Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Оголошується мовчазний бойкот! [A]

Оголошується мовчазний бойкот! [A]

Продовження до https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1136415.msg27518191#msg27518191
Оголошую мовчазний бойкот до приходу притомного модератора.
Якась інститутка з інституту шляхетних панянок з нікудишніми нервами і від"ємним розумінням ситуації, яка живе за  середньоєвропейськи м часом, натворила чудес(інакше це не назвеш, і стосується не лише моєї скромної персони)

на форум буду заходити, але не писати. і то, якшо не забанять.
якшо раптом комусь знадоблюсь- гукайте Тіммі.
Хто має бажання- прошу приєднуватись.
[A] 

Re: Оголошується мовчазний бойкот! [A]

Байкотуй не байкотуй...
Але я і так зараз мало пишу

Пан Магістр, як казала одна юзеркиня, nobody gives a flying fuck. Модер студент на ставці що має 4 години на місяць.

Я вже готовий йти на 90+ якшо шо  :laugh:

nobody gives a flying fuck.

То Інанна любила англійські вирази фуй просциш вставляти

То Інанна любила англійські вирази фуй просциш вставляти
Бо вивчила мову і може собі дозволити (tu) Будь як Інанна (ц) Б. Хорват.

Бо вивчила мову і

виябується

виябується
Звичайно. Гне пальці. Але має повне право. Бо вам (та і мені) так не жити ніколи.

Звичайно. Гне пальці. Але має повне право. Бо вам (та і мені) так не жити ніколи.
Стопудів.

на форум буду заходити, але не писати.
а якщо Кароффка знову з'явиться?

Думаю, всесвіт переживе і не такий страшний катаклізм.

Оголошується мовчазний бойкот!
Пропоную оголосити голодування.

Троляки розпереживалися. (tu)  B-)

Не скажу, що підтримую Вас, пане Магістр, саме з цієї подачі.
 Але давно вже дійшов до висновку, що ботам допомагати створювати контент не слід.
 А тут їх зараз стало звбагато.. ;)

Проблема в том что здесь пасется куча штабных от зелёной плесени. Поддерживать жулье кроме штабных ,априори, никто не захочет. Эта свора активная, наглая и постоянно стучит вплоть до того что не там запятую поставил или двоеточие пропустил. Модеру с этим делом в падлу разбираться поэтому и такие траблы на форуме. В принципе ,сейчас лучше не писать или писать по минимуму до лучших времён

Можна і помовчати
Все одно що не напиши це вже хтось до тебе говорив або писав

а якщо Кароффка знову з'явиться?

а от це - гнусна провокація!

до речі -десь пропала.
може завалило у погребі?

Продовження до https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1136415.msg27518191#msg27518191
Якась інститутка з інституту шляхетних панянок з нікудишніми нервами і від"ємним розумінням ситуації, яка живе за  середньоєвропейськи м часом, натворила чудес(інакше це не назвеш, і стосується не лише моєї скромної персони)
Показати зображення...
Показати зображення...
[A] 

Я яким боком тут?)))

Доречі теж уникаю ФУП і писати і читати, зато деякі токсичні дописувачі отримали те що хотіли, сплошну вату в опоненти, тепер хай радіють.

Я яким боком тут?)))

Доречі теж уникаю ФУП і писати і читати, зато деякі токсичні дописувачі отримали те що хотіли, сплошну вату в опоненти, тепер хай радіють.
А вони їм не опоненти. Ви коли-небуть бачили щоб Семен чи хтось інший із активної зелені сперечався з ватою?

.

.

От за це буде третє попередження :gigi:

.
.-.- -.- ... .--. .-. .- .-- ..

Проблема в том что здесь пасется куча штабных от зелёной плесени. Поддерживать жулье кроме штабных ,априори, никто не захочет. Эта свора активная, наглая и постоянно стучит вплоть до того что не там запятую поставил или двоеточие пропустил. Модеру с этим делом в падлу разбираться поэтому и такие траблы на форуме. В принципе ,сейчас лучше не писать или писать по минимуму до лучших времён
писати треба. І треба критикувати владу. Погано критикуєте, так ніхто і не сидить, в Росії, США, Китаї за цей час посадили купу корупціонерів. А от писати зелена плесінь не треба.

Показати зображення...
Показати зображення...
[A] 
Всіх ботів Порошенка в  бан :K

Порошенка

Слава Петру!  [ua]

Згідно з новими дослідженнями, Всесвіт міг створити темну матерію в перші кілька хвилин Великого вибуху. Потім ці частинки потрапили в надщільні кишені. Деякі з цих кишень відкололися, перетворившись на чорні діри, які потім розчинилися в зливі багатьох «видів» частинок темної матерії, створивши «періодичну таблицю невидимих елементів темної матерії», пише астрофізик Пол Саттер
.....
І з тієї матерії мабуть чорти складаються. Во!

з тієї матерії мабуть чорти складаються.
Єрмак складається з цієї матерії  :X
бездоганно чорний, як моя совість

Єрмак складається з цієї матерії  :X
бездоганно чорний, як моя совість

А ще шабунька

А ще шабунька
спочатку була чорна безодня
вона породила сатану
сатана породив сороса
сорос породив шабуньку
...
наприкінці, в останні дні цього грішного світу, з'являється зелений лжепророк, який їде на чорному Єрмаку
а потім вже геймдалль дудає в г'ялорхорн і нам всім піздєц, чотири вершники, мертві на кораблі з нігтів і всі демони шибальби
а треба було просто обрати петра

писати треба. І треба критикувати владу. Погано критикуєте, так ніхто і не сидить, в Росії, США, Китаї за цей час посадили купу корупціонерів. А от писати зелена плесінь не треба.

https://youtu.be/fvWb8ONPLZE

А вони їм не опоненти. Ви коли-небуть бачили щоб Семен чи хтось інший із активної зелені сперечався з ватою?
От Бендерівець і Хома І турчинофф, просто раді теперешній супер ситуації... Мають те що вони тут випрошували.

От Бендерівець і Хома І турчинофф, просто раді теперешній супер ситуації... Мають те що вони тут випрошували.
Virgin Timmi, можеш дати лінк на те що я "випрошував"?

Показати зображення...
Доросла самка відкладає яйця, прикріплюючи їх до волосини, близько до шкіри голови. Життєздатні яйця зазвичай розташовані в межах 5-6 мм від шкіри голови. Яйця мають розмір 0,3 мм - 0,8 мм, овальні, від жовтого до білого кольору

я розумію, що вам синьо-білі кращі, з вашого регіону.

це пісдєц. Особливо до війни, коли тут були медведчуковці - арторіус укрпроект раббіт - ви з ними в одну дуду.

це пісдєц. Особливо до війни, коли тут були медведчуковці - арторіус укрпроект раббіт - ви з ними в одну дуду.
Я? А не ви?  Хто там у нас наживався на війні, не нагадаєте чиї то наративи? Медведчук, Козак, Деркач, Шарій, Дубінський... то чиї друзі були до війни? Невже ви думаєте що у всіх пам'ять як у гуппі

спочатку була чорна безодня
вона породила сатану
сатана породив сороса
сорос породив шабуньку
...
наприкінці, в останні дні цього грішного світу, з'являється зелений лжепророк, який їде на чорному Єрмаку
а потім вже геймдалль дудає в г'ялорхорн і нам всім піздєц, чотири вершники, мертві на кораблі з нігтів і всі демони шибальби
а треба було просто обрати петра
:lol:

.

.
на Тіммі теж образився?

(tu)
Про всяк випадок напишу що Слава Петру!  [ua]

.

Усім пофіг, пане Магістр. Не тратьте, куме, сили.

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей

Повна версія