Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Самые элитные специальности для поступления ;o

Стоматология ???
Один из моих знакомых, владелец сети стоматологических клиник в Украине, говорит никогда не возьму на работу без стажа как минимум 3-5 лет. А свой кабинет сделать с нуля, только оборудование надо около 100 шт зелени, это не считая помещения. Кто это такие поступающие в стоматологию? :)

діти стоматологів і владєльцев мереж стоматологічних клінік
   
І що,  всі прям на героїні сидять? А легка наркота у студентів в цілому світі популярна
Саме так.
Син знайомих вчиться в Англії. Майжі всі студенти час від часу вживають легкі наркотики.)
   
Цікава, поступил в Шевченко , на бюджет. Он у меня молодец. золотая медаль в школе. Учился в школе сам, мы ничего не проверяли и особо не контролировали. Химией заинтересовался тоже сам, участвовал во многих олимпиадах, во многих был в числе призеров. В общем похвалился. :)
   
Онук поступив до харківського універу радіоелектроніки на програмну інженерію на бюджет найнижчий бал, з яким пройшли - 187,5. У онука 192.
   
Re: Самые элитные специальности для поступления  ;o

решта- це просто ледарі, які бажають ще 5 років пинати балду за кошт батьків
давай почнемо з того, що ті, хто вчаться 5 років трудяжки, бо всі інші здобувають бакалавра за 4 роки.
   
Цікава, поступил в Шевченко , на бюджет. Он у меня молодец. золотая медаль в школе. Учился в школе сам, мы ничего не проверяли и особо не контролировали. Химией заинтересовался тоже сам, участвовал во многих олимпиадах, во многих был в числе призеров. В общем похвалился. :)
Вітаю вас!  :-B
Молодець ваш синуля.) Та й тут ваша заслуга, діти, зазвичай, беруть багато від батьків.)
Нехай щастить вашій дитині, бо хімія - важка наука. Але дуже цікава)  :)


П. С. Мені навіть жаль, що мої діти не обрали хімію: дочка - рекламщик, син - програмування обрав.
   
Re: Самые элитные специальности для поступления  ;o

кстати, никто не сдает комнату в районе университета Шевченко? бо с общагой туго , говорят в этом году.
   
давай почнемо з того, що ті, хто вчаться 5 років трудяжки, бо всі інші здобувають бакалавра за 4 роки.

бакалавр, магістр, це все зовсім нещодавно пішло
до цього було 5 років
зараз 4, ну може 5, якщо у батьків коштів на платну магістратуру вистачить
в периферійних вишах ціни на магістратуру не захмарні, навіть середнього достатку батьки можуть собі дозволити

я орієнтуюся на випуск зі школи свого сина - там з 30 випускників у виш варто було йти 5-6 людям, це по словах і класного керівника, і навіть частини батьків. Але пішли всі, навіть ті, кому 7 балів ставили із жалощів та які здали ЗНО на 130.
на платне, але пішли
зараз після вишів за спеціальністю працюють хіба що троє
   
Re: Самые элитные специальности для поступления  ;o

Цікава, дякую ! Главное верить в детей и все получится!
   
бакалавр, магістр, це все зовсім нещодавно пішло
до цього було 5 років
зараз 4, ну може 5, якщо у батьків коштів на платну магістратуру вистачить
в периферійних вишах ціни на магістратуру не захмарні, навіть середнього достатку батьки можуть собі дозволити

я орієнтуюся на випуск зі школи свого сина - там з 30 випускників у виш варто було йти 5-6 людям, це по словах і класного керівника, і навіть частини батьків. Але пішли всі, навіть ті, кому 7 балів ставили із жалощів та які здали ЗНО на 130.
на платне, але пішли
зараз після вишів за спеціальністю працюють хіба що троє
Ну так це їх проблеми, нє?)
   
у нас нормальних вузів ледь 10 на всю країну
Ну і норм. Все ж, я думаю, більше 10-ти. У одному Львові три, як мінімум.
   
Ну і норм. Все ж, я думаю, більше 10-ти. У одному Львові три, як мінімум.

ну хай навіть 20 нормальних
але ж функціонують сотні
і штампують недоумків з дипломами
   
Ну так це їх проблеми, нє?)

це не тільки їх проблема
девальвація вищої освіти і неробство молоді- це проблема суспільства
   
А шо ви хочете?
Шоб навчити інженера треба кілка науковців та інші інженери. Де їх взять?
А політолога або международніка хулі там вчить, прийде якесь Карасьов та напиздить за один заход на три пари вперед. Як мінімум

А потом всі такі - йопт, де вони понабирали таких дебілів. Де, де, навчили

   
ну хай навіть 20 нормальних
але ж функціонують сотні
і штампують недоумків з дипломами

а що робити дитині після школи  - на базар торгувати?
   
а що робити дитині після школи  - на базар торгувати?

ну якщо робити руками не вміє-хай йде торгувати
   
Re: Самые элитные специальности для поступления  ;o

ну якщо робити руками не вміє-хай йде торгувати
чом би не отримати вищу освіту, а потім *на базар торгувати*?
   
чом би не отримати вищу освіту, а потім *на базар торгувати*?

ну,десь так  -ще 4-5 років нехай пройдуть, а там може щось зміниться
   
чом би не отримати вищу освіту, а потім *на базар торгувати*?

будь ласка, але не бюджетним коштом
я вважаю марнотратством оплачувати за державний кошт байдикування здорових дієздатних лобурів протягом 4-5 років
   
Re: Самые элитные специальности для поступления  ;o

ну,десь так  -ще 4-5 років нехай пройдуть, а там може щось зміниться
за ці 4 роки діти дорослішають, розумнішають. не бачу нічого поганого навчатися у вишах .
   
ви всі не в темі  - ці високі бали означають тільки одне - на ці спеціальності виділили мало  бюджетних місць, от  бали вгору і поперли
(tu)
Нажаль ніхто не звернув уваги на пост Гонсалес.
Не знаю як інші, а стоматологія - то бали бюджетників, аж ніяк не контракту.
З кожним роком бюджетних місць все менше, відповідно конкуренція більше, тому й бали вище.
   
за ці 4 роки діти дорослішають, розумнішають. не бачу нічого поганого навчатися у вишах .

тобто до вишу вони такі тупі, що навіть на базарі торгувати не здатні?  B-)
   
Re: Самые элитные специальности для поступления  ;o

По своему опыту,  по итогу учебы малого в школе могу сказать что именно от школы зависит очень много при дальнейшем поступлении.Хотя я думаю что про это и так все знают.
Нам повезло оказаться в нормальной школе (гимназии) где был нормальный контингент учеников и их родителей.
После 9 класса директриса стала стаскивать в один класс всех кто учился на отлично, ( мой в том числе).
В итоге - у нас в классе 20 медалистов, из них половина золото. ( мой в том числе)
По поступлению в вузы - большинство класса прошло на бюджет в Шевченко, Могилянку, Богомольца.
   
Re: Самые элитные специальности для поступления  ;o

будь ласка, але не бюджетним коштом
я вважаю марнотратством оплачувати за державний кошт байдикування здорових дієздатних лобурів протягом 4-5 років
якщо з технічних спеціальностей прибрати бюджетний кошт, там студентів не залишиться взагалі.
   
Re: Самые элитные специальности для поступления  ;o

тобто до вишу вони такі тупі, що навіть на базарі торгувати не здатні?  B-)
який не який, але отримують розвиток у виші.  B-)
   
за ці 4 роки діти дорослішають, розумнішають. не бачу нічого поганого навчатися у вишах .

за власний рахунок -скільки завгодно
   
  з виділеним згідний, але мій приклад про наркотики в студентському середовищі, як елемент гібридної війни, взятий з конкретного прикладу, коли, на одному з міжнародних конкурсів, на котрому в завданнях розглядалися методи ведення гібридної війни, українські учасники застосували методику виявлення такої діяльності до свого студентського середовища в Україні і у розв'язку завдання отримали всі ознаки застосування розповсюдження наркотиків в студентському середовищі, як способу ведення гібридної війни хуйлостаном проти України...
  головними цілями такої діяльності є студенти найбільш рейтингових вишів в Україні...
а хто в них веде цю гібридну війну проти їхньої молоді? а в дхтатах, європі?

в нас масово на наркоту підсаджували в 90-их, в совків неляканих була дуже гнучка мораль і мінливі орієнтири. зараз молодь набагато розумніше, і наркоманів вже давно не бачу. а в 90-их в самому центрі міста, біля дитячого світу ширку продавали.
   
якщо з технічних спеціальностей прибрати бюджетний кошт, там студентів не залишиться взагалі.

колись, років 5 тому,  бачив перелік технічних спеціальностей нашого місцевого політеху
там третина спеціальностей таких, що наxyй не потрібні в сучасному світі, і випускники цих спеціальностей не працюють потім в будь-якому випадку за фахом
але їх не закривають, оскільки куди дівати викладачів+бюджетне фінансування на ці місця також потрібно вишу
якщо це буде тривати, виші ніколи не будуть модернізуватися
   
який не який, але отримують розвиток у виші.  B-)

та да
мене виш навичв за три роки віртуозно матюкатися і пити водяру в диких обсягах
після чого я заїбався печінку травмувати і пішов на третьому курсі працювати, де всьому навчився на практиці сам
   
От йде дитина в виш в 17-18, потім вчить шось там 5-6, ще якусь академку візьме.
І ось в 23-25 років виходить спєц, тіпа інноваційний менеджер медійних систем.
Якщо нема родичів-кумів та інших волохатих знайомих, які радісно заволають "как ми долго вас іскалі" і візьмуть чи устроять "ніхуянєделать", то срака.
25 годков, диплом є, професії нема, перспектива гірше ніж після бурси, бо в нормальній фірмі хєр хто молотка с пасатіжамі доручить.



   
Дурна думка, вибачте.
От маю купу знайомих серед молоді - друзі доньки та сина.
Нема нікого "індивідуально невизначених, брудних і нахабних створінь, які хочуть колотись і нюхати клєй".
Багато працюють з цікавими проектами, виграють міжнародні професійні конкурси.

Тому може, це у вас таке коло рідних/друзів/знайомих?
То не треба проектувати на всіх молодих людей.(
(tu)
Молодь у нас найкраща...
На них тільки і надію, коли виздихає цей совок, може тоді Україна дійсно стане Україною,
а не резервуацією для наживи...
   
От йде дитина в виш в 17-18, потім вчить шось там 5-6, ще якусь академку візьме.
І ось в 23-25 років виходить спєц, тіпа інноваційний менеджер медійних систем.
Якщо нема родичів-кумів та інших волохатих знайомих, які радісно заволають "как ми долго вас іскалі" і візьмуть чи устроять "ніхуянєделать", то срака.
25 годков, диплом є, професії нема, перспектива гірше ніж після бурси, бо в нормальній фірмі хєр хто молотка с пасатіжамі доручить.

нормальних фірм дуже мало
всюди чиїсь волохаті знайомі
якби були нормальні фірми то ВВП в Україні було б не таке мікроскопічне як воно є зараз
   
та да
мене виш навичв за три роки віртуозно матюкатися і пити водяру в диких обсягах
після чого я заїбався печінку травмувати і пішов на третьому курсі працювати, де всьому навчився на практиці сам
Гарно ви вчилися, одні вчаться інші бухають, кожен вибирає свій шлях...
   
Re: Самые элитные специальности для поступления  ;o

та да
мене виш навичв за три роки віртуозно матюкатися і пити водяру в диких обсягах
після чого я заїбався печінку травмувати і пішов на третьому курсі працювати, де всьому навчився на практиці сам
я вчилася у політехничному. ще за совка. рівно півгрупи навчились пити водяру, а інші півгрупи - ні.
найрозумніші були у першій половині. B-)
а матюкатися мене вчить ФУП)
   
От йде дитина в виш в 17-18, потім вчить шось там 5-6, ще якусь академку візьме.
І ось в 23-25 років виходить спєц, тіпа інноваційний менеджер медійних систем.
Якщо нема родичів-кумів та інших волохатих знайомих, які радісно заволають "как ми долго вас іскалі" і візьмуть чи устроять "ніхуянєделать", то срака.
25 годков, диплом є, професії нема, перспектива гірше ніж після бурси, бо в нормальній фірмі хєр хто молотка с пасатіжамі доручить.
це точно. знаю таких  - після юридичного факу і ще якогось економічного.
   
нормальних фірм дуже мало
всюди чиїсь волохаті знайомі
якби були нормальні фірми то ВВП в Україні було б не таке мікроскопічне як воно є зараз
Маєте рацію, тому дуже багато дійсно, толкових, виїзжає із країни...
   
Маєте рацію, тому дуже багато дійсно, толкових, виїзжає із країни...
+1
Розумніших вже на 3 - 4 курсі вербують іноземні компанії.
   
культ урологии - престижная профессия ?  8-:
   
абсолютно достойная первая строчка
   
Як я недавно чув:

У Франції потрібні півтора мільона будівельників та будівельних інженерів, але нема

зате є півмільона психологів, які сидять без роботи.

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія