Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Де?

Re: Де?

проблема в тому що в україні нема реальногт ринку праці
друга закриті кордони для робочої сили
   
Re: Де?

 ТС советую - возьми хуй да застрелись из него.  :K
   
Re: Де?

это всё называется одним коротко-толстым-незатейливым термином - резюме.
   
Re: Де?

Коли зарплатня буде хоча б як у Польщі? Коли ?! Скільки ще чекати? Нехай скажуть конкретно!


Чекати довго. Як мінімум, українці перестануть красти. Ще питання?
   
Re: Де?

Панове, хлопець все правильно питає! Владі треба хоча б якусь свою обіцянку-цяцянку виконати, бо народ дуже знервований. Мені вже з полтави сказали, що скоро хуйлові вже більше будуть вірити ніж нашим київським підарасам
   
Re: Де?

Панове, хлопець все правильно питає! Владі треба хоча б якусь свою обіцянку-цяцянку виконати, бо народ дуже знервований. Мені вже з полтави сказали, що скоро хуйлові вже більше будуть вірити ніж нашим київським підарасам


Нема тобі віри, сука кацапська....   :laugh:
   
Re: Де?

Панове, хлопець все правильно питає! Владі треба хоча б якусь свою обіцянку-цяцянку виконати, бо народ дуже знервований. Мені вже з полтави сказали, що скоро хуйлові вже більше будуть вірити ніж нашим київським підарасам
Ну, в нас на Вінниччині хуйла лише проклинають, але вже, в принципі, і "нову владу" не менше клянуть.
Раніше люди не були такі злі на наших можновладців...А зараз кожен день все більше чую незадоволення.
Що буде восени, після чергової "реформи" - підвищення тарифів на електрику та комуналку, подумати страшно... :(
При тому, що середня зарплата в нас 1800-2000 гривень.
   
Re: Де?


 B-)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія