Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Підвищити стипендію до 6,5 тисяч студентам з окупованих територій :D

Мінреінтеграції запропонувало Кабінету міністрів підвищити стипендію до 6500 гривень усім студентам, які приїхали з окупованих Росією Криму та Донбасу для навчання в українських університетах.

Джерело: глава міністерства Ірина Верещук в ефірі радіо "Крим.Реалії"

Пряма мова Верещук: "Ми запропонували, і я сподіваюся, мене підтримають колеги з уряду, і я навіть не сумніваюся, що мене підтримають і прем'єр, і президент, збільшити стипендію.

Вона має бути підвищена. Усім студентам, які приїхали з окупованих територій до 6,5 тисяч. Тобто, вдвічі буде збільшена стипендія.


Я щиро сподіваюся, що це трішки хоча б допоможе.

Ми зараз відстежуємо, що зменшується кількість абітурієнтів. Незначно, якщо говорити про Крим, то лише на 60 менше, ніж минулого року, але це теж підстава вважати, що треба щось робити й щось змінювати.
   
Дура, за чий рахунок і з яких х..в такі привилегії ? Або всім підняти або хай ідуть лісом молоді ватніки.
   
Так скоро дотягнуть до військового контрактника який отримує 10000
   
Багато хто не дуже розуміє донбасню. Вони без будь якої любові до України, навіть ненавидячі Україну, легко переселяються під пісні моргенштернів, і як було до 2014 року,намагаються кожен щось віджати. І молоді і ті що більш старі під  КобзДона. Так їх діточки легко переселяться,отримають 6500 та будуть срати на Український прапор.
   
Дураблять!
   
Багато хто не дуже розуміє донбасню. Вони без будь якої любові до України, навіть ненавидячі Україну, легко переселяються під пісні моргенштернів, і як було до 2014 року,намагаються кожен щось віджати. І молоді і ті що більш старі під  КобзДона. Так їх діточки легко переселяться,отримають 6500 та будуть срати на Український прапор.

100%
   
Ця дурепа хоче, щоб студенти з підконтрольних Україні територій почали волати "Путєн ввєді", щоб і їм підняли стипендії.
   
За рахунок зарплати депутатів і держслужбовців вищого рангу чом би й ні?
   
Боротьба Зе за виборця ще й за бюджетні гроші
   
до яких пір буде тривати ця дурня...
   
до яких пір буде тривати ця дурня...
Там як пороблено.Мало им Сивохи?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія