Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Я бажаю всім перемогти коронавірус, якщо він є. Моя вакцина. Рекомендую всім - не зашкодить

Тому, що крім кропиви поки що є інша зелень. Хоча, не виключаю, що жидівська влада доведе, що людям залишиться їсти не тільки кропиву, а й траву!
корови,  мабуть, цього не знають)
Зате про це віслюки знають!
   
у меня из зелени крапива и петрушка, та и зимой росла. А лук еще зеленый валом. щавеля прошлогоднего немного

все остальное не всходит :(, дождей нет и холодно.
   
У меня для єтого есть только оин инструмент - собственній организм.
Вот! Вот именно с этими словами впаривают наивному манюпасу все эту неисчислимую фуфломициновую хрень.
И манюпас радостно потребляет, пока жаренный петух не клюнет.
Вам не нужно никакое экспериментальное (даже наоборот). Вы для себя уже с истиной определились.

Никогда и ничего в медицине  один человек не может доказать с помощью своего собственного (одного) организма.
   
ну мля...
А  нашуя  я накупився гематогену??

 (tu)

алень ?
   
т.е. вы настаиваете на этой гипотезе, несмотря на ее полностью теоретический характер и полное отсутствие практического подтверждения всех ее аспектов. Упорствуете.
А относительные размеры гемоглобина и вируса вас не смущают?

в теорії, не все може бути правильним, а особливо характер приєднання/заміщення заліза, якшо воно відбувається
але нічого поганого у допомозі організму в продукуванні нових еритроцитів не буде... напівфабрикати підійдуть на ура в умовах кризи

тобто, надлишок заліза підтверджують, механізм - ні, то є два варіанти - забрати надлишок заліза або допомогти організму скласти те, шо він й так збирався скласти - гемоглобін
   
Всьо панятно! Канабіс наше всьо  B-)  Скоро дичка піде по посадкам- хоч і бєспонтова, но і не врєда не буде  :D
   
в теорії, не все може бути правильним, а особливо характер приєднання/заміщення заліза, якшо воно відбувається
але нічого поганого у допомозі організму в продукуванні нових еритроцитів не буде... напівфабрикати підійдуть на ура в умовах кризи

тобто, надлишок заліза підтверджують, механізм - ні, то є два варіанти - забрати надлишок заліза або допомогти організму скласти те, шо він й так збирався скласти - гемоглобін

Надлишок заліза організм складає в Феритін - до від 5 до 15 кратного перевищення норми. А ось дати організму більше порфіріну. який організм і так шукає і створює з нього гемоглобін - то святе
   
Де береш ?
Як, де? На городі, мабуть!
Ось я, вийшов на двір, нарвав цибульки, селєри, петрушки, кинув 3 по 50 г. Борюсь вдома з короновірусом.
   
Як, де? На городі, мабуть!
Ось я, вийшов на двір, нарвав цибульки, селєри, петрушки, кинув 3 по 50 г. Борюсь вдома з короновірусом.
Я розумію що зими у нас зараз не такі як раніше, але цілорічно зелень на городі не росте  :)
Ну в мене зараз ще часник , щавель є. Але хочеться салату і укропу свіженького   :ok:
   
Часнику до речі багато , сам понасівався, думаю перебити в блендері з петрушкою, спеціями, оливою, буде мазюка на хліб

   
Але хочеться салату і укропу свіженького
Нам залишається тільки чекати. Сіяв в перших числах місяця. Під плівкою тільки починають сходити. Область північна. З супермаркетів нітратів з-за дарма не хочу!
   
Воно розповідає що вірус не може потрапити в ерітроцит на підставі чого?

На підставі того, що наразі таких випадків не виявили.
Шкода, що Ти, друже, нічого, крім того "дослідження" комп'ютерників, не читаєш і чути не хочеш, - в кращому випадку переглядаєш малюночки.
Що Метт (якого я перекладав), що цей індійський лікар на відео НАГОЛОШУВАЛИ на тому, що випадки проникнення вірусу в еритроцит НЕВІДОМІ. Тобто, ніхто не бачив ніяких підтверджень, що вірус може в них проникати. Якби він міг - очевидно, такі підтвердження були б. Метт почав з того, що наголосив: якби авторам "дослідження" були відомі хоч якісь випадки проникнення вірусу в еритрицити - то це була б бомба, вони обов'язково мали б про це заявити вголос, почати з цього і розтрубіти це всім, бо це була б революція в розумінні механізмів дії цього вірусу. Вони цього не зробили - більше того, вони заявили у своєму "дослідженні", що фактів проникнення вірусу в еритроцити в них НЕМА. Але КОМУ це важливо? Купа йолопів відразу ж перепостила поверхнево вирвані рядки з підсумку їх "дослідження", заявивши (ВІД СЕБЕ!), що вірус атакує гемоглобін В ЕРИТРОЦИТАХ!!! А ще більша купа ще дурніших, довірливіших і малограмотних на то охоче повелася,  - зробивши не лише ВИСНОВКИ за абсолютно абстрактної гіпотетичної взаємодії, але й надавши (не більше не менше!) РЕКОМЕНДАЦІЇ ПО ЛІКУВАННЮ (!!!) на основі тих ВИСНОВКІВ. Не можу повірити, що серед тих довірливих опинився саме Ти. Думаю, тут справа лише в пошуці дешевої слави шляхом перепощування "сенсації", не більше.
Будь терплячим і допитливим і скептичним, Гражданіне. Став ВСЕ під сумнів, і дослуховуйся до людей, явно мудріших від нас з Тобою - тих, які працюють саме з цим феноменом (= у вірусології), а не в суміжних науках (комп'ютерному моделюванні і бойових отруйних речовинах), - бо шанс, що вони знають СВОЮ справу настільки ж добре, як ми з Тобою - свою, - досить високий. = Знають це КРАЩЕ від нас!

;)

Останнє редагування: 22 квітня 2020 18:15:33 від GizmoGremlin
   
А гематоген вже непотрібен? :(

я вже весь скупив. дефіцит тепер :D 
   
Зате про це віслюки знають!

віслюки їдять траву !  (tu)
   
я вчора закупився зеленню в Сільпо. потужно так.  (tu)
навіть стебло селери (іспанія) взяв кілька пачок.

а тільки нині прочитав цю тему  :D
Міша  :-B
   
На підставі того, що наразі таких випадків не виявили.
Шкода, що Ти, друже, нічого, крім того "дослідження" комп'ютерників, не читаєш і чути не хочеш, - в кращому випадку переглядаєш малюночки.
Що Метт (якого я перекладав), що цей індійський лікар на відео НАГОЛОШУВАЛИ на тому, що випадки проникнення вірусу в еритроцит НЕВІДОМІ. Тобто, ніхто не бачив ніяких підтверджень, що вірус може в них проникати. Якби він міг - очевидно, такі підтвердження були б. Метт почав з того, що наголосив: якби авторам "дослідження" були відомі хоч якісь випадки проникнення вірусу в еритрицити - то це була б бомба, вони обов'язково мали б про це заявити вголос, почати з цього і розтрубіти це всім, бо це була б революція в розумінні механізмів дії цього вірусу. Вони цього не зробили - більше того, вони заявили у своєму "дослідженні", що фактів проникнення вірусу в еритроцити в них НЕМА. Але КОМУ це важливо? Купа йолопів відразу ж перепостила поверхнево вирвані рядки з підсумку їх "дослідження", заявивши (ВІД СЕБЕ!), що вірус атакує гемоглобін В ЕРИТРОЦИТАХ!!! А ще більша купа ще дурніших, довірливіших і малограмотних на то охоче повелася,  - зробивши не лише ВИСНОВКИ за абсолютно абстрактної гіпотетичної взаємодії, але й надавши (не більше не менше!) РЕКОМЕНДАЦІЇ ПО ЛІКУВАННЮ (!!!) на основі тих ВИСНОВКІВ. Не можу повірити, що серед тих довірливих опинився саме Ти. Думаю, тут справа лише в пошуці дешевої слави шляхом перепощування "сенсації", не більше.
Будь терплячим і допитливим і скептичним, Гражданіне. Став ВСЕ під сумнів, і дослуховуйся до людей, явно мудріших від нас з Тобою - тих, які працюють саме з цим феноменом (= у вірусології), а не в суміжних науках (комп'ютерному моделюванні і бойових отруйних речовинах), - бо шанс, що вони знають СВОЮ справу настільки ж добре, як ми з Тобою - свою, - досить високий. = Знають це КРАЩЕ від нас!

;)

 що вірус атакує гемоглобін В ЕРИТРОЦИТАХ!!

де така нісенітниця написана ?  :D
   
що вірус атакує гемоглобін В ЕРИТРОЦИТАХ!!

де така нісенітниця написана ?  :D

А з чого ви взяли що вірус не може проникнути в ерітроцити?
   
А з чого ви взяли що вірус не може проникнути в ерітроцити?

може.
але хіба ж в еритроцитах є гемоглобін ?

до речі чергове підтвердження твоєї теми

Исследователь из Италии раскрыла главный секрет коронавируса
05.05.2020  /
Если теория, которую выдвигает итальянская исследовательница Аннализа Чиусоло (Annalisa Chiusolo), подтвердится, это обстоятельство может стать ключевым для поиска эффективных путей воздействия на новый коронавирус.

По словам госпожи Чиусоло, выпускницы факультета фармацевтики Университета Перуджи, «COVID-19» повреждает гемоглобин, нарушая способность красных кровяных клеток переносить кислород и вызывая впоследствии острый респираторный дистресс-синдром. Именно этим можно было бы объяснить, почему болезни больше подвержены мужчины, в особенности, диабетики, но меньше подвержены беременные женщины и дети. Что касается пожилых людей, то для них заражение опасно из-за высокого уровня гликолизированного гемоглобина. Скорее всего, что для выживания и для репликации вирусу нужны порфирины.

Важно отметить, что с теорией исследовательницы согласны не все представители научного мира. В любом случае, она требует подробного изучения и подтверждения.
   
Я не можу знати правда написана в статті дослідників чи ні. Я не маю достатньо інформації що перевірити правдивість статті.

Однак моя кваліфікація і невеликий досвід дозволяють мені для себе особисто зробити висновок про логічність і вірогідність викладеного в статті наступного механізму двох уражаючих факторів нового коронавірусу: https://chemrxiv.org/articles/COVID-19_Disease_ORF8_and_Surface_Glycoprotein_Inhibit_Heme_Metabolism_by_Binding_to_Porphyrin/11938173?fbclid=IwAR1g1XmGvNzUClf1ccv6_5SqvTtTeyztI-oAzsu8L_fiZN2Gov6N1khRRYo

Вірус руйнує Гемоглобін, а саме зв'язується з порфірином, і в кров попадає залізо яке стає отруйним. Це раз.
Гемоглобін перестає відводити вуглецевий газ і переносити кисень. Це два.

В ідеалі здоровий людський організм має  запас міцності - може зв'язати надлишкове залізо і відновити втрачені порфірини гемоглобіну.
Багато заліза - це погано. Треба більше порфірину, але без заліза.
Тоді організм зможе ліквідувати нанесену шкоду і зв'язати в комплекс вивільнене залізо.
Порфірин без заліза - це хлорофіл.
Велика кількість хлорофіла є в люцерні, крапиві, салаті, шпинаті, щавлі, кропі, петрушці, сельдереї, брокколі, брюсельскій капусті, морських водоростях (спіруліне и хлореллі), ростках пшениці та ячменю.

Мій рецепт простий - їжте більше зелені зараз.

Це найкраща профілактика.
Ну що - допомогло відро зелені для профілактики?
   
Я не можу знати правда написана в статті дослідників чи ні. Я не маю достатньо інформації що перевірити правдивість статті.

Однак моя кваліфікація і невеликий досвід дозволяють мені для себе особисто зробити висновок про логічність і вірогідність викладеного в статті наступного механізму двох уражаючих факторів нового коронавірусу: https://chemrxiv.org/articles/COVID-19_Disease_ORF8_and_Surface_Glycoprotein_Inhibit_Heme_Metabolism_by_Binding_to_Porphyrin/11938173?fbclid=IwAR1g1XmGvNzUClf1ccv6_5SqvTtTeyztI-oAzsu8L_fiZN2Gov6N1khRRYo

Вірус руйнує Гемоглобін, а саме зв'язується з порфірином, і в кров попадає залізо яке стає отруйним. Це раз.
Гемоглобін перестає відводити вуглецевий газ і переносити кисень. Це два.

В ідеалі здоровий людський організм має  запас міцності - може зв'язати надлишкове залізо і відновити втрачені порфірини гемоглобіну.
Багато заліза - це погано. Треба більше порфірину, але без заліза.
Тоді організм зможе ліквідувати нанесену шкоду і зв'язати в комплекс вивільнене залізо.
Порфірин без заліза - це хлорофіл.
Велика кількість хлорофіла є в люцерні, крапиві, салаті, шпинаті, щавлі, кропі, петрушці, сельдереї, брокколі, брюсельскій капусті, морських водоростях (спіруліне и хлореллі), ростках пшениці та ячменю.

Мій рецепт простий - їжте більше зелені зараз.

Це найкраща профілактика.

всегда
   
Я не можу знати правда написана в статті дослідників чи ні. Я не маю достатньо інформації що перевірити правдивість статті.

Однак моя кваліфікація і невеликий досвід дозволяють мені для себе особисто зробити висновок про логічність і вірогідність викладеного в статті наступного механізму двох уражаючих факторів нового коронавірусу: https://chemrxiv.org/articles/COVID-19_Disease_ORF8_and_Surface_Glycoprotein_Inhibit_Heme_Metabolism_by_Binding_to_Porphyrin/11938173?fbclid=IwAR1g1XmGvNzUClf1ccv6_5SqvTtTeyztI-oAzsu8L_fiZN2Gov6N1khRRYo

Вірус руйнує Гемоглобін, а саме зв'язується з порфірином, і в кров попадає залізо яке стає отруйним. Це раз.
Гемоглобін перестає відводити вуглецевий газ і переносити кисень. Це два.

В ідеалі здоровий людський організм має  запас міцності - може зв'язати надлишкове залізо і відновити втрачені порфірини гемоглобіну.
Багато заліза - це погано. Треба більше порфірину, але без заліза.
Тоді організм зможе ліквідувати нанесену шкоду і зв'язати в комплекс вивільнене залізо.
Порфірин без заліза - це хлорофіл.
Велика кількість хлорофіла є в люцерні, крапиві, салаті, шпинаті, щавлі, кропі, петрушці, сельдереї, брокколі, брюсельскій капусті, морських водоростях (спіруліне и хлореллі), ростках пшениці та ячменю.

Мій рецепт простий - їжте більше зелені зараз.

Це найкраща профілактика.

А де твій антидот?  :-)o
   
А з чого ви взяли що вірус не може проникнути в ерітроцити?
мені петрушка при Ковіді допомогла (tu)  Дякую
   
Покажите статистику продолжительности жизни травоедов, намного они переживают свиноедов?
Про всего в меру мы знаем..
Я про фанов сена и  соломы
...ці фани навіть не уявляють, як працює їхній організм... хай вони їдять хоч солому, але завжди залишаються м'ясоїдами...тільки про це не знають...ту траву, яку вони їдять, перетравлюють шлункові мікроби, а вже потім, коли вони гинуть, організм із цих трупів отримує необхідний білок...так що травоїди насправді -- трупоїди...:)))
   
...ці фани навіть не уявляють, як працює їхній організм... хай вони їдять хоч солому, але завжди залишаються м'ясоїдами...тільки про це не знають...ту траву, яку вони їдять, перетравлюють шлункові мікроби, а вже потім, коли вони гинуть, організм із цих трупів отримує необхідний білок...так що травоїди насправді -- трупоїди...:)))

Растительнй белок это цеюлоза. Человек ее не может переварить и усвоить.

А по сути поста то таки да - так и есть. Поэтому аппараты ИВЛ до сраки - нет смысла накачивать легкие кислородом если его не чем переносить. Поэтому почти 80% тех кого подключают к ИВЛ все равно умирает.
   
Растительнй белок это цеюлоза.
я нестерпно хочу плакати.
   
Растительнй белок это цеюлоза.
шото вы не того.
белок это белок. растительный он или животный
а целлюлоза - чистый углевод - полисахарид
   
Що там ТС - уже отримав Нобелівську премію за лікування мішком трави? Чи злії рептилоїди не допустили його відкриття до поширення в маси?
   
Я с базара тока шо-все в Запорожье открыто. Ну лук-чеснок от Ковида не помогут,но все же...товар есть.
   
Взяли з братом вакцини на вихідні. Непогана.

   
Растительнй белок это цеюлоза. Человек ее не может переварить и усвоить.

ну десь так. Тільки не білок. Жеремо клітчатку - годуємо свій мікробіом. Тільки він здатен прохавати її. Розмножуємо своїх підгодовуванням - ворогам не лишається місця. Окрім того мікробіом виконує допоміжну функцію для Т-клітин.

Цитувати
Gut microbiota diversity is decreased in old age and Covid-19 has been mainly fatal in elderly patients which again points to the role the gut microbiota may play in this disease. Improving gut microbiota profile by personalized nutrition and supplementation known to improve immunity can be one of the prophylactic ways by which the impact of this disease can be minimized in old people and immune-compromised patients.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія