Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Корь закончилась. Теперь дифтерия!

Re: Корь закончилась. Теперь дифтерия!

Жизнь полна рисков. Тут ничего не поделаешь.
поясни цю істину тим, хто вимага 100% гарантій, і ні грамом менше.
   
Re: Корь закончилась. Теперь дифтерия!


Може тому що приводити як аргумент дослідження проведене способом інтернет-опитування якось трохи не того?
А може тому що постанову МОЗ від 2013 року видають як свіжачок?
А може через то, шо попереджали шо діти почнуть вмиратти, і вони таки вмирають?

Тысатри какая неожиданность...Ну так думать надо, кого прививать, а кого - нет ! Штрыкают всех подряд неизвестной дрянью - вот народ и мрет!
"Умерла привитая от кори 17-летняя одесситка".
   
Re: Корь закончилась. Теперь дифтерия!

Ребенок "умного" родителя (отказчик) заболел, но в легкой или абортивной форме (или даже в форме бессимптомного носительства) и стал источником заражения для привитого ребенка, который заболел и погиб.
и этот вариант нельзя исключить на 100%.

По кору зустрічалися дані, що 60% хворих на кір були щеплені.
То може вони вони заражають тих хто не був щеплений, оскільки серед хворих їх більше?
   
Re: Корь закончилась. Теперь дифтерия!


За вісім останніх років ринок фальшивих ліків виріс удвічі – з 26 до 55 мільярдів доларів на рік, та нині становить 10-ту частину легального ринку. Як наслідок, від вживання препаратів-підробок в світі щороку помирає 700 тисяч чоловік.

Найчастіше контрафактними є ліки китайського, індійського та російського виробництв. Таку інформацію нещодавно оприлюднили французькі експерти. Більше того, згідно їх висновків, найчастіше підробні медпрепарати потрапляють до бідних країн світу, до яких дослідники відносять й Україну.

За таких обставин пропозицію Міністерства охорони здоров’я України скасувати GMP-сертифікацію для вакцин можна кваліфікувати як відверте божевілля.

Оскільки єдине, до чого можуть призвести такі дії, – це масова дитяча смертність від неякісних препаратів. Адже скасування GMP-сертифікації вакцин – це знищення усіх захисних бар’єрів, завдяки яким досі контрафактні ліки не мали змоги потрапити до українських лікарень.

Попри це, позиція МОЗу непорушна – проект постанови Уряду із зазначеним нововведенням вже розміщений на офіційному сайті відомства.

Так, у документі зазначено, що підтвердження умов виробництва вимогам GMP відсутнє у 50 імунобіологічних препаратів російського виробництва.

А така ситуація, на думку фахівців МОЗ, створює певні проблеми з імунізацією населення і нібито стоїть на заваді повноцінної реалізації календаря щеплень. Натомість відміна GMP-сертифікації для вакцин, вважають у МОЗі, дозволить проводити вакцинацію українських дітей несертифікованими за світовими вимогами GMP російськими, індійськими та китайськими вакцинами.

Тобто виходить, що МОЗ офіційно заявляє про те, що готове вакцинувати наших дітей невідомо чим та таким чином фактично прирікати їх на смерть!

Варто згадати загальновідомий випадок, коли у 2008 році після застосування індійської вакцини проти кору та краснухи помер старшокласник, а ще 85 школярів тієї ж школи потрапили до лікарень.

Тоді фахівці Академії медичних наук України офіційно заявили, що смерть старшокласника спричинила сумнівна вакцина. Згодом Генпрокуратура зясувала, що у 2008 році заступник міністра Микола Проданчук перевищив службові повноваження при закупівлі індійської вакцини від кору і краснухи, яка насправді не пройшла сертифікацію та не була зареєстрована.
http://www.mikroskop.net.ua/ministr-yustitsii-ukrainy-smertelnye-privivki-zakazyvali-poluchite/amp/

Після не тотожне через. 100500 разів говорено, що в даному випадку жодного підтвердження зв'язку немає. Але #медіапиздота дуже гарно розкрутила істерику, чим спровокували зрив вакцинації.
   
Re: Корь закончилась. Теперь дифтерия!

По кору зустрічалися дані, що 60% хворих на кір були щеплені.
Щеплені, чи галочка стояла шо щеплені?
   
Re: Корь закончилась. Теперь дифтерия!

Пілотне порівняльне дослідження
Назва щось говорить?
   
Re: Корь закончилась. Теперь дифтерия!

Решение действительно должно быть - не прививался при отсутствии противопоказаний, то есть, "умный"?

Зараз я вас у лайно трошки помакаю. А ну розкажіть які протипоказання є, для прикладу, у вакцини на кір і як наявність протипоказань перевіряють в Україні? Ну там реакція на компоненти вакцини, стан імунної системи та таке інше? Протипоказання потрібно вміти ще перевірити та перевіряти, а хто у нас і як робить таку перевірку? Питання майже риторичне, отже засуньте у дупу своє рішення.
   
Re: Корь закончилась. Теперь дифтерия!

Research and analysis
Measles notifications and deaths in England and Wales: 1940 to 2016

Updated 14 July 2017


Year    Notifications    Total Deaths
1940    409,521    857
1941    409,715    1,145
1942    286,341    458
1943    376,104    773
1944    158,479    243
1945    446,796    729
1946    160,402    204
1947    393,787    644
1948    399,606    327
1949    385,935    307
1950    367,725    221
-----------------------------
1990    13,302    1
1991    9,680    1
1992    10,268    2
1993    9,612    4
1994    16,375    0
1995    7,447    1
1996    5,614    0
1997    3,962    3
1998    3,728    3
1999    2,438    3
2000    2,378    1
2001    2,250    1
2002    3,232    1*
2003    2,488    0
2004    2,356    1
2005    2,089    0
2006    3,705    1
2007    3,670    1
2008    5,088    2
2009    5,191    1
2010    2,235    0
2011    2,355    1
2012    4,210    1
2013    6,102    1
2014    1,851    0
2015    1,193    0
2016**    1,642    1

Найцікавішою як на мене є ремарка:


Prior to 2006, the last death from acute measles was in 1992. In 2006, there was 1 measles death in a 13-year-old male who had an underlying lung condition and was taking immunosuppressive drugs. Another death in 2008 was also due to acute measles in an unvaccinated child with a congenital immunodeficiency, whose condition did not require treatment with immunoglobulin. In 2013, 1 death was reported in a 25-year-old man following acute pneumonia as a complication of measles. In 2016, one death was reported in a 10-month-old infant who suffered complications due to a secondary infection.

All other measles deaths since 1992 shown above are in older individuals and were caused by the late effects of measles. These infections were acquired during the 1980s or earlier, when epidemics of measles occurred.

https://www.gov.uk/government/publications/measles-deaths-by-age-group-from-1980-to-2013-ons-data/measles-notifications-and-deaths-in-england-and-wales-1940-to-2013

А антипрививочники і далі можуть рівнятись на Нігерію.
   
Re: Корь закончилась. Теперь дифтерия!

Назва щось говорить?

Про те що вони тільки почали і це вже хоч щось, тому що детальних досліджень у цій галузі явно бракує.
Чи ви самі натякаєте на те, що вакцинацію проводять, а досліджень впливу вакцини у довгостроковій перспективі немає?
   
Re: Корь закончилась. Теперь дифтерия!

В предыдущий всплеск заболеваемости в 2012 ЕДИНСТВЕННЫЙ умерший  был привит. И ?
Мое глубокое ИМХО: от кори и краснухи прививаться  - нет. Проще переболеть и получить иммунитет на всю жизнь. Хотя я ребенка привила и буду делать ревакцинацию - не бросать же...Тем более, как оказалось результатам анализов, которые я получила вчера нихера иммунитет после первой вакцинации не выработался....
От дифтерии и столбняка нужно прививаться. И взрослым в т.ч. Больше ни от чего не вижу смысла прививаться.

   
Re: Корь закончилась. Теперь дифтерия!

Зараз я вас у лайно трошки помакаю. А ну розкажіть які протипоказання є, для прикладу, у вакцини на кір і як наявність протипоказань перевіряють в Україні? Ну там реакція на компоненти вакцини, стан імунної системи та таке інше? Протипоказання потрібно вміти ще перевірити та перевіряти, а хто у нас і як робить таку перевірку? Питання майже риторичне, отже засуньте у дупу своє рішення.
І хто це тут ше такий агресивний слюною бризкає?
   
Re: Корь закончилась. Теперь дифтерия!

И у привитого ребенка есть ненулевая вероятность
подхватить заразу. С большой вероятностью протекание болезни будет
происходить легче.


Результати досліджень маєте, чи то просто ваші чергові сподівання?
   
Re: Корь закончилась. Теперь дифтерия!

от кори и краснухи прививаться  - нет.
Ага. Особливо коли дівчина буде вагітна і захворіє на, хай навіть з легким перебігом, краснуху. 
Браво (tu)
   
Re: Корь закончилась. Теперь дифтерия!
Ser

Після не тотожне через. 100500 разів говорено, що в даному випадку жодного підтвердження зв'язку немає. Але #медіапиздота дуже гарно розкрутила істерику, чим спровокували зрив вакцинації.
що значить не тотожне
що вакцини два роки тому були?
чи їх якість покращилася?
чи фальсифікату менше?
чи сів хоч один мудак після багатоьх смертей після вакцинації?
   
Re: Корь закончилась. Теперь дифтерия!

Тобто, в решті Ви згідні зі мною - ховаєте своїх непривитих дітей за спини тих, кого дурнуваті батьки такі вакцинували?

Вчить логіку, ваш висновок на основі мого поста то не більше ніж маячня.
Там нічого такого не було, навіть натяку на щось подібне.
   
Re: Корь закончилась. Теперь дифтерия!

Вчить логіку, ваш висновок на основі мого поста то не більше ніж маячня.
Там нічого такого не було, навіть натяку на щось подібне.

То Ви не пхаєте своїх дітей до колективу, де майже всі вакциновані?
   
Re: Корь закончилась. Теперь дифтерия!

Ага. Особливо коли дівчина буде вагітна і захворіє на, хай навіть з легким перебігом, краснуху. 
Браво (tu)

Так бля перед залетом надо сделать анализы на TORCH !!! А не руководствоваться исключительно велением п..ды ! Но и мозг подключать !!
   
Re: Корь закончилась. Теперь дифтерия!
Ser

И у привитого ребенка есть ненулевая вероятность
подхватить заразу. С большой вероятностью протекание болезни будет
происходить легче.
шось ви самі собі перечите
якщо захворіти 0 шансів то яке протеканіє болєзні? ;o
   
Re: Корь закончилась. Теперь дифтерия!

що значить не тотожне
що вакцини два роки тому були?
чи їх якість покращилася?
чи фальсифікату менше?
чи сів хоч один мудак після багатоьх смертей після вакцинації?
Це означає, що пити воду неможна, бо є випадки, що після цього люди помирали. От випив води, взяв і помер. Де судові процеси над розповсюджувачами цієї зарази?
   
Re: Корь закончилась. Теперь дифтерия!

Купіть нешмурдяк для своєї дитини самостійно - в чому питання?

Те що зараз шмурдяк декілька років тому могло бути цілком надійною вакциною, що радили в самих розвинутих країнах. А зараз виявилося, що небезпечні. А ті що зараз радять то теж якось забули чи не встигли дослідити. Чи може я щось пропустив і безпечність вакцин доведена?  Ну тоді хутчіше давайте у чергу до Роберта Де Ніро за винагородою у $100'000, яку він обіцяв тому, хто надасть докази безпечності вакцин.
   
Re: Корь закончилась. Теперь дифтерия!

А не руководствоваться исключительно велением п..ды
А під час зальоту  чи після нього? І без бля, якшо можна, тут хтось шось про агресію говорив.
   
Re: Корь закончилась. Теперь дифтерия!

А під час зальоту  чи псля нього? І без бля, якшо можна, тут хтось шось про агресію говорив.

Не можна уже без бля, коли клоунада починається. ДО зальоту думайте, ДО.
   
Re: Корь закончилась. Теперь дифтерия!
Ser

Це означає, що пити воду неможна, бо є випадки, що після цього люди помирали. От випив води, взяв і помер. Де судові процеси над розповсюджувачами цієї зарази?
в тому і проблема
що яку воду пити визначаєш сам
а з вакцинацією насілися немов % від того маєте

а зрештою без води людина не проживе і 10 діб
а без неперевіреної хімії і до 100 років доживали

так що трохи є різниця
   
Re: Корь закончилась. Теперь дифтерия!

От дифтерии/столбняка взрослым - если боитесь делать АДС-м в поликлинике, сделайте Бустрикс. Стоимость около 700 грн.
я сделала прививку в поликлинике где то за 5 дней до нового года. Думала буду себя плохо чувствовать. Но ни хрена. Вот 15 лет назад делали трехэтапную прививку. Тогда и озноб и недомогание были а щас хоть бы хны
   
Re: Корь закончилась. Теперь дифтерия!

ДО зальоту думайте, ДО.
Так думати до зальоту це і є вакцинація.
Я говорю про ситуацію коли вагітна жінка чіпляє вірус краснухи.
   
Re: Корь закончилась. Теперь дифтерия!

А антипрививочники і далі можуть рівнятись на Нігерію.

Ви забули вказати як наведені вами дані пов'язані з вакцинацією. Наприклад серед вказаних дат були періоди з різким зниженням вакцинації від кору, але чомусь трагедії не сталося. Могли написати теж саме і зробити висновок: А ты хто не вірить в прибульців і далі можуть рівнятись на Нігерію. Аргумент майже такої самої сили - ні в першому ні в другому випадку зв'язок між вакцинацією/інопланетянами  та смертністю від кору не показаний.
   
Re: Корь закончилась. Теперь дифтерия!

в тому і проблема
що яку воду пити визначаєш сам
а з вакцинацією насілися немов % від того маєте

а зрештою без води людина не проживе і 10 діб
а без неперевіреної хімії і до 100 років доживали

так що трохи є різниця
В розрізі причинно-наслідкового зв'язку у даному випадку - жодної різниці.
Всі, хто дихали повітрям - померли. Чи померли вони через те, що дихали повітрям?

Останнє редагування: 24 січня 2018 21:24:04 від Taras_Potatos
   
Re: Корь закончилась. Теперь дифтерия!

Так думати до зальоту це і є вакцинація.
Я говорю про ситуацію коли вагітна жінка чіпляє вірус краснухи.

А я и думала: переболела - и спала спокойно :))
   
Re: Корь закончилась. Теперь дифтерия!

То Ви не пхаєте своїх дітей до колективу, де майже всі вакциновані?

В навели мій пост і зробили з нього висновок, що є просто безглуздим. Будете заперечувати - доведіть, підручник з логіки вам стане у нагоді.
   
Re: Корь закончилась. Теперь дифтерия!

А я и думала: переболела - и спала спокойно )
Тобто тебе така ситуація не торкнулась і слава Богу.
А іншим категорично ні від кору ні від краснухи прививатись не потрібно?
А там, будь шо буде.
   
Re: Корь закончилась. Теперь дифтерия!
fam

Зараз я вас у лайно трошки помакаю. А ну розкажіть які протипоказання є, для прикладу, у вакцини на кір і як наявність протипоказань перевіряють в Україні? Ну там реакція на компоненти вакцини, стан імунної системи та таке інше? Протипоказання потрібно вміти ще перевірити та перевіряти, а хто у нас і як робить таку перевірку? Питання майже риторичне, отже засуньте у дупу своє рішення.

действительно, агрессивный дурак. Дурак, выискивающий результаты отдельных исследований, которые, как и все остальные, в отдельности взятые, не дает исчерпывающего ответа на интересующий вопрос, но хватающийся именно за него, а не за результаты тысяч других, свидетельствующих об обратном, и в то же самое время не научившийся гуглить простое: "противопоказания к вакцинации".

Не вызывает сомнения следующее:

Что будет, если охват будет близок к 100% (исключая тех, кто действительно имеет противопоказания)? Ответ: Минимальная заболеваемость и какое-то количество осложнений, в том числе с летальными исходами.

Обратное: что будет, если охват будет стремиться к 0? Будет абсолютное отсутствие вакцинальных осложнений (уря!) и пандемическое распространение заболевания с количеством смертельных исходов на порядки превышающее количество смертей в первом случае.

Это надо доказывать?

   
Re: Корь закончилась. Теперь дифтерия!
Ser

В розрізі причинно-наслідкового зв'язку у даному випадку - жодної різниці.
Всі, хто дихали повітрям - померли. Чи померли вони через те, що дихали повітрям?
ситуація з вакцинацією швидше нагадує
...за попереднім зговором з корисливих мотивів групою осіб
   
Re: Корь закончилась. Теперь дифтерия!

шось ви самі собі перечите
якщо захворіти 0 шансів

ты чучело читать научись вначале
а потом уже рассуждать берись

   
Re: Корь закончилась. Теперь дифтерия!

ситуація з вакцинацією швидше нагадує
...за попереднім зговором з корисливих мотивів групою осіб
Я вище наводив результат роботи за попереднім зговором з корисливих мотивів групою осіб на прикладі Великої Британії.
   
Re: Корь закончилась. Теперь дифтерия!
fam

Щеплені, чи галочка стояла шо щеплені?

сейчас, кстати, появилось довольно много мамочек, со всяческими ужимками подползающие к доктору с просьбой сделать прививку, а в карточке стоит отметка о прививке.
   
Re: Корь закончилась. Теперь дифтерия!
Ser

ты чучело читать научись вначале
а потом уже рассуждать берись
наухй пшло бидло тупориле
букви правильно розставляй
   
Re: Корь закончилась. Теперь дифтерия!

бидло тупопиле

 :lol:


букви правильно розставляй

так шо там с ненулевой вероятностью?
дошло до барана?
 :lol:
   
Re: Корь закончилась. Теперь дифтерия!
Ser

:lol:


так шо там с ненулевой вероятностью?
дошло до барана?
 :lol:
ти клоун почитай суть гілки
   
Re: Корь закончилась. Теперь дифтерия!
fam

Мое глубокое ИМХО: от кори и краснухи прививаться  - нет. Проще переболеть и получить иммунитет на всю жизнь.

глупое "имхо". Лучше вовремя привиться и значительно снизить шанс заболеть в будущем, минимально рискуя при этом, чем заболеть корью лет на 10-20 позже, чем "положено", рискуя перенести заболевание в гораздо более тяжелой и опасной форме, чем это бывает в детском возрасте.
   
Re: Корь закончилась. Теперь дифтерия!

действительно, агрессивный дурак.

Я саме так вас сприймаю. Особисто я не маю нічого проти людей, що роблять щеплення. Я не називаю їх дурнями, не пропоную закривати їх у гетто чи виганяти зі шкіл, дитячих садків та такого іншого. Але є тут на форумі агресивні потвори, що вважають лише свою точку зору правильною і тих хто не робить щеплення намагаються якось примусити робити так як їм хочеться, не пускати в дитячі садки, школи та таке інше. Ось таких як вони я зневажаю, бо то гірше ніж дикуни. Ви один з них, вирішили, що мене можна змусити прийняти потрібне вам рішення з потенційним ризиком для моєї дитини. Я доросла людина і сам здатен приймати рішення, такі як ви не здатні мене до чогось там примусити. Інші дорослі люди теж самі роблять свій вибір і то їх право. Хтось тут з форумчан робить щеплення, хтось не робить, а хтось на кшталт вас ллє лайно на тих хто не схожий на вас.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія