Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

От я і пенсіонер 8-)

От я і пенсіонер 8-)

Майор, ЛС, 3-клас 8-)

Хор Верьовки - Несе Галя воду
   
Re: От я і пенсіонер 8-)

ви дома, між своїми
не переймайтесь  :love:
   
Re: От я і пенсіонер 8-)

сів нам на шію...
   
Re: От я і пенсіонер 8-)

Майор, ЛС, 3-клас 8-)
Так а лет сколько - 60 или 45?
   
Re: От я і пенсіонер 8-)

тут оклись був поросебот киянин, хотів топити печі пенсіонерами
   
Re: От я і пенсіонер 8-)

Так а лет сколько - 60 или 45?

45 комісію не пройшов, списали накуй 8-)
   
Re: От я і пенсіонер 8-)

45 комісію не пройшов, списали накуй
Скільки нарахували пенсіон?
   
Re: От я і пенсіонер 8-)

45 комісію не пройшов, списали накуй 8-)

Так это шикарно, поздравляю.
   
Re: От я і пенсіонер 8-)

45 комісію не пройшов, списали накуй 8-)
а ти що окрім як взводити курок зброї більше нічого не умієш?
   
Re: От я і пенсіонер 8-)

Грустно. Мне минмен нравится. Спокойный и без суеты. Может ещё восстановится.
   
Re: От я і пенсіонер 8-)

45 комісію не пройшов, списали накуй 8-)
Ну в 45 жизнь только начинается.. Будешь на рыбалку ходить, огородик, телевизор.
   
Re: От я і пенсіонер 8-)

Ну в 45 жизнь только начинается.. Будешь на рыбалку ходить, огородик, телевизор.
+ якусь молодицю (можна навіть 18-літню найти) пойопувати 8-)
   
Re: От я і пенсіонер 8-)

45 комісію не пройшов, списали накуй 8-)

салага )
вот мне бы моих сейчас 45 ...
   
Re: От я і пенсіонер 8-)

Не просто пенсіонер, а молодий і перспективний пенсіонер!)
   
Re: От я і пенсіонер 8-)

Скільки нарахували пенсіон?

Пацани 1 клас отримують 7200 грн
   
Re: От я і пенсіонер 8-)

Еееееееииииии *позіхає* - не перший і не останній . ))
   
Re: От я і пенсіонер 8-)

Пацани 1 клас отримують 7200 грн
Олигархи.
   
Re: От я і пенсіонер 8-)

тут оклись був поросебот киянин, хотів топити печі пенсіонерами
Державницький підхід у людини (tu)

А зараз і вугілля і газ дорогий.
   
Re: От я і пенсіонер 8-)

45 комісію не пройшов, списали накуй 8-)

В нас на канадщині в 67 відправляють. Є на роботі філіпінець якому 74, дуже розумний чувак. Я теж працюватиму поки не вмру. Без роботи життя скучне.
   
Re: От я і пенсіонер 8-)

   
Re: От я і пенсіонер 8-)

+ якусь молодицю (можна навіть 18-літню найти) пойопувати 8-)
єх-х ма-а,   денег бы  тьма, купил бы баб деревеьку  да еб помаленьку
   
Re: От я і пенсіонер 8-)

 :)
   
Re: От я і пенсіонер 8-)

сумне

ти кацап? скучне/сумне, boring/sad, aburrida/triste.
   
Re: От я і пенсіонер 8-)

сумне
нудне
   
Re: От я і пенсіонер 8-)

сумне - це "грустное"
   
Re: От я і пенсіонер 8-)

45 комісію не пройшов, списали накуй 8-)
такий молодий  ;o , думала, що ти старший.
   
Re: От я і пенсіонер 8-)

такий молодий  ;o , думала, що ти старший.


Та в нього є ще такий картуз, що можна людей грабувати в темних перевулках :gigi:  Життя тільки починається!)
   
Re: От я і пенсіонер 8-)

Сестра пішла на пенсію в 55. Блін, Україна багата держава, може собі дозволити. Інший родич на фіктивній інвалідності, паше як кінь в с/г. Хто б там навів порядок? Батько ще 30 років тому казав, що треба піночета...
   
Re: От я і пенсіонер 8-)

Теперь за популистов голосовать будет
   
Re: От я і пенсіонер 8-)

Шо таке ЛС?
   
Re: От я і пенсіонер 8-)

Ще один юний пенсіонер на нашу шию.
   
Re: От я і пенсіонер 8-)

сів нам на шію...

 А він що, із неї злазив...?  :(
   
Re: От я і пенсіонер 8-)

Ще один юний пенсіонер на нашу шию.

 Навпаки зменшив навантаження, раніше отримував яких тис 15., а зараз буде лише 6.  :D
   
Re: От я і пенсіонер 8-)

Батько ще 30 років тому казав, що треба піночета...

Ніяк не натякаючи на чиїхось батьків , але ! - з того що чули вуха та бачили очі впродовж трудового стажу , то і такі ото люде , котрі вголос виголошують "треба піночета" а ні трохи не соромились , хоч "жменю гайок" , хоч будь-що інше , що погано лежало , тягти додому , хоч іще ув останні комуняцькі роки , хоч вже ув Україні , бува ще й додаючи - "треба узяти , що-би ніхто не вкрало" .

Але і додати варто , що і тії , хто просто не звикло , зайвого раза язицюрою ляпати , що там , десь , та кого , треба , теж не соромились , теє ж самісіньке робити і ото тільки й того , що мовчки , та мабуть не усі поголовно . ))

Згадалось . ))
   
Re: От я і пенсіонер 8-)

Сестра пішла на пенсію в 55. Блін, Україна багата держава, може собі дозволити. Інший родич на фіктивній інвалідності, паше як кінь в с/г. Хто б там навів порядок? Батько ще 30 років тому казав, що треба піночета...

Треба дефолт животворящий. Поки що Блазень заганяє країну в боргову яму, на утримання імітаторів. Треба щоб перестали давати в борг. Скоро цей період настане.
   
Re: От я і пенсіонер 8-)

Да, самое интересное, что куча людей 30 лет получает зарплаты и пенсии, а как дошло дело до войны, то добробаты и трактористы воевали.
   
Re: От я і пенсіонер 8-)

Ніяк не натякаючи на чиїхось батьків , але ! - з того що чули вуха та бачили очі впродовж трудового стажу , то і такі ото люде , котрі вголос виголошують "треба піночета" а ні трохи не соромились , хоч "жменю гайок"....

 Проживаючи в совку я помітив іншу особливість стосовно даного питання...Піночета часто хотіли обмежені розумом, знаннями люди, яких, крім того, подібні Піночети на місцях добряче жучили і їм, щоб не було так образливо, бажалось, щоб жучили і інших за компанію. Подібна горезвісна ментальність в більшості властива росіянам, але, трапляється і серед нашого народу із подібними поглядами знаходяться.
   
Re: От я і пенсіонер 8-)

Да, самое интересное, что куча людей 30 лет получает зарплаты и пенсии, а как дошло дело до войны, то добробаты и трактористы воевали.
+1
   
Re: От я і пенсіонер 8-)

Да, самое интересное, что куча людей 30 лет получает зарплаты и пенсии, а как дошло дело до войны, то добробаты и трактористы воевали.

Еее , а чі "дозволить" хтось ото , хто ахтор цитованого , бо ж може таки не чат-бот цитоване друкував , перепитати риторично - а під час війни , комусь тра випікати хліб , а що-би хліб випікався , комусь тра час від часу обслуговувати піч хлібопекарську , міняючи запчастини , а що би міняти запчастини , то комусь тра тії запчастини виробити , а що-би тії запчастини виробити , комусь тра ремонтувати обладнання , котре тії запчастини виробляє ................... ................... ................... ...............? майже необмежена послідовність з одночасними і майже необмеженими кількостями перетинів

То що якомусь слюсареві з діючого заводу , котрий працює за мінімальну чі півтори мінімальних зарплатні і здатен придбати хіба вила чі сокирку , тра було ото кинути роботу і з вилами на танки бігти ..?

Чі як ..?

Навіщо примітизувати стосунки у живому суспільстві , та опосередковано звинувачувати когось ув чомусь явно неназваному ..?
   
Re: От я і пенсіонер 8-)

А от чому не був оголошений військовий стан , чому не була оголошена мобілізація , не бло миттєво закрито кордона , не було якісь надважливі промислові об'єкти примушено працювати з метою перемоги у війні , теє ніхто не знатиме і з "інформаціїї" у ЗММС , краще і висновків ніяких не робити , а як які і з'являцця , то собі і лишити , пам'ятаючи загальну методу приватизації 90-х .

А очікування , що ось-ось станецця перелічене були , були .
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія