Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Пани тікозапетри! Ви хоч розумієте?

Пани тікозапетри! Ви хоч розумієте?
RSP

Що влада олігарха Петра загрозлива для України?
Ви можете репетувати і підскакувати.
Педрушки можуть тулити на мене різну херню і обзивати щоб як це їх вчать в штабах - "відсікати опонента".
Тому я навожу тут статтю генерала СБУ.

https://m.glavred.info/politics/10027961-gosudarstvo-pod-sebya-general-sbu-obyasnil-kak-poroshenko-stal-glavnym-oligarhom-ukrainy.html

Ви щось маєте проти Трепака??? Агент хуйло? Ні? То почитайте і подумайте.
Майте на увазі що Петро це не Вітя. Петро розумний, але нахабний і безсовісний. Наговорить те що потрібно. Розіграє те що потрібно. А результатом буде не те що потрібне людям, а останнє місце в Європі по рівню життя.
І те що потрібно Петру і його косюкам.
   
Re: Пани тікозапетри! Ви хоч розумієте?

Петро це не Вітя. Петро розумний, але нахабний і безсовісний. Наговорить те що потрібно. Розіграє те що потрібно. А результатом буде не те що потрібне людям, а останнє місце в Європі по рівню життя.
!!!
   
Re: Пани тікозапетри! Ви хоч розумієте?

никогда еще расияне не жили так плохо, как при президенте Порошенко.
   
Re: Пани тікозапетри! Ви хоч розумієте?

по кілу в кожну хату



щомісяця першого числа

 X(

кожному  :D
   
Re: Пани тікозапетри! Ви хоч розумієте?

Благодаря долпойопу Вите мы потеряли Крым и имеем войну на востоке. Это по поводу дурачка картонного у власти. Причём если бы не майдан, то в 2015 году мы на выборах потеряли бы всю страну.
 Если шо, в холиварах местных толпоепов то сильней и умней Тимошенко или Порошенко не участвую.
   
Re: Пани тікозапетри! Ви хоч розумієте?

Не існує щирих панів "тікозапетра".
Якщо пошкрябати наших пороходротів, то більшість з них або "колишні" юльки, або дрищенята, або й синяки.
Якщо Петро програє вибори,  за тиждень вони усі повернуться до того стану, у якому вони були до президентства Петра.
   
Re: Пани тікозапетри! Ви хоч розумієте?

Пани тікозапетри! Ви хоч розумієте?

Не тільки розуміємо, але й пам'ятаємо - https://radikal.ru/lfp/c.radikal.ru/c12/1811/9f/2f0095e04e5d.png/htm
   
Re: Пани тікозапетри! Ви хоч розумієте?

ТС, вудки де?

 B-)
   
Re: Пани тікозапетри! Ви хоч розумієте?

Що влада олігарха Петра загрозлива для України?
Ви можете репетувати і підскакувати.
Педрушки можуть тулити на мене різну херню і обзивати щоб як це їх вчать в штабах - "відсікати опонента".
Тому я навожу тут статтю генерала СБУ.

https://m.glavred.info/politics/10027961-gosudarstvo-pod-sebya-general-sbu-obyasnil-kak-poroshenko-stal-glavnym-oligarhom-ukrainy.html

Ви щось маєте проти Трепака??? Агент хуйло? Ні? То почитайте і подумайте.
Майте на увазі що Петро це не Вітя. Петро розумний, але нахабний і безсовісний. Наговорить те що потрібно. Розіграє те що потрібно. А результатом буде не те що потрібне людям, а останнє місце в Європі по рівню життя.
І те що потрібно Петру і його косюкам.

ти диви як ватан верещить  :lol:
   
Re: Пани тікозапетри! Ви хоч розумієте?

Благодаря долпойопу Вите мы потеряли Крым и имеем войну на востоке. Это по поводу дурачка картонного у власти. Причём если бы не майдан, то в 2015 году мы на выборах потеряли бы всю страну.
 Если шо, в холиварах местных толпоепов то сильней и умней Тимошенко или Порошенко не участвую.

ну так ті хто привів донецького уйобка до влади тепер дружньо запетра.
І патріоти яким болить за Україну їм тут підспівують дружнім хором. Аби протиюльки.
От і весь "патріотизм"
   
Re: Пани тікозапетри! Ви хоч розумієте?

В принципі це і бабціна загроза. Розумність, нахабність, схильність до автократії та вождізму. Вміння технічно шукати стрілочників.

Мене від неї верне, але бідняки гіпнотизуються відключаючи всю економічну логіку. І чим глибше україну засмоктуватиме криза тим більш піздєцові від бабці послідують рецепти.

Про Венесуелу не просто так нагадують, але уряд там не змінюється, бо суспільство реально вірить тому Мадуро про козні США та олігархів.

Останнє редагування: 18 листопада 2018 18:43:09 від DeL1T
   
Re: Пани тікозапетри! Ви хоч розумієте?

Любі мої! Я прабачаю його за вудки! йди да мене блудний сину.



Останнє редагування: 18 листопада 2018 18:42:47 від Serge_D
   
Re: Пани тікозапетри! Ви хоч розумієте?

.
Майте на увазі що Петро це не Вітя. Петро розумний, але нахабний і безсовісний. Наговорить те що потрібно. Розіграє те що потрібно. А результатом буде не те що потрібне людям, а останнє місце в Європі по рівню життя.
І те що потрібно Петру і його косюкам.
не хвилютесь за Петра. Бо він же ж не виграє вибори. Тому немає сенсу навіть обговорювати. Наступним презом буде Тимошенко  . Але ось такі характеристики якраз для неї дуже підходять
   
Re: Пани тікозапетри! Ви хоч розумієте?
RSP

никогда еще расияне не жили так плохо, как при президенте Порошенко.

Навпаки. Ніколи ще росіяни не жили так добре як при президентові України Петрі. Тому що тільки при ньому  у них появилися не тільки молдавани і узбеки різні як обєкти насмішок, а й українці.
   
Re: Пани тікозапетри! Ви хоч розумієте?

ті хто привів донецького уйобка до влади тепер дружньо запетра.
У Юльків усе навпаки. Як казав колись мамкин Шуфрич: Не так.
До влади синяків привела юлькобригада.
На хуйло працює юлькобригада.
Україну розбещує Юлька і її бригада.
   
Re: Пани тікозапетри! Ви хоч розумієте?
RSP

не хвилютесь за Петра. Бо він же ж не виграє вибори. Тому немає сенсу навіть обговорювати. Наступним презом буде Тимошенко  . Але ось такі характеристики якраз для неї дуже підходять

Да. Підходять. Саме тому я й хвилююся.
Ми знову будемо обирати з двох куп. Фекалій.
А обрати кого іншого, типу як в тому фільмі Слугу Народу ми не зможемо. В чому й є наша проблема.
   
Re: Пани тікозапетри! Ви хоч розумієте?

Судя по его "фишкам", Петро такая же тупая абизяна, как и папередник  :laugh:
   
Re: Пани тікозапетри! Ви хоч розумієте?

в сусідній темі про стерилізацію собак дискусія іде.
Здається кандидати уже тут, правда двоногі
   
Re: Пани тікозапетри! Ви хоч розумієте?

Всі Гетьмани - були олігархами, бо це люди, що вміють керувати,  створювати, будувати і т.д

а біднота - це невдахи, для держави вони небезпечні, бо тільки вміють красти, ломати, руйнувати..
   
Re: Пани тікозапетри! Ви хоч розумієте?

Навпаки. Ніколи ще росіяни не жили так добре як при президентові України Петрі. Тому що тільки при ньому  у них появилися не тільки молдавани і узбеки різні як обєкти насмішок, а й українці.
--------------
Вудкокрад,  вот щас ті спістел. Давай факті.
   
Re: Пани тікозапетри! Ви хоч розумієте?

Навпаки. Ніколи ще росіяни не жили так добре як при президентові України Петрі. Тому що тільки при ньому  у них появилися не тільки молдавани і узбеки різні як обєкти насмішок, а й українці.

до 13-го года к украинцам в расее относились не просто с насмешкой, а еще хуже, - просто как к хохлам. В этом отношении было собрано и презрение, и надмерность, и насмешка. А сейчас коцаб бздит украинцев, в Украину не едет, и вспоминая только с ненавистью через зубы цвиркает.
   
Re: Пани тікозапетри! Ви хоч розумієте?

істерикою кацапської наволочі задоволений (tu)
   
Re: Пани тікозапетри! Ви хоч розумієте?

Да. Підходять. Саме тому я й хвилююся.
Ми знову будемо обирати з двох куп. Фекалій.
А обрати кого іншого, типу як в тому фільмі Слугу Народу ми не зможемо. В чому й є наша проблема.
поки в політикумі України маячитиме Тимошенко, у нас завжди будуть вибори між двох куп лайна. Треба її відправити на політ пенсію. А це можливо лише шляхом перебування її на головній табуретці. Головне за цей час не втратити посаду президента в Конституції та не перетворити Україну на парламентську республіку. Бо тоді цю тварь терпітимемо поки не здохне
   
Re: Пани тікозапетри! Ви хоч розумієте?

Не існує щирих панів "тікозапетра".
Якщо пошкрябати наших пороходротів, то більшість з них або "колишні" юльки, або дрищенята, або й синяки.
Якщо Петро програє вибори,  за тиждень вони усі повернуться до того стану, у якому вони були до президентства Петра.
До що ти розумієш, цього не станеться ... :snoozer1:
   
Re: Пани тікозапетри! Ви хоч розумієте?

До що ти розумієш, цього не станеться ...
Фуййогознає. Я зараз ні в чому не впевнений.
За час, що лишився до виборів, влада ще може відмочити стільки зашкварів,  що  я їпу.
   
Re: Пани тікозапетри! Ви хоч розумієте?

поки в політикумі України маячитиме Тимошенко, у нас завжди будуть вибори між двох куп лайна. Треба її відправити на політ пенсію. А це можливо лише шляхом перебування її на головній табуретці. Головне за цей час не втратити посаду президента в Конституції та не перетворити Україну на парламентську республіку. Бо тоді цю тварь терпітимемо поки не здохне

за час її перебування зникне Україна.
Вона все здасть Путєну і Медведчуку.
   
Re: Пани тікозапетри! Ви хоч розумієте?

Педрушки можуть тулити на мене різну херню і обзивати щоб як це їх вчать в штабах - "відсікати опонента".

А ти впевнений, що ти не заслуговуєш того, щоб тебе обзивали? Ти нікого не ображаєш та різну херню не пишеш?
Питання риторичні.

   
Re: Пани тікозапетри! Ви хоч розумієте?

Короче, я пойняв, що в прєзідєнти виберуть Бойка.
   
Re: Пани тікозапетри! Ви хоч розумієте?

за час її перебування зникне Україна.
Вона все здасть Путєну і Медведчуку.
не зникне. У України зараз є запас антиросійській достатній, щоб за 5 років не зникнути
   
Re: Пани тікозапетри! Ви хоч розумієте?

не зникне. У України зараз є запас антиросійській достатній, щоб за 5 років не зникнути

немає.

он скільки за зажопьє голосуватиме без Криму і Донецьку...
   
Re: Пани тікозапетри! Ви хоч розумієте?

не зникне. У України зараз є запас антиросійській достатній, щоб за 5 років не зникнути

Не зникне, але буде дуже швидко черговий майдан і відкат в рівні життя ще на 1о років.
Коли 20 доларів то були велиуі гроші, хоч манюпас отримував мільйони карбованців.
   
Re: Пани тікозапетри! Ви хоч розумієте?
RSP

А ти впевнений, що ти не заслуговуєш того, щоб тебе обзивали? Ти нікого не ображаєш та різну херню не пишеш?
Питання риторичні.

По перше звичайно заслуговую.
По друге я не ображаюся. Ні на кого і ніколи. Просто вважаю таку людину що гавкає на інших просто тупим шакалом. І все. Нічого іншого, ніяких образ.
По друге я не хочу втрачати час на обговорення того хто тут більший диванний патріот а хто менший. А тим більше не хочу його витрачати на різні нісенітниці.
Звичайно я пишу і різну херню і можливо кого і ображаю. Вибачаюся, якщо таке є.
   
Re: Пани тікозапетри! Ви хоч розумієте?

Короче, я пойняв, що в прєзідєнти виберуть Бойка.

До речі, це запасний варіант панамського ділка і бізнес партнера кума куйла. Інакше б справа вишок Бойка давно була б у суді, а не в ящику гаркавого клоуна. Хоча... той ж клоун на прикладі суду над Кернисом продемонстрував як влада вміє влаштовувати шоу
   
Re: Пани тікозапетри! Ви хоч розумієте?

Не зникне, але буде дуже швидко черговий майдан і відкат в рівні життя ще на 1о років.
Коли 20 доларів то були велиуі гроші, хоч манюпас отримував мільйони карбованців.
то ви за рівень життя хвилюєтесь ... Ну тоді мова зовсім про інше. Рівень життя підвищиться, якщо здатись Газпромії без бою. точно вам кажу
   
Re: Пани тікозапетри! Ви хоч розумієте?
RSP

істерикою кацапської наволочі задоволений (tu)

Чого це ти впав в ту істерику. Заспокойся. Випий собачої кропиви. Все добре.
Не знаю в кого де ще крім тебе істерика, але скажу що є дві речі які просто прекрасні для різкого зменшення впливу Росії в Україні. Це  безвіз і томос. З томосом пока що великі "непонятки", але ідея відмінна, і в перспективі УПЦ не буде під впливом МП. А безвіз просто прекрасно. Ще б рівень життя щоб той безвіз був для того для чого декларується. І економіка працююча. І три гілки влади незалежні. І антикорупційні органи працюючі. Як задумувалося в 14, але що похерив пан Петро, підлаштувавши владу під себе.
Не думаю що Захід допомагав би відігнати одних жуліків щоб отримати інших в Україні, тому Петро обманює і Захід. А чому він це робить?
   
Re: Пани тікозапетри! Ви хоч розумієте?
RSP

то ви за рівень життя хвилюєтесь ... Ну тоді мова зовсім про інше. Рівень життя підвищиться, якщо здатись Газпромії без бою. точно вам кажу

І це єдиний варіант???
Чому ж тоді Прибалтика не здалася? Чому Польша не здалася?
Це одне з брехні петіних пропагандоністів. І не варто це повторяти, тому що є інші рішення. Без таможного союзу.
   
Re: Пани тікозапетри! Ви хоч розумієте?

Що влада олігарха Петра загрозлива для України?

а що скажеш про косату?
   
Re: Пани тікозапетри! Ви хоч розумієте?

то ви за рівень життя хвилюєтесь ... Ну тоді мова зовсім про інше. Рівень життя підвищиться, якщо здатись Газпромії без бою. точно вам кажу

Зовсім не обов'язково.
Абхазія здалася і Чечня теж.
А різниця колосальна.
   
Re: Пани тікозапетри! Ви хоч розумієте?

Зовсім не обов'язково.
Абхазія здалася і Чечня теж.
А різниця колосальна.
наші люди орієнтуються перш за все на рівень зарплат в доларх і на рівень пенсій в доларах. В Росії вище. Абхазія і Придністров'я - не Росія.
   
Re: Пани тікозапетри! Ви хоч розумієте?

І це єдиний варіант???
Чому ж тоді Прибалтика не здалася? Чому Польша не здалася?
Це одне з брехні петіних пропагандоністів. І не варто це повторяти, тому що є інші рішення. Без таможного союзу.
вони в ЄС. Була б Україна там, то був би гарний варіант. Нас не беруть. Візьме лише Газпромія
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія