Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Податок на репатріацію доходів - теперь и для фопов - либерализация

пример - оплачиваешь рекламу на фб или гуглю (иностранной компании) - с этого - еще платишь 40% налоги украине

https://ukrpravo.biz/pidpriemets-splativ-inozemniy-kompanii-za-poslugi-teper-dovedetsya-platiti-shaleni-podatki.html

Цитувати
Раніше цей податок сплачували винятково юридичні особи – платники податку на прибуток.

Однак із 23 травня 2020 року перелік платників податку на репатріацію доходів доповнили – та включили до нього:
1) фізичних осіб – підприємців;
2) фізичних осіб, які провадять незалежну професійну діяльність;
3) суб’єктів господарювання (юридичних осіб чи фізичних осіб – підприємців), які обрали спрощену систему оподаткування.

сцуко - как ньюсы смотришь - либерализация зашкаливает
   
Не знаю як в фейсбука в гугла є український контрагент
   
пишут что если платить иностранной компании
   
Не знаю як в фейсбука в гугла є український контрагент
Не уявляю, кому це заманеться башляти за рекламу іноземній компанії, ще й зі свого фопівського рахунку )))
   
Не уявляю, кому це заманеться башляти за рекламу іноземній компанії, ще й зі свого фопівського рахунку )))

а тут наверно пофигу, приплетут всеравно к деятельности.
   
Не уявляю, кому це заманеться башляти за рекламу іноземній компанії, ще й зі свого фопівського рахунку )))
Хз що ФОП може продавати за кордоном, хіба сертифікати ВТВ
   
Вот эта херь, как и нововведения по 466, вот это реальные косяки, но свыни чегото молчат, и кидаются какимто дешевым говном, типа беременности Мендель.

вот возьмите и замутите податковый майдан.
   
Вот эта херь, как и нововведения по 466, вот это реальные косяки, но свыни чегото молчат, и кидаются какимто дешевым говном, типа беременности Мендель.

вот возьмите и замутите податковый майдан.

ФОПов не осталось, некому майданить
   
У такому вигляді цей податок діє з 2017 року. Тут вивели из-під оподаткування фізосіб-резидентів. Тих, що не фопи і не самозайняті.
   
Та і пофіг, ну як фізособа оплатиш, і всьо. Теж мені, проблема
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія