Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Потрібно говорити чесно: У вас два місяці: Наталія Мосейчук — Агіль Рустамзаде

1) нарід не дуже хоче переходити на військові рейки

Як це?  ;o

нарід бреше, коли каже що треба звільняти країну від кацапів?

SlavRedko - а що ти хочеш від суспільства? Як ти думаєш, яка сума буде, якщо порахувати всі донати від людей за час війни на ЗСУ?
ввести продуктові картки замість зарплати? ну то не буде донатів

Персонально я вже давно нічого від українського суспільства не хочу.
Як і не хочу нічого від американського суспільства. Це щоб не було воплів і соплів про ковбасника.

Питання що хоче саме українське суспільство. Чи хоче воно перемоги в цій війні? Чи йому на це наплювати.

Донати на ЗСУ це чудово. Але одними донатами війну виграти не можливо. Це просто I fill good херня.
А країна яка по населенню в 3 рази менше ворога а по фінансам і ресурсам в 10 може виграти цю війну тільки максимальною мобілізацією всіх ресурсів. В тому числі і людських.
Точити снаряди, робити дрони, міни, будувати оборонні укріплення, виробляти вибухівку, сидіти в окопі і стріляти…
Оцим повинні займатись всі громодяни України.
А пити смузі і пишатись в твітері своїм донатом то шлях до поразки. Фашераша просто перемеле в фарш готових воювати а інших поставить на коліна.

Але ще раз - я не воюю і нікого хто не воює не критикую.
Це персональний вибір. Просто треба зрозуміти причину і наслідки

Персонально я вже давно нічого від українського суспільства не хочу.
Як і не хочу нічого від американського суспільства. Це щоб не було воплів і соплів про ковбасника.

Питання що хоче саме українське суспільство. Чи хоче воно перемоги в цій війні? Чи йому на це наплювати.

Донати на ЗСУ це чудово. Але одними донатами війну виграти не можливо. Це просто I fill good херня.
А країна яка по населенню в 3 рази менше ворога а по фінансам і ресурсам в 10 може виграти цю війну тільки максимальною мобілізацією всіх ресурсів. В тому числі і людських.
Точити снаряди, робити дрони, міни, будувати оборонні укріплення, виробляти вибухівку, сидіти в окопі і стріляти…
Оцим повинні займатись всі громодяни України.
А пити смузі і пишатись в твітері своїм донатом то шлях до поразки. Фашераша просто перемеле в фарш готових воювати а інших поставить на коліна.

Але ще раз - я не воюю і нікого хто не воює не критикую.
Це персональний вибір. Просто треба зрозуміти причину і наслідки

а що ці громадяни істи будуть, чим оселі опалювати, де брати енергію?
якщо всі точити снаряди? до речі, з чого точити?
у війні економік Україна перемогти не може самостійно. Але, якщо Україна загине, то війна буде в тебе вдома, бо фашераша не зупиниться
і якщо не критикуєш, нащо ти взагалі сюди прийшов, і пишеш тут, що робити українцям?

Клоун програв війну.

Своїм корупційним кумовством.

а що ці громадяни істи будуть, чим оселі опалювати, де брати енергію?
якщо всі точити снаряди? до речі, з чого точити?
у війні економік Україна перемогти не може самостійно. Але, якщо Україна загине, то війна буде в тебе вдома, бо фашераша не зупиниться
і якщо не критикуєш, нащо ти взагалі сюди прийшов, і пишеш тут, що робити українцям?

Знову ви не думаєте що буде з вами а турбуєтесь що буде з кимось іншим…

Я пишу необхідну умову яка потрібна щоб виграти цю війну. А це вже діло українців спробувати зробити це реальністю чи думати про те який сорт сиру зʼїсти на сніданок

Клоун програв війну.

Це було зрозуміло спочатку.

Бо є патріотичн та переможнее кумовство, корупція та контрабанда і Мінськи перемоги а є огидне зелене кумовство та омансько-стамбульські капітуляції  :zrada:

Знову ви не думаєте що буде з вами а турбуєтесь що буде з кимось іншим…

Я пишу необхідну умову яка потрібна щоб виграти цю війну. А це вже діло українців спробувати зробити це реальністю чи думати про те який сорт сиру зʼїсти на сніданок

Ви може здивуєтесь, но в нас не радянська економіка. 90% підприємств то приватна власність, є державний укроборонпром, там заводи працюють. А так немає куди мобілізовувати людей, як ви вигадуєте

Ви може здивуєтесь, но в нас не радянська економіка. 90% підприємств то приватна власність, є державний укроборонпром, там заводи працюють. А так немає куди мобілізовувати людей, як ви вигадуєте

Я це чудово знаю. Але це не змінює просту аксіому - якщо все суспільство не почне працювати на перемогу в цій війні, а вирішить продовжувати бізнес приватної економіки як звичайно то правила цієї економіки буде встановлювати хуйло

Нагадайте мені, а хто такий Агіль Рустамзаде?

Клоун програв війну.

якщо так станеться ,то це ми програємо ,усі.Навчіться нести свою долю відповідальності також

Болтовню не слухав. Більшість перелічених тез повна маячня, особливо передостанній стосовно зменшення допомоги.

Одне ясно - всратий кончений цинічний "захід" із шкури вилізе, щоб примусити (своїми діями) Україну капітулювала до дати можливої передачі літаків.

Тому Агіль і каже про лічені місяці

якщо так станеться ,то це ми програємо ,усі.Навчіться нести свою долю відповідальності також

Це не за адресою. Він топив за Зелю, голосував за Зелю, а тепер плаче, що кловун програв війну  :laugh:

Останнє редагування: 29 листопада 2023 07:09:09 від Fisher

Головна ідея цього в"ю - "вина" війського керівництва.
Для цього ікспердиня Мусійчук і притягала його на канал.

Суспільство не готово воювати на всі 100%.
І тут ніякі політики і генерали нічого зробити не можуть
Це так.
А чому суспільство не готово?
Бо його політики й генерали не готували і не готують до війни.
Вони хочуть пропетляти на західній допомозі, нічого не міняючи в країні. Не беручи суспільство в акціонери України.
"Вірте в ЗСУ, чекайте перемоги, шашлики, кава в Криму..."

Нема "Вставай страна огромная, вставай на смертний бой..."

Це так.
Вони хочуть пропетляти на західній допомозі, нічого не міняючи в країні. Не беручи суспільство в акціонери України.

частково згоден ,але чого дивуватись ,якщо Зеленський прийшов до влади з тезами- подивитись у вічі ,зійтись по серединці ,відсунути оборону на другий план.Тоді що ви хочете від суспільства котре таку політику обрало ? Ще можна згадати що робилось та що не робилось але повинно було робитись ,за рік два до повномасштабного вторгнення

Останнє редагування: 29 листопада 2023 07:24:17 від Richo

Электорат зеленского мобилизоваться не готов.
А зеленскому ещё выборы выигрывать.
Так что условный электорат залужного сейчас бьётся на фронте, а электорат зеленского сидит на диване, и трогать его нельзя.

Так что условный электорат залужного сейчас бьётся на фронте, а электорат зеленского сидит на диване, и трогать его нельзя.
ну плюс мінус так нажаль

Головна ідея цього в"ю - "вина" війського керівництва.
Для цього ікспердиня Мусійчук і притягала його на канал.

Військове керівництво у нас очолює Верховний Головнокомандувач, якщо що

ну плюс мінус так нажаль

Воєнкомам пох чий ти електорат.

частково згоден ,але чого дивуватись ,якщо Зеленський прийшов до влади з тезами- подивитись у вічі ,зійтись по серединці ,відсунути оборону на другий план.Тоді що ви хочете від суспільства котре таку політику обрало ?
Це так.
Але з початком масштабного нападу настрої змінились.
Зеленський вже не надіється знайти мир в очах Путлера.
Та і суспільство стало більш зле на Росію.
Але мобілізацію на боротьбу, повинна робити влада.
А вона не робить навіть психологічної мобілізації.
А своїми діями часто сприяє і демотивації.

Нагадайте мені, а хто такий Агіль Рустамзаде?

Но в Телеграме он очень активно публикуется – на портале «STEM». Это независимый аналитический центр, специализирующийся на вопросах национальной и международной политики, экономики, безопасности. Штаб-квартира «STEM» располагается в Азербайджане, в Баку.

В штатах під час другої світової була радянська економіка? Чи може приватна власність це свята корова яку не можна чіпати?

Клоун програв війну.

це не так, м"яко кажучи.
Та й воює не він, а український народ.

Воєнкоми самі електорат

Военкомов ещё с цепи по настоящему не спустили. Это так, предварительные ласки.

Воєнкоми самі електорат

Угу, американських президентів. Тих, що зображені на доларах

Болтовню не слухав. Більшість перелічених тез повна маячня, особливо передостанній стосовно зменшення допомоги.

Одне ясно - всратий кончений цинічний "захід" із шкури вилізе, щоб примусити (своїми діями) Україну капітулювала до дати можливої передачі літаків.

Тому Агіль і каже про лічені місяці

Ну так якби ти послухав, то почув би, що Рустамзаде каже: потрібно на власні сили більше розраховувати і розвивати власне військове виробництво. І ті ж F-16 картини принципово не змінять.

Як це?  ;o

нарід бреше, коли каже що треба звільняти країну від кацапів?
Не бреше

Півтори години  - ви знущаєтесь ???
Можна вкрации ?
В "кратце" ... За два місяці нам всім п***а, а якщо не п***а то значить доведеться наступний полик про п***а записати  :buba:

В "кратце" ... За два місяці нам всім п***а, а якщо не п***а то значить доведеться наступний полик про п***а записати  :buba:

Підкажіть шановні ,
Це нам вже яка п***а якщо
Рахувати з першоі - два три дні

Підкажіть шановні ,
Це нам вже яка п***а якщо
Рахувати з першоі - два три дні
п***а нострадамити  це безкінечний  процес, тому підраховувати кількість п***а дурне заняття.  :buba:

Ну так якби ти послухав, то почув би, що Рустамзаде каже: потрібно на власні сили більше розраховувати і розвивати власне військове виробництво. І ті ж F-16 картини принципово не змінять.

Це казочка для дебілів - Рустамадзе, походу, повний дебіл.

Немає жодних шансів в України без допомоги заходу, хоч 100% переведи все на військові рейки - перемогти у самої великої териториально, ресурсно - і ядерної держави на світі. Яку кинули фактично один на один.

немає ЖОДНИХ шансів у любої країни європи НАОДИНЦІ  протистояти кацапам.

Я більше схиляюся, що отой відсоток світового ВВП - який СРАНІ союзнички самі собі малюють в 65% - то писулька, яка ніякого відношення до реальності не має.

Це не привід до паніки і складання рук.

Але я ще раз наголошую - захід влаштовує 100% на то, що ми тихо не пручаючись загинемо, тому і допомагаютьл нам рівно стільки, щоб не пручалися і не робили дурниць.
Тому цей план потрібно терміново розірвати. Щоб розуміли КОНЧЕНІ ЗАХІДНІ ТВАРЮКИ, які відібрали зброю ядерну, а тепер чекають нашого повного знищення
Що перед нашою загибеллю буде непереливки всім: https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1136653.0

Щоб думали - тварі.

Це казочка для дебілів - Рустамадзе, походу, повний дебіл.

Немає жодних шансів в України без допомоги заходу, хоч 100% переведи все на військові рейки - перемогти у самої великої териториально, ресурсно - і ядерної держави на світі. Яку кинули фактично один на один.

немає ЖОДНИХ шансів у любої країни європи НАОДИНЦІ  протистояти кацапам.

Я більше схиляюся, що отой відсоток світового ВВП - який СРАНІ союзнички самі собі малюють в 65% - то писулька, яка ніякого відношення до реальності не має.

Це не привід до паніки і складання рук.

Але я ще раз наголошую - захід влаштовує 100% на то, що ми тихо не пручаючись загинемо, тому і допомагаютьл нам рівно стільки, щоб не пручалися і не робили дурниць.
Тому цей план потрібно терміново розірвати. Щоб розуміли КОНЧЕНІ ЗАХІДНІ ТВАРЮКИ, які відібрали зброю ядерну, а тепер чекають нашого повного знищення
Що перед нашою загибеллю буде непереливки всім: https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1136653.0

Щоб думали - тварі.
ти думаєш твоі істерики чимось допоможуть ?

То виходить, росія - сверхдержава з другою армією світу? ;o

А я прогнозую таке.
2024 - хуйло перед виборами.
"Жести доброй волі":
1. Кацапи забираються повністю з Запоріжської, Херсонської та Харківської.
2. Україні "дозволяють" в ЄС - хай єврогеї відбудовують.

"Хатєлкі":
1. Крим, Луганська, Донецька - кацапам в межах областей (за Донецьку можуть бути варіанте, але захочуть всю бо має ж бути якась "пабєда" для бидла).
2. Нейтральний статус України - ніякого НАТО.
3. Зняття санкцій, це само собою.

Під це за залишки ЗВР кацапи формують в ЄС групу "уставшіх от войни", які мають кричати: Ура, ура! Треба брати/домовлятись!
Там вже є словаки, мадяри і Вілдерс. Інші можливі - хаби по відмиванню кацапогрошей і голота: Люкси, австріяки, Кіпр, греки, може Мальта. Швейци підгавкуватимуть цим xоч вони і не в ЄС.

І Хуйла якийсь шведський сісіліст запропонує на Нобелівську премію миру, як це було з Гітлером в 1939 році...

А я прогнозую таке.
2024 - хуйло перед виборами.
"Жести доброй волі":
1. Кацапи забираються повністю з Запоріжської, Херсонської та Харківської.
2. Україні "дозволяють" в ЄС - хай єврогеї відбудовують.

"Хатєлкі":
1. Крим, Луганська, Донецька - кацапам в межах областей (за Донецьку можуть бути варіанте, але захочуть всю бо має ж бути якась "пабєда" для бидла).
2. Нейтральний статус України - ніякого НАТО.
3. Зняття санкцій, це само собою.

Під це за залишки ЗВР кацапи формують в ЄС групу "уставшіх от войни", які мають кричати: Ура, ура! Треба брати/домовлятись!
Там вже є словаки, мадяри і Вілдерс. Інші можливі - хаби по відмиванню кацапогрошей і голота: Люкси, австріяки, Кіпр, греки, може Мальта. Швейци підгавкуватимуть цим xоч вони і не в ЄС.

І Хуйла якийсь шведський сісіліст запропонує на Нобелівську премію миру, як це було з Гітлером в 1939 році...
який 24,війна ще років п'ять як мінімум , з невеликими тягни -товкай з різних сторін

саме так  (tu)

Яку кинули фактично один на один.

на наше щастя - не кинули, допомагають.
але, звичайно, хотілося б більше...

+1
тільки з однією поправкою - бо політики (без генералів) не готували та не готують країну до війни,
а влада займається тільки вимірюванням рейтингів та воює через них з Залужним, як головним конкурентом

+1
тільки з однією поправкою - бо політики (без генералів) не готували та не готують країну до війни,
а влада займається тільки вимірюванням рейтингів та воює через них з Залужним, як головним конкурентом
Хороша "зрада", приємно читати  (tu)

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія