Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Таки вірус з лабораторії

Re: Таки вірус з лабораторії

Ну чого ж 1%. Невакцинованих набагато більше. А алєнів прикопають.

І куй з ними, довбограями.
   
Re: Таки вірус з лабораторії

Вакциновані просто дохнуть від вакцини. Скільки там вже, 12 тищ трупів офіційно в Штатах? Стільки ж калік? А що буде ще за пів року коли концентрація токсину буде зашкалювати?

То власне ще питання скільки вб'є вакцина порівняно з ковідом.
посилання, як буде ваша ласка.
   
Re: Таки вірус з лабораторії

Для алєнів в мене залишилося тіко одне посилання. Гадаю здогадаєшся яке.
   
Re: Таки вірус з лабораторії

Ви гнойний педераст, Петро і знаете про це. Гадаю, що ви знаете, що за xyйню робите.
   
Re: Таки вірус з лабораторії

Ви гнойний педераст, Петро і знаете про це. Гадаю, що ви знаете, що за xyйню робите.

Я сподіваюся ти щепився двічі?  (tu)
   
Re: Таки вірус з лабораторії

Я сподіваюся ти щепився двічі?  (tu)
саме так.
   
Re: Таки вірус з лабораторії

То що, посилянь, що ваши слова відтверджують не буде? То ви просто пердете в повітря?
   
Re: Таки вірус з лабораторії

чи не може вельмишановне панство гадити дебатувати в інщій гілці? а ця гілка про новітню адаптивну зброю в цій Перщій Світовій вірусологічній війні.
   
Re: Таки вірус з лабораторії

чи не може вельмишановне панство гадити дебатувати в інщій гілці? а ця гілка про новітню адаптивну зброю в цій Перщій Світовій вірусологічній війні.
що такое, вельмішановний Марку? Піздять ваши безпідставно? Буває.
   
Re: Таки вірус з лабораторії

що такое, вельмішановний Марку? Піздять ваши безпідставно? Буває.

мені сумно що вас більше турбує спасіння тіла ніж спасіння дущі  :(

якщо врятувати тіло - звертайтесь до лікаря, якщо душу - до церкви, а от світ від ковіду може врятували лише наука.
 Китайські недо-вчені випустили вірус з лаби, то лише справжні профі можуть його загнать назад у лабу.
   
Re: Таки вірус з лабораторії

мені сумно що вас більше турбує спасіння тіла ніж спасіння дущі
А давайте зробимо так. Суспільство(що вже зроблено) про тіло моє подумає, як воно йому потрібно, а про душу я подумаю на досуге. Мене вакцинували вашим коштом, як ви налогі башляете.
   
Re: Таки вірус з лабораторії

А давайте зробимо так. Суспільство(що вже зроблено) про тіло моє подумає, як воно йому потрібно, а про душу я подумаю на досуге. Мене вакцинували вашим коштом, як ви налогі башляете.

на порятунок співвітчизників мені тих коштів не жалко. Але маю сумнів що воно вас врятує. Якою вакциною і кіко вам років, beggy?
   
Re: Таки вірус з лабораторії

на порятунок співвітчизників мені тих коштів не жалко. Але маю сумнів що воно вас врятує. Якою вакциною і кіко вам років, beggy?
нещодавно сталося півсотні. А вакцинували два рази ковішилдятіною індійською, як і все наше славне військо
   
Re: Таки вірус з лабораторії

нещодавно сталося півсотні. А вакцинували два рази ковішилдятіною індійською, як і все наше славне військо
так ви занадто молоді щоб корони боятисі  :)

а ковішилдятіна - то вона більше від страху  :gigi:

сьогодні у теленовинах: Португалія законтрактувала 10млн Файзера на  2022 для 3-го контрольного. Так прямо і сказали - апгрейт для нових штамів...
   
Re: Таки вірус з лабораторії

Ну чого ж 1%. Невакцинованих набагато більше. А алєнів прикопають.

І куй з ними, довбограями.

когда человек долбойоп - это выглядит примерно так.
кстати, еще и за ЗЕ! проголосовал  :gigi:
   
Re: Таки вірус з лабораторії

Марку , я не знаю. Прийшло смс прібути в Гончаровськ та отримати вакцінацію, я і прибув в указаний час. Наскількі дієва- не знаю.  Наказ є наказ просто. Могли би і кішковою паличкою прівіти. Я нічого зробити не зміг би.
   
Re: Таки вірус з лабораторії

Марку , я не знаю. Прийшло смс прібути в Гончаровськ та отримати вакцінацію, я і прибув в указаний час. Наскількі дієва- не знаю.  Наказ є наказ просто. Могли би і кішковою паличкою прівіти. Я нічого зробити не зміг би.

побочки нема - вже добре.
Файзером колотись - то занадто високий ризик. Якщо з"явиться резистентний штам то в Україні апгрейтного Файзера вчасно не буде.
   
Re: Таки вірус з лабораторії

Неугомонные ученые нашли 30 неизвестных до этого науке вирусов. Образцы были найдены в Китае во льду возрастом 14 тыс лет.

Нам всем мало проблем с короновирусом?

Scientists discover more than 30 viruses frozen in ice, most never seen before.

A group of scientists discovered ancient viruses frozen in two ice samples taken from the Tibetan Plateau in China, and most of them are unlike anything ever seen before.
The findings, published Wednesday in the journal Microbiome, came from ice cores taken in 2015 that scientists said began to freeze at least 14,400 years ago.


   
Re: Таки вірус з лабораторії

Якщо з"явиться резистентний штам то в Україні апгрейтного Файзера вчасно не буде.

Для перехворівших він буде до сраки, а вакцинуті поляжуть.
   
Re: Таки вірус з лабораторії

Для перехворівших він буде до сраки, а вакцинуті поляжуть.

Чому так?
   
Re: Таки вірус з лабораторії

Чому так?

бо вакциновані будуть виробляти антитіла заточені на S-білок (шип) старого штаму, а от перехворівщі мають шанс швидко виробити антитіла і т-клітини до нового штаму.
   
Re: Таки вірус з лабораторії

побочки нема - вже добре.
Файзером колотись - то занадто високий ризик. Якщо з"явиться резистентний штам то в Україні апгрейтного Файзера вчасно не буде.
не зовсім так. Перша пройшла надлегко, навіть не відчув. Друга - трохі складніше, відчував, а я досить здорова людина, хочь і палю. Можливо, старенькім від того ковішилду і погано би сталося.
   
Re: Таки вірус з лабораторії

не зовсім так. Перша пройшла надлегко, навіть не відчув. Друга - трохі складніше, відчував, а я досить здорова людина, хочь і палю. Можливо, старенькім від того ковішилду і погано би сталося.

на старенькіх якраз і випробували... :gigi:

то ви корону за зброю не вважаєте? пам"ятаєте як рік назад американській авіаносець фактично став небоєздатним бо майже вся команда захворіла? До речі, чи було щось подібне в ЗСУ? Дельта уражує ВСІХ моментально навіть якщо вакциновані...
   
Re: Таки вірус з лабораторії

Неугомонные ученые нашли 30 неизвестных до этого науке вирусов. Образцы были найдены в Китае во льду возрастом 14 тыс лет.

Нам всем мало проблем с короновирусом?

Scientists discover more than 30 viruses frozen in ice, most never seen before.
A group of scientists discovered ancient viruses frozen in two ice samples taken from the Tibetan Plateau in China, and most of them are unlike anything ever seen before.
The findings, published Wednesday in the journal Microbiome, came from ice cores taken in 2015 that scientists said began to freeze at least 14,400 years ago.

І знов Китай, і знов вчені , і знов віруси.. :facepalm1:
Та скільки ж можна.. ще нам старих вірусів вистачає, а вони вже нові видлублюють з льоду!
   
Re: Таки вірус з лабораторії

І знов Китай, і знов вчені , і знов віруси.. :facepalm1:
Та скільки ж можна.. ще нам старих вірусів вистачає, а вони вже нові видлублюють з льоду!


Останнє редагування: 26 липня 2021 16:23:34 від Вело
   
Re: Таки вірус з лабораторії

До речі, чи було щось подібне в ЗСУ?
а оце я знаю точно. Віддаленість, мала відвідуваність, до недавна, меньше року, ще до вакцини - ЗСУ, були самим здоровим прошарком населення в Украіне
   
Re: Таки вірус з лабораторії

Маю на увазі першу та другу лініі.
   
Re: Таки вірус з лабораторії

Маю на увазі першу та другу лініі.

поки що ця вузька лінія є найбезпечнішим місцем в Україні якщо рахувать щоденні втрати... Число ковідних втрат вже перевищило втрати у війні. :(
До речі, Америка втратила більше ніж у всіх війнах XX ст. Тому я стверджую що Перша вірусологічна не менш страшніша за звичайні війні.
   
Re: Таки вірус з лабораторії

поки що ця вузька лінія є найбезпечнішим місцем в Україні якщо рахувать щоденні втрати... Число ковідних втрат вже перевищило втрати у війні. :(
До речі, Америка втратила більше ніж у всіх війнах XX ст. Тому я стверджую що Перша вірусологічна не менш страшніша за звичайні війні.
так і має бути. Люди на перших лініях не мають права хворіти. Вони мають бути готові завжди. Та раніше, в раціон входило десь з 100 грамів вина сухого на день. Вже не входить. Друзі розробляють порошок, що з'імітує вино без алкоголю. Та покі то в них сама блядота виходить. Погодьтеся, 100 г каберне, то не сінячество.
   
Re: Таки вірус з лабораторії

так і має бути. Люди на перших лініях не мають права хворіти. Вони мають бути готові завжди. Та раніше, в раціон входило десь з 100 грамів вина сухого на день. Вже не входить. Друзі розробляють порошок, що з'імітує вино без алкоголю. Та покі то в них сама блядота виходить. Погодьтеся, 100 г каберне, то не сінячество.

мені кабарне подобається, але португальські вина зовсім інщі на смак. Майже всі гарні вина у діапазоні 3 - 10 Євро.
   
Re: Таки вірус з лабораторії

мені кабарне подобається, але португальські вина зовсім інщі на смак. Майже всі гарні вина у діапазоні 3 - 10 Євро.
не в тому справа. Зберегти смак, лишити без алкоголю. То важливо.  Не важливо, скількі коштує, то буде дорожче.та то для псіхологічного стану важливо. Дуже.
   
Re: Таки вірус з лабораторії

не в тому справа. Зберегти смак, лишити без алкоголю. То важливо.  Не важливо, скількі коштує, то буде дорожче.та то для псіхологічного стану важливо. Дуже.

ну то можна розбавити вино виноградним соком у бажаній пропорції - і смак залишиться, і корисних інградієнтів буде більше... :umnik2:
   
Re: Таки вірус з лабораторії

Марку, справа в тому, що алкоголь є складовою частиною смаку. Хто видумає замінник тоі частини, той стане міліардером. Я би з великім задоволенням купував вина без алкоголю, як замінник його не більш шкідливий за алкоголь. Ми пьемо заради рітуалу, а не алкогольноі інтоксікаціі. Дурі в нас своеі в голові вистачає. А як можна без алкоголю коньяк, або горілку зробити, то немислімо. Горілка створена чісто заради дурі. Іі неможливо без спірту зробити.
   
Re: Таки вірус з лабораторії

Марку, справа в тому, що алкоголь є складовою частиною смаку. Хто видумає замінник тоі частини, той стане міліардером. Я би з великім задоволенням купував вина без алкоголю, як замінник його не більш шкідливий за алкоголь. Ми пьемо заради рітуалу, а не алкогольноі інтоксікаціі. Дурі в нас своеі в голові вистачає. А як можна без алкоголю коньяк, або горілку зробити, то немислімо. Горілка створена чісто заради дурі. Іі неможливо без спірту зробити.

ви хочете глобальне рішення, а я пропонує лише часткове - вино зі зниженим вмістом спирту десь на рівні пива. Від 100 г пива здорова людина не сп"яніє. Португальські вина типово мають 13%, навіть 100г відчуваєш... але коли розбавити (не водою) десь на половину, то в жару йде як пиво.
   
Re: Таки вірус з лабораторії

ви хочете глобальне рішення, а я пропонує лише часткове - вино зі зниженим вмістом спирту десь на рівні пива. Від 100 г пива здорова людина не сп"яніє. Португальські вина типово мають 13%, навіть 100г відчуваєш... але коли розбавити (не водою) десь на половину, то в жару йде як пиво.
алкоголь, то найпоширешений наркотик, разом з кофеіном та нікотином. Прийде час і вирішувати щось буде треба.

Останнє редагування: 28 липня 2021 13:15:28 від beggy
   
Re: Таки вірус з лабораторії

Ну давайте будемо розводити героін тальком втрічи. Впаде споживання? В трічи виросте.
   
Re: Таки вірус з лабораторії

алкоголь, то найпоширешений наркотик, разом з кофеіном та нікотином. Прийде час і вирішувати щось буде треба.

а як же жити без кефіру? :S
   
Re: Таки вірус з лабораторії

Ну давайте будемо розводити героін тальком втрічи. Впаде споживання? В трічи виросте.

і ця людина називала мої дописи параноідальними. :lol:
   
Re: Таки вірус з лабораторії

і ця людина називала мої дописи параноідальними. :lol:
Марку, пане, не раз дописував, що я параноідальний кончений параноік. Я просто вітаю вас в клубі!
   
Re: Таки вірус з лабораторії

Марку, пане, не раз дописував, що я параноідальний кончений параноік. Я просто вітаю вас в клубі!

дійсно, є щось спільне: я там де Європа починається, ви там де Європа закінчується.  B-)

До речі, які прогнози на осінь?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія