Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Стісьняюсь спрасіть Аміда:

Re: Стісьняюсь спрасіть Аміда:

Ну прикинь!

Тетянка, ты одобряешь методы и тактику их применения своего дружка? Тебе понравится ровно то же самое, но по отношению к тебе самой? Ты будешь столь же весело их комментировать? Просто скажи: да или нет.  :dirol:
   
Re: Стісьняюсь спрасіть Аміда:

Може це я ще й за тебе написав цитований пост?    8-)
Я „зносити вєтку“ грозився чи ти, ілюзорний красавчік?    :laugh:

Здесь никого нет.
   
Re: Стісьняюсь спрасіть Аміда:
abg

Здесь никого нет.

Крім тебе - красавчіка.
   
Re: Стісьняюсь спрасіть Аміда:

В Симферополе в марте 2014 пропал мой сосед. До сих пор не нашли. Тоже реальная жизнь.
А у меня одноклассник на казантипе в 2012м. Всплыл через неделю... И шо?
Ты против указания в списке бана ссылки на пост или хотя бы тему с нарушением?
   
Re: Стісьняюсь спрасіть Аміда:

Тетянка, ты одобряешь методы и тактику их применения своего дружка? Тебе понравится ровно то же самое, но по отношению к тебе самой? Ты будешь столь же весело их комментировать? Просто скажи: да или нет.  :dirol:
Тобто ти зараз стверджуєш, що паскудну розсилку проти Кадри і її родини здійснив Фау? Я правильно розумію?
Тоді чому він своєю розсилкою проігнорував мене і Кароффку? А тебе хоч не оминув?
   
Re: Стісьняюсь спрасіть Аміда:

Тетянка, ты одобряешь методы и тактику их применения своего дружка? Тебе понравится ровно то же самое, но по отношению к тебе самой? Ты будешь столь же весело их комментировать? Просто скажи: да или нет.

Тетянка, ты одобряешь методы и тактику их применения своего дружка? Тебе понравится ровно то же самое, но по отношению к тебе самой? Ты будешь столь же весело их комментировать? Просто скажи: да или нет.  :dirol:
   
Re: Стісьняюсь спрасіть Аміда:
abg

Ні, у тебе саме класичне кацапоїдне мислення копрофага, якому скучно на форумі без "серлиння".
Щодо ігнору - почту за чєсть. Але це не завадить мені коментувати твої висери так, як вони того варті.


Кожен судить по собі, так що - в ігнор, копрофагчику кацапоїдний, в ігнор.    8-)
   
Re: Стісьняюсь спрасіть Аміда:

  І у цій гілці парисята плачуть "а нас за шо".
  Тільки дві лінії поведінки - або хуцпить, або прибідняться. B-)
   
Re: Стісьняюсь спрасіть Аміда:

то ви так знаходили. Вам вже і профіль юзера Косташу приносили, але ви чомусь так і не вказали на жоден його пост.

Спеціально для вас повторю:

Я так розумію, що ви передивились всі 45 повідомлень які він залишив за 21 число, коли його забанили і не знайшли флуду і навіть не помітили 4 чи 5 однотипних, беззмістовних повідомлень з тролингом про 3.5 шоколадник в тій самій темі.
Тому давайте щоб ВИ не були голослівною, скажіть чого ви ці повідомлення не вважаєте флудом.

І процитую ваш коментар, тільки для вас:
ви в голову тільки їсте?
   
Re: Стісьняюсь спрасіть Аміда:

Тоді хавай ідіотизм тутешній і наслаждайся.
Тільки не забувай регулярно підлизувати „команді“ з „командиром“.     :lol:
О! То значить із твоїм ДДшним ніком я не помилилася. Ета уже харашо.
   
Re: Стісьняюсь спрасіть Аміда:

А у меня одноклассник на казантипе в 2012м. Всплыл через неделю... И шо?
Ты против указания в списке бана ссылки на пост или хотя бы тему с нарушением?
ЗА! Усіма чотирма лапами!!  X(
   
Re: Стісьняюсь спрасіть Аміда:

Спеціально для вас повторю:

І процитую ваш коментар, тільки для вас:
мене не цікавить, що там напєл рабіновічь. ЦИТАТУ в студію!
   
Re: Стісьняюсь спрасіть Аміда:

мене не цікавить, що там напєл рабіновічь. ЦИТАТУ в студію!

Я розумію ви вперто не хочете бачити, але я сьогодні добрий:

3,5 найнятих шоколадника

до 3,5 найнятих шоколадників?

А це та образа на додачу, яка може розглядатись тролинг, що також може підпадати під визначення флуд:
ні, вони продажні свині

   
Re: Стісьняюсь спрасіть Аміда:

Крім тебе - красавчіка.

Меня тоже нет. Одни только пузырьки пены на бескрайней глади океана пустоты.
   
Re: Стісьняюсь спрасіть Аміда:

Я розумію ви вперто не хочете бачити, але я сьогодні добрий:

А це та образа на додачу, яка може розглядатись тролинг, що також може підпадати під визначення флуд:
єбба... Для нього "шоколадник" - образливе... Ти форуми не переплутав? Та з вашим брехливим ідолом для вас звертання "свині, брехлива/упорота свинота"повинне бути за щастя.
   
Re: Стісьняюсь спрасіть Аміда:

Меня тоже нет. Одни только пузырьки пены на бескрайней глади океана пустоты.
ну, ото і не каламуть.
   
Re: Стісьняюсь спрасіть Аміда:

То я правильно зрозумів уміла, що оскільки самого Аміда така несправедлива модерація не стосується - не його ж махають шашкою, а він, то нічого у своїх хатєлках він змінювати не буде?

Ну, а Правил Форуму дотримуватися він хоч збирається?
   
Re: Стісьняюсь спрасіть Аміда:
abg

То я правильно зрозумів уміла, що оскільки самого Аміда така несправедлива модерація не стосується - не його ж махають шашкою, а він, то нічого у своїх хатєлках він змінювати не буде?

Ну, а Правил Форуму дотримуватися він хоч збирається?

Він тобі вже відповів - не збирається, ось надрочить „команду“ і поїде весілля фотографувати.
Мені не відповідає, нє снісходіт, хіба що - банани тупими.
То що, будеш підлизувати, ілі как?    :laugh:
„жваво ремигають“ © це таки точна характеристика тутешнього заповідника... коденеймів гдєявських. 
   
Re: Стісьняюсь спрасіть Аміда:

Відіш лі, абвгдейка, тут, як і в політиці: кожен голосує за щось чи проти чогось. То у нікому ніхто не забороняє скористатися таким правом. Інша справа, чи варто віддавати форум напоталу такій модерації на букву .... Нехай сам підставить потрібну, в яку він оцінює цей свій гармидер, адже флуд не вартує більше 1 доби бану, образа 1-3...
Нехай... домахається... у нього вже є твій з вуйцем приклад. Далеко йти не треба.
   
Re: Стісьняюсь спрасіть Аміда:

вооот! Я не хотіла прогружать форум аналогією кодексів, але адекватність покарання скоєному - і сама напрошується в порівняння.
У США є такий закон, жорсткіший щоправда від нинішньої модерації. Почитайте.
   
Re: Стісьняюсь спрасіть Аміда:
abg

Відіш лі, абвгдейка, тут, як і в політиці: кожен голосує за щось чи проти чогось. То у нікому ніхто не забороняє скористатися таким правом. Інша справа, чи варто віддавати форум напоталу такій модерації на букву .... Нехай сам підставить потрібну, в яку він оцінює цей свій гармидер, адже флуд не вартує більше 1 доби бану, образа 1-3...
Нехай... домахається... у нього вже є твій з вуйцем приклад. Далеко йти не треба.

„Мій з вуйцем приклад“ тут ні до чого, бо там було „три з половиною каліки“, які намагалися вести особисті блоги і паралельно сратися між собою.
Тож можна було або Тамілу нафсєгда забанити або решту, а її залишити - і перше і друге - без сенсу.

До речі, чому Вуйко звідси пішов і не приходить, як ти думаєш?  Останній пост - квітень 2020-го.
Мені здається, що його тутешня тупизна добила.    :laugh:
   
Re: Стісьняюсь спрасіть Аміда:
abg

У США є такий закон, жорсткіший щоправда від нинішньої модерації. Почитайте.

До кожного закону, як відомо, - прикручений дишель. Це - по-перше.
Ну, а по-друге, є така приказка - „Дуракам закон нє пісан“...
   
Re: Стісьняюсь спрасіть Аміда:

єбба... Для нього "шоколадник" - образливе... Ти форуми не переплутав? Та з вашим брехливим ідолом для вас звертання "свині, брехлива/упорота свинота"повинне бути за щастя.
Та ніфіга! Йому образиве оте 0,5 шоколадника. Отакі глиби і ділити на десяті? Написав би Косташу просто 3 шоколадника і - ноу проблем
   
Re: Стісьняюсь спрасіть Аміда:

„Мій з вуйцем приклад“ тут ні до чого, бо там було „три з половиною каліки“, які намагалися вести особисті блоги і паралельно сратися між собою.
Тож можна було або Тамілу нафсєгда забанити або решту, а її залишити - і перше і друге - без сенсу.

До речі, чому Вуйко звідси пішов і не приходить, як ти думаєш?  Останній пост - квітень 2020-го.
Мені здається, що його тутешня тупизна добила.    :laugh:
Шооооооооо?  ;o Абабагаламага, це ти?  ;o
А от щодо Вуйка, а саме причин його відсутністі ти напевно помиляєшся - не треба вважати його таким собі сократом зі спінозою в одному флаконі. Інакше не сидів би на Цузі, там він скоріш генерал Карбишев, ніж спіноза
   
Re: Стісьняюсь спрасіть Аміда:

У США є такий закон, жорсткіший щоправда від нинішньої модерації. Почитайте.
фігня. В савєйскам саюзє теж було таке поняття, як рецидивіст. В українське законодавство водо дійшло в трішки перекрученому вигляді - акцент робився не на особі, а на скоєному. Тобто, просто рецидив. Але, якщо попередня судимість погашена або знята, то особа вважається такою, що не має судимості і при ухваленні наступних вироків попередні не зараховуються. Крім того, якщо з моменту відбуття покарання минув час, рівний строкові самого покарання, то судимість вважається погашеною і не береться до уваги. А у Аміда це правило не діє. Тобто, законодавець гуманніший за нього.
   
Re: Стісьняюсь спрасіть Аміда:

О, толераст опорожнился. :facepalm1:
При таком отношении к окружающему миру,
когда ты ставишь в один ряд абсолютн разных
по характеру юзеров,
почему бы тебе не закинуть в игнор себя.
Может это как-то вылечит тебя от психоза.

кацапюрко кубанський, вибач, ти у мене в ігнорі,
тому відповідаю тільки тому, що цікаво, як розвернеться тема.
Більше відповідати тобі не буду, тому слухай уважненько:

По-перше, кацапські нарративи,  на кшталт "толєраст", залиш для вконтактіка.
Бо на українському форумі від таких слів і, відповіідно, від того, хто їх вживає
тхне, як від великої кішки в радянському зоопарку.
По-друге, в "характерах юзерів", які пройшли через той Дурдом, перетворили його у помийку
і прибігли сюди може порсатися тільки людина, яка зовсім втратила нюх.
Припускаю, що тобі, "барсе", який звик до львятнику радянського зоопарку, такі запахи є
рідними і природніми, але не треба своє "отношеніє к окружающєму міру" транслювати
на нормальних людей, в яких з нюхом все гаразд.
Знов таки, є серед дурдомівців талановиті люди, та ж коровка, які зараз прикидаються
нормальними, щоб транслювати певні "ідеї" на ФУПі, і інколи, в певних темах,
я її читаю. Але за загальним принципом ігнорити вас - це вимушена необхідність.
Просто, щоб остаточно не втратити нюх. Та й вільний час, якого не так багато.
Ну й третє, і останнє: Правила форуму - це така штука, які були тут завжди
і завжди не виконувались. В першу чергу, колишньою власницею,
нік якої "Правда" в мене асоціювався виключно з радянською газетою.
Але вони, Правила, повинні бути. Від них страждають і "барси", типу тебе,
і нормальні люди, які отримують бани від своєї надемоційної реакції на дурдомівські повокації.
Але коли ви привчитесь стримувати те, що з вас постійно сиплеться,
і нормальні середньостатистичні фупчики, яких тут значна більшість за всіма опитуваннями,
перестануть ходити в бан.  Принаймні, є така надія )
Тому не треба жалітися на модерів. Які намагаються не довести ФУП до дурдомівського стану.
Є форуми із значно більш суворим модеруванням.
Ті ж СУП чи Піквік - проукраїнські форуми, але звідки я пішов саме з цієї причини
(та ж Вія, наприклад, в якості модератора СУПу - то було вже занадто навіть для мене ))))

Ну і на останок повторюся: можна було жити і без модераторів.
Але з ними чистіше. Рано чи пізно вони зрозуміють специфіку ФУПу і будуть діяти акратніше,
щоб не перетворити його в абсолютно стерильний і нікому не цікавий.
Просто треба знайти баланс.   

   
Re: Стісьняюсь спрасіть Аміда:

„Мій з вуйцем приклад“ тут ні до чого, бо там було „три з половиною каліки“, які намагалися вести особисті блоги і паралельно сратися між собою.
Тож можна було або Тамілу нафсєгда забанити або решту, а її залишити - і перше і друге - без сенсу.

До речі, чому Вуйко звідси пішов і не приходить, як ти думаєш?  Останній пост - квітень 2020-го.
Мені здається, що його тутешня тупизна добила.    :laugh:
ти так нічого і не зрозумів...

От ще не вистачало ФУПові рівнятися на шищанутого вуйця.  :facepalm:
   
Re: Стісьняюсь спрасіть Аміда:

Та ніфіга! Йому образиве оте 0,5 шоколадника. Отакі глиби і ділити на десяті? Написав би Косташу просто 3 шоколадника і - ноу проблем
а, образився, що це саме про нього оте 0,5? Цююю... яке воно обідчиве..
   
Re: Стісьняюсь спрасіть Аміда:

Шооооооооо?  ;o Абабагаламага, це ти?  ;o
А от щодо Вуйка, а саме причин його відсутністі ти напевно помиляєшся - не треба вважати його таким собі сократом зі спінозою в одному флаконі. Інакше не сидів би на Цузі, там він скоріш генерал Карбишев, ніж спіноза
а ти шо, не знала? Я як тільки він тут проявився та ще й з таким ніком, одразу ж зрозуміла, хто це, але ви всі чогось почали його асоціювати з іншими ніками. Погугли у мене "галамага"))
   
Re: Стісьняюсь спрасіть Аміда:

кацапюрко кубанський, вибач, ти у мене в ігнорі,
тому відповідаю тільки тому, що цікаво, як розвернеться тема.
Більше відповідати тобі не буду, тому слухай уважненько:

По-перше, кацапські нарративи,  на кшталт "толєраст", залиш для вконтактіка.
Бо на українському форумі від таких слів і, відповіідно, від того, хто їх вживає
тхне, як від великої кішки в радянському зоопарку.
По-друге, в "характерах юзерів", які пройшли через той Дурдом, перетворили його у помийку
і прибігли сюди може порсатися тільки людина, яка зовсім втратила нюх.
Припускаю, що тобі, "барсе", який звик до львятнику радянського зоопарку, такі запахи є
рідними і природніми, але не треба своє "отношеніє к окружающєму міру" транслювати
на нормальних людей, в яких з нюхом все гаразд.
Знов таки, є серед дурдомівців талановиті люди, та ж коровка, які зараз прикидаються
нормальними, щоб транслювати певні "ідеї" на ФУПі, і інколи, в певних темах,
я її читаю. Але за загальним принципом ігнорити вас - це вимушена необхідність.
Просто, щоб остаточно не втратити нюх. Та й вільний час, якого не так багато.
Ну й третє, і останнє: Правила форуму - це така штука, які були тут завжди
і завжди не виконувались. В першу чергу, колишньою власницею,
нік якої "Правда" в мене асоціювався виключно з радянською газетою.
Але вони, Правила, повинні бути. Від них страждають і "барси", типу тебе,
і нормальні люди, які отримують бани від своєї надемоційної реакції на дурдомівські повокації.
Але коли ви привчитесь стримувати те, що з вас постійно сиплеться,
і нормальні середньостатистичні фупчики, яких тут значна більшість за всіма опитуваннями,
перестануть ходити в бан.  Принаймні, є така надія )
Тому не треба жалітися на модерів. Які намагаються не довести ФУП до дурдомівського стану.
Є форуми із значно більш суворим модеруванням.
Ті ж СУП чи Піквік - проукраїнські форуми, але звідки я пішов саме з цієї причини
(та ж Вія, наприклад, в якості модератора СУПу - то було вже занадто навіть для мене ))))

Ну і на останок повторюся: можна було жити і без модераторів.
Але з ними чистіше. Рано чи пізно вони зрозуміють специфіку ФУПу і будуть діяти акратніше,
щоб не перетворити його в абсолютно стерильний і нікому не цікавий.
Просто треба знайти баланс. 
бльо! Я забороняю тобі мене читати!!! :king2:
   
Re: Стісьняюсь спрасіть Аміда:

а, образився, що це саме про нього оте 0,5? Цююю... яке воно обідчиве..
Як діти чесне слово :)

Я впевнений що Мирослава буде себе обережно вести, а вам бажаю не тільки туди їсти, а й почати думати бо косташу з бану вийде і буде нити за вас що ви в бані, так і будете мінятись на сцені, як клоуни
   
Re: Стісьняюсь спрасіть Аміда:


а ти шо, не знала? Я як тільки він тут проявився та ще й з таким ніком, одразу ж зрозуміла, хто це, але ви всі чогось почали його асоціювати з іншими ніками. Погугли у мене "галамага"))
напевно пропустила твоє виведення галамаги з-під інкогніто )))
а я ж то і дивлюся : синяк - не синяк, ПЄСдюк - а наче й не ПЕСдюк, принаймні нескажений, антизелюк - так ми всі тут практично антизелюки...А оно вон оно шо ... :snoozer1:
бльо! Я забороняю тобі мене читати!!!
та не реагуй ти на це порожнє місце! на таке витрачати навіть хвилину свого часу - це злочин проти себе
Я впевнений що Мирослава буде себе обережно вести
;o ніфіга не зрозуміла
   
Re: Стісьняюсь спрасіть Аміда:

Codename47, cьогодні в 15:01
Я впевнений що Мирослава буде себе обережно вести
 ніфіга не зрозуміла

Обережно - это не подмахивать вввонючке в его болезненных привычках.  B-)
   
Re: Стісьняюсь спрасіть Аміда:

;o ніфіга не зрозуміла
Я натякав каровці, щоб брала приклад з вас бо ви більш менш слідуєте правилам, що перед модераторство, що після, а вона трохи імпульсивна, як на мене бан би їй допоміг.
   
Re: Стісьняюсь спрасіть Аміда:

Я натякав каровці, щоб брала приклад з вас бо ви більш менш слідуєте правилам, що перед модераторство, що після, а вона трохи імпульсивна, як на мене бан би їй допоміг.
Ви помилилися у визначенні. Все набагато простіше - ми з нею різні. Вона справді більш імпульсивна, але водночас і набагато легше і вправніше підбирає потрібні слова для тієї чи іншої реакції. Я трохи важче реагую, але ніяким правилам якось там навмисно  не слідую - найчастіше я така яка є і у реальному своєму повсякденні теж.
Не варто нікому ні з кого брати приклади, ІМХО.
Якщо є щире обопільне бажання - порозумітися може будь-хто і з будь-ким.
   
Re: Стісьняюсь спрасіть Аміда:

Обережно - это не подмахивать вввонючке в его болезненных привычках.  B-)
Ніколи нікому штучно не "підмахувала".
Якщо ти маєш на увазі Фау, то він класний юзер і мій хороший друг.
   
Re: Стісьняюсь спрасіть Аміда:
abg

Я як тільки він тут проявився та ще й з таким ніком, одразу ж зрозуміла

Я не сумнівався ніколи, що ти - надійна і розуміюча, на тебе можна покластися!    (tu)
 :D
   
Re: Стісьняюсь спрасіть Аміда:
abg

а я ж то і дивлюся : синяк - не синяк, ПЄСдюк - а наче й не ПЕСдюк, принаймні нескажений, антизелюк - так ми всі тут практично антизелюки...А оно вон оно шо ... :snoozer1:

Вічно ти подозрітєльна і нєувєрєна.    :laugh:
   
Re: Стісьняюсь спрасіть Аміда:

Вічно ти подозрітєльна і нєувєрєна.    :laugh:
Привіт, галамаго!  :drinks: Не повіриш, але рада бачити  :)
   
Re: Стісьняюсь спрасіть Аміда:
abg

бльо! Я забороняю тобі мене читати!!! :king2:

 :laugh:

Це - порушення прав юзверів! Забороняти не мона, - тільки ігнор.    :rotate:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія