Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Мер Черкас: жалкую, що живу не при Сталіні. Я б вас розстріляв :vinsent:



Раніше Бондаренко заявив: "Вище мене в цьому місті (Черкасах) лише Бог"
   
до БЮТ тягне таких покидькив
   
Піпец бидлота, як воно в Черкаси потрапило ? соромно за рідне місто.

Останнє редагування: 19 листопада 2018 18:36:44 від Plzen
   
Незалежно від того, хто правий у даному спорі, чомусь ці труженіки впевнені, що за сталіна саме вони би розстрілювали, а не їх.
   
що він  там ?  Знайшов  тих  про  кого  пише  Карл  Волох_атий "крадуть  для  боротьби  з хуйлом" ?

Так  там  не  стріляти  треба  ,  там  треба  по шматочка  мєєєдлєєєноооо  різати
   
Ну при сталінові він би довго не постріляв  :laugh:
   
що він  там ?  Знайшов  тих  про  кого  пише  Карл  Волох_атий "крадуть  для  боротьби  з хуйлом" ?

Так  там  не  стріляти  треба  ,  там  треба  по шматочка  мєєєдлєєєноооо  різати
Взагалі це кадр ЮЛЬКИ.... А Порошенко якраз хоче  і Грося це лайно поміняти)))  :D
   
Это такая декоммунизация.
   
В умовах нашої війни треба розстрілювали тих, хто за Сталіна.
   
до БЮТ тягне таких покидькив

"новий курс" притягнув! за сталіна!
   
Взагалі це кадр ЮЛЬКИ.... А Порошенко якраз хоче  і Грося це лайно поміняти)))  :D
для  того  щоб  міняти мерів  є  вибори . А   бажання  царька   з   Києва  безумовне   для  виконання  ?  Монархія  кондитерська  чи  шо ?
   
для  того  щоб  міняти мерів  є  вибори . А   бажання  царька   з   Києва  безумовне   для  виконання  ?  Монархія  кондитерська  чи  шо ?
Тебе влаштовує позиція мера тому, що він проти Порошенка? Але він до всіх так хто не за його кишеню... Якраз мер є ставленик місцевих князьків, які душать пересічника, це щоб не мав ілюзій.
   
Тебе влаштовує позиція мера тому, що він проти Порошенка? Але він до всіх так хто не за його кишеню... Якраз мер є ставленик місцевих князьків, які душать пересічника, це щоб не мав ілюзій.
де  про  це  взнати  більше  ?  Я  ніфуя  не знаю  про  мерів  перів  Черкас .
   
  Так  Тіммі  ,  ти  вважаєш  що  все  ж  таки  мера  ,  обраного  на  виборах  ,  можуть  без  якихось  там  поважних. причин (  кримінал  наприклад  доведений )   а  виключно  за  бажанням  якогось  пітра  з  києва  знімати ?  І  покуй  як  на  це  місцева  громада  дивиться ,  яка  обрала  того  мера  ?
   
де  про  це  взнати  більше  ?  Я  ніфуя  не знаю  про  мерів  перів  Черкас .
А ти і не дізнаєшся, бо навіть активісти про мовчать. А журналісти взагалі мовчать за проблеми...

   
Одиннарот
   
А ти і не дізнаєшся, бо навіть активісти про мовчать. А журналісти взагалі мовчать за проблеми...
не  пойняв  ,  тобто  рошенівський  табір  наразі  побрехеньки  передає  ?  Пруфи  хоч  на  його "  в  свій  карман"  є  ?
   
  Так  Тіммі  ,  ти  вважаєш  що  все  ж  таки  мера  ,  обраного  на  виборах  ,  можуть  без  якихось  там  поважних. причин (  кримінал  наприклад  доведений )   а  виключно  за  бажанням  якогось  пітра  з  києва  знімати ?  І  покуй  як  на  це  місцева  громада  дивиться ,  яка  обрала  того  мера  ?
Ти так і не зрозумів проблеми, місцева громада взагалі ні дочого, навіть ті що голосували , тупо відрікуться від цієї бандви... Прикол в тому що вибрані не були там вибори були куплені... Саме тому не має ніяких повстань і захисту мерів, бо на їх фоні Київ взірець чесності... І купляли саме місцеві, царьки вибори...

Повторю окремо, підтримки немає бо вибори були куплені, і громада сама закопає таких мерів, не буде ніяких майданів бо тіп а ті хто притендує на лідерство в них, громади знають що ці люди не легітимні, бо вибори куплені були...

Ще ні дішло чого всі крики про постань Україно є ПШИКОМ? Мери купили вибори і громади їх сприймають як не легітимні і ніхто заних не буде заступитись якщо Порошенко начне їх голови рубати, йому достатньо договоритись тільки з місевими спонсорами цих так званих мерів бандитів.


 :facepalm1:

Це не реклама Порошенка чи опис реальності чого люди мовчать і за зубожіння і тільки ворчать за це і завеликі ціни за газ ...
   
не  пойняв  ,  тобто  рошенівський  табір  наразі  побрехеньки  передає  ?  Пруфи  хоч  на  його "  в  свій  карман"  є  ?
Усі табори передають побрехеньки.
   
Ти так і не зрозумів проблеми, місцева громада взагалі ні дочого, навіть ті що голосували , тупо відрікуться від цієї бандви... Прикол в тому що вибрані не були там вибори були куплені... Саме тому не має ніяких повстань і захисту мерів, бо на їх фоні Київ взірець чесності... І купляли саме місцеві, царьки вибори...

Повторю окремо, підтримки немає бо вибори були куплені, і громада сама закопає таких мерів, не буде ніяких майданів бо тіп а ті хто притендує на лідерство в них, громади знають що ці люди не легітимні, бо вибори куплені були...

Ще ні дішло чого всі крики про постань Україно є ПШИКОМ? Мери купили вибори і громади їх сприймають як не легітимні і ніхто заних не буде заступитись якщо Порошенко начне їх голови рубати, йому достатньо договоритись тільки з місевими спонсорами цих так званих мерів бандитів.


 :facepalm1:

Це не реклама Порошенка чи опис реальності чого люди мовчать і за зубожіння і тільки ворчать за це і завеликі ціни за газ ...

 ти  наразі  описав  бандустан  ,  Україна  бандустан ?
   
ти  наразі  описав  бандустан  ,  Україна  бандустан ?
Я всьоголиш описав один з етапів розвитку держави, ми зараз його проходимо, проходимо в досить не поганий час для цього. Всі країни проходять через це а інколи і декілька раз і деякі країни мають таку перманентну ситуацію по третині країни уже багато років.


Скажу страшну річ, люди які купляли вибори пришли через подкуп, щи ро вірять що це роблили не вони а їх конкуеренти, коли їм вказуєш що вони, у них виправдання інакшеб це зробили хлопці в чорних капелюхаха ))) А після того далі вірять в свою кристальну чесність і далі роблячи зло...  Скажеш воно чокнуті і не нормальні? ТИ НАВІТЬ не уявляєш наскільки.


Все минає і все суєта, і це теж суєта. [ua]
   
(tu)  [ua]
Українці не гірші ніж нації а можливо і кращі, інакше б Господь не поклав на їх плечі стільки випробування за останнє століття.

Хоча тут може бути як вчив Господь Євреїв, Ви не кращі за інших, ваша впертість і важка шия є випробуванням для Мене.
   
(tu)  [ua]

  а  тебе  пПОПи   за  те  ж  саме  цькували ,  хе  хе
   
Всі країни проходять через це а інколи і декілька раз і деякі країни мають таку перманентну ситуацію по третині країни уже багато років.
ага  , я  вже зрозумів  з  яких  країн  Ви  з  Петром  приклад  берете .
Про всі  країни  знову  побрехеньки  . 
   
Еще один феодал современной Украины.
   
В таких депресивних містах з недолугими господарями треба брати оте хозяйство теплоенерго під зовнішнє керування, і тільки з однією ціллю - щоб на протязі 2-3 років закрити його нах

За це час дати людям можливість поставити автономне опалення, краще усього на електриці якоі по ночам хоч одним місцем їж
   
з яких  пір  Черкаси  стали депресивними ?
   
 Та  в  порівнянні  з Черніговим  Черкаси  -  ого  го го  .
   
щоб на протязі 2-3 років закрити його нах

За це час дати людям можливість поставити автономне опалення, краще усього на електриці якоі по ночам хоч одним місцем їж
Ага за 2-3 роки :facepalm1:
   
що мені подобається в любителях сталіна, так це те
що всі вони впевнені що вони будуть розстрілювати, а не їх  :gigi:
   
У нього будинок і авто єсть, єсть, знач першим би його розстріляли!
   
що мені подобається в любителях сталіна, так це те
що всі вони впевнені що вони будуть розстрілювати, а не їх  :gigi:
(tu)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія