Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

як вижити біженцям в Канаді

Re: як вижити біженцям в Канаді

Алєжка бачу вже з'їбнув в Іспанію.
Скільки заплатив щоб з тебе зробили інваліда?

в кавових горнятках, як годиться, у вигляді еспресо. 

Это тебе кто сказал, что эспресо - именно то, как оно должно быть? Кофе "как должно быть" - только турецкий. Всё остальное - типичное итальянское наипалово.

а які ще провінції Іспанії найпривабливіші?

Откройте отдельную ветку и там весчайте вместе с ахметовским холуём.

Схід Іспанії (Валенсія та Каталонія)
- море та гори. Багато зелені
- спека влітку, взимку щось середне між Малагою та Північною Іспанією. Але більшість житла без центрального опалення та з кафельною підлогою, тому не зовсім комфортно
- дуже багато мігрантів. У Барселоні велика злочинність. Деякі міста (Бенідорм, Аліканте) це як Брайтон бич
- все значно дорожче ніж на Півночі та Півдні.
- туристів багато завжди. Тому гарне транспортне сполучення з усім світом (на Півночі добре з рейсами до UK, Західною та центральною Європою та регіонами Іспанії)
- дуже добре з начальними закладами. Є на любий смак та гаманець
- супер для пляжного відпочинку (з травня по жовтень)
- у великих містах робота є

Це для тих хто полюбляє движ, велики міста, не планує вчити іспанську, та дивиться на Іспанію як на літній будинок

Центр Іспанії (Леон, Кастілія, Ла -Манча)
- море немає. Зелені немає
- дуже спекотно влітку та холодно взимку (мінус з вітром в Мадриді це норма для січня). Але багато сонця
- не багато мігрантів. Злочинність помірна та тількі у великих містах
- помірні ціни
- туристів не так багато як у Барселоні.  Мадрид це мегаполіс  з великим аеропортом
- краще місто по навчальним закладам. Особливо по універам
- у великих містах багато роботи. Можна навіть родити карʼєру (але треба вивчити іспанську)

На мою думку це для тих, хто вирішив переїхати до Іспанії назавжди. І хто готовий почати все з нуля.

Ще є Наварра та Арагорн. Але це не дуже популярні локації не серед Іспанців. Там Памплона добре місто

Останнє редагування: 28 листопада 2023 16:44:10 від Alezka

Алєжка бачу вже з'їбнув в Іспанію.
Скільки заплатив щоб з тебе зробили інваліда?

Бовдур. Я приїхав до своєї родини. І в понеділок вже повертаюся до Києва.

І інвалід це мабуть ти. А я маю повністю законні підстави для виїзду закордон

Що розказати, які хвилі в океані? Подивись..

https://youtu.be/YFllZSIBkwc?si=5sKKQDfHE4X77qc6

Це Назаре. І це місце де одни із самих високих хвиль у світі. Але на півночі Іспанії хвилі набагато більше ніж майже у будь якій точці атлантичного побережжя США

Останнє редагування: 28 листопада 2023 16:52:04 від Alezka

mar

Це Назаре. І

Не може бути!

Це Назаре. І це місце де одни із самих високих хвиль у світі. Але на півночі Іспанії хвилі набагато більше ніж майже у будь якій точці атлантичного побережжя США

https://youtu.be/PfR-ZIXlPwc?si=Jhk7uqiiwBr_3hG6

західне узбережжя португалії це так як би не те саме, що відносно спокійне кантабрійське море :)

Бовдур. Я приїхав до своєї родини. І в понеділок вже повертаюся до Києва.

І інвалід це мабуть ти. А я маю повністю законні підстави для виїзду закордон
Аа згадав, ти ж многодєтний отєц.

Це порада ходити в "еко" магазини?

Ні. Але поцікався асортиментом і якістю продуктів у FarmBoy, або в тому ж Loblaws хоча б. В останньому, до речі, кави сортів 20-30 можна нарахувати.

Бо GTA (територія довкола Торонто) дуже нагадує своєю "красою"... умовну Троєщину чи Борщагівку з елементами Ірпіня та Козина. І люди такі ж, і життя таке ж, в загальному.

Якщо не звʼязаний роботою, в багатьох випадках є зміст обирати середнього розміру міста. Там і якість життя вища, і гроші майже ті самі та все більш симпатичніше та тепліше на естетику. Можна полюбити Канаду в 10 разів швидше.

Наприклад, я би не дивився на Торонто, а подивився би на St Catharines ON, чи Kelowna BC.

Це всі ті хто і так був закордоном на момент початку війни ну і ті що з окупованих територій через кацапстан  на Захід виїхали
Канешно, канешно, вірю  :)

Якщо не звʼязаний роботою, в багатьох випадках є зміст обирати середнього розміру міста. Там і якість життя вища, і гроші майже ті самі та все більш симпатичніше та тепліше на естетику. Можна полюбити Канаду в 10 разів швидше.

Наприклад, я би не дивився на Торонто, а подивився би на St Catharines ON, чи Kelowna BC.
Це якщо нема дітей, або нема бажання, щоб діти хоч трохи українцями виросли.

а чим "бути українцем" в Канаді відрізняється від "бути канадцем"? "бо ми ходимо щонеділі до церкви" не пропонувати.

а чим "бути українцем" в Канаді відрізняється від "бути канадцем"? "бо ми ходимо щонеділі до церкви" не пропонувати.
Якраз ходимо до церкви є практично всюди.
А от цілоденні українські школи не всюди. Як і суботні, які і пласт, сум чи уно. Українські футбольні школи чи школи танцю.
Та хоча б українські підлітки які ввечері на брусах займаються і слухають Океан Ельзи.

Останнє редагування: 29 листопада 2023 02:17:13 від Etobicoke Resident

Якраз ходимо до церкви є практично всюди.

Та я знаю, що є. Але чому це має бути критерієм українства? Ми від того кращі?

Та я знаю, що є. Але чому це має бути критерієм українства? Ми від того кращі?
При чому тут кращі? Без того всього 99.9% в 10 років скажуть: мамо, тату, не вимахуйтесь і говоріть до мене англійською, як і всі кругом.

Що це значить? При чом3 тут місто в якому ви виховуєте своїх дітей?
У нас діти виросли в Київ-Торонто-Літтл Рок-Джонсборо і розмовляють українською мовою.
І до церкви не ходять :)

Що це значить? При чом3 тут місто в якому ви виховуєте своїх дітей?
У нас діти виросли в Київ-Торонто-Літтл Рок-Джонсборо і розмовляють українською мовою.
І до церкви не ходять :)
І з ким вони в Джонсборо розмовляють українською?

І з ким вони в Джонсборо розмовляють українською?

Вони вже давно в Канаді. Розмовляли українською між собою і з нами
В цьому велика заслуга доньки (старша сина на 8 років) яка принципово розмовляла з ним тільки українською
П.С. Чоловік доньки француз з Франції. Вчить українську мову :)

Вони вже давно в Канаді. Розмовляли українською між собою і з нами
В цьому велика заслуга доньки (старша сина на 8 років) яка принципово розмовляла з ним тільки українською
П.С. Чоловік доньки француз з Франції. Вчить українську мову :)
Ну якщо з України поїхали в тінейджерському віці, то вже мову не забудуть. Я мав на увазі народження дітей в Канаді і чи приїзд з малими.

Ну якщо з України поїхали в тінейджерському віці, то вже мову не забудуть. Я мав на увазі народження дітей в Канаді і чи приїзд з малими.

Донці було біля 5 років коли приїхали в Торонто, син народився в Етобіко.
Все від нас залежить а не від школи, профсоюза, союзівки чи компартії :)

Донці було біля 5 років коли приїхали в Торонто, син народився в Етобіко.
Все від нас залежить а не від школи, профсоюза, союзівки чи компартії :)
Ну тут в кожного свої переконання. Можемо спорити до ранку, результат буде той самий. Особисто мене від переїзду в Техас чи Флориду стримує саме відсутність української школи.

Діти є і їм треба бути в Торонто. І це проблема, бо я залюбки оселився б на старості десь в глушині посеред таких самих оленів, лосів та бобрів))

кто сказал, что эспресо - именно то, как оно должно быть? Кофе "как должно быть" - только турецкий

Мені близька традиція еспресо, я з цим виріс і прожив усе своє життя.

Останнє редагування: 29 листопада 2023 05:05:47 від Bee®

Діти є і їм треба бути в Торонто. І це проблема, бо я залюбки оселився б на старості десь в глушині посеред таких самих оленів, лосів та бобрів))

Я думаю експресо кавоварка не дорого коштує.

думаю

Звичайно. Я лише ділюся власними першими враженнями, нехай і не надто цікавими вам.

І ти не знайшов в Торонто еспрессо?  ;o

Знайшов, купа місць. Але несмачне (або незвичне, з часом зрозумію). Це тобі не Італія :)

Знайшов, купа місць. Але несмачне (або незвичне, з часом зрозумію). Це тобі не Італія :)

До присмаку кави звикаєш і потім не можеш перелаштуватись на інший присмак. Це не значить що інший присмак гірше, це просто ми звикли до якогось еталону. А коли звикаємо, то старий смак здається далеким від ідеального, та як це можна пити.

Не знаю. Я майже ніколи не встигав насолодитися смаком еспрессо через його к-сть. До речі, в СтарБаксі воно дійсно не дуже. Бачкова "Американо" - теж так собі, але п'ю кожного дня, з бурбулятора Кюріга. А ось щоб на свій смак і задоволення - по вихідних роблю собі сам, у турці.

нас діти виросли в Київ-Торонто-Літтл Рок-Джонсборо

Джонсборо, забрати гіпертрофовану південо-баптиську компоненту, на мій смак міг би бути ідеальним місцем для життя. Студентське містечко з університетом що дає життя, та немає проблем великого міста як Мемфіс чи Літл-Рок.

Джонсборо, забрати гіпертрофовану південо-баптиську компоненту, на мій смак міг би бути ідеальним місцем для життя. Студентське містечко з університетом що дає життя, та немає проблем великого міста як Мемфіс чи Літл-Рок.

Ми зараз живемо в Литтл Рок. І не бачимо проблем «великого міста» :)
Південні баптисти і в Джонсборо і в Литтл Року однакові - спокійні приємні люди які пробують вас заманити в свою церкву але не дуже настирно.
Нам повезло в Джонсборо  що ми знайшли хороших друзів. Не емігрантів. Їздимо в гості один до одного зараз
Викладачі в університеті. :)

майже ніколи не встигав насолодитися смаком еспрессо через його к-сть. До речі, в СтарБаксі воно дійсно не дуже.

Еспресо, вірніше, «еспресо» в канадському Старбаксі - це відро (в буквальному розумінні) гарячої води із майже кавовим смаком. Назвати це кавою (в європейському чи нехай турецькому розумінні) – складно. Треба звикати))

p.s. Їздив нині по справах в район Кенсінгтон маркет, прогулявся по Чайнатауну та маленькій Італії… Що сказати? Душевно. Симпатично. Для людини, що вперше в північній Америці: як в кіно :)

П.С. Чоловік доньки француз з Франції. Вчить українську мову

зрозуміло, хто там глава родини)

Еспресо, вірніше, «еспресо» в канадському Старбаксі - це відро (в буквальному розумінні) гарячої води із майже кавовим смаком. Назвати це кавою (в європейському чи нехай турецькому розумінні) – складно. Треба звикати))

p.s. Їздив нині по справах в район Кенсінгтон маркет, прогулявся по Чайнатауну та маленькій Італії… Що сказати? Душевно. Симпатично. Для людини, що вперше в північній Америці: як в кіно :)
Колись коло Будучності було італійське Делі то там еспресо таке нічого робили

Звичайно. Я лише ділюся власними першими враженнями, нехай і не надто цікавими вам.
Але ж ще є інші читачі.  :)

Не знаю. Я майже ніколи не встигав насолодитися смаком еспрессо через його к-сть. До речі, в СтарБаксі воно дійсно не дуже. Бачкова "Американо" - теж так собі, але п'ю кожного дня, з бурбулятора Кюріга. А ось щоб на свій смак і задоволення - по вихідних роблю собі сам, у турці.
:laugh:
Непоганий гумор.
Але там кави на п'ять ковтків, а повністю відчути смак достатньо двох) бо дуже густий насичений смак.

Навпаки, мені дуже цікаві перші враження новоприбулих. Я тоді в спогади поринаю і молодшаю. Є кілька ютуб каналів, які веде остання хвиля імміграції, то слідкую.

Ты в Старбаксе не был ни разу. :)

И, главное, зачем? :)

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 13 гостей

Повна версія