Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Собівартість видобутку українського газу. Живіть тепер з цим! :laugh:

https://www.epravda.com.ua/news/2021/09/21/678020/

Ватерландер розповів про газову програму і собівартість виробництва газу. "Нафтогаз" спростовує
ВІВТОРОК, 21 ВЕРЕСНЯ 2021

"Ще один пункт щодо видобування. Є багато нерозуміння, чи видобуток газу продукує втрати. На мій погляд, "Нафтогаз" стабільно генерує готівку. .Видобуток газу коштує нам близько 1 гривні за кубічний метр"
   
це СОБІВАРТІСТЬ.
А є ще податки, акцизи, доставка і ще купа технічної фуєти, типу очистки і прочого
   
московские новости для мудаков  :laugh:
   
уявляю знала б тс собівартість усього ш о споживає ..ото б прозріла :laugh:
собівартість 1,5л мінералки наприклад  знаєш яка?
   
А ще шо?
ну вроді пропанибутани звідти теж витягають, а чисто метан уже в трубу пхають. Шось типу такого.
Плюс домішування отої фуйні із запахом
   
це СОБІВАРТІСТЬ.
А є ще податки, акцизи, доставка і ще купа технічної фуєти, типу очистки і прочого
Це все фігня.
Основні затрати це пошуки і розвідка. А коли в тебе є оконтурене підтверджене запасами родовище, то собівартість просто викачування газу це вже просто виробничі затрати. Інколи це копійки, деколи серйозні видатки. У цьому випадку видобуток просто зупиняють, родовище консервують.
   
Основні затрати це пошуки і розвідка.
+1
   
Я так розумію слово "коштує" - це вже з очисткою і податками.

Трохи більшв цитата.

"Ще один пункт щодо видобування. Є багато нерозуміння, чи видобуток газу продукує втрати. На мій погляд, "Нафтогаз" стабільно генерує готівку. Видобуток газу коштує нам близько 1 гривні за кубічний метр. Ми продаємо газ по 7 гривень за кубометр українським домогосподарствам і підприємствам ТКЕ.

Якби "Нафтогаз" продавав газ на ринку іншим споживачам, то міг би заробити більш ніж 20 гривень за кубічний метр. Ми нехтуємо цими 13 гривнями, щоб забезпечити потреби населення і підприємств теплокомуненерго", - сказав також Ватерландер.
   
Це я як рахувати собівартість електрики з АЕС на основі цін на уран

Щороку купує енергоатом уран на 5 млрд грн
А електрики продає на 60

Здавалося б - клондайк
Але ж ні
Збитки постійні
   
Живіть тепер з цим (с) Бандер1вець.
Якщо використовуєте мій фразеологізм - давайте будьласка посилання на першоджерело.
Дякую.
   
Здавалося б - клондайк
Але ж ні
Збитки постійні
крадуть...
   
Це я як рахувати собівартість електрики з АЕС на основі цін на уран

Щороку купує енергоатом уран на 5 млрд грн
А електрики продає на 60

Здавалося б - клондайк
Але ж ні
Збитки постійні

Енергоатом віддали у концесію дтеку.
Ти не знав ?
Будеш знати.
   
московские новости для мудаков  :laugh:

Хай тебе хуй застрілить полудурка.
   
уявляю знала б тс собівартість усього ш о споживає ..ото б прозріла :laugh:
собівартість 1,5л мінералки наприклад  знаєш яка?


яка?
   
це СОБІВАРТІСТЬ.
А є ще податки, акцизи, доставка і ще купа технічної фуєти, типу очистки і прочого
======================
 Ну да со всем этим и рентабельностью в 30%, это 7,50 грн.за куб. 7500 грн.за 1000 кубов, или 270 баксов. Накрутили,конечно, дох...я,но все же на 650,не 800. Это еще можно жить,не 15000 за 1000 кубов как сейчас и не 36000 как грозяться.
   
яка?
Самої води 20  коп літр

   
Енергоатом віддали у концесію дтеку.
Ти не знав ?
Будеш знати.

Та навіть з прибутками малими
Хіба порівняти 5 млрд на уран та 60 млрд виторгу ?
Це ж більше ніж в наркобізнесі
   
це СОБІВАРТІСТЬ.
А є ще податки, акцизи, доставка і ще купа технічної фуєти, типу очистки і прочого

Очистка і "проча" входять в собівартість
   
Очистка і "проча" входять в собівартість
а буріння?
І там вище казали про розвідку.
Теж входять?

   
а буріння?
І там вище казали про розвідку.
Теж входять?

Не входить

Нажаль

Щоб видобуток не впав сильно НАК за останні 3 роки вклав 3 млрд долл

В видобуток
В то не достатньо

   
Не входить

Нажаль
ну то добавте сюди, бо це ж теж собівартість.
І вийде ціна дуже і дуже нефуйова.
   
======================
 Ну да со всем этим и рентабельностью в 30%, это 7,50 грн.за куб. 7500 грн.за 1000 кубов, или 270 баксов. Накрутили,конечно, дох...я,но все же на 650,не 800. Это еще можно жить,не 15000 за 1000 кубов как сейчас и не 36000 как грозяться.

Волька - 27 штук для нефізиків на жовтень.
Ми офігіли.
Газ нафуй. Купили три котли на масло і дровяні пелети.
Може теплові насоси я ше хз.
Але по 27 юріки офігіли нах
   
ну то добавте сюди, бо це ж теж собівартість.
І вийде ціна дуже і дуже нефуйова.

І шо ?
Ти вже готовий хуйлу сраку цілувати ?
   
Волька - 27 штук для нефізиків на жовтень.
Ми офігіли.
Газ нафуй. Купили три котли на масло і дровяні пелети.
Може теплові насоси я ше хз.
Але по 27 юріки офігіли нах

27 це майже як електричний котел  для юриків
З нічним тарифом ( хз чи є таке в юриків ) вигода
   
27 це майже як електричний котел  для юриків
З нічним тарифом ( хз чи є таке в юриків ) вигода

Нє.
Електричний на 250 кіловат тепловоі шоб гріти воду і батареі це фантастика.
Електрика то тіко теплові насоси хіба.
Але тре заінвестувати грубі гроші одразу.
   
Тут плюс-мінус структупа собівартості розписана.
   
https://www.epravda.com.ua/news/2021/09/21/678020/

Ватерландер розповів про газову програму і собівартість виробництва газу. "Нафтогаз" спростовує
ВІВТОРОК, 21 ВЕРЕСНЯ 2021

"Ще один пункт щодо видобування. Є багато нерозуміння, чи видобуток газу продукує втрати. На мій погляд, "Нафтогаз" стабільно генерує готівку. .Видобуток газу коштує нам близько 1 гривні за кубічний метр"
"Я почав співпрацю з "Нафтогазом", щоб розробити корпоративну стратегію для групи. Цю роботу я проводив у координуванні з Вітренком і Коболєвим. Робота була дуже інтенсивною, а стратегія – дуже успішною." Чому ж не написав у чому полягає ця стратегія, і чому він свою, назвемо це "стратегією", вважає успішною коли НФ у збитках як у блохах???

"Ще один пункт щодо видобування. Є багато нерозуміння, чи видобуток газу продукує втрати. На мій погляд, "Нафтогаз" стабільно генерує готівку. Видобуток газу коштує нам близько 1 гривні за кубічний метр. Ми продаємо газ по 7 гривень за кубометр українським домогосподарствам і підприємствам ТКЕ." Ну не довбойоп?? Хто його в нафтогаз взяв? Ідемо сюди: https://www.naftogaz.com/www/3/nakweb.nsf/0/B72F00DFC0358DD8C2257F5A0043695A?OpenDocument&Expand=2&
За 2020 рік збиток склав 19,0 млрд грн. Розжую пану довбойопу по складах, при ціні у 7 гривень компанія все ще не окупає витрати. Про яку 1 грн за куб воно меле???
   
Заіпали ці "валютні" зірки піздесу. Компанія по вуха у сраці, воно меле про якісь успіхи. Да його з будь якої компанії за такий результат вишибли смачним підсрачом б з вовчим квитком на мороз не заплативши ні копійки за таку роботу. Я не здивуюся що наші дурні ЗП виплачують топам коли компанія несе збитки. На заході не те що за збитки - коли компанія не отримує план по прибуткам - топи на отримують ні копія за таку роботу.
   
Водночас у департаменті з інтегрованих комунікацій "Нафтогазу" спростувують інформацію, викладену Ватерландером.

"Зокрема, не відповідають дійсності твердження пана Ватерландера щодо собівартості виробництва газу. Цифри, вказані паном Ватерландером, не містяться в жодному документі компанії, про який нам було б відомо.

Натомість зазначаємо, що актуальну собівартість буде показано у фінансовій звітності за перше півріччя, яку компанія завершує готувати, і яку мають перевірити аудитори, а планову собівартість буде вказано у фінансовому плані, який має затвердити уряд України", - заявили в компанії.

"Нафтогаз також спростовує інформацію Ватерландера щодо ролі голови правління та однієї з іноземних консалтингових компаній, а також його особистої ролі в підготовці програми "20/20", - йдеться в позиції "Нафтогазу".
   
уявляю знала б тс собівартість усього ш о споживає ..ото б прозріла :laugh:
собівартість 1,5л мінералки наприклад  знаєш яка?

Як її рахувати? Без пляшки, наклейки, маркетингу, логістики? Там близько до нуля буде на великих об'ємах.
   
Компанія по вуха у сраці
Для цього треба небагато
- змусити продавати газ дешевше ринку,
- змусити для постачання нижче ринку купувати за ринковою ціною
- змусити постачати облгазам без обмежень будь яку кількість нешаледно від боргів
- те саме зробити з ТЕЦ

І буде перманентна срака
 
   
Живіть тепер з цим (с) Бандер1вець.
Якщо використовуєте мій фразеологізм - давайте будьласка посилання на першоджерело.
Дякую.

Не знал шо  Карпенко-Карий це ти
   
Як її рахувати? Без пляшки, наклейки, маркетингу, логістики? Там близько до нуля буде на великих об'ємах.
Той же Ватерланд каже що щоб наростити добування на 10 мільярдів кубів треба інвестувати 25 мільярдів доларів. Ну не виходить собівартість гривня куб.
   
Для цього треба небагато
- змусити продавати газ дешевше ринку,
- змусити для постачання нижче ринку купувати за ринковою ціною
- змусити постачати облгазам без обмежень будь яку кількість нешаледно від боргів
- те саме зробити з ТЕЦ

І буде перманентна срака

Це вже ж було (с)
   
Живіть тепер з цим (с) Бандер1вець.
Якщо використовуєте мій фразеологізм - давайте будьласка посилання на першоджерело.
Дякую.

Нуууу... Це я в інеті найшла. Там повно мемів з цією фразою.
   
"Я почав співпрацю з "Нафтогазом", щоб розробити корпоративну стратегію для групи. Цю роботу я проводив у координуванні з Вітренком і Коболєвим. Робота була дуже інтенсивною, а стратегія – дуже успішною." Чому ж не написав у чому полягає ця стратегія, і чому він свою, назвемо це "стратегією", вважає успішною коли НФ у збитках як у блохах???

"Ще один пункт щодо видобування. Є багато нерозуміння, чи видобуток газу продукує втрати. На мій погляд, "Нафтогаз" стабільно генерує готівку. Видобуток газу коштує нам близько 1 гривні за кубічний метр. Ми продаємо газ по 7 гривень за кубометр українським домогосподарствам і підприємствам ТКЕ." Ну не довбойоп?? Хто його в нафтогаз взяв? Ідемо сюди: https://www.naftogaz.com/www/3/nakweb.nsf/0/B72F00DFC0358DD8C2257F5A0043695A?OpenDocument&Expand=2&
За 2020 рік збиток склав 19,0 млрд грн. Розжую пану довбойопу по складах, при ціні у 7 гривень компанія все ще не окупає витрати. Про яку 1 грн за куб воно меле???

Ггг... Так там же мільйонні премії за успішну діяльність. І в бюджет вони авансом заплатили. І ще з них розтаможку за газ минулих років зняли. То може звідси збитки?
   
Я так розумію слово "коштує" - це вже з очисткою і податками.
Щоб щось розуміти - потрібно хоч іноді читати те, що я тобі вже раз 20 писав, і пробувати запам'ятати в тій порожнині, що у тебе між вухами.

Очисткою дійсно займається видобувач газу, згідно кодексу мають бути певні параметри для подачі цього газу в гтс.

А от одорант добавляють уже станції, які відносяться до облгазів
   
Ггг... Так там же мільйонні премії за успішну діяльність. І в бюджет вони авансом заплатили. І ще з них розтаможку за газ минулих років зняли. То може звідси збитки?

Там всіх премій і зп правлінню - 600 лямів в грн
Збитки минулого року в першу чергу - це формування резервів щодо боргів Фірташ і ТЕЦ

Новий закон про списання 100 млрд як раз про це - борг спишуть ,, резерви можна розформувати - там як раз 50 млрд грн
На половину витрат автодору вистачить - і улюблена іграшка Зе буде профінансовано
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія