Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Народжуваність попре, нє?

Re: Народжуваність попре, нє?

Можна, алеж ЗАЧЄМ? 8-)
Усе в житті робицця
завдяки тіки шоб аби є
бацця 8-)
Ти своїм існуванням опровергаєш цей тезіс.
   
Re: Народжуваність попре, нє?

Все, цыган будет больше нас, не говоря об алкашах. А после полученя последней выплаты они будут валить закордон или и того хуже, отправлять детей в интернат / выбрасывать на улицу. Тогда это как-то на 18 лет надо разбивать? И исключить цыган и алкашей. И не сейчас, а после войны.
Надійним є тільки примусове запліднення, років з 14 починати, поки в школі навчається вже віддала борг державі і можна працювати одразу.
   
Re: Народжуваність попре, нє?
Ale

Бо саме європейцям найбільше промили мозги що п'ятеро дітей це напряг і девіація а бездітність - нориа і життя для себе.
Пʼять дітей це єбанутість)
   
Re: Народжуваність попре, нє?

Пʼять дітей це єбанутість)

П'ять дітей це така ж норма як і бездітність.
   
Re: Народжуваність попре, нє?

посрав і спить, непрацюе:


   
Re: Народжуваність попре, нє?

Ви здивуєтесь але майже всі циганки з дітьми - матері одиначки. Нє, я розумію коли одинока жінка народжує дитину поза шлюбом. Одну. Но коли там 5-7  то яка вона в пень одиначка?, це вже "бізнес проект". Тому має бути підтримка багатодітних, соціалізованих родин, повних сімей, де батьки офіційно працюють ( батько працює, мати має хоча б мінімальний стаж 3 роки)




Нема чому дивуватися, про це всі знають. По-перше такі ціганки отримують гроші як матері - одиначки. По друге  спробуй таку мати посадити за злочин до буцігарні. А, табір знає хто її чоловік, проблем не має.
  Мій онук народився у 21 році. Батьки  підписали договір на послуги з пологовим будинком . Держава сплатила , мої нічого не доплачували. Це була суттєва допомога від держави, але другу дитину ,,будем ражать бліже к сарака , еслі будем." От і все.
   
Re: Народжуваність попре, нє?

Я народила трьох і дочка теж - нам зовсім не покуй на наших дітей. І діти нам не заважали жити і розвиватись.
Ви просто не любите дітей - ні своїх ні тим більше чужих. Для вас то лише турботи, витрати часу і грошей - краще собачку завести.


Здебільшого сучасні батьки не хочуть відповідальності, тож ууцика завести простіше.
От я зранку забираю онука і привожу його до дому на 18.30.  І за таким графіком його мати часто каже - ,, я ат ніво устала"! Вона його не бачить весь день і на вихідні - устала!
   
Re: Народжуваність попре, нє?

Ще більше жерти, ще довше спати і сидіти втупившись в тєлєк, а тепер в комп?
У всіх своє.
   
Re: Народжуваність попре, нє?
Ale

П'ять дітей це така ж норма як і бездітність.
Що то що то - пиндець)
Але це вибір кожного)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія