Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

#184общаги 04.10.2018

Re: #184общаги 04.10.2018

   
Re: #184общаги 04.10.2018

Затриманий Сергій Циклінський був назначений керівником Херсонської ДАБІ 25 жовтня, після спільної наради Генерального прокурора Юрія Луценка та Міністра регіонального розвитку Генадія Зубка.
https://24тв/politika_tag2228
   
Re: #184общаги 04.10.2018

Так доляху на прямой канал отстегивал. Патриот же. Волонтер практически. На борьбу с вражиной денег мутил. Ганьба.  :lol:
   
Re: #184общаги 04.10.2018

та населенню вже остописділи шкарпетки силовикам по 400 гривен - якщо оккрім мародеріння бюджету від силовиків ніякого толку .
Аеліт, ти вже всім остописдів своїм покоцаним вінілом.
Ше раз кажу не писди лишнього і цілуй ноги нашим бійцям за те, шо маєш змогу зараз сидіти на жопці рівно в теплій хаті, і спокійно клацати своїми пальчиками по клавіатурі, замість того шоб в ховатися в підвалі.
Да-да. Це вони, як ти їх називаєш - імітатори, забезпечують тобі таку можливість. 
   
Re: #184общаги 04.10.2018

Аеліт, ти вже всім остописдів своїм покоцаним вінілом.

 :laugh:  :lol:
   
Re: #184общаги 04.10.2018

Так доляху на прямой канал отстегивал. Патриот же. Волонтер практически. На борьбу с вражиной денег мутил. Ганьба.  :lol:

Прикинь, назначили 25-го октября, а уже 15-го ноября чувака взяли на взятке :о))) 21 день на должности :о)))
   
Re: #184общаги 04.10.2018

Прикинь, назначили 25-го октября, а уже 15-го ноября чувака взяли на взятке :о))) 21 день на должности :о)))
Нашел чем гордиться.  :facepalm1:
   
Re: #184общаги 04.10.2018

Нашел чем гордиться.  :facepalm1:

А он шо, ешо и гордица етим?!  :о))))))))
   
Re: #184общаги 04.10.2018

дзвонив в новоград ю в новограді мало бути 6 казарм - є тільки 2)))) замість решти чотирьох тільки ями і котловани))) і жодних рук відрубаних
походу  ти пистиш,  нещасний.
   
Re: #184общаги 04.10.2018

походу  ти пистиш,  нещасний.
Як дихає.
   
Re: #184общаги 04.10.2018

Аеліт, ти вже всім остописдів своїм покоцаним вінілом.
Ше раз кажу не писди лишнього і цілуй ноги нашим бійцям за те, шо маєш змогу зараз сидіти на жопці рівно в теплій хаті, і спокійно клацати своїми пальчиками по клавіатурі, замість того шоб в ховатися в підвалі.
Да-да. Це вони, як ти їх називаєш - імітатори, забезпечують тобі таку можливість. 

не писти. ну не перемогої ж під дебальцевим зупинили кацапів . і не героїчними пиримогами мінськ 1,2.

і сам цілуй ноги маичурам героям оборони криму - дезертирам запроданцям. якби не сша - то тут би було повторення "героїзму " 1919 року. ще раз кажу. мені як замовнику  потрібно не помпезні закупки нових комбінезонів а будинок . є конституція будьте добрі виконувати. якщо ви звісно держава а не бюджет освоїти

   
Re: #184общаги 04.10.2018

Як дихає.
в новограді виділено грошей на 6 казарм. є тільки дві.

віра армія мова. ми йдемо своїм шляхом. але порохоботам-мародерам брехати = патріотизму
   
Re: #184общаги 04.10.2018

в новограді виділено грошей на 6 казарм. є тільки дві.

віра армія мова. ми йдемо своїм шляхом. але порохоботам-мародерам брехати = патріотизму
я ябу хто тебе інформує, але в НВ в цьому році за планом мали здати ТРИ гуртожитки. Про які шість ти говориш,фуй тебе знає.
   
Re: #184общаги 04.10.2018

не писти. ну не перемогої ж під дебальцевим зупинили кацапів . і не героїчними пиримогами мінськ 1,2.

і сам цілуй ноги маичурам героям оборони криму - дезертирам запроданцям. якби не сша - то тут би було повторення "героїзму " 1919 року. ще раз кажу. мені як замовнику  потрібно не помпезні закупки нових комбінезонів а будинок . є конституція будьте добрі виконувати. якщо ви звісно держава а не бюджет освоїти
почнемо з того, що Мамчур такий самий воїн як і ти. Він свою сраку на одному дивані гріє, а ти на іншому. А що до конституції, то захищати Батьківщину один з твоїх конституційних обов'язків. Замовник, мля.
   
Re: #184общаги 04.10.2018

Аеліт, ти мене в особистих запитуєш чи не гидко мені брехати. Ок.
Прояснимо ситуацію, або хтось з нас двох бреше, або не володіє ситуацією.
Ти говориш про те шо в НВ в цьму році мали побудувати 6 гуртожитків. Натомість побудували 2, а гроші за решту 4 роздерибанили. Так?
Я говорю шо в НВ в цьому році мали побудувати 3 гуртожитки.  2 будівництва завершується, третє затягнули терміни.
Також я говорю шо загалом в Житомирській області заплановано побудувати 22 гуртожитки для ЗСУ. В 2018 - сім (3 в НВ і 4 в Житомирі).
Про які шість гуртожитків в НВ ти говориш? звідки така інформація?
Твій хід.
   
Re: #184общаги 04.10.2018

Вважаю, що до цієї пори можна вже було заявити якісь факти.
Але... Маємо те шо маємо.
Аеліт, безвідповідальне 3,14здливе  гівно, яке не здатне підтвердити свої аргументи фактажем.
   
Re: #184общаги 04.10.2018



Это вот именно те самые борцы с коррупцией, которых мы заслужили. Один из самых ярких представителей тусовки грантожоров. И ежегодное шоу под названием "Минобороны закупило картошку на треть дороже, чем в супермаркете".

Начнем с простого. Каждый год мы предлагаем нам помочь. Мы вот тут такие все бездари и неучи, а также, по словам антикоррупционеров, словочи и воры. А раз мы такие-никакие, то очень просим нам помочь с поиском супермаркета, который согласится нам продать картошку по свой розничной цене, но на наших условиях. И условия, что замечательно, очень простые и легко выполнимые. Никаких взяток, никаких откатов, никаких занижений объемов или завышений цен.

Вот берем картошку по 7 гривен в октябре... и замораживаем стоимость до окончания контракта. Не-а, никаких замен ценников, одна цена на весь договор. Погода, непогода, урожай, неурожай - армии до лампочки, цена фиксируется.

Вот берем картошку по 7 гривен в октябре... и платим за нее в ноябре, в среднем задержка платежа от момента заказа - месяц. Нужно доставить, нужно принять, нужно акты сверить, нужно в Казначейство все документы оформить.

Вот берем картошку по 7 гривен в октябре... и везем ее в ООС. Несколько тонн везем в одну точку, несколько - в другую. Не забываем о том, что транспорт должен иметь санитарные документы, и водитель тоже. Завтра мы места доставки поменяем. Часть груза перенаправим прямо в процессе доставки - из ООС бригада вышла уже в ППД, так что разворачиваемся и везем назад. А оплата доставки - она в 7 гривнах. Никаких дополнительных платежей.

Дружочки, очень ищем этот супермаркет, на наших условиях.

Меня это все дико бесит.

Нет, не то, что этот проходимец врет и лжет. Нет, не то, что он претендует на роль некоего общественного активиста, при этом зарабатывая вполне приличные деньги. Нет, даже не то, что он не понимает в теме своего "репортажа" ничего, от слова совсем.

Меня бесит то, что этот подонок своей ложью отравляет ум обычных людей. Кто-то полезет разбираться в тонкостях доставки? Нет. Кто-то будет изучать в Прозорро причины отклонения других предложений? Нет.

Толпа проходимцев "от антикоррупции" называет белое - черным, с утра до вечера, с ночи до утра. И никакой управы на такие репортажи нет - юристы множество раз изучали, там суд не примет иск. Оценочные суждения, обтекаемые формулировки, обезличенные определения. И именно этим эти проходимцы и пользуются, щедро пожирая гранты и создавая видимость.

И отравляя мозг.

   
Re: #184общаги 04.10.2018

Я ж кажу. Наносити методичні удари (ато слово 3,14здити чогось не відображається адекватно) . Ногами. Не ображайтесь, ок?
   
Re: #184общаги 04.10.2018

Десна, то самое «проклятое место».

Месяц на новой системе питания, полет нормальный.

С точки зрения классического «зрадофила» - показуха перед инспекцией. Но проблема в том, что за весь месяц никаких инспекций так и не было. Хоть бери, да и организовывай инспекцию, чтобы мушкам-зрадофилам не было обидно.







   
Re: #184общаги 04.10.2018

ну звільняти тарілки від хавчика в столовках - це не крим і донбас звільняти від кацапоокупантів)))))

прол коли вже буде гілка про виконання головнокоманедуваче м і зсу своєї прямої функції - ТЕРИТОРІАЛЬНА ЦІЛІСНІСТЬ

?

   
Re: #184общаги 04.10.2018

ну звільняти тарілки від хавчика в столовках - це не крим і донбас звільняти від кацапоокупантів)))))

прол коли вже буде гілка про виконання головнокоманедуваче м і зсу своєї прямої функції - ТЕРИТОРІАЛЬНА ЦІЛІСНІСТЬ

?
Якісь пруфи про 6 (шість) гуртожитків в НВ я дочекаюся? Ні?
В госпіталь зі мною йдеш? Розкажеш хлопцям шо вони імітатори?
ПиСи: домашнє завдання тобі - чому мадяри раптом попустилися щодо блокування України в НАТО?

Останнє редагування: 24 листопада 2018 00:48:34 від bizzon
   
Re: #184общаги 04.10.2018

Аеліт, ти мене в особистих запитуєш чи не гидко мені брехати. Ок.
Прояснимо ситуацію, або хтось з нас двох бреше, або не володіє ситуацією.
Ти говориш про те шо в НВ в цьму році мали побудувати 6 гуртожитків. Натомість побудували 2, а гроші за решту 4 роздерибанили. Так?
Я говорю шо в НВ в цьому році мали побудувати 3 гуртожитки.  2 будівництва завершується, третє затягнули терміни.
Також я говорю шо загалом в Житомирській області заплановано побудувати 22 гуртожитки для ЗСУ. В 2018 - сім (3 в НВ і 4 в Житомирі).
Про які шість гуртожитків в НВ ти говориш? звідки така інформація?
Твій хід.

)))))))) 2 так добудовується. + мало бути ще 4 на які був виділений аванс . але про що можна говорити з брехуном якому мамчур герой оборони криму . істота яка виправдовує зражників і дезертирів і захищає тих хто писдить солярку сотнями тон - мерзенна . але це герой нашого часу (tu)  [ua]

о темпора)) о морес.

ера мародерів. ера чорних козаків :(

бридко все це.
   
Re: #184общаги 04.10.2018

2 так добудовується. + мало бути ще 4 на які був виділений аванс
Угу. за планом на 2018 рік 3 (три), але аванс виділили на 6 (шість). Логіка желєзна.
Пруфи, бамашки і т.д. Все що нашкріб, підтверджуй свої слова.
   
Re: #184общаги 04.10.2018

Якісь пруфи про 6 (шість) гуртожитків в НВ я дочекаюся? Ні?
В госпіталь зі мною йдеш? Розкажеш хлопцям шо вони імітатори?
ПиСи: домашнє завдання тобі - чому мадяри раптом попустилися щодо блокування України в НАТО?

інфа про то що мало будуватись на новограді елементарно риється в гуглі - візьми на себе працю хоч щось зробити))) був мега скандал заява мінооборони про зриви будівництва казарм - серед недобросовісних - перелік - була і перша будівельно монтажна група - які і завалили будівництво 4 казарм в новограді. якщо ти вже і по цьому не найдеш - то твоя ступінь дебілізму нижче гранично допустимої))

ще раз кажу смисл мені слухати поясненя))) коли я підписую контракт на будівництво - то замовника цікавить не мої пояснення чому я просрав гроші і дав виконання згідно графіку . контракт є контракт - кожен його підписує добровільно. у кожного свій шлях. податкому не цікавить мої пояснення по сплаті податків - то чому мене мають цікавити пояснення дердави чому вона не виконує конституцію? у нас проблеми не лише по територілаьній цілісності. у нас не виконується Конституція системно нахабноі повністю. імітація все. головне - прорватись до освоєння бюджетів а там хоч трава не рости . немає ні правосуддя ні правозахисту -- ні територілаьної цілісності, та нічого з того що гарантовано Конституцією і гарантом і на що з нас збирають податки. ходити на роботу і працювати - це дві великі різниці. і критерій тому - РЕЗУЛЬТАТ. в даному випадку - територіальна цілісність, наявність правосуддя, правозахисту, на забезпечення чого і платяться податки. полдатки платяться - але нічого з написаного в Конституції не має.

тебе це влаштовує? а. я й забув. ти реципієнт бюджету а не наповнювач. то звісно ж тебе то влаштовує)))
мене ні.
   
Re: #184общаги 04.10.2018

Угу. за планом на 2018 рік 3 (три), але аванс виділили на 6 (шість). Логіка желєзна.
Пруфи, бамашки і т.д. Все що нашкріб, підтверджуй свої слова.

аванс першій будівельно монтажній групі виделено по новограду на 4 казарми)))) але тобі брехати що гетьману ))))) (tu)  [ua]

   
Re: #184общаги 04.10.2018

Якісь пруфи про 6 (шість) гуртожитків в НВ я дочекаюся? Ні?
В госпіталь зі мною йдеш? Розкажеш хлопцям шо вони імітатори?
ПиСи: домашнє завдання тобі - чому мадяри раптом попустилися щодо блокування України в НАТО?

та мені насрать на мадярів. я за тим не слідкую)))) писати на фупі для мене шкідлива звичкаа не робота.)))
ніяких пертензій бути не може до призовної армії - то люди підневільні. і до добровольців. а до контрактників найманців - отримуєте гроші - соцпільги - називаєтесь професіоналами - будь ласка давайте результат. це атка ж сама професія . і писдитти солярку сотнями тон - якось не вяжеться з оновленою парвда? тоюбі похуй бо ти на утриманні у бюджету - і тобі насрать на то що писдять - а мені ні ю бо я на відміну від тебе не на утриманні у бюджету а навпаки . смєкаєш? кожна професія має свої ризики - я завтар можу впасти з 8 поверху на випуска арматури . - і державі буде на мене насрать - в разі каліцтва - лікуватимусь за свій рахунок а не за рахунок бюджету . і на відміну від я даю результат і нічого не клянчу у бюджета.

то ж відверто накуй мені впали чиїсь пояснення як так трапилось що кацапи 5 рік в криму і на донбасі .
   
Re: #184общаги 04.10.2018

аванс першій будівельно монтажній групі виделено по новограду на 4 казарми)))) але тобі брехати що гетьману )))))
Дорогенький ти не путаєш 4 договори з 4 казармами?
Документи підніми, шоб тобі соромно потім не було за власне невігластво.
   
Re: #184общаги 04.10.2018

як так трапилось що кацапи 5 рік в криму і на донбасі .
саме через таких довбойобів як ти.
   
Re: #184общаги 04.10.2018

аванс першій будівельно монтажній групі виделено по новограду на 4 казарми
Я так розумію це твої колеги?
   
Re: #184общаги 04.10.2018

і на відміну від я даю результат і нічого не клянчу у бюджета.
Кста. Можна глянути на результат? Не соромся.
   
Re: #184общаги 04.10.2018

Дорогенький ти не путаєш 4 договори з 4 казармами?
Документи підніми, шоб тобі соромно потім не було за власне невігластво.

я нічого не плутаю. 4 казарми .

судячи по результатам - вс і думають лиш про те як спиздити ю хто де що може. хто солярку солярку. . і склади горять. до речі кого і як покарано за пройоб по арсеналам?  рафік нівчом нівінават?  апєрація И. всьо ужє украдєно. - нужно замєсті сліди.

б***ь попандопули

в 2014 році - якби були відсторонені всі ці продажні генерали члєни партії регіонів і фанатики кацапстану - і керівництво доручили 35 річним майорам максимум - ми б виписдили б кацапів з материкової України точно. невже хтось думав що генерали члєни партії регіонів корупціонери некомпетенти  і фанати кацапстану - всі ці грищенки муженки хомчаки назаркіни етс -   є компетентними і відданими Присязі і Україні? . просрали  кращих наймотивованіших бійців час і території. :(

минуло 5 років. результат? а з кожним роком кацапів вибити буде все складніше. але ніхто про то і н едумає. головне - писдить бюджетні бабки і називати одне одного найбоєздатнішими . чим більше п***а тим голосніше називати(
   
Re: #184общаги 04.10.2018

саме через таких довбойобів як ти.

от знову брешеш. я ніякого відношення до імітування професійного вояка не маю)))) на 2014 рік було десь більше 200 000 вояків , з них в криму 25 000. всі ці овер 200 000 отримували зп , соцпільги - спецпайки ранню епнсію і так далі. всі 23 роки незалежності. прийшов ворог - і виявилось що виявилось . тебе не пече сором за зраду і дезертирство в криму? мене пече.. хоч я й не отримував баблос з бюджету імітуючи воїна . кілька слів про офіцерську честь. після ганьби криму - мамчур мав нахабство піти від блоку головкома в нардепи. і народ чорних козаків його в тому підтримав :facepalm1:
   
Re: #184общаги 04.10.2018

Я так розумію це твої колеги?

ну мародери це швидше твої колєги))  ядо бюджетних бабок стосунку не маю))))
   
Re: #184общаги 04.10.2018

то твій прогноз коли зсу відновлять територіальну цілісність? що є їх функцією. а головнокомандувач петро олексійович є гарантом конституції взагалі і територіальної цілісності зокрема.
   
Re: #184общаги 04.10.2018

Ок. Багато пісдиш і голосно, але пруфів я так і не побачив. І не побачу, бо немає їх.
А про то шо ти не маєш відношення  до вояків, і взагалі ні до чого,  це всі їжаки в лісі знають. Ти, і такі бздуни як ти, маєте відношення до того шо ваша хата зкраю. Зате коли все розрулилося, ви висовуєте мордочки і починаєте давати цінні поради.
   
Re: #184общаги 04.10.2018

І ти тако реально фільтруй шо ліпиш. Здоровий глуз він ніколи не завадить.
   
Re: #184общаги 04.10.2018

Ок. Багато пісдиш і голосно, але пруфів я так і не побачив. І не побачу, бо немає їх.
А про то шо ти не маєш відношення  до вояків, і взагалі ні до чого,  це всі їжаки в лісі знають. Ти, і такі бздуни як ти, маєте відношення до того шо ваша хата зкраю. Зате коли все розрулилося, ви висовуєте мордочки і починаєте давати цінні поради.

))) ти бачиш лиш те що хочеш і те що тобі вигідно.ю найбоєщздатнішу армію - можливість нічого не робити і сидліти на повному пансійоні у платників податків що тобі забезпечив гетьман цукерка )))))
 перша будівельно монтажна група - щоб ти хотів знати - з 2016 року нахапалась держзамовлень десь на півярда грішек - а викоанння ось таке яке й на новограді - і їх ніхто не трогатиме бо то нога кого нада нога)))) і ти будеш їм лизати сраку - бо ти залежний від того що й тоюбі килдають кітску від бюджету - а не давати результат і отримувати утримання ти хочеш - тому і діпиш тут горбатого))) не більше як один з імітаторів

і що розрулилось ? зсу звільнили донбас і крим? - "держава" вже почала виконувати конституцію?  припинилось вимирання і втеча українців закордон? корупція зникла?

що наладилось? налоадилось лиш те що ти нарешті здійснив свою мрію ідіота - і отримуєш получку нічого не виконуючи.
   
Re: #184общаги 04.10.2018

реально ти щасливий тим що не усвідомлюєш всю мерзенність ситуації. ти є дитя цієї реальності . до тебе ніяких претензій. в тебе не було шансів стати іншим.
   
Re: #184общаги 04.10.2018

як я розумію - дя тебе дико що функція зсу є територілаьна цілісність))) ти дійсно думаєш що зсу є для того щоб освоювати бюджет - носити форму -зватись воїнами - щоб всі цілували тобі ноги . це симптоматично. але я вже втрачаю до тгоо інтерес . я усвідомив що тут зміни просто неможливі. можу пояснити чому - але очевидно що то невконя корм - як і платити тут податки .

але з тобою можна спілкуватись бо в тебе таки пристойна українська і відчувається пристойне виховання. спасибі і за це . (tu)
   
Re: #184общаги 04.10.2018

реально ти щасливий тим що не усвідомлюєш всю мерзенність ситуації. ти є дитя цієї реальності . до тебе ніяких претензій. в тебе не було шансів стати іншим.
Пруф про плани будівництва 6 (шести) гуртожитків в НВ.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія