Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Корь закончилась. Теперь дифтерия!

Re: Корь закончилась. Теперь дифтерия!

Ні, не жартую.
Бо поголовна вакцинаціє є однією зі складових довголіття нації. Як і освідченість.
Цікавий факт. Кір до нас прийшов кажуть з Румунії. А там спалах відбувся в середовищі віруні-факцинофобів, котрим Бозя особисто казав, що прививки - то від диявола.
До речі. Ті, хто вижив, мають афіґєнний імунітет, куди там тим прививочникам.
Найважливішою основою довголіття нації є спрага до життя. Все решта - діло десяте.
   
Re: Корь закончилась. Теперь дифтерия!

Панімаєш, мон амі... Тут така тяжка справа. Уяви собі комп з апдейтами і без. Свіжа оська літає шо Ту-144.
Коли ми щось підчепили, ми це швиденько полікували, наклали патч, трохи пригальмували і трішечки сернули на вінчестер.
Інша ситуйовина - ми зходу завалили всі апдейти - тепер у нас постійні гальма, засраний вінт, і ой бля, тре апгрейдити все залізо, бо працювати неможліво. А ще варіант бсоду висить дамокловим мечем, як під час  останнього епічного фейлу майкрософта.
Сподіваюсь, аналогія зрозуміла?
Це вкрай примітивно порівнювати комп з людським організмом і на підставі такого порівняння робити якісь висновки.
   
Re: Корь закончилась. Теперь дифтерия!

Панімаєш, мон амі... Тут така тяжка справа. Уяви собі комп з апдейтами і без. Свіжа оська літає шо Ту-144.
Коли ми щось підчепили, ми це швиденько полікували, наклали патч, трохи пригальмували і трішечки сернули на вінчестер.
Інша ситуйовина - ми зходу завалили всі апдейти - тепер у нас постійні гальма, засраний вінт, і ой бля, тре апгрейдити все залізо, бо працювати неможліво. А ще варіант бсоду висить дамокловим мечем, як під час  останнього епічного фейлу майкрософта.
Сподіваюсь, аналогія зрозуміла?
Магистр, ты ниц не понимаешь ни в биологии, ни в апдейтах. Твоя аналогия хромая на обе три ноги.
Если б ты хоть раз в жизни измерил производительность голой оси без апдейтов и голой после всех апдейтов, ты был бы приятно удивлен. А если б видел апдейты линукса, то узнал бы что иногда после апдейтов свободного места на диске становится больше.
   
Re: Корь закончилась. Теперь дифтерия!

У місцевих природний імунітет від хвороб, бо хто його немає в Африці, ще в дитинстві банально помирає. Але для "білої" людини контакт з такими збудниками без антитіл може завершитися фатально, що неодноразово доводила історія і численні приклади (наприклад, того самого Лівінгстона).
Не до всіх. Тій же еболі чисто пох, "бліднолиций напівбог" перед нею чи забитий податками негр.
   
Re: Корь закончилась. Теперь дифтерия!

Не до всіх. Тій же еболі чисто пох, "бліднолиций напівбог" перед нею чи забитий податками негр.

Є винятки, звичайно, але в разі неодноразових спалахів виживають ті, хто природньо пристосований до поширених хвороб. Колись епідемія чуми викосила половину населення Європи, після чого такої смертності вже не було.
   
Re: Корь закончилась. Теперь дифтерия!

Магистр, ты ниц не понимаешь ни в биологии, ни в апдейтах. Твоя аналогия хромая на обе три ноги.
Если б ты хоть раз в жизни измерил производительность голой оси без апдейтов и голой после всех апдейтов, ты был бы приятно удивлен. А если б видел апдейты линукса, то узнал бы что иногда после апдейтов свободного места на диске становится больше.
Так життя розпорядилось, що мушу розбиратись і в біології(не сильно професійно, але тим не менш) і в залізяках.
якшо б ти трохи слідкував за фупом, то знав би, що я ортодоксальний лінукс юзер.
А якби слідкував за текстом , то побачив би, що  описав я не що інше, як імунодефіцитну вінду.
   
Re: Корь закончилась. Теперь дифтерия!

Підлещуєшся!Але я так і не почув відповіді, чому 1:1 гірше, ніж 1000:1? Тут же ж були умні мислі, що непривиті становлять загрозу для привитих.
І знов за рибу гроші !!!
Дебілам ще раз: коли нещеплених багато% (звісно що конкретний % у кожної болячки свій) до нас завітають епідемії. І дебіли і їх діти помруть, розумні і їх діти захворіють.
Що, ще неясно ? Єпідемії є - епідемій нема. Є - нема.
Щеплених 90% - епідемій нема. Щеплених 0, 0.01, 1, 2,3,8,9 ... 55% - епідемія є.
   
Re: Корь закончилась. Теперь дифтерия!

І знов за рибу гроші !!!
Дебілам ще раз: коли нещеплених багато% (звісно що конкретний % у кожної болячки свій) до нас завітають епідемії. І дебіли і їх діти помруть, розумні і їх діти захворіють.
Що, ще неясно ? Єпідемії є - епідемій нема. Є - нема.
Щеплених 90% - епідемій нема. Щеплених 0, 0.01, 1, 2,3,8,9 ... 55% - епідемія є.
Гаразд, поясни, чому тобі шкода бліднолицих, і зовсім не шкода негрів?
Расист, нє?
   
Re: Корь закончилась. Теперь дифтерия!

Є винятки, звичайно, але в разі неодноразових спалахів виживають ті, хто природньо пристосований до поширених хвороб. Колись епідемія чуми викосила половину населення Європи, після чого такої смертності вже не було.
Про чуму вже пояснювали. За текстом тре бодай трохи слідкувати. Так шо цей аргумент не годиться.
   
Re: Корь закончилась. Теперь дифтерия!

Так життя розпорядилось, що мушу розбиратись і в біології(не сильно професійно, але тим не менш) і в залізяках.
якшо б ти трохи слідкував за фупом, то знав би, що я ортодоксальний лінукс юзер.
А якби слідкував за текстом , то побачив би, що  описав я не що інше, як імунодефіцитну вінду.
Ти хочеш сказати, що ти розумієш в біології ? Я не вірю. Людина, що відкривала підручник з біології в школі має знати про сенс та наслідки вакцинації.
   
Re: Корь закончилась. Теперь дифтерия!

І знов за рибу гроші !!!
Дебілам ще раз: коли нещеплених багато% (звісно що конкретний % у кожної болячки свій) до нас завітають епідемії. І дебіли і їх діти помруть, розумні і їх діти захворіють.
Що, ще неясно ? Єпідемії є - епідемій нема. Є - нема.
Щеплених 90% - епідемій нема. Щеплених 0, 0.01, 1, 2,3,8,9 ... 55% - епідемія є.

Там ще дифтерія на підході. То взагалі п***а буде.
   
Re: Корь закончилась. Теперь дифтерия!

Ти хочеш сказати, що ти розумієш в біології ? Я не вірю. Людина, що відкривала підручник з біології в школі має знати про сенс та наслідки вакцинації.
я хочу сказати, що красива теорія і реальна практика - це три великі різниці.
Благими намірами встелена дорога в пекло.
Історію Нобелівської премії знаєш, нє?
   
Re: Корь закончилась. Теперь дифтерия!

Гаразд, поясни, чому тобі шкода бліднолицих, і зовсім не шкода негрів?
Расист, нє?
Щось я не доганяю, до чого тут негри ? Я тобі намагався про 0/1, є/нема пояснити, а ти, я бачу, все одно не зрозумів.
   
Re: Корь закончилась. Теперь дифтерия!

я хочу сказати, що красива теорія і реальна практика - це три великі різниці.
Благими намірами встелена дорога в пекло.
Історію Нобелівської премії знаєш, нє?
А, то ти підручниками біології (теорія) грубу розпалюешь, а лікуєшся у мольфарів та яйця викочуєшь, як триста років назад (реальна практика).
Тоді питань нема, вакцинації - то теорії, ну да.
   
Re: Корь закончилась. Теперь дифтерия!

Про чуму вже пояснювали. За текстом тре бодай трохи слідкувати. Так шо цей аргумент не годиться.
Ще й як годиться - всі, хто мав вразливий фенотип, вимерли, їх нащадки вже не так потерпали від цієї болячки. Така сама історія сталася при колонізації Америки - болячки зі смертністю в пару процентів (в Європі) почали косити десятки процентів аборигенів, і зараз вони вже не такі вразливі.
   
Re: Корь закончилась. Теперь дифтерия!

Ще й як годиться - всі, хто мав вразливий фенотип, вимерли, їх нащадки вже не так потерпали від цієї болячки. Така сама історія сталася при колонізації Америки - болячки зі смертністю в пару процентів (в Європі) почали косити десятки процентів аборигенів, і зараз вони вже не такі вразливі.

У свою чергу, аборигени, за одною з теорій, нагородили європейців сифілісом  :gigi:
   
Re: Корь закончилась. Теперь дифтерия!

Щось я не доганяю, до чого тут негри ? Я тобі намагався про 0/1, є/нема пояснити, а ти, я бачу, все одно не зрозумів.
Пояснюю - у нас співвідношення 1:1. Гвалт, алярм!
У Африці - 1 бліднолиций зайда на 1000 невакцинованих негрів, які мруть, як мухи! тобі їх не шкода? Може, заодно з нашими проблемами вирішимо вселенську?
П.С. Стосовно осьок. Я ставив хрюшу з першим сервіспаком на АМД К6-2-266 64М СІММ!
Мона було залогінитись, запустити блокнот, калькулятор і погратись паралельно в сапера чи косинку . При запуску СП3 вже нічого не можна було зробити.

Останнє редагування: 25 січня 2018 00:44:32 від magistr
   
Re: Корь закончилась. Теперь дифтерия!

А, то ти підручниками біології (теорія) грубу розпалюешь, а лікуєшся у мольфарів та яйця викочуєшь, як триста років назад (реальна практика).
Тоді питань нема, вакцинації - то теорії, ну да.
У мольфарів не лікуюсь. Малина-калина, перина - що тут антинаукового?. При потребі трішки синтетики.
   
Re: Корь закончилась. Теперь дифтерия!

Пояснюю - у нас співвідношення 1:1. Гвалт, алярм!
У Африці - 1 бліднолиций зайда на 1000 невакцинованих негрів, які мруть, як мухи! тобі їх не шкода? Може, заодно з нашими проблемами вирішимо вселенську?
П.С. Стосовно осьок. Я ставив хрюшу з першим сервіспаком на АМД К6-2-266 64М СІММ!
Мона було залогінитись, запустити блокнот, калькулятор і погратись паралельно в сапера чи косинку . При запуску СП3 вже нічого не можна було зробити.

У них природний імунітет, підкріплений роками виживання в тій місцевості. Інші там би не виживали. Так само як епідемія віспи викосила до 90% індіанців у деяких резерваціях, у той час як європейці від неї помирали дуже і дуже рідко. Немає антитіл чи природного імунітету - і п***а.
   
Re: Корь закончилась. Теперь дифтерия!

У них природний імунітет, підкріплений роками виживання в тій місцевості. Інші там би не виживали. Так само як епідемія віспи викосила до 90% індіанців у деяких резерваціях, у той час як європейці від неї помирали дуже і дуже рідко. Немає антитіл чи природного імунітету - і п***а.
К-хм... природній імунітет? Я лише за! давайте і у нас його зробимо!
   
Re: Корь закончилась. Теперь дифтерия!

К-хм... природній імунітет? Я лише за! давайте і у нас його зробимо!
Так, є вибір, як отримати природній імунітет населення:
1. Вакцинація 99%. Епідемій нема, смертей також.
2. Пандемії на протязі 3-4 поколінь, аж поки в генофонді не лишаться лише невразливі, себто смертність має бути на рівні 25% (інакше епідемії повернуться)
Все людство за варіант 1. Дебіли патякають про страшні наслідки вакцин та намагаються піти по варіанту 2.
   
Re: Корь закончилась. Теперь дифтерия!

У свою чергу, аборигени, за одною з теорій, нагородили європейців сифілісом  :gigi:
Это чушь
   
Re: Корь закончилась. Теперь дифтерия!

Так, є вибір, як отримати природній імунітет населення:
1. Вакцинація 99%. Епідемій нема, смертей також.
2. Пандемії на протязі 3-4 поколінь, аж поки в генофонді не лишаться лише невразливі, себто смертність має бути на рівні 25% (інакше епідемії повернуться)
Все людство за варіант 1. Дебіли патякають про страшні наслідки вакцин та намагаються піти по варіанту 2.
п***а. 1 - штучний імунітет. природній(вроджений) імунітет передбачає передачу його нащадкам. В цьому випадку облом.
2. Идіоти намагаються наїбати внаглу матінку-природу і не отримати відкату.
   
Re: Корь закончилась. Теперь дифтерия!
IP

О, ще один агресивний вилупився. Про конституцію України ти теж напевне не чув?
І чого ти боїшся? Твої діти пройшли щеплення то що їм загрожує ще? А... можуть від здорової дитини чимось заразитись?

1. Податки, усі платять за лікування. Суспільству дешевше оплатити вакцинацію ніж оплачувати лікування хворих (і не тільки лікування, а також соціальні аспекти через ускладнення). Хочете не щепитись ок, платіть із своєї каише за наслідки свого рішення.
2. Є категорія громадян які всилу різних причин не можуть бути прищепленими, таким чином ви порушуєте їх права.
3. Як правило, страшні ускладнення (пневмонії) які лікують антибіотиками. Часте застосування антибіотиків збільшує ризик появи резистивних штамів, що вже несе загрозу усій популяції.
   
Re: Корь закончилась. Теперь дифтерия!
IP


За вісім останніх років ринок фальшивих ліків виріс удвічі – з 26 до 55 мільярдів доларів на рік, та нині становить 10-ту частину легального ринку. Як наслідок, від вживання препаратів-підробок в світі щороку помирає 700 тисяч чоловік.

Найчастіше контрафактними є ліки китайського, індійського та російського виробництв. Таку інформацію нещодавно оприлюднили французькі експерти. Більше того, згідно їх висновків, найчастіше підробні медпрепарати потрапляють до бідних країн світу, до яких дослідники відносять й Україну.

За таких обставин пропозицію Міністерства охорони здоров’я України скасувати GMP-сертифікацію для вакцин можна кваліфікувати як відверте божевілля.

Оскільки єдине, до чого можуть призвести такі дії, – це масова дитяча смертність від неякісних препаратів. Адже скасування GMP-сертифікації вакцин – це знищення усіх захисних бар’єрів, завдяки яким досі контрафактні ліки не мали змоги потрапити до українських лікарень.

Попри це, позиція МОЗу непорушна – проект постанови Уряду із зазначеним нововведенням вже розміщений на офіційному сайті відомства.

Так, у документі зазначено, що підтвердження умов виробництва вимогам GMP відсутнє у 50 імунобіологічних препаратів російського виробництва.

А така ситуація, на думку фахівців МОЗ, створює певні проблеми з імунізацією населення і нібито стоїть на заваді повноцінної реалізації календаря щеплень. Натомість відміна GMP-сертифікації для вакцин, вважають у МОЗі, дозволить проводити вакцинацію українських дітей несертифікованими за світовими вимогами GMP російськими, індійськими та китайськими вакцинами.

Тобто виходить, що МОЗ офіційно заявляє про те, що готове вакцинувати наших дітей невідомо чим та таким чином фактично прирікати їх на смерть!

Варто згадати загальновідомий випадок, коли у 2008 році після застосування індійської вакцини проти кору та краснухи помер старшокласник, а ще 85 школярів тієї ж школи потрапили до лікарень.

Тоді фахівці Академії медичних наук України офіційно заявили, що смерть старшокласника спричинила сумнівна вакцина. Згодом Генпрокуратура зясувала, що у 2008 році заступник міністра Микола Проданчук перевищив службові повноваження при закупівлі індійської вакцини від кору і краснухи, яка насправді не пройшла сертифікацію та не була зареєстрована.
http://www.mikroskop.net.ua/ministr-yustitsii-ukrainy-smertelnye-privivki-zakazyvali-poluchite/amp/

люди коні. Підробляють дорогі ліки, такі як проти раку й т.п. З вакцинами інша проблема - може дотримуватись регламент зберігання, транспортування. Щодо сертифікації, то вакцин на ринку нема, це замовна продукція, потужності сертифікованих заводів викуплені на роки в перед, тобто вакцини в потрібних масштаба нема в принципі, це треба замовити й отримати за кілька років. Росія сертифікувати не буде, нащо їй то треба, заплатити купу бабла й що далі?
   
Re: Корь закончилась. Теперь дифтерия!

Э.. никого не хочу пугать, но! Мандавошки не спят!
   
Re: Корь закончилась. Теперь дифтерия!
IP

В предыдущий всплеск заболеваемости в 2012 ЕДИНСТВЕННЫЙ умерший  был привит. И ?
Мое глубокое ИМХО: от кори и краснухи прививаться  - нет. Проще переболеть и получить иммунитет на всю жизнь. Хотя я ребенка привила и буду делать ревакцинацию - не бросать же...Тем более, как оказалось результатам анализов, которые я получила вчера нихера иммунитет после первой вакцинации не выработался....
От дифтерии и столбняка нужно прививаться. И взрослым в т.ч. Больше ни от чего не вижу смысла прививаться.

щоб перехворіти в дитинстві треба спеціально заразитись, але ціна 1/1000 має померти (зараз менше бо є антибіотики, які поки що діють й рятують від ускладнень, поява резистивних штамів питання часу...) + каліцтва й втрата працездатності. Якщо в дитинстві не перехворів то ціна хвороби в дорослому віці набагато вища а ймовірність підхопити зростає в рази бо в популяції різко зросте кількість не хворих носіїв.

Останнє редагування: 25 січня 2018 06:32:23 від IP
   
Re: Корь закончилась. Теперь дифтерия!
IP

Э.. никого не хочу пугать, но! Мандавошки не спят!

з появою інтимної стрижки мандавошки практично вимерли  B-)
   
Re: Корь закончилась. Теперь дифтерия!
IP

Кореляція не побудована, зв'язок причин та наслідків не наведений.
Не втирайте нісенітницю - наведені вами дані не показують те що ви намагаєтесь їм приписати, тих даних недостатньо.

що значить не побудована? Вибірка сотні тисяч, дані статистично значимі, що ти ще хочеш?
   
Re: Корь закончилась. Теперь дифтерия!
IP

Увы, дебилам антипрививочникам, пора понять - в современном обществе просто обязана быть сегрегация привитых и непривитых детей - для них должны быть отдельные садики и школы. Хотя стоп, а кто это организует первый частный садик для непривитых - боюсь что этих дебилов-организаторов будет ждать суд Линча от дебилов-родителей в недалёком, но очень вероятном, будущем, бугога.
Прятаться за привитыми можно было, когда вас, дебилов непривитых, было меньше 10%. Теперь (вы ж дебилы, в ваших интересах было молчать в тряпочку, чтобы оставаться в пределах 10%) уже вас половина и все эпидемии будут наши (болеть будут все - и дебилы, и привитые, правда, полегче).
Нет никакой фармамафии и прочих теорий заговора - просто дебилы научились пользоваться интернетом и самые дебильный идеи находят своих почитателей-дебилов. В этом (интернете и дебилах) и есть весь секрет антипрививочников, возрождение религий, рост псевдонауки и прочий дебильный бред.

ні проблема у тому, що рівень освіти стрімко падає, довіра до державних інституцій також. Це є поживним ґрунтом для усіляких міфів. Звичайній людині приходиться розбиратись із цим всім інформаційним шумом, а на це потрібен час й зусилля. Тому просто вірять тому хто є більш емоційним чи самовпевненим. Це цілком нормальна реакція людей, а не признак дурості.
   
Re: Корь закончилась. Теперь дифтерия!

що значить не побудована? Вибірка сотні тисяч, дані статистично значимі, що ти ще хочеш?

Держава бреше (с)
   
Re: Корь закончилась. Теперь дифтерия!

І знов за рибу гроші !!!
Дебілам ще раз: коли нещеплених багато% (звісно що конкретний % у кожної болячки свій) до нас завітають епідемії. І дебіли і їх діти помруть, розумні і їх діти захворіють.
Що, ще неясно ? Єпідемії є - епідемій нема. Є - нема.
Щеплених 90% - епідемій нема. Щеплених 0, 0.01, 1, 2,3,8,9 ... 55% - епідемія є.

Помруть слабкі, інші переболіють з різним ступенем тяжкості.
   
Re: Корь закончилась. Теперь дифтерия!

Помруть слабкі, інші переболіють з різним ступенем тяжкості.

Смертність 1:100 + ускладнення від супутніх бактеріальних інфекцій ще в кількох відсотків. Завелика ціна, як на мене...
   
Re: Корь закончилась. Теперь дифтерия!

Смертність 1:100 + ускладнення від супутніх бактеріальних інфекцій ще в кількох відсотків. Завелика ціна, як на мене...

Я все ж таки думаю, що епідеміїї не станеться, як і прямого хуйло нападу. Це штучне нагнітання для того, щоб біжали щеплюватись не дивлячись ні на країну виробника, ні на дату вироблення, може ще якісь є причини.
   
Re: Корь закончилась. Теперь дифтерия!

п***а. 1 - штучний імунітет. природній(вроджений) імунітет передбачає передачу його нащадкам. В цьому випадку облом.
2. Идіоти намагаються наїбати внаглу матінку-природу і не отримати відкату.

Держава вважає, що поширення інфекційних хвороб шкодить суспільству. І з цим можна погодитися, оскільки відсоток смертельних випадків і ускладнень у нещеплених людей досить високий (кілька відсотків разом з ускладненнями). У сучасному світі така смертність вважається зависокою. Тому не хочете робити щеплення - не проблема, учіться вдома та не відвідуйте навчальні заклади.
   
Re: Корь закончилась. Теперь дифтерия!

Я все ж таки думаю, що епідеміїї не станеться, як і прямого хуйло нападу. Це штучне нагнітання для того, щоб біжали щеплюватись не дивлячись ні на країну виробника, ні на дату вироблення, може ще якісь є причини.

Та вона вже є, як це не станеться. Чи ви чекаєте, щоб усі 50% нещеплених захворіли?
   
Re: Корь закончилась. Теперь дифтерия!

щоб перехворіти в дитинстві треба спеціально заразитись, але ціна 1/1000 має померти (зараз менше бо є антибіотики, які поки що діють й рятують від ускладнень, поява резистивних штамів питання часу...) + каліцтва й втрата працездатності. Якщо в дитинстві не перехворів то ціна хвороби в дорослому віці набагато вища а ймовірність підхопити зростає в рази бо в популяції різко зросте кількість не хворих носіїв.
1 до 1000 - це навіть близько не така пропорція, котру ми спостерігаємо в Україні. 3 весни 2017 року захворіло більше 6000 осіб з яких померло 8. По останній жертві кору, правда одесити відпираються, мовляв нема пат-анатомії, ще не підтверджено, те-се... Але як на мене симптоми захворювання доволі чіткі і сплутати їх складно.
   
Re: Корь закончилась. Теперь дифтерия!

Смертність 1:100 + ускладнення від супутніх бактеріальних інфекцій ще в кількох відсотків. Завелика ціна, як на мене...

Прошу надати посилання, а без посилання можете заявити про 100% смертність, так ще страшніше
   
Re: Корь закончилась. Теперь дифтерия!

1 до 1000 - це навіть близько не така пропорція, котру ми спостерігаємо в Україні. 3 весни 2017 року захворіло більше 6000 осіб з яких померло 8. По останній жертві кору, правда одесити відпираються, мовляв нема пат-анатомії, ще не підтверджено, те-се... Але як на мене симптоми захворювання доволі чіткі і сплутати їх складно.

А є дані про супутні захворювання у цих 8 померлих? І чому так мало, бо відповідно до "інформації"  Eugnat смертей мало бути 1:100, тобто 600.
   
Re: Корь закончилась. Теперь дифтерия!

Прошу надати посилання, а без посилання можете заявити про 100% смертність, так ще страшніше

Цитата:

Корь распространена по всему миру. В довакцинальную эпоху к 15 годам корью переболевало более 90% населения земли. Смертность превышала 2-2,5%.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія