Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Попробуем?

Re: Попробуем?

 :pooh_on_b: Я тучка-тучка-тучка я вовсе не медведь, какієто не правельние пчоли.

Іду я подумати, що далі.
   
Re: Попробуем?

Я чекав більш вишукану відповідь, мабуть ви не в гуморі. Я дума скажет те саме тільки іншими словами, я маю право вам це дати а як ви ним скористаєтесь, я так рішила що це буде у вас... Але суть не міниться.  :shuffle:

Уважаемый ТimmiApostolMS!
Вам это право даю прежде всего для того, чтобы вы, как самый активный противник этого нововведения, нашли все самые тонкие стороны процесса.
И вам я доверяю.
Безусловно - вы сами решите, пользоваться этим правом или нет.
   
Re: Попробуем?

Уже відчув як Тейлор будує діалог? )))  :drinks: Я тепер не знаю, як себе покласти в ігнор, зі сторони Олени Юріївни - це було дуже по жіночому підступно .

Вселенная требует равновесия. Посему будет открытие похожих веток в публичном обсуждении и открытый посыл "приближённых" оттуда и до обеда...;)
   
Re: Попробуем?

Я думаю, теперь на ФУПе нужно прикрепить ветку с перечислением фупчегов у которых, как написала Тейлор, "есть привилегии", чтобы остальные фупчеки знали, кто теперь пользуется правом редактировать свои ветки, и решали сами, заходить ли в их ветки, оставлять ли там свои комменты и тем более знали бы, куда деваются их комменты, если их теперь сотрёт ТС.
   
Re: Попробуем?

А может просто игнорировать персонажей из списка?
   
Re: Попробуем?

А может просто игнорировать персонажей из списка?
Я так і роблю.

В мене ось яке цікаве питання. А чи може  людина з переліку підставляти інших дописувачів у своїх гілках .
Наприклад, відредагує незручний для нього пост так щоб він порушував правила й натисне доповідь на юзера.
А юзер не доведе що його пост  підправили?
   
Re: Попробуем?

А разве не будет писать "отредактировано"?
   
Re: Попробуем?

Я так і роблю.

В мене ось яке цікаве питання. А чи може  людина з переліку підставляти інших дописувачів у своїх гілках .
Наприклад, відредагує незручний для нього пост так щоб він порушував правила й натисне доповідь на юзера.
А юзер не доведе що його пост  підправили?
Так, можна...

В принципів можна зробити так щоб пости не видалялись з бази даних.  Не думаю, що Растіч - це реалізува, бо цей прийом використовують в основному в банківській і податкових базах...

Там казали буде приписка що редагував свою гілку, але це всьоголиш твоє слово проти слова іншого... 
   
Re: Попробуем?

А разве не будет писать "отредактировано"?
Буде, але ти можеш стверджувати що це ти лише мати убрав... цей поставити зірочки мол тут були мати.
   
Re: Попробуем?

повторно - уклінне прохання адміністрації - або охвіційно вивісити  мене в бан-листі, або пристрілити остаточно.
   
Re: Попробуем?

Вообще бредовая идея, сам ТС может быть предвзятым относительно какого то ФУПчика,  и будет "править" его посты..
   
Re: Попробуем?

Буде, але ти можеш стверджувати що це ти лише мати убрав... цей поставити зірочки мол тут були мати.

я так розумію буде написано хто відредагував
якщо натиснута доповідь на відредагований пост - то той хто останній редаугував має йти в бан
   
Re: Попробуем?

Нельзя здаваться, надо бороться с самодурством...

Микроба, это частный сайт.
Всё, что могут фупчеги   - это только писать здесь свои аргументы и надеяться, чтобы их услышали. Но окончательное решение принимает только владелец ресурса.

Фупчеги же могут или принимать правила игры, или уходить с ФУПа.
   
Re: Попробуем?

без привелей для tyu цей список неповноційнний.
(tu)  X(
+ ганс
+ дідас
+ ішаков
+ олдвуд

   
Re: Попробуем?

+антік
+Прол
+Стіві Джі
   
Re: Попробуем?

Это сильный аргумент, но и он, видимо,  не сработал, когда принималось решение.

Какая сложнейшая логическая конструкция. Я должна доказать шуше свою порядочность. Интересно какие у меня шансы  :)
   
Re: Попробуем?

Я бы предложила Barbarian, если ему интересно

Останнє редагування: 19 серпня 2018 19:37:03 від Olga Taylor
   
Re: Попробуем?

Пропоную Трололо, якщо він погодиться  (tu)
   
Re: Попробуем?

я так розумію буде написано хто відредагував
якщо натиснута доповідь на відредагований пост - то той хто останній редаугував має йти в бан

Коли ти натискаєш кнопку копіюється повідомлення і добавляється від кого.  Там тексту хто редагував скоріш за все не видно... Тоїсть якщо ти пожалівся то буде видно повідомлення  яке було на момент натикання кнопки. Якщо потім відредагував, то наче модератору пішло перше повідомлення, а ти потім відредагував. Я сумніваюсь що Растіч з копіював при посиланні і поле що було редагований пост. А скоріш за все йому щоб помістити повідомлення потрібне окреме поле...

Якщо модератор не бачить що повідомлення прийшло редаговане, то можна створити одне повідомлення де мені грублять, а на іншому що я його підтер, спочатку послати доповіддю повідомлення де я підставляв і грубив комусь, а за тим відредагувати в третє, мол я відредагував щоб грубість не була в моїй гілці. 
Я не знаю які поля і повідомлення ідуть до модератора, чи врахував це растіч я не знаю.

====================
Бази даних це не наука а мистецтво, наприклад у банковій сфері створється, ще додаткове поле, скрити чи видалити галочка. Людина натискає видалити кнопку, але інформація не видаляється, а ставиться в поле галочка видалено, якщо користувач натискає редагувати, він не редагує поле. Насправді команда коли він натискає редагувати звучить так, створити нове поле, скопіювати старого поля в нове, у старому поставмити позначку видалено. У інтерфейсі користувача прописано якщо стоїть галочка видалено, це рядок йому не доступний. Недолік раніше вважався, що база розростається, зараз це не проблема бо вінти великі і бази все рівно швидкі з такими масивами.

А щоб не міг редагувати адмінстратор базу даних маючи прямий доступ до вінта. Є інший захист, створюється ідентична база даних але одна шифрована, данні вносять в обидві бази одночасно. Робляться контрольні суми даних, і якщо в у відкриту вносять зміни, це буде видно по контрольній сумі з закритою базою даних... АБо можна робити постійно контрольні суми і шифрувати, тут треба подумати. І по закритій можна завжди дізнатись які були зміни.

=====================

А і забув сказати, я  не програміст і все вище це маячня... :lol: 
   
Re: Попробуем?

повторно - уклінне прохання адміністрації - або охвіційно вивісити  мене в бан-листі, або пристрілити остаточно.
Тобі не цікаво як людська природа візьме своє?

Люди є наркоманами на владу, і коли хтось їх виштовхує за межі комфорту, вони стають людьми і їх природа бере гору)))
   
Re: Попробуем?

Тобі не цікаво як людська природа візьме своє?

Люди є наркоманами на владу, і коли хтось їх виштовхує за межі комфорту, вони стають людьми і їх природа бере гору)))

це ти по собі судиш ?
   
Re: Попробуем?

Я думаю, теперь на ФУПе нужно прикрепить ветку с перечислением фупчегов у которых, как написала Тейлор, "есть привилегии", чтобы остальные фупчеки знали, кто теперь пользуется правом редактировать свои ветки, и решали сами, заходить ли в их ветки, оставлять ли там свои комменты и тем более знали бы, куда деваются их комменты, если их теперь сотрёт ТС.
Повністю згоден... А кнопку зробити так щоб коли натискає видалити вона скидувала допис у смітник. ))))
   
Re: Попробуем?

це ти по собі судиш ?
А я хіба не людина ? Я людина, тільки больові точки в мене в іншому місці. Але "СВІТ у Темряві" чого тебе заділо це? Вважаєш що є непогрішимим ? Я таким не є, тому і собі не хочу таку функцію.
   
Re: Попробуем?

думаєш, пограються і повернуть все на круги своя?
та ні, будуть таки жерти кактус.

Не знаю, для початку треба реалізувати щоб пости редагування чи видалення, не дівались, буде реально видно ситуацію чи є Фупчик упередженим... Мені взагалі не подобається, що втрачається інформація. З такою втратою інформації важче аналізувати форум на ботство, я маю наувазі модератору важче аналізувати на клонів, людина може проговоритись і вдіредагувати де себе зпалила. Потім можна стиль людини імітувати. А це ускладнює аналіз.
   
Re: Попробуем?

Повністю згоден... А кнопку зробити так щоб коли натискає видалити вона скидувала допис у смітник. ))))

хочу нагадати, що зараз ФУП поділений на касти.
Одних нагороджують привелеями модерації власних тем,
інші позбавлені права редагувати свої пости, не кажучи вже про відкриття гілок.
Так от останні навіть "Смітник" переглядати не можуть :weep: , щоб, наприклад, захистити себе від йомовірного самодурства обраних.
   
Re: Попробуем?

не маячня. саме так приблизно воно і робиться.
Але не на форумах, бо їх розробляли коли економили на всьому.... Та і не думалось що інформацію треба максиму зберігати.
   
Re: Попробуем?

Люкс, еліта - це діамант? То шлях утворення діаманту такий, спочатку на великий глибині (днові земної кори) він під велико-шаленим тиском утворюється. Потім в наслідок катаклізмів піднімається  на поверхню. А ще його мають найти а потім його має обробити майстер ювелір.



   
Re: Попробуем?

"Это хуже народа, это лучшие люди города!"(C)

Я одного не могу понять. Ольга Тейлор наезжала на Сергея Лещенко за "амбарную книгу" в деле Манафорта. Сергей Лещенко - сотрудник УП. Администрация УП дает расширенные права тому, кто "наезжал" на их сотрудника. Где логика?
   
Re: Попробуем?
ALF

Я так і роблю.

В мене ось яке цікаве питання. А чи може  людина з переліку підставляти інших дописувачів у своїх гілках .
Наприклад, відредагує незручний для нього пост так щоб він порушував правила й натисне доповідь на юзера.
А юзер не доведе що його пост  підправили?

"..на пятий день Зоркий Глаз побачив що в камері нема однієї стіни.."(с)

Птах -ти такий Зоркий Глаз ревнивий правилолюб, активний такий - тільки ось на першій сторінці теми коли я питав рівно про те саме в принципі - ти не побачив..

Відповіді не було.

Який сенс звертатись кудись в глухомань?

Для мене немає вже, тож не маю бажання ніякого приймати у цьому всьому участь.

Реально.

   
Re: Попробуем?
ska

Модераторы, а давайте для начала попробуйте, преодолев собственную трусость дать список тех, кого за последний месяц в темную лишили возможности создавать темы и голосовать, даже без мотивировки можно, просто список. Правду ведь говорить легко и приятно?
   
Re: Попробуем?

коли я питав рівно про те саме в принципі - ти не побачив..
Відповіді не було.

Ну так, саме тому, "повторение - мать учения".
Ти запитав без відповіді, то й я можу запитати те саме.
Якби відповідь була, тоді можна було б вважати, що я протупив.. B-)

Тим паче я розширив питання, що можуть не лише правити, але й дискредитувати дописувачів та фуячити на них доповіді в бан.
   
Re: Попробуем?

Ну хоть в админфоруме не мусорьте. Должно же быть хоть какое-то достоинство. Разбаловал вас Слав, сильно.

Твоя защита пособника бандитов и спор в админке - не одно и то же.

Тебе дали возможность создавать свои собственные ветки и там получать полный "одобрямс" так этим и займись.
   
Re: Попробуем?

уместнее было б обновлять первый пост вписывая ники. что б народ не рылся, а сразу видел кто с модерскими правами в своих темах
   
Re: Попробуем?
ska

Присмотрись к первой странице бан-листа и всё станет ясно. Всё уже говорено-переговорено вплоть до удаления моих комментариев.
Первый лист бан-листа это маленькая часть, остальные в темную, вот мой ник вы там видите? А запрет есть.
   
Re: Попробуем?

Спасибо, но я - пас. :)

После бана на 999 за "слив защитан" в адрес российского террориста Алексея Хлынова, он же Андрей Белозерский, для меня здесь всё ясно, особенно в свете последних веяний. Хотя гонта потом возмущался, форумчане ходили, просили. Но - пришлось отсидеть...

 (tu)

я одсидів 2 по 999 і один довічний з 2014 завдяки Бздарям, Бикуватам та Бєтонам
   
Re: Попробуем?

в каждом (нормальном) государстве право на насилие принадлежить исключительно государству
как только (государство) начинает (делегировать, передавая, спускать) право на насилие своим гражданам - вот тут и начинается самое весёлое
кроме того, "форум" по определению есть открытой площадкой общения, для анального огораживания существуют уютные бложики
   
Re: Попробуем?

в каждом (нормальном) государстве право на насилие принадлежить исключительно государству
как только (государство) начинает (делегировать, передавая, спускать) право на насилие своим гражданам - вот тут и начинается самое весёлое
кроме того, "форум" по определению есть открытой площадкой общения, для анального огораживания существуют уютные бложики

на сантехнічних форумах/бложиках забанили, що ти почав тут випоріжнюватися?
   
Re: Попробуем?

на сантехнічних форумах/бложиках забанили, що ти почав тут випоріжнюватися?
"анальное огораживание" - это устоявшийся термин для ситуации, когда автор бложика трёт/банит всё ему неугодное, оставляя только прихлебателей
этот же феномен случается тогда, когда мемберу дают модерировать его собственную ветку.
   
Re: Попробуем?

Плюс
Chambaly
птах Сорока
   
Re: Попробуем?

Микроба
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 4 гостей
 
Повна версія