади протягом 5 років. Саме на цьому і грунтується рішення про не підтримку.
А не на рекламних слоганах про х*йла, зрадників чи наркоманів, я цьому не вірю. 
   
Я вас розумію...Але хоча б тоді не йти на вибори ви можете? Або зіпсувати бюлетень?
Так не получится або за олигархов и мажоров-свинарчуков, або за надежду, пусть даже призрачную, но надежду.Что поделаешь, надежда умирает последней. Ну а мажоров свинарчуков за 5 лет шабаша и реинкарнации регионалов и схем мы насмотрелись.Понима ем-у них нет иного пути или лапшу очередной раз с помощью пропагандистов повесить на уши лохам или зачистка. Так что добро пожаловать в мир Оруэла или постсоветский мир детей красных директоров, прихватизировавших общенародное майно и передавших его по наследству.Ну а дальше все по Питириму Сорокину. Деградация власти. Вот поэтому даешь 0,7 %.Это лозунг настоящего совка-псевдонационалиста-вышеватника.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія