Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Євробачення

Re: Євробачення

Історично Португальці частіше дивилися в бік океану аніж Європи. Їх завжди більше цікавила Африка і Латинська Америка. За великим рахунком португальці поїхали в Європу лише 40 років тому, після падіння режиу Салазара і втрати колоній (до яких вони зараз їздять гастрабайтерами).

Їм час од часу щось підкидають (чемпіонат Європи з футболу, зараз Євробачення) , аби вони не почувалися поза увагою.

А я гадава вони самі виграють :)

До  речі, а ви знаєте що в цюму столітті тільки дві країни вигравбали Євробачення двічі? І обидві- з жовтоблакитними прапорами.
   
Re: Євробачення

Кілька справжніх меседжів нашого Євробачення: тут дешева  їжа,  дешеве таксі, дешеві готелі, і взагалі все до біса дешеве.
Іноземці нікого не дратують, навпаки їм усі раді - де ще таке є?
+ бонус тут майже немає арабів і негрів.

але нема чого робити окрім б&ї
   
Re: Євробачення

https://www.facebook.com/тсн/videos/1622704687787966/

Суд идет

світ таки тісний  :facepalm:

рідня дружини відписалась, виявляється вони товаришують з седюком
пише що ніякого сізо небуло, переночував на дивані у відділенні міліції, штраф дві мінімальні зарплати, вже дома

відгуки позитивно/шоковані, кажуть що освідчена людина, знає декілька мов, працював журналістом ... потім щось заклинило, каже що воно саме якось получається  :D
   
Re: Євробачення

Український гурт увірвався у хіт-паради світу

Минулої суботи Ната Жижченко зі своїм проектом ONUKA виступила на сцені "Євробачення".
Поряд з номером переможця конкурсу Сальвадора Субраля, "Megamix" Нати Жижченко і оркестру Наона був одним з найбільш пам'ятних моментів вечора. Останній міні-альбом ONUKA Vidlik потрапив в чарти iTunes декількох країн і далеко не на останні місця. Великобританія - # 26, Швейцарія - # 28, Франція - # 19. Найбільше відзначилася Німеччина - # 11.
   
Re: Євробачення

Меладзе різко розкритикував виступ O.Torvald на Євробаченні


Один з членів журі національного відбору на Євробачення-2017, композитор та продюсер Костянтин Меладзе прокоментував виступ рокерів O.Torvald на пісенному змаганні. За словами Меладзе, у тому, що Україна опинилася на третьому місці з кінця, винні лише журі, які не змогли домовитися щодо єдиного кандидата.

"Я думаю, що справжній провал – це, безумовно, виступ нашого учасника. Для такої співочої країни, в якій велика кількість видатних музикантів, 24 місце – це ганьба. Але в цій ганьбі, безумовно, є винуваті люди. І винні в цьому тільки винятково журі, в якому був і я. Не зуміли домовитися про якогось єдиного кандидата..."

"Я голосував за TAYANNA, і до цього дня вважаю, що вона виступила б найкращим чином. Андрій голосував за MELOVIN. Джамала голосувала за O.Torvald. Голосували ми всі вроздріб. І були здивовані, яким чином раптом потрапила саме ця людина на Євробачення. Всім одразу стало зрозуміло, що це буде провал", – висловив свою думку Меладзе.

Він додав, що, можливо потрібно змінювати або схему відбору на конкурс, або членів журі. Продюсер вважає, що Джамала віддала свій голос O.Torvald, бо їй "просто сподабалося", не думаючи про результат наперед.

"Мені здається, потрібно або взагалі міняти схему відбору, або потрібно категорично міняти журі. Можливо, не потрібно садити туди селебрітіс, які, перш за все, думають про власне реноме і так далі, а потрібно посадити тих людей, які реально будуть оцінювати ступінь готовності людини, жанру до участі в Євробаченні", – наголосив Меладзе.
   
Re: Євробачення

Український гурт увірвався у хіт-паради світу

Минулої суботи Ната Жижченко зі своїм проектом ONUKA виступила на сцені "Євробачення".
Поряд з номером переможця конкурсу Сальвадора Субраля, "Megamix" Нати Жижченко і оркестру Наона був одним з найбільш пам'ятних моментів вечора. Останній міні-альбом ONUKA Vidlik потрапив в чарти iTunes декількох країн і далеко не на останні місця. Великобританія - # 26, Швейцарія - # 28, Франція - # 19. Найбільше відзначилася Німеччина - # 11.

 (tu)
   
Re: Євробачення

Меладзе різко розкритикував виступ O.Torvald на Євробаченні


Один з членів журі національного відбору на Євробачення-2017, композитор та продюсер Костянтин Меладзе прокоментував виступ рокерів O.Torvald на пісенному змаганні. За словами Меладзе, у тому, що Україна опинилася на третьому місці з кінця, винні лише журі, які не змогли домовитися щодо єдиного кандидата.

"Я думаю, що справжній провал – це, безумовно, виступ нашого учасника. Для такої співочої країни, в якій велика кількість видатних музикантів, 24 місце – це ганьба. Але в цій ганьбі, безумовно, є винуваті люди. І винні в цьому тільки винятково журі, в якому був і я. Не зуміли домовитися про якогось єдиного кандидата..."

"Я голосував за TAYANNA, і до цього дня вважаю, що вона виступила б найкращим чином. Андрій голосував за MELOVIN. Джамала голосувала за O.Torvald. Голосували ми всі вроздріб. І були здивовані, яким чином раптом потрапила саме ця людина на Євробачення. Всім одразу стало зрозуміло, що це буде провал", – висловив свою думку Меладзе.

Він додав, що, можливо потрібно змінювати або схему відбору на конкурс, або членів журі. Продюсер вважає, що Джамала віддала свій голос O.Torvald, бо їй "просто сподабалося", не думаючи про результат наперед.

"Мені здається, потрібно або взагалі міняти схему відбору, або потрібно категорично міняти журі. Можливо, не потрібно садити туди селебрітіс, які, перш за все, думають про власне реноме і так далі, а потрібно посадити тих людей, які реально будуть оцінювати ступінь готовності людини, жанру до участі в Євробаченні", – наголосив Меладзе.

Нема ніякої ганьби, хай заспокоїться.
   
Re: Євробачення

Що си трапило? (мо, я щось пропустив... півроку майже не стежив за новинами... останнє, що памнятаю з Євробаченням — наші рахунки заарештовано, нам штраф за неучасть Московії, а тим всепрощення за несплату)

https://www.depo.ua/ukr/svit/yevrobachennya-ne-zahischatime-konkursantiv-zmi-20171116677254
"Євробачення" не захищатиме конкурсантів

Організатори "Євробачення" відмовилися захищати конкурсантів.

Про це повідомила прес-служба Європейської мовної спілки, передає Depo.ua з посиланням на "Известия".

"Правила конкурсу пісні "Євробачення-2018" припускають, що відібрані виконавці і члени делегації не повинні мати за собою ніяких порушень, які дозволили б національній владі приймаючої країни відмовити їм у в'їзді в країну-господарку відповідно до її національного законодавства", - заявили в прес-службі ЄВС.

Крім того, там відзначили, що тепер тільки від національного законодавства приймаючої сторони та позиції держвлади залежить, чи стане візит до Криму будь-кого з членів делегації країни-учасниці перешкодою для приїзду на "Євробачення".

У 2018 року конкурс пройде в Лісабоні.
   
Re: Євробачення

https://iz.ru/671189/aleksei-zabrodin-zoia-igumnova-tatiana-baikova/evrovidenie-otkazyvaetsia-zashchishchat-konkursantov



Цитувати
«Евровидение» отказывается защищать конкурсантов
Европейский вещательный союз решил не отстаивать право участников выступить, если у них возникают проблемы со страной-хозяйкой

Организаторы «Евровидения» не будут бороться за участников конкурса, если у тех возникнут проблемы со въездом в страну — хозяйку конкурса. Об этом «Известиям» рассказали в пресс-службе Европейского вещательного союза (ЕВС). Случай с Украиной, когда Киев не пустил на свою территорию конкурсантку от России Юлию Самойлову из-за ее визита в Крым, заставил ЕВС отказаться от попыток «защитить кандидатов от политики» и оставить всё на откуп национальному законодательству принимающих стран. Сама российская певица заверила «Известия», что в этом году проблем со страной-хозяйкой возникнуть не должно.

Представлять Россию на европейском конкурсе песни в Лиссабон поедет Юлия Самойлова, которой не удалось выступить в Киеве в 2017 году из-за проблем с украинским законодательством. Власти Украины запретили въезд российской певице на свою территорию из-за ее концертов в Крыму. Хотя ЕВС в долгих переговорах с Национальной телерадиовещательно й компанией Украины (НТКУ) и властями страны пытался отстоять участницу конкурса, который по идее должен быть вне политики. Но Киев всё же настоял на своем. При возникновении подобных ситуаций в будущем организаторы «Евровидения» решили самоустраниться, изменив свои правила. Ведь ранее, комментируя ситуацию с «Евровидением-2017», ЕВС заверял «Известия», что «любой человек имеет право приехать на конкурс и выступить там».

Правила конкурса песни «Евровидение-2018» предполагают, что отобранные исполнители и члены делегации не должны иметь за собой никаких нарушений, которые позволили бы национальным властям принимающей страны отказать им во въезде в страну-хозяйку в соответствии с ее государственным законодательством, — заявили «Известиям» в пресс-службе Европейского вещательного союза.

В ЕВС также подчеркнули, что теперь «исключительно от национального законодательства принимающей стороны и позиции государственных властей» зависит, станет ли препятствием для участия в конкурсе посещение Крыма кем-то из членов делегации страны-участницы.
   
Re: Євробачення

Нам скасували штраф, офіційно перепросили за неприпустимий тон відомого листа і все таке?
   
Re: Євробачення

а як тут вили завивали, зраду шукали
бачите а єврофеггі аж правила у своїй кАнторє вирішили поміняти,

по менше треба прогинатися перед тими цебе
   
Re: Євробачення

Новость супер.Представляю как у кацапов бомбануло от этого
   
Re: Євробачення



Изменился до неузнаваемости
В 2017 году на международном песенном конкурсе «Евровидение», который проходил в столице Украины, победил португалец Сальвадор Собрал.
Вскоре, после победы, артист перенес сложную операцию по пересадке сердца, так как у него был врожденный порок сердца и состояние постоянно ухудшалось.
Сейчас Сальвадор кардинально сменил имидж и теперь его тяжело узнать. Собрал заметно поправился, о чем свидетельствуют новые снимки в его Инстаграм-аккаунте. А в одном из своих недавних интервью певец сказал: «Сегодня я другой, перевернул страницу. Для меня длинные волосы, которые я носил, связаны с прошлым, а с новой стрижкой я чувствую себя свежее, легче».



   
Re: Євробачення

Показати зображення...
Изменился до неузнаваемости
В 2017 году на международном песенном конкурсе «Евровидение», который проходил в столице Украины, победил португалец Сальвадор Собрал.
Вскоре, после победы, артист перенес сложную операцию по пересадке сердца, так как у него был врожденный порок сердца и состояние постоянно ухудшалось.
Сейчас Сальвадор кардинально сменил имидж и теперь его тяжело узнать. Собрал заметно поправился, о чем свидетельствуют новые снимки в его Инстаграм-аккаунте. А в одном из своих недавних интервью певец сказал: «Сегодня я другой, перевернул страницу. Для меня длинные волосы, которые я носил, связаны с прошлым, а с новой стрижкой я чувствую себя свежее, легче».

який непересічний творчий шлях у переможця конкурсу - змінив зачіску  (tu)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія