Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Політичний вибір зимової гуми.

Re: Політичний вибір зимової гуми.

NOKIAN кстати тоже не плохая и даже очень неплохая резина

тільки не кацапського виробництва, гіршого гімна я ще не бачив  (td)
   
Re: Політичний вибір зимової гуми.
PAL

тільки не кацапського виробництва, гіршого гімна я ще не бачив  (td)

а в нас іншого й не продають
   
Re: Політичний вибір зимової гуми.

Фигня

Купи лучше бриджстоун любой зимний

ШИПЫ НЕ БЕРИ
Чому мій вибір саме тих що придбав? - Побратим на ній гоцає, я не зі слів, а з практичної ефективності взяв тую гуму.


А у Сімфері, так, нам шипи не треба були, а тут так склалося.
Ще наліпка Ш перед очима оленів, відпугує оленів, отриматм шип або камінь з під шиповоної машини неприемне задоволення.
Я пам'ятаю, ти на Свободі у Сімфері наче від шипованої отримав каміння у лобове . Знаеш, це особливе задоволення їхати шипами, в за це так, треба сплатити опцією незвичний для лисих авто  шум.
   
Re: Політичний вибір зимової гуми.

Чому мій вибір саме тих що придбав? - Побратим на ній гоцає, я не зі слів, а з практичної ефективності взяв тую гуму.


А у Сімфері, так, нам шипи не треба були, а тут так склалося.
Ще наліпка Ш перед очима оленів, відпугує оленів, отриматм шип або камінь з під шиповоної машини неприемне задоволення.
Я пам'ятаю, ти на Свободі у Сімфері наче від шипованої отримав каміння у лобове . Знаеш, це особливе задоволення їхати шипами, в за це так, треба сплатити опцією незвичний для лисих авто  шум.

Камень от БМП российской прилетел.
   
Re: Політичний вибір зимової гуми.

Камень от БМП российской прилетел.
жесть, а я вивозив доню майже рік їй був з окупованого Криму, будучи вже у списках на затримання.
Дитина навіть непам'ятає батьківської квартири, дачі, саду. Сад жалко, занедбаний, а виноградник, я взагалі не хочу думати що з ним.

нічого. Все наросло заново в мене, але я не пробачу і рахунок виставлю росіянам. І мені пох що вони не хочуть платити за захоплення Криму, я життями заберу.

А що дитина на передньому сидіння була  у твоему випадку?
   
Re: Політичний вибір зимової гуми.

жесть, а я вивозив доню майже рік їй був з окупованого Криму, будучи вже у списках на затримання.
Дитина навіть непам'ятає батьківської квартири, дачі, саду. Сад жалко, занедбаний, а виноградник, я взагалі не хочу думати що з ним.

нічого. Все наросло заново в мене, але я не пробачу і рахунок виставлю росіянам. І мені пох що вони не хочуть платити за захоплення Криму, я життями заберу.

А що дитина на передньому сидіння була  у твоему випадку?

да, спал в кресле.
   
Re: Політичний вибір зимової гуми.

да, спал в кресле.

Жесть.

Я тільки одного нерозумію, чому в тебе не виникло бажання проштрикнути хоч одного русскажопого, непроштрикнути так укуярити молотком, не молотком так чеглою, не цеглою так напругою на квартирну двірну ручку.
   
Re: Політичний вибір зимової гуми.

fulda
   
Re: Політичний вибір зимової гуми.

Жесть.

Я тільки одного нерозумію, чому в тебе не виникло бажання проштрикнути хоч одного русскажопого, непроштрикнути так укуярити молотком, не молотком так чеглою, не цеглою так напругою на квартирну двірну ручку.

Кроме бажання нужна еще легкая ебанутость чтобы это сделать.

Мне на тот момент хватало чем заниматься и что делать.

   
Re: Політичний вибір зимової гуми.

fulda
Я ще Toyo колись катав. Приємні спогади.
   
Re: Політичний вибір зимової гуми.

Кроме бажання нужна еще легкая ебанутость чтобы это сделать.

Мне на тот момент хватало чем заниматься и что делать.
Іпанутасть пріходіт с гадамі)
   
Re: Політичний вибір зимової гуми.

fulda

Кочегар нащо тобі гума якщо в тебе дрова? Ггагагаааа
   
Re: Політичний вибір зимової гуми.


Іпанутасть пріходіт с гадамі)

 :lol:  :gigi:  :lol:
   
Re: Політичний вибір зимової гуми.

ContinentalWinterCo ntact TS 850P Лідер багатьох тестів в номінації зимових липучок. Їздити по Києву саме то. Взяв французьку.
   
Re: Політичний вибір зимової гуми.

ContinentalWinterContact TS 850P Лідер багатьох тестів в номінації зимових липучок.

Є вже 860. Але я свій розмір не найшов.
   
Re: Політичний вибір зимової гуми.

Была бриджстоун
Теперь гудйиар
   
Re: Політичний вибір зимової гуми.

Є вже 860. Але я свій розмір не найшов.
Є. Але до нас ще мало завозять. А 850 в салонах в комплекті з дисками саме таку пропонують. У мене 215Х55х17 XL. На R16 дійсно в моєму форматі таких не було. Придивлявся до VikingCgntact для скандинавської зими. Але потім вирішив, що ми все ж Центральна Європа із можливими змінами холоду та потеплінням.
   
Re: Політичний вибір зимової гуми.

Кочегар нащо тобі гума якщо в тебе дрова? Ггагагаааа
властєлін кії :facepalm:
   
Re: Політичний вибір зимової гуми.

У мене літня Hankook.
Купил Hankook Winter icept iZ2 W616 205/60 R16 96T в прошлом году - показал себя очень хорошо, правда у меня полный привод)
   
Re: Політичний вибір зимової гуми.

ContinentalWinterContact TS 850P Лідер багатьох тестів в номінації зимових липучок. Їздити по Києву саме то. Взяв французьку.

Не розумію навіщо у Києві липучки і тим більше шипи? Сніг чистять, в ті поодинокі дні, коли не встигають, непогана липучка мені не дуже допомогла на гірках з льодом, та багато кому не допомогла с переднім приводом. Може на шипах ї заїхав би, але їздити всю зиму и псувати асфальт тільки для того щоб два рази в рік на гірку заїхати, я тоді просто маршрут змінив і нормально доїхав додому.
   
Re: Політичний вибір зимової гуми.

На фінській Нокіа Хакка 4 відкатав 12 (!!!) зим, ще і продав місяць назад за 2 кіло гривень. (tu)
   
Re: Політичний вибір зимової гуми.

властєлін кії :facepalm:
ПАлзі в сарай тапі дравамі лачугу. качігар польскава паровоза за пахльобку.

Киа маджентис приличная машина, в чьом проблема, іді вилізуй на чужбіну чужие дири клоун.
   
Re: Політичний вибір зимової гуми.

:lol:  :gigi:  :lol:
А шо не?
 С гадамі!
   
Re: Політичний вибір зимової гуми.

Mickey Tompson Baja STZ -> Bridgestone Blizzak.  На лютий-март  лежить  Yokogama Iceguard (шип)
 Також непогана Pirelli Scorpion, cтоїть на другій тачанці.  Також непогана Мишлен Латитьюд. Стоїть на пузотьорке.

  Хто  там писав за  Триангл.   Було таке чьюдо.  На другий сезон  колеса стали формою як  яйцо.  Гальмує Триангл в затяжечку, якщо після пиреллів усіляких , - то звикати тяжко.   Малюнок протектору вони  слямзілі у бліззака, але по  шуге( каша снігу та води)  треба їхати ну дуже-дуже  обережно.
  Також на другу  зиму почалися бокові уводи, через "овальність"  колес   почався неравномірний ізнос  протектора.   Перекинув зад на перед-  через деякій час  почала їхати в другу сторону)).  Развал питання не вирішив  В поворотах квьола.

Якщо по сухий трассі прітопить- настає відчуття, що тебе сдьорне с покриття, якщо тіко качнеш кермом.
 
       Але є і плюс.  Дуже міцна боковина.    Реально міцна, бордюри,  камні-палки  похер.
    Гудит сука.
    По  снігу їде добре.

 Вобщем, настогидла мені вона до чортів, як  внедорожна вона  звісно  теж ніяка,   і виставив я її на олх,  думав це надовго( 20радиус).  У той же день її якись щасливий олень забрав. По 1.5килогривні колесо) 

    Воткнув  на їх місце йокогаму- и  машина  поїхала прямо, кермо перестало дригатись, гальмувати  стало приємно  та прогнозовано.
    Все  це справедливо   для 3х тонної  машини, може на якомусь хондецівіку  вона поїде і  нормально
 
   
Re: Політичний вибір зимової гуми.

Не розумію навіщо у Києві липучки і тим більше шипи? Сніг чистять, в ті поодинокі дні, коли не встигають, непогана липучка мені не дуже допомогла на гірках з льодом, та багато кому не допомогла с переднім приводом. Може на шипах ї заїхав би, але їздити всю зиму и псувати асфальт тільки для того щоб два рази в рік на гірку заїхати, я тоді просто маршрут змінив і нормально доїхав додому.
А на чому ви зимою пропонуєте їздити? Ну і не завжди ж по Києву. І для чого липучки придумали? На вихідні наприклад на Волинь прийшлось поїхати. Добре траса нормальною була. А так що завжди переїжджати чи перечікувати? Безпека.
   
Re: Політичний вибір зимової гуми.

2 роки на зимовій їздив, Matador Nordica.
 Гарна гума.
 

Показати зображення...

Матадор дійсно гарна гума. У мене на бусі стояли 195r15С - рік викатували без проблем (з жовтня до жовтня), всесезонка, в середньому десь 100 тис.
   
Re: Політичний вибір зимової гуми.

А на чому ви зимою пропонуєте їздити?
На снігоході
   
Re: Політичний вибір зимової гуми.
DVB

Цитата: PAL
а в нас іншого й не продають
продають, місяць тому купив фінську
   
Re: Політичний вибір зимової гуми.

Перевзув свого коня козак.
380 грн.
 (tu)
Задоволення отримую.
Гума не шумна.

   
Re: Політичний вибір зимової гуми.

Матадор шкода викидати, там ще на 2 зими протектор.
   
Re: Політичний вибір зимової гуми.

Не пеам'ятаю хто порадив продати шини , продав б/у  4 шт по 750 грн. Вона ще б три чотири зими відходила, але мені припекло шиповану взяти.

дякую тобі чолвоіче, продав я.
   
Re: Політичний вибір зимової гуми.

А на чому ви зимою пропонуєте їздити? Ну і не завжди ж по Києву. І для чого липучки придумали? На вихідні наприклад на Волинь прийшлось поїхати. Добре траса нормальною була. А так що завжди переїжджати чи перечікувати? Безпека.

Просто зимова не дає 100% гарантії безпеки.
   
Re: Політичний вибір зимової гуми.

Що таке ліпучки?
   
Re: Політичний вибір зимової гуми.

зимняя резина без шипов, кацапы называют липучки
   
Re: Політичний вибір зимової гуми.

Роспородні ідіоти в Україні.
Їзали б з еміграції в там ліпли козли русскапародні.
   
Re: Політичний вибір зимової гуми.

зимняя резина без шипов, кацапы называют липучки
липучка - это мягкая зимняя резина
   
Re: Політичний вибір зимової гуми.

Michelin X-Ice XI3
   
Re: Політичний вибір зимової гуми.

Просто зимова не дає 100% гарантії безпеки.
Та 100% ніяка не дає. Просто я в основному їжджу по київських дорогах. Зараз стільки реагентів виливають на дороги, що в основному зимою гума контактує з асфальтом вперемішку з сніговою кашею. Ну а в ті дні коли щільний сніг чи ожеледиця можна їздити обережніше.
   
Re: Політичний вибір зимової гуми.

На хера шипи?
Знак хоч почепив?
   
Re: Політичний вибір зимової гуми.

На хера шипи?
Знак хоч почепив?
А що зобов'язує трикутник з літерою Ш вішати?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія