Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Ткмпература :(

Re: Ткмпература :(

дальнозоркость - это навсегда и только усиливается с возрастом
Ьлизорукость с возрастом уменьшается.  Но врядли возможно такое чтоб и вблизи и вдаль в 80 лет человек видел отлично. Вдаль -это да. А вблизи придется какие нибудь + совые очки надеть
Таке нам розповідала професура на кафедрі офтальмології. Напевно щось знали
   
Re: Ткмпература :(
LAR

дальнозоркость - это навсегда и только усиливается с возрастом
Ьлизорукость с возрастом уменьшается.  Но врядли возможно такое чтоб и вблизи и вдаль в 80 лет человек видел отлично. Вдаль -это да. А вблизи придется какие нибудь + совые очки надеть

У моего отца к 80 годам, зрение стало 100%.
   
Re: Ткмпература :(

У моего отца к 80 годам, зрение стало 100%.
В цьому є логіка (моя теорія)
Однією з причин міопії є видовжене очне яблуко, тому фокус попадає перед сітківкою. З віком заокруглюється кришталик, і фокус зміщається дозаду  і потрапляє на сітківку
   
Re: Ткмпература :(

лет? Может просто уже возраст подошел и ковид ни при чем?

Приблизно такий, як у Вас. Перед "ковідом" у січні проходила повне обстеження очей - все було ок. А після "ковіду" у лютому все дуже різко змінилося.

Саме тому, що різко, підозрюю, що це пов"язано плюс ергономічні фактори, бо друга ітерація "ковіду" почалася уже з початком роботи з дому.
   
Re: Ткмпература :(

Таке нам розповідала професура на кафедрі офтальмології. Напевно щось знали
есть такой вариант в 80 лет: примерно... Вдаль -3.0 вблизи 100%.
Не может быть в старости 100% и там и там
   
Re: Ткмпература :(

Приблизно такий, як у Вас. Перед "ковідом" у січні проходила повне обстеження очей - все було ок. А після "ковіду" у лютому все дуже різко змінилося.

Саме тому, що різко, підозрюю, що це пов"язано плюс ергономічні фактори, бо друга ітерація "ковіду" почалася уже з початком роботи з дому.
мне на днях уже 51. Большинство ровесников носят уже +2.0 для чтения.
Так что расплываться перед глазами уже должно. Обязано
   
Re: Ткмпература :(

есть такой вариант в 80 лет: примерно... Вдаль -3.0 вблизи 100%.
Не может быть в старости 100% и там и там
Ну так на 100% і не треба)
   
Re: Ткмпература :(

Ну так на 100% і не треба)
вдаль необязаткльно носить очки если не водишь машину например. У меня подруга -5 вообще не носит
Но ты не сможешь читать без 100%
   
Re: Ткмпература :(

Як казав мені мій дід, немає дальнозорості, а є закороткі руки))
   
Re: Ткмпература :(

Як казав мені мій дід, немає дальнозорості, а є закороткі руки))
да. Можно отодвинуть телефон на два метра. И буквы будут настолько маленькими что все равно не сможешь читать
   
Re: Ткмпература :(

вдаль необязаткльно носить очки если не водишь машину например. У меня подруга -5 вообще не носит
Но ты не сможешь читать без 100%
Мені при - 0,75 без окулярів некомфортно навіть по вулиці ходити. Про машину і  не кажу
   
Re: Ткмпература :(

мне на днях уже 51. Большинство ровесников носят уже +2.0 для чтения.
Так что расплываться перед глазами уже должно. Обязано

Ну якби воно ще якось поступово розпливалось. Бо, як кажу, в січні було все ок, а на початку березня -  ;o . Зараз, до речі, трохи краще. Вже не пам"ятаю, коли розпливалося востаннє.
   
Re: Ткмпература :(

дальнозоркость - это навсегда и только усиливается с возрастом
не всегда. пол личному опыту -  у меня всегда была дальнозоркость, за км уже видела какие знаки на дороге..с возрастом дальнозоркость пропала. сейчас только в очках для дали. прошло лет 7, зрение ухудшается как вблизи, так и на даль.
   
Re: Ткмпература :(

не всегда. пол личному опыту -  у меня всегда была дальнозоркость, за км уже видела какие знаки на дороге..с возрастом дальнозоркость пропала. сейчас только в очках для дали. прошло лет 7, зрение ухудшается как вблизи, так и на даль.
ну я про возрастную дальнозоркость говорила только.
Наследственные проблемы со зрением это совсем другое пальто
   
Re: Ткмпература :(

про возрастную дальнозоркость
с какого возраста?
   
Re: Ткмпература :(

Я ще короткозорий та рух пішов. Брат рідний перейшов з мінусів на плюси десь само в моему віци, може чуть раніше. Хочя це не важливо, прілади компенсують +2 --2 , то не заважає
   
Re: Ткмпература :(

с какого возраста?
У меня с 43. При цьому невелику мала близоруківсть і у віці від 40 до 42 зір поліпшився. Потім почав подати. За 8 років від +1 до + 3
   
Re: Ткмпература :(

с какого возраста?
после 40-ка лет начинает развиваться
   
Re: Ткмпература :(

Мені при - 0,75 без окулярів некомфортно навіть по вулиці ходити. Про машину і  не кажу
я не знаю как это работает. У меня прекрасное зрение было всю жизнь. После 40-ка лет оно начало ухудшаться и вдаль и вблизь.
Вблизь это понятно. Это возраст
Вдаль это безудержное многочасовое сидение за монитором. В очках моего ребенка -0.75 я отлично вижу телевизор например. Но я все равно никогда их не буду носить. Мне и так отлично все видится. А вот он без очков уже не может. Не видит школьную доску.
   
Re: Ткмпература :(

 у моего ребенка близорукость прогрессирует и он пока еще не носит очки постоянно но телек только в них смотрит.
А моя близорукость будет только уменьшаться поэтому мне в минусовых очках некомфортно.
   
Re: Ткмпература :(

у моего ребенка близорукость прогрессирует и он пока еще не носит очки постоянно но телек только в них смотрит.
А моя близорукость будет только уменьшаться поэтому мне в минусовых очках некомфортно.
Скільки років дитині?
   
Re: Ткмпература :(

Може хто знає,наввщо деякі мудаки у бвлих халатах прописують антибіотик при підозрі на ковід або підтверджений ковід,якщо  це заборонено навіть у профілактичних цілях?
   
Re: Ткмпература :(

"Па пратаколу"
   
Re: Ткмпература :(

"Па пратаколу"
та нема такого у протоколі, дружині прописав на першому ж осмотрі  :S ще результатів пцр не було,темп.невисока була 37.4, мені моя лікарка також прописала але у кінці хвороби,але я не приймав,і добре
   
Re: Ткмпература :(

Разве заставляют пить антибиотики? Можно просто не пить..
   
Re: Ткмпература :(

Разве заставляют пить антибиотики? Можно просто не пить..
згоден,але ми ж йдемо до лікаря за лікуванням?
   
Re: Ткмпература :(

згоден,але ми ж йдемо до лікаря за лікуванням?

Можно проконсультироватьс я еще с одним или двумя врачами. Нам сказали несколько медиков антибиотики пить, мы так и делали.
   
Re: Ткмпература :(

До 6 дня точно дня не треба. Далі по аналізам ,дивитись який перебіг. С реактивний білок основний маркер того треба чи не треба .
   
Re: Ткмпература :(

та нема такого у протоколі, дружині прописав на першому ж осмотрі  :S ще результатів пцр не було,темп.невисока була 37.4, мені моя лікарка також прописала але у кінці хвороби,але я не приймав,і добре
это просто паника. Постоянное состояние у всех за последний год
А еще врачи постоянно прописывают полное фуфло
   
Re: Ткмпература :(

Може хто знає,наввщо деякі мудаки у бвлих халатах прописують антибіотик при підозрі на ковід або підтверджений ковід,якщо  це заборонено навіть у профілактичних цілях?

Тому що українські лікарі (не всі) непрофесійні.

І саме тому в Україні висока смертність від ковіду, включаючи у молодих людей.

Тоді як в Канаді, наприклад, переважна кількість - це старенькі.
   
Re: Ткмпература :(

мені і тут нічим вас порадувати
   
Re: Ткмпература :(

хм. став обзвонювати щойно робітників набирати на об.єкт. і виявилось - що один вмер, 43 роки мужику, не пив . курив.
   
Re: Ткмпература :(

это просто паника. Постоянное состояние у всех за последний год
А еще врачи постоянно прописывают полное фуфло
це так, моїй ще якісь хондроклін прописали  :facepalm1: звісно ми його не купували
   
Re: Ткмпература :(

вдаль необязаткльно носить очки если не водишь машину например. У меня подруга -5 вообще не носит
Но ты не сможешь читать без 100%

-5 це дуже багато, щоб не носити окуляри.

Обличчя на відстані 2 метрів не розрізнить.

А тим більше, якщо треба побачити номер громадського транспорту,
а їй воно буде потрібно, якщо машину не водить. 



   
Re: Ткмпература :(

-5 це дуже багато, щоб не носити окуляри.

Обличчя на відстані 2 метрів не розрізнить.

А тим більше, якщо треба побачити номер громадського транспорту,
а їй воно буде потрібно, якщо машину не водить. 
та у нее муж водит туарег. Епт.
Я знаю что это большой минус. Но она говорит что счастлива не видеть этот мир.
Еще у нее часто болит голова, но она не связывает это со зрением. Ну.. Ее дело
   
Re: Ткмпература :(

Нових дописів нема, отже пішло на спад?
   
Re: Ткмпература :(

Нових дописів нема, отже пішло на спад?

где? тут на фупе? харьковский фейсбук страшно читать: тот умер, этот умер.
   
Re: Ткмпература :(

где? тут на фупе? харьковский фейсбук страшно читать: тот умер, этот умер.
Да, я про фупчиков.
В Харькове новых случаев уже меньше тысячи. Надеюсь динамика.
   
Re: Ткмпература :(

радійте. радість до вас прийшла. нарешті!
   
Re: Ткмпература :(

поїхав заправити мотоцикл - без перчат - і гепнувся- пролетівши руками і коліном по асфальту. штани - не мото, куртка і кросівки - в утіль . був в шоломі . але шолом навіть не торкнувся асфальту)
зараз будуть фотки. купа емоцій (tu)

приспустивші колеса - думав  на заправці підкачаю а там не працювала - ну моросив трохи дощик . а тут ще й роками на фупі напрацьована карма і вуаля. сьогодні у фепчеків свято)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія