Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Дружину глави української розвідки отруїли – Маріанна Буданова у лікарні ;o

а сам Буданов?

Його ласково називали "бабоукладчик" ... хіт ларьків  :-)o

"Бабоукладчік" була ізраїльська водка Кєглєвіч. Десь 24-28градусів. На всі смаки - диня, апельсін, мандарін, ана-нас, ми-її  :laugh: А той амеретто - тільки мигдаль, нецікаво.

Гражданін і казав, що якийсь напій, важкодоступний в Україні

уточніть який - ми усі разом посміємося.

уточніть який - ми усі разом посміємося.

Він і навів приклад- Амаретто :)

Тому Будоноу потрібно менше пистіти   на публіку про плани атак проти кацапів а не в медіа-перформанси грати.

Більше справами займатися згідно посади непублічної особи.

А то виглядає як Кіріл і секта хлібовидовищ з тими інтервю.
Де вродився  де вчився де мешкає хто друзі хто знайомі.
Всі конче мають читати сценарії чергового голопоротька курва

А тепер хай лікує кохану  якщо сам вже не отруєний.

Тупизд

не думаю, що брехня
здоров"ям близьких не жартують заради піару
ну, я так вважаю

А пруф на самого Буданова есть?

Він і навів приклад- Амаретто :)

важкодоступний в Україні?

смішно..

Теж в АТБ продається. Як і віскі Black label. Отже, смаки у сім'ї розвідників демократичні (tu)

імхо хтось з оточення, хотіли щоб смерть настала чарез деякий час, щоб встигнути звалити і замести сліди, в іншому випадку при доступі до тіла вальнули би летальну дозу щоб макс за пару год було би всьо і без ризику для воскресіння

А таке взагалі без важких наслідків для здоров'я виліковується?

Залежить вiд речовини. Наприклад, є така собi дiметiлртуть. Таку штукенцiю важко вивести з органiзму. 

залежить від речовини та дози

>>>в Амаретто присмак мигдалю, а у миш'яка якраз такий присмак і є,

Ех, школота, чому вас тільки вчили....

Сам миш'як не має смаку та запаху.
Вже після отруєння з'являється металевий присмак із слабким запахом часнику при диханні.

Присмак мигдалю дають цианідні отрути після розкладання в організмі до синильної кислоти.

Отравление жены Буданова показало, что агентура РФ внедрена глубже, чем считалось – NYT
Российская агентура может быть внедрена в руководящие структуры Украины глубже, чем это представлялось ранее, считает The New York Times
Сергей Бережной

Отравление Марианны Будановой, жены руководителя Главного управления разведки Минобороны Кирилла Буданова, может говорить о том, что российская агентура внедрена в руководящие структуры Украины глубже, чем это представлялось ранее. Об этом пишет The New York Times.

"Если России удалось отравить Буданову, это может означать, что агенты РФ действовали ближе к внутренним кругам власти в Киеве, чем считалось ранее возможным", – отметило издание.

В то же время генерал Виктор Ягун, бывший заместитель главы контрразведки СБУ, в комментарии для NYT сказал, что оценку отравления Будановой можно будет дать только когда станет известно больше обстоятельств происшедшего, но он "был бы удивлен", если бы у Кремля обнаружилась агентура, которая способна приблизиться к Будановым. Ягун считает, что "на территории Украины просто нет необходимой агентуры, которая могла бы их отравить".

Суші багато поїли

Або Буданов сатаніст і жінку-вірянку РПЦ захотів убити для диявольських ритуалів (дарую дебільні варіанти для русні)

Зайшов у телегу прямого, під новиною про дружину буданова , таке враження , що сама скабеева писала коменти , вже так перемивали кистки і буданову і його дружині і співробітникам ГУР..
В мене одне питання до порохоботів ви бля в який реальності мешкаєте?
І коли той буданов хоть коли криве слово на пороха гнав?
Ну, я все понімаю політ боротьба, ( да і яке буданов має відношення до команди зеленського, буданов і при пороху був би на своєму місці і при зеле і при другому президентові)...
Навіщо так писати і такі сальні жарти про дружину головного розвідника.
Я ще подумав , та то кацапи зарегились і куражаться, але адміни там не видаляли ту діч і юзерів не блокують..то я і подумав це значить така політика..
Короче я хоть і не любитель цього гівна зеленого, но видалив накуй тот прямий ТК .Бо щось приблизне я читав у кацапів тільки...короче гидота .

"Бабоукладчік" була ізраїльська водка Кєглєвіч. Десь 24-28градусів. На всі смаки - диня, апельсін, мандарін, ана-нас, ми-її  :laugh: А той амеретто - тільки мигдаль, нецікаво.

Диня здається сама противна , а хімії стільки було в цій тіпа горілці , шо люди перділи смаком дині, апельсіну, мандприну та ананасу з динею та маракуєй :)
Я вже не кажу про відрижку ..
Але працювала вона таки знатно на дівчат :D 

Зайшов у телегу прямого, під новиною про дружину буданова , таке враження , що сама скабеева писала коменти , вже так перемивали кистки і буданову і його дружині і співробітникам ГУР..
Ну, я все понімаю політ боротьба, ( да і яке буданов має відношення до команди зеленського, буданов і при пороху був би на своєму місці і при зеле і при другому президентові)...
Я ще подумав , та то кацапи зарегились і куражаться, але адміни там не видаляли ту діч і юзерів не блокують..то я і подумав це значить така політика..
Короче я хоть і не любитель цього гівна зеленого, но видалив накуй тот прямий ТК .Бо щось приблизне я читав у кацапів тільки...короче гидота .
ти впевнений, що там самі порохоботи пишуть, а не десант з опешки?

ти впевнений, що там самі порохоботи пишуть, а не десант з опешки?
Чому не банять тоді?

Педрiли працюють на хуйла.  :X

Нiчого дивного. 

Педрiли працюють на хуйла.  :X

Нiчого дивного. 

зелені, бо у владі зелених - одні проросійські фсбісти та опзжисти

Отруєння дружини Буданова: у Зеленського розповіли, хто причетний до замаху
02.12.2023, 13:24

Отруєння дружини Буданова: у Зеленського розповіли, хто причетний до замаху

Подоляк зауважив, що на території України діє велика мережа російських спецслужб.

В Офісі президента вважають, що до отруєння дружини головного розвідника Кирила Буданова Маріанни Буданової причетна Росія. Таку думку "24 каналу" висловив радник керівника Офісу президента Михайло Подоляк, інформує UAINFO.org.

"Будемо об'єктивними з точки зору того, що Росія, на жаль, 30 років мала "відкриті двері" з Україною. Активно відпрацьовувала не лише інформаційний, політичний чи культурний простір в Україні, а також формувала ті чи інші агентські мережі. З більшим чи меншим легендуванням вони були законсервовані або одразу себе проявляли", - зазначив він.

Читайте також: Олександр Коваленко пояснив, чому ціллю отруєння стала саме дружина Буданова

Подоляк зауважив, що на території України діє велика мережа російських спецслужб.

"Їх періодично знаходить і заарештовує СБУ, яка вкрай професійно працює. Але зауважимо, що певна низка агентів з великою глибиною легендування все ще перебуває на території України. Чи мають вони доступ до чогось, чи можуть вони якісь ексцеси вчиняти? Так, можуть. Тому маємо розуміти: війна йде скрізь, навіть у Києві. Чи всі перебувають у зоні ризику? Так. Чи треба бути обережним? Безумовно. Чи треба про це говорити? Так, тому що це справедлива інформація, щоб ми відчували, що війна нікуди не зникла", - наголосив політик.

За словами Подоляка, Росія намагається завести до України своїх агентів, використовуючи треті країни.

"Війна сьогодні – це не лише лінія розмежування і безпосередньо фронтова лінія. Це також атаки по всій Україні ракетами та дронами, агентські роботи Росії, ДРГ в Сумській, Чернігівській областях. Це спроба завезти сюди ще якихось додаткових агентів, зокрема через територію третіх країн. Все це сьогодні працює", - розповів радник керівника ОП.

Він додав, що наразі триває розслідування у цій справі.

"Зрозуміло, що в результаті контрзаходів бачитимемо, чи в цьому є велика мережа, чи це якісь там випадкові агенти щось там робили тощо. Ціль цього зрозуміла. Знову ж таки, Росія хоче отримати тут максимальне збільшення панічних настроїв, бо це буде додатковим навантаженням. Так збільшуватиметься відсоток розчарованих людей, які будуть ще до того й налякані. Психологічна тактика Росії зрозуміла. Наша з вами тактика – розуміти, що ми перебуваємо у стані війни", - підсумував Подоляк.

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія