Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

як вижити біженцям в Канаді

Re: як вижити біженцям в Канаді

В прилеглих до Мілана містечках можна знайти з двома спальнями квартиру за 400 євро. При мінімалці з/п в 800. Населення Італії більше за канадське на 15 млн. Канадці, що за уйопство з вашим житлом?

Уряд комуно-фашистів.

Як я написав - крановщик в порту Лос Анжелеса за 300 тисяч. Краще ніж переважна більшість кваліфікованих Data Scientists.

Кухню переробити - місяць праці для двох людей один з яких без досвіду - 30 тисяч праця. Краще ніж full stack developer.

у мене знайомий родить дахи - малий бізнес за цей рік 1.5 мільона. почав робити 3 роки назад. гелік новий купив.
я думаю сина з Computer Science переправити в trades. думаю сам з'їпать з того кодингу.
шось забагато туди людей поналізло.

Як зауважило багато дописувачів, нерухомість в Канаді в стані шаленої бульбашки.

Проблема що уряд ніколи не дасть їй здутися через те, що це фактично остання галузь екноміки на якій тримаються Канада. Уряд завозить буквально мільйони індусів та китайців щоби стримувати зарплати (при високій інлфяції), а вартість житла захмарною.

Ідеая такої демократії, як тут люблять писати, в тому, що борговими рабами легше керувати. Останні три ковідні роки уряд витягує за вуха як банкстерів, так і тих в кого є іпотека, і ще далі намагаєцця накачувати цю бюльбашку.

В мене мама зібралась туди,  знає трохи французької.  Куди їй краще?

З французькою чи без мови (все одно яку вчить) краще квебек - дешеве житло, дешеві авто страховки, дешеве навчання у ВНЗ дітям. І коли я кажу дешевші, це у 2-4 рази. Зарплати теж дещо нижчі, але не на багато. Ми дітей кожного літа відправляємо у табір біля Монреалю. Кращі умови і 4 тиждні за ті гроші, що в Онтаріо заплатиш за один. І природа дивна, і гірськолижні траси. Але холодніше .

По темі гілкі, нехай переїзджають у Калгарі. Син платить десь 1500 CAD, за хату. Підробляти можна єлєментарно, можна знайти щось за 15 Кад на годину, можна взяти домашних тварин - за кота 500, за собаку 700, ось тобі вже половина аренди
Хоча як син говорить - Калгарі гніле містечко, там робити нех, та і вся Канада дуже унила крім Ванкувера

Ну так, у світовій столиці героїну звісно всім весело. 1000 овердозів за місяць регулярно як годинник.  :D

у мене знайомий родить дахи - малий бізнес за цей рік 1.5 мільона. почав робити 3 роки назад. гелік новий купив.

Он продал недвигу в Лондоне и купил уже раскрученный бизнес franchise во Флориде. Не рассказывай сказки.

В порт Лос Анжелес/Лонг Біч працює майже 170 тисяч людей. Значно легше отримати роботу ніж в Тесла чи Голдман Сак в відділі штучного інтелекту.

І додаткові вигоди, що не треба обтяжувати себе інтелектом?  :D

Та унило, спокійно то мабуть добре для старих людей, або товстих дуже. А молодим потрібен двіж

Jasper всього 4 годин на авто. Там двіжуй до нескочу. А картинка? Альпи відпочивають…

Он продал недвигу в Лондоне и купил уже раскрученный бизнес franchise во Флориде. Не рассказывай сказки.
ні. це дуже легко перевірити- по даті отримання ліцензії. по першим розміщенням на home advisor. ну і я його вже знаю 2 роки )) дуже активний чувак 55 років.

рахунки він мені особисто показував. любить хизуватися.

Jasper всього 4 годин на авто. Там двіжуй до нескочу. А картинка? Альпи відпочивають…

То дитина асфальту. Вона такий движ не розуміє

Ціна на житло це натуральне рабство.
Ви ще Ніхто, ні мови ні професії ні знань як жити, ні конкретної стратегії як жити, ні розуміння суспільства
А ціну за житло треба платити Одразу.

Рабство продовжується навіть коли ви вже вилізли з нульового рівня
Те що ви заробляєте йде на погашення кредиту На Житло і на харчі

Себто ви живете та функціонуєте Для Того
Щоб викупити житло на старість, в кращому випадку передати у спадок
Бо вам воно вже не сильно потрібне
Життєві сили потрачені на придбання житла

Ми це все дуже добре бачимо по нумерному.
В 50 років - стрибки, стрибки, стрибки і конца та краю тому немає

Ми це все дуже добре бачимо по нумерному.
В 50 років - стрибки, стрибки, стрибки і конца та краю тому немає
у мене є знайомий handyman те саме. просто людина залипає у зоні комфорту і не хоче змінюватися.

а все що потрібно це почати розвивати свій малий бізнес

Аналітик який не може глянути прогноз погоди онлайн  :facepalm:

Не переживайте за біженців у Канаді, в них все буде ок.
тиждень тому було до (-15)
Унилий той Калгарі. Багато туди їдуть для того щоб стати на ноги, але потім все рівно ідуть хто в Торонто, хто в Ванкувер, хто в Штати
В Калгарі дуже комфортно хіба що дуже- дуже товстим людям.

у мене є знайомий handyman те саме. просто людина залипає у зоні комфорту і не хоче змінюватися.

а все що потрібно це почати розвивати свій малий бізнес

Але дл цього треба мати хочь якись знання, або спеціальність, треба бути профі в чомусь. А якщо в тебе ні виховання, ні освіти і ти можеш в своєму житті тільки стрибати, то який  в сраку бізнес?

Останнє редагування: 4 листопада 2023 16:28:03 від Турчинофф

Ну так, у світовій столиці героїну звісно всім весело. 1000 овердозів за місяць регулярно як годинник.  :D

Це де? Ванкувер?

Останнє редагування: 4 листопада 2023 16:31:38 від Турчинофф

ні. це дуже легко перевірити- по даті отримання ліцензії. по першим розміщенням на home advisor. ну і я його вже знаю 2 роки )) дуже активний чувак 55 років.

рахунки він мені особисто показував. любить хизуватися.

Сколько к него бригад?

Це де? Ванкувер?

Так.

Тему активно читають

Тему активно читають

Показати зображення...

Це штучний інтелект малював, пан Фома?  :laugh:

Це штучний інтелект малював, пан Фома?  :laugh:
Луцьке гівно пише шо то я готувався заздалегідь і платив чималі гроші дизайнеру  :laugh: віримо їй, вона ж не збреше.

Луцьке гівно пише шо то я готувався заздалегідь і платив чималі гроші дизайнеру  :laugh: віримо їй, вона ж не збреше.

Треба казати - ТАК! Заплатив штуку баксів!  :laugh:

А хто не скопитився сам, існує чудова Державна ефтаназійна програма для наріків.  (tu)

тиждень тому було до (-15)
Унилий той Калгарі. Багато туди їдуть для того щоб стати на ноги, але потім все рівно ідуть хто в Торонто, хто в Ванкувер, хто в Штати
В Калгарі дуже комфортно хіба що дуже- дуже товстим людям.

Трошки більше години їзди від Калгарі, є Банфф. Три великих гірськолижних курорти на яких в сезон на роботу зʼїжджаються  20-ти річні переважно з Австралії, та решта з Аргентини, Бразилії, Парагваю. В кількості декілька тисяч. Там такий фестиваль серед них щодня, що Коччела відпочиває. Місця твоєму сину знати потрібно :)

Трошки більше години їзди від Калгарі, є Банфф. Три великих гірськолижних курорти на яких в сезон на роботу зʼїжджаються  20-ти річні переважно з Австралії, та решта з Аргентини, Бразилії, Парагваю. В кількості декілька тисяч. Там такий фестиваль серед них щодня, що Коччела відпочиває. Місця твоєму сину знати потрібно :)

А, ну тоді це все міняє для новоприбулих.  (tu)

Але дл цього треба мати хочь якись знання, або спеціальність, треба бути профі в чомусь. А якщо в тебе ні виховання, ні освіти і ти можеш в своєму житті тільки стрибати, то який  в сраку бізнес?
освіта НАХЄР не потрібна в trades особливо якщо ти робиш бізнес.

просто потрібно ризикнути почати не дибільний ютюб канал крутити а свій веб-сайт, почати рекламуватися і наймати собі рабів.

Та знае він той Бафф вже всю Альберту обїздив, і багато міст Канади

просто потрібно ризикнути почати не дибільний ютюб канал крутити а свій веб-сайт, почати рекламуватися і наймати собі рабів.

Це правда. Ми прийшли в епоху развітоґо соціалізма на заході, де фрезеровщики-руфери отримають більше ніж  PHD з ІТшніками. PHDшники взагалі постійно вимушені ##й смоктати Державi за гранти.

А це теж все свого роду вміння, навички, та інтелект. Стрибки то тількі жєрді

Чувак, ти такий наївний. Щоб розкрутити свій веб-сайт треба зараз немірянно бабла вбухати і наймати шарящих людей для цього.

Хе-хе!

Нарешті українці масово поїхали на Захід і побачили реальне життя емігів і наших ковбасників, що роками вішали локшину на вуха односельцям про свої успіши і багацьтва.

То мліли від заздрощів що от сусід поїхав і за 2 місяці вже авто купив - успіх нев'єбенний. А тат нєдорость приїхав на тимачасовий притулок, попрацював вантажником на провінційному невеличкому підприємстві і тех за 2 місяці при дбав авто, хоча так і залишився злиднем на мінімалці у якого ні кола ні двора.Але ж пацанам додому шле фотки "Я і моє авто!" і всі заздрять і теж хочуть туди де таке легке і багате життя :D

Відкритий для нас світовий ринок праці - це дуже добре і Україна не знелюдніє від того що ті хто хоче зможе спробувати шукати собі своє місце. Ті хто по потенціалу здатні досягти успіху, досягнуть його всюди - десь швидне і легше, десь довше і важче.
А ті хто не має потенціалу, ті по життю всюди будуть "бідні бо дурні" і таких більше ніж 50% людства.

Добре що українці на практиці дізнаються що ніде нема райських кущів і легкого хліба.

Це правда. Ми прийшли в епоху развітоґо соціалізма на заході, де фрезеровщики-руфери отримають більше ніж  PHD з ІТшніками. PHDшники взагалі постійно вимушені ##й смоктати Державi за гранти.

PhD це взагалі ЇПАНЕ ДНО.  Приїхала знайома з Харкова PhD по Хімії, робити в R&D  Moffit Cancer Center. Зарплата 45 чи то 50 тис на рік. Живе в однобедрум апарт поряд з роботою. віза звісно J1.я все розумію але це дуже жорсткий paycheck to paycheck

Хе-хе!

Нарешті українці масово поїхали на Захід і побачили реальне життя емігів і наших ковбасників, що роками вішали локшину на вуха односельцям про свої успіши і багацьтва.

То мліли від заздрощів що от сусід поїхав і за 2 місяці вже авто купив - успіх нев'єбенний. А тат нєдорость приїхав на тимачасовий притулок, попрацював вантажником на провінційному невеличкому підприємстві і тех за 2 місяці при дбав авто, хоча так і залишився злиднем на мінімалці у якого ні кола ні двора.Але ж пацанам додому шле фотки "Я і моє авто!" і всі заздрять і теж хочуть туди де таке легке і багате життя :D

Відкритий для нас світовий ринок праці - це дуже добре і Україна не знелюдніє від того що ті хто хоче зможе спробувати шукати собі своє місце. Ті хто по потенціалу здатні досягти успіху, досягнуть його всюди - десь швидне і легше, десь довше і важче.
А ті хто не має потенціалу, ті по життю всюди будуть "бідні бо дурні" і таких більше ніж 50% людства.

Добре що українці на практиці дізнаються що ніде нема райських кущів і легкого хліба.

Як сказати. Є різниця між Канадою 90-х та 2000х та теперішньім комуно-фашистьким одороблом.

Чувак, ти такий наївний. Щоб розкрутити свій веб-сайт треба зараз немірянно бабла вбухати і наймати шарящих людей для цього.

ПОВНА ХУЙНЯ. сайт робиться на WiX за пару вихідних.  Google Ads, Facebook Ads, все це ДАВНО DIY.

і тех за 2 місяці при дбав авто, хоча так і залишився злиднем на мінімалці у якого ні кола ні двора
А шо за 2 місяці треба купити хату?  :facepalm: Купити тачку за 2 місяці це досить непоганий результат.

ПОВНА ХУЙНЯ. сайт робиться на WiX за пару вихідних.  Google Ads, Facebook Ads, все це ДАВНО DIY.
:lol:  :lol:
Та можна хоч сотню сайтів на коліні настругать на які ніхто ніколи не зайде.
А щоб зробити трафік, а особливо таргетований тобі коштуватиме охєрєнних грошей.
Ти знаєш що у Гугла клік по деяким ключовим словам може коштувати від 20 баксів.
А весь твій рекламний бюджет боти можуть зклікати за години.

Будь яка робота починається з освіти та нижчих позицій в ієрархії. Можна пропустити освіту якщо йдеш в якийсь трейд (реальна робота а не офіс). Там рік-два працюєш помічником, вчишся, нотуєш, а далі якщо є голова, то ліміту скільки ти бажаєш заробляти немає. Є ліміт скільки годин бажаєш працювати в тиждень - 30, 40, 50, 60. Чи здатний ти найняти та керувати людьми. Ласкаво просимо в 2023 рік.

Як сказати. Є різниця між Канадою 90-х та 2000х та теперішньім комуно-фашистьким одороблом.

Так і є і різниця між Україною совковою і в 90-х і після 2004-го. 

В усіх країнах є часи процвітання і занепаду - все в світі йде хвилями. Ловити хвилі успіху не набігаєшся по всій планеті.  Трудова міграція має певні межі, як тільки набігає занадто багато ловців успіху, там починається спад.

Ще раз, добре що рожеві окуляри спадають з очей буратін - я бачу це по оточуючим. Дуже хочуть вхопити забугорну птіцу щастя (ПМЖ) ті у кого вдома повна пустка, злидні і жах - от їм і жевріння тут на соціальному дні не лякає, бо вдома дно ще глибше. А перспективи жити тут на соціальному дні низькооплочуваних некваліфікованих верств є у переважної більшості. От чую, що один мужик вже таксує в провінційному містечку - вже схопив Бога за бороду, вже то оцінюється як успіх. Одна пристроїлась дитину доглядати - теж успіх. Ну що ж, кожному своє, може вони таких "успіхів" не могли досягти вдома...

Хе-хе!

Комарик, Ви так завзято хейтерите будь-яке закордонне життя у будь-якій іншій країні, що мені аж дивно, чому це рівень життя в Україні такий занизький, якщо порівнювати і з тією ж Ірландією, і з Канадою, ба навіть Польша відірвалася від України на кілька десятиліть.

Ось ненавиджу таке - сидить людина два роки на повному забезпеченні іншої країни, і ниє, як там все погано.

То приїжджай назад в Україну і спробуй найти, де прожити два роки на повному забезпеченні, та ще щоб тобі й кишенькові гроші давали.

Але щось не їде.

Можна подумати, в Україні молоді вистачає пару років, щоб заробити на квартиру, машину і сіножатку.

так само молоді і не дуже молоді люди впахують, тільки отримують за свою працю менше грошей, але  мова рідна, не треба вчити.

Ну й батьки з села, в кого є, ще й  допомогають їжею, салом, м'ясом та сметаною з маслом.

Мабуть, постсовкові країни - єдині, де дорослим дітям змушені, чим можуть, допомогати старенькі батьки, а не навпаки.

Останнє редагування: 4 листопада 2023 17:36:19 від шуша

Ну що ж, кожному своє, може вони таких "успіхів" не могли досягти вдома...

Чи може зварювальник чи мастер по дереву заробляти по 100-200 тисяч доларів на рік в Україні? Мабудь що ні. В США може. Було би бажання працювати.

А шо за 2 місяці треба купити хату?  :facepalm: Купити тачку за 2 місяці це досить непоганий результат.

Купив завдяки щедрості ірландців, які надали роботу, шарове житло і харчування - на старий ридван вистачило.

Я про що? Те авто то не успіх. Реальне життя тут так само має купу проблем, важкої роботи, крутитись треба весь час щоб не потонути - все як і вдома. Якби так пахав,економив  вдома, то теж купив би старезну іномарку

Ота "птіца счастья" закордонна, то така само як і вдома курка, яку треба купити, доглядати, кормити щоб вона несла яйця і у декого  вона в результаті несеться часто і крупними яйцями, а у переважної більшості рідко і яйця дрібненькі.

Але досвід масового виїзду багатьох, для українців дуже корисний

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія