Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Де?

Re: Де?
v10

А що махати лопатою вже не треба? Всі грамотні стали?
вручную? очень мало. но много платить за это не будут. так что копи на трактор. а не загранки за 2500 покупай, при реальной цене 500.
   
Re: Де?

как только начнет махать тракторцем вместо лопаты - так и зарплата выростет.
А у кого тракторця немає. тим що робиті???Сьогодні копати за 200 грн. куб, а завтра за 100????
   
Re: Де?

Напевно не складно здогадатися Поїду в ЄС. Я що гірше інших?
та кажеш що грошей на жратву не маєш,то який з тебе турист?
   
Re: Де?

Можу до Києва поїхати. Буду номера у Пазелей скручувати. Так що для вас краще відправити мене в ЄС
   
Re: Де?

Пан Гонта! Не звернув відразу увагу що Ви з Польщі. Може допоможете з працевлаштуванням? :)
   
Re: Де?

так я і питаю,що вмієте робити?
   
Re: Де?

та кажеш що грошей на жратву не маєш,то який з тебе турист?
Який нах турист? Я працювати поїду
   
Re: Де?

Який нах турист? Я працювати поїду
нелегально?
   
Re: Де?

так я і питаю,що вмієте робити?
Що хочете Пан Гонта.  :) Все зроблю. Я ж з села
   
Re: Де?

Коли зарплатня буде хоча б як у Польщі? Коли ?! Скільки ще чекати? Нехай скажуть конкретно!


Ну на это и я ответить могу - когда производительность труда будет, как в Польше, а не как сейчас почти в 2е ниже чем у соседа-Бацьки.
   
Re: Де?

нелегально?
Можу і нелегально. Мені все одно :)  :)  :)
   
Re: Де?

А що махати лопатою вже не треба? Всі грамотні стали?


Нужно, но приблизительно в 3 раза чаще, чем тут. И без перекуров. Потянешь?
   
Re: Де?

А зачем в ЕС персонажи,  которые "все умеют"? С такой  квалификацией тока туда-------->
   
Re: Де?

Легко. А (NО) це де?
   
Re: Де?

Можу і нелегально. Мені все одно :)  :)  :)
[/quoteсправа в тому що нелегально краще не пробувати]
   
Re: Де?

Легко. А (NО) це де?
норвей
   
Re: Де?

А зачем в ЕС персонажи,  которые "все умеют"? С такой  квалификацией тока туда-------->
Там вже ти сидиш :gigi:
   
Re: Де?

Я звичайна людина з села і в мене вже нічого не залишилося. У Рашку я поїхати вже не можу. Є на те причини. Думав можна буде в ЄС. А ось дуля маком. І що тепер робити?


Сиди отам і не смикайся. Запасись вазеліном - він тобі пригодицця.
   
Re: Де?
v10

да, поймают - рискуешь больше никогда не поехать. ни работать, ни туристом :gigi:
   
Re: Де?

норвей
Та ну нах. Мені б у Німеччину або в Францію. А то що я в тій Норвегії серед пінгвінів робити буду?
   
Re: Де?

Коли зарплатня буде хоча б як у Польщі? Коли ?! Скільки ще чекати? Нехай скажуть конкретно!

Може й ніколи, бо економіка Польші росте/росла постійно...
   
Re: Де?

А у кого тракторця немає. тим що робиті???Сьогодні копати за 200 грн. куб, а завтра за 100????
бля,да...а послезавтра и за 50,а может и за мыску супа.сцк,это рынок.когда в 2007-2008 ломили бабло за кривую кладку и лопаточеловека,никого не ипло,кто и как за это им платить будет
   
Re: Де?

а кочегаром в АТО?А Айдар?
здесь были вакансии.
 B-)
   
Re: Де?

Сиди отам і не смикайся. Запасись вазеліном - він тобі пригодицця.
Кароффка  :lol:  :lol: Мууууу :lol:
   
Re: Де?

а кочегаром в АТО?А Айдар?
здесь были вакансии.
 B-)
Я і так в тій АТО. А де була та вакансія?
   
Re: Де?

Та ну нах. Мені б у Німеччину або в Францію. А то що я в тій Норвегії серед пінгвінів робити буду?
в норвегії заробиш в чотири рази білбше ніж в швабів
   
Re: Де?

Може й ніколи, бо економіка Польші росте/росла постійно...
я не знаю откуда сомнения.
никогда Украина не достигнет уровня Польши.
советую дальше розвивать кумовство и покупать за деньги дипломы для детей.
а потом задавать глупые вопросы Дэ ,Колы.Бггг.
   
Re: Де?

Я і так в тій АТО. А де була та вакансія?
У Пазели спроси
задавай  ему вопросы  смело-через монитор не воняет,не бойся.
   
Re: Де?

У Пазели спроси
задавай  ему вопросы  смело-через монитор не воняет,не бойся.
Бля... :(
   
Re: Де?

їдь в норвегію або швецію
   
Re: Де?

Можу ще менеджером. Є величезний досвід роботи
   
Re: Де?

я не знаю откуда сомнения.
никогда Украина не достигнет уровня Польши.
советую дальше розвивать кумовство и покупать за деньги дипломы для детей.
а потом задавать глупые вопросы Дэ ,Колы.Бггг.

Мені зрозуміло, звідки у мене "самнєнія", що Україна колись досягне рівень Польщі по зарплатні, але тим не менше, Ваша впевненість, що "никогда Украина не достигнет уровня Польши." не обгрунтована абсолютно.
   
Re: Де?

ну менеджером швидше всього тобі не світить ,тут своїх менеджерів дохуя безробітних))))
   
Re: Де?

ну менеджером швидше всього тобі не світить ,тут своїх менеджерів дохуя безробітних))))
А до вас Пан Гонта в Польщу? :)  :)  :)  [ua]
   
Re: Де?

та ви хочете відразу менеджером з високою зарплатою))))
не потягне май літл фактори такого цінного кадра))))
   
Re: Де?

Ну на это и я ответить могу - когда производительность труда будет, как в Польше, а не как сейчас почти в 2е ниже чем у соседа-Бацьки.
Хорош куйню писать пилять, как вы уже заипали аналитеги. Человек работает и должен не чувствовать в элементарном, нормально пожрать - вчера , сегодня и завтра. Иначе вас просто начнуть ипашить. Вы еще просто не поняли немного.
   
Re: Де?

Коротше. Пішло воно все! (td)
   
Re: Де?
v10

Хорош куйню писать пилять, как вы уже заипали аналитеги. Человек работает и должен не чувствовать в элементарном, нормально пожрать - вчера , сегодня и завтра. Иначе вас просто начнуть ипашить. Вы еще просто не поняли немного.
так если он объем работы выполняет в 5 раза меньше чем в польше, с чего бы ему так же платить?
   
Re: Де?

так если он объем работы выполняет в 5 раза меньше чем в польше, с чего бы ему так же платить?
А звідки ти знаєш як я можу працювати? Я в 2002 люк від каналізації на руках 15 км в прийомку ніс. Зараз звичайно сили вже не ті але все ж
   
Re: Де?

так если он объем работы выполняет в 5 раза меньше чем в польше, с чего бы ему так же платить?
Год назад он копал такие же 3-4 куба земли, и что теперь??? И получал 500 баксов з/п. Это что , было наипалово самого себя??? Люди все видят, вчера работодавец ездил на лендкрузере, а завтра на  лендровере. Понимаешь, а он с варенки по 75 спрыгнул на чесночную по 35.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія