Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

[ua] Збираємо потрібне та корисне для 54 ОМБр

Re:  [ua] Збираємо потрібне та корисне для 54 ОМБр

Чи вам потрібний дрон?
ДА! ОЧЕНЬ! В приват пишить!
   
Re:  [ua] Збираємо потрібне та корисне для 54 ОМБр

Витрати:
1) -7839грн - Бандерівцю закинула оптом на соляру нс Трояна, щоб не чикатися по дрибницям, і то вже до самого місця передачи авто. Чеками звітуємо в кінці подорожи, а ви слідкуйте та смикайте нас. Ремонт машини добігає кінця, зараз поїздка до фонду за няшками, тест-драйв, отримання коліс.
150л.*52грн=7800грн і плюс комісія банку за перевод грошей.


2) -342грн - сплата за доставку НП посилки від волонтерської групи ""Борщ для ЗСУ"" (сухи борщи, супи, батончики і т.д), 5 коробок загальною вагою 25кг.

Сальдо  53821грн
PayPal      1693$
В Хоми Л.  560£

Картка Приватбанку: 5168 7450 1853 0060  Наталія.
Картка Монобанку: 5375411203433870 Наталія
https://send.monobank.ua/jar/3akyLxPgg

Бажаючим перевести гроши з-за кордону - велкам в приват мені або писати Хомі на адресу fup.charity@gmail.com

Останнє редагування: 25 березня 2023 21:11:08 від nativi
   
Re:  [ua] Збираємо потрібне та корисне для 54 ОМБр

Нещодавно ми з вами купили фари для  Трояна. Ось фотозвіт  до, в процесі, та після монтажа:











   
Re:  [ua] Збираємо потрібне та корисне для 54 ОМБр

а ну та. беушних фар на Міцубісі в Україні майже нема. одну купили у Львові за 4000. Одну у Києві за 2000. це все шо було на олх і шротах за тиждень часу пошуків.

нові фари коштують 4000 пара у Польщі. Доставка - 30 днів.  :D
п.с. це піздєц.
   
Re:  [ua] Збираємо потрібне та корисне для 54 ОМБр



Алінка збирала нашим ""Шаленим Максам"" на мотоцікл. Ця жінка - просто неймовірна, я ії трохі знаю.

Останнє редагування: 26 березня 2023 09:25:18 від nativi
   
Re:  [ua] Збираємо потрібне та корисне для 54 ОМБр



І ось вітаннячко від Кабса!
   
Re:  [ua] Збираємо потрібне та корисне для 54 ОМБр

https://t.me/k_2_54/67

ось друга частина, щойно опубликовано

   
Re:  [ua] Збираємо потрібне та корисне для 54 ОМБр

https://youtu.be/m6z1M9nvVMk
І ось вітаннячко від Кабса!

Кеп знаю читаєш часом .
1. ти пацан - тисну руку.
2. те шо ти розповів - це п***а і їбалайтунг.
3. підписався на тебе. не для зради. для того аби знати правду з перших рук.

вот і всьо (с) Маршал.
пс бережи себе !
   
Хлопці та дівчата, передивляючись окопні видоси, подумав шо наразі було би корисно хлопцям мати шось нашпальт цього. ССОшнікам вже запропонував. для штурмів вважаю це за потрібний девайс, але побачимо шо люди скажуть.
https://www.amazon.com/CampCo-Uzi-Periscope-Weatherproof-Aluminum-Periscope/dp/B001EA1GIK
Порадьтесь зі своїми бійцями. Бо є звідки брати дешевше ніж будь де.
   
Re:  [ua] Збираємо потрібне та корисне для 54 ОМБр

нашу головну волонтерку натіві і фінансового директора проекту  трохи занадто завантажили робою понаднормовою.

тому я замість неї викладу певний звіт.

ну я нині у свій вихідний кудись їздив і "дещо" привіз. ви заспонсорували 1000 грн на солярку.
показую результат  :D









   
Re:  [ua] Збираємо потрібне та корисне для 54 ОМБр

https://youtu.be/yyKuX6laEWk
Алінка збирала нашим ""Шаленим Максам"" на мотоцікл. Ця жінка - просто неймовірна, я ії трохі знаю.

айооой. Алінка. одразу лайк і підписка . Алінка чудесна і крута.
   
Re:  [ua] Збираємо потрібне та корисне для 54 ОМБр

Хлопці та дівчата, передивляючись окопні видоси, подумав шо наразі було би корисно хлопцям мати шось нашпальт цього. ССОшнікам вже запропонував. для штурмів вважаю це за потрібний девайс, але побачимо шо люди скажуть.
https://www.amazon.com/CampCo-Uzi-Periscope-Weatherproof-Aluminum-Periscope/dp/B001EA1GIK
Порадьтесь зі своїми бійцями. Бо є звідки брати дешевше ніж будь де.

нам потрібно
   
Я взяв один на пробу. наступного тижня прийде. Перевірю, протестую, подивлюсь чи можна доробити кріплення на треногу, та будемо приймати рішення.
Дізнайся в хлопців концептуально, якшо воно нормально працює, та оптика непогана, скільки приблизно девайсів потрібно для початку.
   
до речи на окуляр можна чипляти телефон на спеціальний адаптер, тоді можна робити зум ще й телефоном. це ще як мінімум плюс 3 збільшення та корекція різкості. та фоткі i відео робити.
   
Re:  [ua] Збираємо потрібне та корисне для 54 ОМБр

Я взяв один на пробу. наступного тижня прийде. Перевірю, протестую, подивлюсь чи можна доробити кріплення на треногу, та будемо приймати рішення.
Дізнайся в хлопців концептуально, якшо воно нормально працює, та оптика непогана, скільки приблизно девайсів потрібно для початку.

постав чітке завдання.
1. про що мова.
2. які військові завдання можна вирішити.
3. бюджет проекту.
4. час виконання.

п.с. вони дадуть відповідь. я тебе повідомлю.
п.п.с. можливо їм цього не тре. от так чесно і скажуть - нам не треба. вони чоткі пацани. не п***а ніколи.
   
Re:  [ua] Збираємо потрібне та корисне для 54 ОМБр

до речи на окуляр можна чипляти телефон на спеціальний адаптер, тоді можна робити зум ще й телефоном. це ще як мінімум плюс 3 збільшення та корекція різкості. та фоткі i відео робити.
а є таки адаптери на тф? покажи їх, будь ласка
   
Re:  [ua] Збираємо потрібне та корисне для 54 ОМБр

постав чітке завдання.
1. про що мова.
2. які військові завдання можна вирішити.
3. бюджет проекту.
4. час виконання.

п.с. вони дадуть відповідь. я тебе повідомлю.
п.п.с. можливо їм цього не тре. от так чесно і скажуть - нам не треба. вони чоткі пацани. не п***а ніколи.

вже сказал ротний - треба
   
а є таки адаптери на тф? покажи їх, будь ласка
https://www.aliexpress.com/item/1005005311437489.html?spm=a2g0o.productlist.main.5.7e601fd7dE3lz2&algo_pvid=e87a69ad-1364-4f61-887e-220a54640a65&aem_p4p_detail=20230326140817846420782659400024274214&algo_exp_id=e87a69ad-1364-4f61-887e-220a54640a65-2&pdp_ext_f=%7B%22sku_id%22%3A%2212000032586107539%22%7D&pdp_npi=3%40dis%21CAD%217.74%215.8%21%21%21%21%21%40211bf31716798648974637977d06ce%2112000032586107539%21sea%21CA%21189716624&curPageLogUid=zzQxflzVfAnV&ad_pvid=20230326140817846420782659400024274214_3&ad_pvid=20230326140817846420782659400024274214_3
   
постав чітке завдання.
1. про що мова.
2. які військові завдання можна вирішити.
3. бюджет проекту.
4. час виконання.

п.с. вони дадуть відповідь. я тебе повідомлю.
п.п.с. можливо їм цього не тре. от так чесно і скажуть - нам не треба. вони чоткі пацани. не п***а ніколи.

1. окопний перископ з трехкратним п"ятикратним збільшенням. Зроблений з алюмінію. Зразу не зломається в умовах війни. довга труба. з разсувним механізмом - 70см. я вже придумав як його за копійки доробити шоб не тримати в руках а втикати в бруствер якшо треба.
2. можна дивитись поверх бруствера не висовуючи голову з окопу. або при штурмі дивитись зза кутів будинків.
3. я можу брати по 60канадських долярів.
4. три тижні від замовлення до відгрузки у Львові. може навіть швидше
5. З додатковим пристоєм можна використовувати разом зі смартфоном, з усіма телефонними зручностями.



Останнє редагування: 27 березня 2023 00:23:34 від Вуйко_З_Онтаріо
   
Re:  [ua] Збираємо потрібне та корисне для 54 ОМБр

можна хвилину розслабону ?
дякую  :D

   
Re:  [ua] Збираємо потрібне та корисне для 54 ОМБр

я вже придумав як його за копійки доробити шоб не тримати в руках а втикати в бруствер якшо треба.
А якщо планкою скрутити два, то буде стереотруба...
Планка вирішить і задачу встановлення на штатів...
   
так. П-образна рама з диркою під фото болт у середині. можна чіпляти на фото монопод або на трипод. або на росзувну палку для фінської ходьби. Там у перископа
знизу ручка викручується. Вариантів дофіга
   
Re:  [ua] Збираємо потрібне та корисне для 54 ОМБр

А якщо планкою скрутити два, то буде стереотруба...
Планка вирішить і задачу встановлення на штатів...

 ;o  :buba:  :superman2:
   
Re:  [ua] Збираємо потрібне та корисне для 54 ОМБр

вже сказал ротний - треба

ну якшо комроти сказав треба - то робимо то всьо.
   
Re:  [ua] Збираємо потрібне та корисне для 54 ОМБр

1. окопний перископ з трехкратним п"ятикратним збільшенням. Зроблений з алюмінію. Зразу не зломається в умовах війни. довга труба. з разсувним механізмом - 70см. я вже придумав як його за копійки доробити шоб не тримати в руках а втикати в бруствер якшо треба.
2. можна дивитись поверх бруствера не висовуючи голову з окопу. або при штурмі дивитись зза кутів будинків.
3. я можу брати по 60канадських долярів.
4. три тижні від замовлення до відгрузки у Львові. може навіть швидше
5. З додатковим пристоєм можна використовувати разом зі смартфоном, з усіма телефонними зручностями.

то всьо до воїнів. натіві їм передасть. воїни скажут як і шо. все.
   
Re:  [ua] Збираємо потрібне та корисне для 54 ОМБр

Я не знаю в яку тему це запостити. Мені один у фейсбуці заявив, що в армії тільки дають:


Цитувати
я вас услышал вы ещё один из многих людей который верит в это
Ваше право но поверьте кроме берцы Талан,Пиксельной Формы,две пары носков,Футболки больше там не чего не дают
Не буду вам писать что нужно для своей защиты и жизни всего вам хорошего!

Що, каски і бронежилета та інших необхідних речей не дають?

Хто в темі, нехай мені дасть відповідь.


   
Все дають. Нехай то кацапське ІПСО заспіває шось нове. А хто не хоче те що дають, той собі купує 5.11, Ferro, Osprey, Ops-Core, MSA.
У людей у військах снаряга зараз як в Західних ЧВК. а деколи й краще. Але хто не хоче то купляти, все рівно мають пристойну броню та шоломи.
   
Re:  [ua] Збираємо потрібне та корисне для 54 ОМБр

Що, каски і бронежилета та інших необхідних речей не дають?

всіх забезпечують каскою стандарту ЗСУ. може, він свою десь пролюбив?
   
Re:  [ua] Збираємо потрібне та корисне для 54 ОМБр

( я не можу запостити текст. Якийсь глюк )

Останнє редагування: 29 березня 2023 00:30:46 від Slawv
   
Re:  [ua] Збираємо потрібне та корисне для 54 ОМБр

( я не можу запостити текст. Якийсь глюк )
   
Re:  [ua] Збираємо потрібне та корисне для 54 ОМБр

А пізніше він почав писати:
"подсумки 3 шт для АК 47
Подсумок для Гранаты
Турникеты CAT либо Time можно на крайний случай Сiч хотя бы что бы был один в идеале пару шт
Налакотники, наколенники
Тактический рюкзак"

"все остальное бронь каску аптечка и так дальше купил сам и помогали друзья знакомые"


Він пише, що йому треба ще купити. І також він виставив фото довідок, що він був в АТО:







Ви ж розумієте, що не кожному, хто таке просить, можна відсилати гроші.
   
Re:  [ua] Збираємо потрібне та корисне для 54 ОМБр

Він у фейсбуці почав з тексту:
"Михaил Мaкaров
Доброе утро всім рідним ,друзям та знайомим і просто людям котрі мене не знають..."

продовження в наступному дописі
   
Re:  [ua] Збираємо потрібне та корисне для 54 ОМБр

продовження попереднього допису

"Я звертаюся до вас з таким проханням...
Хочу повертатися назад на передову....прошу вас допомогти мені зібрати все необхідне... Дещо закупив собі сам...
Знаю що потрібно бо я був у 2014 в АТО у Сєвєродонецьку .
Прошу всіх небайдужих людей долучитися,як інформаційно так і фінансово...
Хто скільки може,я знаю,що дуже важкий час...тому нікого не заставляю допомогти коштами...
Хто не може коштами поширьте будь ласка допис"
   
Re:  [ua] Збираємо потрібне та корисне для 54 ОМБр

Все дають. Нехай то кацапське ІПСО заспіває шось нове. А хто не хоче те що дають, той собі купує 5.11, Ferro, Osprey, Ops-Core, MSA.
У людей у військах снаряга зараз як в Західних ЧВК. а деколи й краще. Але хто не хоче то купляти, все рівно мають пристойну броню та шоломи.

Це не кацапське ІПСО. Це просто підозріле повідомлення з випрошуванням грошей.
   
Re:  [ua] Збираємо потрібне та корисне для 54 ОМБр

   
вітаю, панове. поки я готую Трояна до поіздки на війну , усіляку медицину ше дістав корисну, шини на гівно і тд, Гур, Моссад, ЦРУ і Мі6 скинули таємне фото файного дуповоза з Уельсу. як і перше авто від фупу це Worrior і теж з номером 54 бригади.
Хома рішає питання відсрочки платежу.
Натіві вирішує питання з документами від військових.
Фото 7 пікапа (теж Воїна як першого). номери бригади 54 присутні.



   
Pochinaemo zbir?
   
Re:  [ua] Збираємо потрібне та корисне для 54 ОМБр

з paypal зара на кого актуальніше скидати?
   
Re:  [ua] Збираємо потрібне та корисне для 54 ОМБр

з paypal зара на кого актуальніше скидати?

Авто в Уелсі... то мабуть Хомі
   
з paypal зара на кого актуальніше скидати?

Хома вийде на фуп завтра після 21 години. пейпал працює він просив передати. на нього зараз найкраще то робити.

Авто вже близько до нас.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 5 гостей
 
Повна версія