Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

радуйтесь. мои хейтеры B-) беда пришла в мой дом. надеюсь не непоправимое

всем добра.
эра милосердия - невозможна

корни скотства человеков - в невежестве: агорсивном , напыщенном и тщеславном.  и .что забавно. это нормально.

будем жить
   
непоправимое случилось.
сейчас -  жить с новыми вводными данными . желания особого нет . но обязан

 никто в этой ветке меня не удивил.
Та они никого не могут удивить. Плюнь. Черкни в личку шо случилось. Если это не слишком.
   
Выздоравливай.

P.S. ИМХО обсерание страны где живешс и получение кайфа от подначивания людей которые за нее переживают кармически негативная история

я не болен. очевидно. что  умер не я
   
Та они никого не могут удивить. Плюнь. Черкни в личку шо случилось. Если это не слишком.

спасибо.
слишком
   
спасибо.
слишком
Ну держись.
   
я не болен. очевидно. что  умер не я
сорри неправильно понял R.I.P.
Тебе сил и внимания любимых людей
   
Вітька, що сталося? Як хтось близький помер, прийми мої співчуття. Тата в мене 12 днів вже нема.
   
Вітька, що сталося? Як хтось близький помер, прийми мої співчуття. Тата в мене 12 днів вже нема.
ви дивна людина. в дзеркало на себе дивилися?
називаєте людину мудаком, і тут же йому в душу лізете.

на яку реакцію чи відповідь очикуєте?
хоч розумієте, що ви останній, кому він свій біль відкриє?

   
спасибо.
слишком

Тримайся.  :-)o
   
От сцуко, шукаю в собі якусь молекулу співчуття до ТС, але не можу знайти.
Тим паче, шо завжди є велика ймовірність, шо він звиздить.
   
всем спасибо

тримайся! сил тобі все пережити.

ну і, не всі люди лайно.

хоча, чим більше старша, тим більше мізантроп.
   
От сцуко, шукаю в собі якусь молекулу співчуття до ТС, але не можу знайти.
Тим паче, шо завжди є велика ймовірність, шо він звиздить.
А кроме самого себя ты вообще хоть кому-нибудь сочувствовал? B-)  Сомневаюсь.
   
Мабуть, в армію забрали на збори якісь.
Патрийот озвучил свой главный страх?
   
А кроме самого себя ты вообще хоть кому-нибудь сочувствовал?   Сомневаюсь.
Я й собі не співчуваю.
   
Вітька, що сталося? Як хтось близький помер, прийми мої співчуття. Тата в мене 12 днів вже нема.

Это ужасно. Мои соболезнования. Печально.(
   
Я й собі не співчуваю.
Ну это  не удивительно. А вот озвучивать хахоньки в отношении других как-то не слишком. На шо уж я не люблю свыноту,но в подобных ветках о их неприятностях не отмечаюсь.
Ну это дело вкуса. B-)  Верней - чувства меры.
   
ви дивна людина. в дзеркало на себе дивилися?
називаєте людину мудаком, і тут же йому в душу лізете.

на яку реакцію чи відповідь очикуєте?
хоч розумієте, що ви останній, кому він свій біль відкриє?
я розмовляв не з вами. З тою людиною ми поразуміемося. Думайте собі що хочете.
   
А вот озвучивать хахоньки в отношении других как-то не слишком.
Я гадаю, шо він бреше.
Тим паче шо у нього є опція модерувати власну гілку, відповідно може усі хаханьки повичищати, якщо я буду неправий.
   
Я гадаю, шо він бреше.
Тим паче шо у нього є опція модерувати власну гілку, відповідно може усі хаханьки повичищати, якщо я буду неправий.

Це вже занадто...
Та й бумеранг він такий...
   
Я гадаю, шо він бреше.
Тим паче шо у нього є опція модерувати власну гілку, відповідно може усі хаханьки повичищати, якщо я буду неправий.
Не все этой опцией пользуются, как алкаш-вольтанутый или алениха.
А во-вторых, ты шо ожидаешь шо он будет тебе шось доказывать? Хайп можно устраивать и не в подобных ветках.
Ну то такое. Есть люди шо и по похоронах любят пошариться, шоб порадоваться шо они еще живы.
   
всем добра.
эра милосердия - невозможна

Не знаю, Аеліте
я Вам дуже симпатизую
Якщо тільки щось треба, кажіть

Щастя і Добра!
   
Це вже занадто...
Занадто, це створювати  садомазогілки для збирання  співчуттів фуйзна з якого приводу.
Нормальні люди зазвичай одразу  кажуть в чому річ або взагалі мовчать.

Тут  обурювалися, мовляв Петро робить хайп на смерті батька, щоб до суду не йти.
Так ТС також хайпиться фуйзна на чому.

Не все этой опцией пользуются, как алкаш-вольтанутый или алениха.
ТС користується,  раніше спалили.

Останнє редагування: 29 червня 2020 23:05:32 від птах Сорока
   
Я гадаю, шо він бреше.
Тим паче шо у нього є опція модерувати власну гілку, відповідно може усі хаханьки повичищати, якщо я буду неправий.
птахе, такими речами не жартують. В пана дійсно щось сталося. Віктор не став би таким жартувати, я трохі знайом з циєю людиною. Родина там святе.
   
Віктор не став би таким жартувати, я трохі знайом з циєю людиною. Родина там святе.
То нехай одразу каже в чому річ а не мутить собі "хайп на хейтерах".
Зазвичай люди, в яких біда в родині, не  мають часу "збирати лайки" зі співчуттями на форумах.
   
Це ФУП
Мабуть у багатьох в ігнорі був.
А тут аж цілу тему відкрив щоб усі побачили "у мене якась біда, ви маєте про то знати, але яка не скажу".
І одразу купа спраглих набігла цікавитися.
Так дитина привертає до себе увагу.
Вам не нравится? Пройдите молча. Человек облегчает душу. Ему плохо. Пусть жалуется. Разделим его печаль.
   
То нехай одразу каже в чому річ а не мутить собі "хайп на хейтерах".
Зазвичай люди, в яких біда в родині, не  мають часу "збирати лайки" зі співчуттями на форумах.
ну не каже, то й не каже. Лайків тут нема, збирати нема чого. Як сталася біда, ну, то таке життя. Він в жодного допомоги не просив, хочь йому й пропонували.  То всеж чоловік, хочь й мудак. Та всеж, краще втратити з Аелітом, ніж з якимось умовним ельфом знайти.
   
Человек облегчает душу.
Їпать, які люди!
А ну бабка, давай аблєгчайся )))
   
ви дивна людина. в дзеркало на себе дивилися?
називаєте людину мудаком, і тут же йому в душу лізете.

на яку реакцію чи відповідь очикуєте?
хоч розумієте, що ви останній, кому він свій біль відкриє?
этот человек возомнил себе, что после визуального контакта с ним он имеет право поливать его грязью.. Это для него нормально
   
этот человек возомнил себе, что после визуального контакта с ним он имеет право поливать его грязью.. Это для него нормально
Володимире, не піздіть, вас не питали. З паном Аелітом в нас скадні відносини, не лізте до них, все одно ніфіга не зрозумієте.
   
Вам не нравится? Пройдите молча. Человек облегчает душу. Ему плохо. Пусть жалуется. Разделим его печаль.
+1
Тримайся, Вітя. Як не завтра, то післязавтра точно буде новий день. Треба жити. І дожити до того дня.
   
Володимире, не піздіть, вас не питали. З паном Аелітом в нас скадні відносини, не лізте до них, все одно ніфіга не зрозумієте.
я розмовляв не з вами. З тою людиною ми порозуміемося. Думайте собі що хочете.  ;)
   
я розмовляв не з вами. З тою людиною ми порозуміемося. Думайте собі що хочете.  ;)
ну, тоді не оріть жирними буквами. Пан Аелит мудак, та чоловік й джентльмен. Як йому потрібна буде будь яка допомога, він знає, як зі мною зв'язатися.
   
Пан Аелит мудак, та чоловік й джентльмен.
"Мудак-джентельмен", ну точно як д'Артаньян, сцуко :weep:
   
ну, тоді не оріть жирними буквами. Пан Аелит мудак, та чоловік й джентльмен. Як йому потрібна буде будь яка допомога, він знає, як зі мною зв'язатися.
я повторил твои же слова просто
   
"Мудак-джентельмен", ну точно як д'Артаньян, сцуко :weep:
така вже людина. Дуже його поважаю.
   
На самом деле чувак умеет создать хайп на ровном месте. Это хороше умение. С другой стороны, вспомним мальчика и волков.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія