Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Других менеджерів в мене для вас немає

одні з найуспішніших кризових менеджерів Порошенко.

Вони вигадали геніальну схему як значно економити кошти на озброєнні.

Не треба розвивати свій ВПК або купляти зброю офіційно, бо там відкати, довги строки виконання замовлень, вони корумпували начскладів на Росії.
За одну сумму ворог втрачав сучасну військову техніку а ми її отримували (tu)

 :weep:
ти ще скажи,  що вони  корумпували завсклада стратегічних ракет і  виміняли за півлітру добрячого самогону одну-дві Сатани,  які чекають часу  ІКС
   
Шо то за експерти, і шо за "начало подгонке агрессора"...

То кацапи, пане Рамблєр.

Тобі вже разів п'ять це тут казали, не ухиляйся від ***сів  :laugh:
   
Re: Других менеджерів в мене для вас немає



папір і видання це різні речі
   
Re: Других менеджерів в мене для вас немає

ладно не буду далі зрадойобить... ну те що нам прийдеться відповідать перед нашими захисниками за наші дії в тилу для захисту їх життів це факт....
   
Re: Других менеджерів в мене для вас немає

папір і видання це різні речі

Ну, "папір" то я для виразності сказав. Ти зміст того, що там написано, розумієш? Бо як, так, то питання, де саме то було сказано, не суттєве. Бо приблизно те говорила і Спартс, і потім отой вчорашній амерівський журналіст Фрідман, чи як його, в НьюЙоркТаймс. Тут працює бригада, хто закидає їх гівном. Але! Для патріота України. Це треба розуміти: оце нерозуміння норм і порядків дії чинної української влади американськими законодавцями і т.п. - це зле для України. Бо ті осанни, що, мовляв, от дивіться, Зеленському дають сучасну зброю (яку Порошенкові не давали) - от який він молодець! - То якщо розуміти, що стоїть за висловлюваннями Спартс, Фрідмана і т.д., то стає зрозуміло дещо інше: так, за ... [кого не можна називать] дають якусь зброю, і навіть найновітнішу. Але! За умови повного розуміння (читай: довіри) української влади з боку американців, просто наприклад, могли б надавати цієї зброї значно раніше і в значно більшій кількості! І втрат з нашого боку могло б бути менше і навіть значно менше.
Справа ж не просто в повазі до (кого ніззя називати). Справа в тому, що керівництво державою залишається значною мірою таким же дикунським (з точки зору демократичних країн Заходу), як було і раніше. Дикунським - в значенні, що юридично освітчена людина з певним досвідом роботи не може увідомити ні законного підгрунття, ні відповідності певним протоколам, ні загальної логіки вчинків. І тому вони не можуть нам довіряти на 100%. Хоч, звичайно, співчувають і намагаються допомогти.
Так от, це в наших - і в наших з тобою! - шкурних інтересах, щоб американська/Західна влада і політична тусовка сприймала нас  як цивілізованих (тобто, діючих у відповідності до законів, правил, регламентів і...просто логіки) суб'єктів. А не як непередбачуваних дикунів, яким можна кинуть копієчку "допомогти", але на більше нам не слід очікувати (Спартс це сказала прямим текстом - її "розумники" облили лайном)
А де там хто шо казав чи писав і на якої якості папері - то діло десяте
   
Re: Других менеджерів в мене для вас немає

Та хєр його знає на скільки ця війна.  Це тільки Аерстович думав, що до квітня все порішаємо.

А якщо це на роки ? То що не критикувати і чекати ?

Щось це... тойво, не дуже хороший підхід.
ну він сказав дог квітня,не уточнив(і правильно робить) якого року.
   
Re: Других менеджерів в мене для вас немає

Зеленські Порошенки єрмаки і т.д.
Я навіть надала не кретикую хоча є за що
І варіантів в нас зараз немає
Тому нахер ці срачі.
Влада та на яку ми заслуговуємо .
Після війни сратись будемо
Оце пан муйню написав.
А ще підприємець.
Ганьба просто.
Скрутні часи - то саме нагода для зміни менеджерів, по перше тих, що привели до скрути, а по друге тих, хто не може вдало виправляти цю скруту.
   
Re: Других менеджерів в мене для вас немає

:weep:
ти ще скажи,  що вони  корумпували завсклада стратегічних ракет і  виміняли за півлітру добрячого самогону одну-дві Сатани,  які чекають часу  ІКС
Нашо ви розкриваєте воєнні таємниці :(
   
Re: Других менеджерів в мене для вас немає

Є непоганий спосіб заткнути їм хлєбала - зробити так, щоб єрмаки мали змогу продавати тільки пижжений в офісі папір і до зброї мали не більше відношення, ніж прибиральниця з того ж офісу. Як, власне, й передбачено законами України.

Так про це й мова. Ви разом з кацaми з трусів вистрибуєте, щоб припинили постачання озброєння, бо Єрмаки його продадуть або вже продали. З таким "патріотами" і ворогів не треба
   
Re: Других менеджерів в мене для вас немає

Так про це й мова. Ви разом з кацaми з трусів вистрибуєте, щоб припинили постачання озброєння, бо Єрмаки його продадуть або вже продали. З таким "патріотами" і ворогів не треба

Єрмак токсичний це факт... щоб не було зайвих питать його треба просто прибрати... і далі будемо спостерігати.. чи ви як Зе вважаєте що він создатєль всєленной і навколо нього вращаются галактики? як на мене звичайне кадрове питання....
   
Re: Других менеджерів в мене для вас немає

Коротко. Ми прийняли бій. Тепер все для фронту все для перемоги. Навіть фонд П хіба не для того?



Останнє редагування: 5 серпня 2022 18:21:10 від ElGuider
   
Re: Других менеджерів в мене для вас немає

Ви разом з кацaми з трусів вистрибуєте
Хто - ви, єрмаколюбче-початківцю? :facepalm1:
   
мислю собі шо ця війна не надовго.
вона вже тепер - назавжди, поки існуватиме росія яка має гроші на зброю і війну.
ми починаємо ставати мілітарною державою по прикладу Ізраїлю.
цей процес вже пішов і він вже невідворотній.

питання : критикувати владу тепер неможна ніколи вже буде ?
п.с. критика влади і робота політичних ботоферм - різні речі.
п.п.с. робота провладних ботоферм - теж не начі у такому випадку.
на фупі - викупляється за годину часу.
   
Re: Других менеджерів в мене для вас немає

Хто - ви, єрмаколюбче-початківцю? :facepalm1:

Не має жодного значення хто я і якої у мене довжини.  Головне, що я не гажу Україні та не розганяю кацапське ІПСО, як це робить кодло псевдопатріотів.

Це у всіх у вас така здатність переходити на особистість? Без цього вже ніяк?  :(
   
Re: Других менеджерів в мене для вас немає

Єрмак токсичний це факт... щоб не було зайвих питать його треба просто прибрати... і далі будемо спостерігати.. чи ви як Зе вважаєте що він создатєль всєленной і навколо нього вращаются галактики? як на мене звичайне кадрове питання....

 8-:

Токсичний кому? Кацам та їхнім адептам? Якщо ви маєте щось проти нього, то хто заважає все це викласти? :S  Навіщо даремно стільки часу ганяти лайно по трубах? Американці не знають із ким співпрацюють? Робота групи Єрмак-Макфол вам теж не дає ані  поспати, ані  посрати?

Це секта псевдопатріотів вже який рік поспіль ліпить із голови OП якогось монстра "...він создатєль всєленной і навколо нього вращаются галактики". Причому до Єрмака те саме робили з Богданом. Якщо президент йому довіряє, то які проблеми? Хуйлоінфо не дає спокою?
   
Re: Других менеджерів в мене для вас немає Нове
lolik
cьогодні в 19:12
IP/Host: ---.teetalk.vn


кого кого а ВЄТНАМЦІВ (вєтнамських українців) тут ше не було.
 :D
   
Re: Других менеджерів в мене для вас немає


Re: Других менеджерів в мене для вас немає Нове
lolik [ Відповісти в приват ] [Ігнорувати]
cьогодні в 19:12
IP/Host: ---.teetalk.vn
кого кого а ВЄТНАМЦІВ (вєтнамських українців) тут ше не було.
 :D

 :facepalm1:

Таки
Це у всіх у вас така здатність переходити на особистість? Без цього вже ніяк?

 :(
   

Re: Других менеджерів в мене для вас немає
lolik [ Відповісти в приват ] [Ігнорувати]
cьогодні в 19:21
IP/Host: ---.moneyzdv24.com

зміна місця перебування за 10 хвилин  :D
   
:facepalm1:

Таки:(

йди за русскім карабльом.  бот сраний.
   
Re: Других менеджерів в мене для вас немає

йди за русскім карабльом.  бот сраний.

 :facepalm1:

"патіотику", є місця в Україні, де не можна просто так зайти на ФУП, але тo  таке. Ти головне не відволікайся і продовжуй працювати як каців  :bueee:
   
Re: Других менеджерів в мене для вас немає

8-:

Токсичний кому? Кацам та їхнім адептам? Якщо ви маєте щось проти нього, то хто заважає все це викласти? :S  Навіщо даремно стільки часу ганяти лайно по трубах? Американці не знають із ким співпрацюють? Робота групи Єрмак-Макфол вам теж не дає ані  поспати, ані  посрати?

Це секта псевдопатріотів вже який рік поспіль ліпить із голови OП якогось монстра "...він создатєль всєленной і навколо нього вращаются галактики". Причому до Єрмака те саме робили з Богданом. Якщо президент йому довіряє, то які проблеми? Хуйлоінфо не дає спокою?

я завджи людей оцінюю лише за іх вчинками... перелічьте будь ласка заслуги Єрмака за останні 30 років перед державою Україна... і де він засвітився як патріот, а не в грошових темах .... він мені Авакова нагадує..... якщо не важо просто 3 пункта складіть.... і Українці будуть вам вдячні, що ви зняли таке серйозне питанння....
   
Re: Других менеджерів в мене для вас немає

Наведу приклад нормальної людини Боріса Джонсона.... ще до війни готувався захищати Україну... декілька разів прилетів і вже вулиці називають його іменем.... це справжня людина.... той же Ердоган мутить і строіть свої схеми раді грошей....а у нас ще гірше болото як було так і залишилось...
   
Re: Других менеджерів в мене для вас немає

я завджи людей оцінюю лише за іх вчинками... перелічьте будь ласка заслуги Єрмака за останні 30 років перед державою Україна... і де він засвітився як патріот, а не в грошових темах .... він мені Авакова нагадує..... якщо не важо просто 3 пункта складіть.... і Українці будуть вам вдячні, що ви зняли таке серйозне питанння....

А чому не за останні 50 або ще краще 330 років? Єрмака призначив президент, він йому довіряє, цього достатньо. Якщо є якісь факти, викладайте, а не розганяйте кацапське ІПСО.  :punish:  Ви вважаєте, що санкції на каців самі автоматично накладаються, а від повного закидаючи зброєю Захід стримує продаж Єрмаком хімарсів терористам?
   
Re: Других менеджерів в мене для вас немає

Наведу приклад нормальної людини Боріса Джонсона.... ще до війни готувався захищати Україну... декілька разів прилетів і вже вулиці називають його іменем.... це справжня людина.... той же Ердоган мутить і строіть свої схеми раді грошей....а у нас ще гірше болото як було так і залишилось...

 :facepalm1:
   
Re: Других менеджерів в мене для вас немає

Наведу приклад нормальної людини Боріса Джонсона.... ще до війни готувався захищати Україну... декілька разів прилетів і вже вулиці називають його іменем.... це справжня людина.... той же Ердоган мутить і строіть свої схеми раді грошей....а у нас ще гірше болото як було так і залишилось...
зелені ще навіть кацапське бабло не забрали в Україні.   :facepalm: це українці вмирають а вони гешефт далі роблять… добре що Коломойському скоренько 4 мільярда віддали
PS. А які притензії до Заходу :facepalm: при цьому західні компанії вже понесли мільярдні втрати.  Бюджет вже з західних грошей, але кацапів не чіпаєм :facepalm:
   
:facepalm1:

"патіотику", є місця в Україні, де не можна просто так зайти на ФУП, але тo  таке. Ти головне не відволікайся і продовжуй працювати як каців  :bueee:

 :D  тобі пісєц ботяра. тебе забанять певне  (tu)
   
Re: Других менеджерів в мене для вас немає

А чому не за останні 50 або ще краще 330 років? Єрмака призначив президент, він йому довіряє, цього достатньо. Якщо є якісь факти, викладайте, а не розганяйте кацапське ІПСО.  :punish:  Ви вважаєте, що санкції на каців самі автоматично накладаються, а від повного закидаючи зброєю Захід стримує продаж Єрмаком хімарсів терористам?

якщо ви слідкували раніше то з Ермаком і всіма хто поруч були проблеми... я особисто вважаю що у нас би давно були і ф16 і ф35.... у Штатів і наших партнерів діло принципа якнайшвидше опустити кацапів але цей процес щось постоянно гальмуе.... як і було до війни при всіх президентах ... умови цивілізованного світу до нас не змінювались..... і всі партнери данво пом'якшили умови .... насипатьють нам всього... але наша система стоїть як камінь.... туди треба думати...... чому і хто насправді рулить нашими.....
   
Re: Других менеджерів в мене для вас немає

якщо ви слідкували раніше то з Ермаком і всіма хто поруч були проблеми... я особисто вважаю що у нас би давно були і ф16 і ф35.... у Штатів і наших партнерів діло принципа якнайшвидше опустити кацапів але цей процес щось постоянно гальмуе.... як і було до війни при всіх президентах ... умови цивілізованного світу до нас не змінювались..... і всі партнери данво пом'якшили умови .... насипатьють нам всього... але наша система стоїть як камінь.... туди треба думати...... чому і хто насправді рулить нашими.....

Млять.  :facepalm1:  А факти в морду тицьнути усьому світу і насамперед американцям слабко? Окрім кацапських та псевпатріотичних казок i фантазій щось є?  :S
   
Re: Других менеджерів в мене для вас немає

Млять.  :facepalm1:  А факти в морду тицьнути усьому світу і насамперед американцям слабко? Окрім кацапських та псевпатріотичних казок та фантазій щось є?  :S

"Какиє ваши доказательства?"... проходили .... зрозуміло....
   
Re: Других менеджерів в мене для вас немає

Єрмак токсичний це факт... щоб не було зайвих питать його треба просто прибрати... і далі будемо спостерігати.. чи ви як Зе вважаєте що він создатєль всєленной і навколо нього вращаются галактики? як на мене звичайне кадрове питання....
Так і є. Але я, і багато хто ще, тримається тієї думки, що лідер, який сітуативно готовий жертвувати членами команди гівна вартий.

Криголам, Пасічник всі вони мали "своїх хлопців" яких не здали. За що мають довіру.

Маєте реформований суд та МВС, звертайтеся з заявами. 8-)
   
Re: Других менеджерів в мене для вас немає

"Какиє ваши доказательства?"... проходили .... зрозуміло....

Ну, кацапське ІПСО тут не проходить. Точніше, далеко не у всіх воно проходить, хоча багато хто його жує захлинаючись. Доведено навіть цією гілкою  :(
   
Re: Других менеджерів в мене для вас немає

Ну, кацапське ІПСО тут не проходить. Точніше, далеко не у всіх воно проходить, хоча багато хто його жує захлинаючись. Доведено навіть цією гілкою  :(

ок. останнє питання. скільки Вам рочків?
   
Re: Других менеджерів в мене для вас немає

ок. останнє питання. скільки Вам рочків?

 :weep:

Не має жодного значення хто я і якої у мене довжини.  Головне, що я не гажу Україні та не розганяю кацапське ІПСО, як це робить кодло псевдопатріотів.

Це у всіх у вас така здатність переходити на особистість? Без цього вже ніяк?  :(

Залежно від того, який у мене вік чи яка довжина кацапське ІПСО перестає таким бути? Чи, може, американці та європейці на радість хуйлятам нарешті прозріють?  :shuffle:
   
Re: Других менеджерів в мене для вас немає

Пан лолік з якої частини України не можна писати на ФУП?

Тимчасово окупованої?
   
Re: Других менеджерів в мене для вас немає

Пан лолік з якої частини України не можна писати на ФУП?

Тимчасово окупованої?

Так, українські сайти, ютуб та взагалі вихід в інтернет без ВПН краще не робити
   
Re: Других менеджерів в мене для вас немає

https://youtu.be/OqjjzKn0Jdk

 :bueee:

Дивитись і розповсюджувати Такера Карсона може або повний ідіот, або кацап.

Такер Карсон завжди відкрито топив за хуйла і проти України. Це той же Соловьйов але на американському телебаченні. Не здивуюсь, якщо виявиться, що вони і зарплату отримують з одного рахунку.
Доречі, Такер Карсон найближчий соратник і пропагандон Трампа і він накручує трампістів проти України.
   
Re: Других менеджерів в мене для вас немає

Ну, "папір" то я для виразності сказав. Ти зміст того, що там написано, розумієш? Бо як, так, то питання, де саме то було сказано, не суттєве. Бо приблизно те говорила і Спартс, і потім отой вчорашній амерівський журналіст Фрідман, чи як його, в НьюЙоркТаймс. Тут працює бригада, хто закидає їх гівном. Але! Для патріота України. Це треба розуміти: оце нерозуміння норм і порядків дії чинної української влади американськими законодавцями і т.п. - це зле для України. Бо ті осанни, що, мовляв, от дивіться, Зеленському дають сучасну зброю (яку Порошенкові не давали) - от який він молодець! - То якщо розуміти, що стоїть за висловлюваннями Спартс, Фрідмана і т.д., то стає зрозуміло дещо інше: так, за ... [кого не можна називать] дають якусь зброю, і навіть найновітнішу. Але! За умови повного розуміння (читай: довіри) української влади з боку американців, просто наприклад, могли б надавати цієї зброї значно раніше і в значно більшій кількості! І втрат з нашого боку могло б бути менше і навіть значно менше.
Справа ж не просто в повазі до (кого ніззя називати). Справа в тому, що керівництво державою залишається значною мірою таким же дикунським (з точки зору демократичних країн Заходу), як було і раніше. Дикунським - в значенні, що юридично освітчена людина з певним досвідом роботи не може увідомити ні законного підгрунття, ні відповідності певним протоколам, ні загальної логіки вчинків. І тому вони не можуть нам довіряти на 100%. Хоч, звичайно, співчувають і намагаються допомогти.
Так от, це в наших - і в наших з тобою! - шкурних інтересах, щоб американська/Західна влада і політична тусовка сприймала нас  як цивілізованих (тобто, діючих у відповідності до законів, правил, регламентів і...просто логіки) суб'єктів. А не як непередбачуваних дикунів, яким можна кинуть копієчку "допомогти", але на більше нам не слід очікувати (Спартс це сказала прямим текстом - її "розумники" облили лайном)
А де там хто шо казав чи писав і на якої якості папері - то діло десяте

Я тут зараз за бригаду відпрацьовую що закидує Спарс з Фрідманом гівном. Ну я в них кидатися вже не буду, я краще в тебе, патріота, кину. Бо понаписував ти всякої ххх-ні.

Зброї нам надають мало не тому що не довіряють владі, а тому що побоюються спровокувати скажену росію на ядерну війну.

Критикувати владу справа хороша в мирний час. Але зараз йде війна з росією. На знищення. На наше знищення. Розумієш патріоте? Бо ніхто росію знищувати не збирається. А от росія дуже хоче знищити нашу владу. Так от, якщо їй це вдасться то буде в нас владою хуйло. І як будеш вкотре критикувати владу та розганяти зраду то пам’ятей що можеш отримати собі хуйла замість нашої влади. От і думай хто тобі краще - Зеленський з Єрмаком чи хуйло? Бо це саме і є те з чого треба вибирати зараз.
   
Re: Других менеджерів в мене для вас немає

Не має жодного значення хто я
Я не питаю, хто ти, бо мені на це насрати в твоєму випадку, питання не має сенсу, і так все більш, ніж зрозуміло.
Питання було - хто ці "ви", якщо зразу не дійшло.
   
Re: Других менеджерів в мене для вас немає

 :D
   
Re: Других менеджерів в мене для вас немає

Так і є. Але я, і багато хто ще, тримається тієї думки, що лідер, який сітуативно готовий жертвувати членами команди гівна вартий.
Скільки вже можна підкреслювати - ніхто не проти, хай буде команда, хай будуть довірені люди, тим більше війна навколо.
Але нехай, матьїх, ці довірені люди отримають посади з повноваженнями і відповідальністю згідно законів України.
За що відповідає єрмак і чим регламентується його відповідальність?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія