Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Потрібно прощатись з ілюзіями

Re: Потрібно прощатись з ілюзіями

вибачаюсь може не так зрозумів


порохоботи все засрали
вже он і підкидають ідею шо тільки Галичина справжня Україна
це гівно треба дусити сцяними тряпками у зародку

нєт, справжня Україна - це там де на українську мову реагують круглими глазками і питанням "как как ви сказалі?"
   
Re: Потрібно прощатись з ілюзіями

Франківщину Юлька виграла

так що доведеться жопка до жопки гуртуватись на Львівщині і Тернопільщині
   
Re: Потрібно прощатись з ілюзіями
van

при чому тут циркулі?
той факт що наприклад румуни і українці живуть в своїх окремих державах не є нацизмом і циркулі тут ні до чого
тут те саме
українці і хахли не повинні заважати одне одному
ви маєте право на свій вибір і на свою ідентичність,
просто при чому тут українці?

 Я  что  не понимаю к чему клонит этот    мечтатель из забитого  села  , желание поделить народ на настоящих" украинцев и остальных не корректной  расы .  Фашистские мотивы усматриваю в теме , подобные темы   найти истинных   возникают  часто .Это ему не свиней в своем загоне  по породе делить .
   
Re: Потрібно прощатись з ілюзіями

Просто Петру не треба було красти, а порохоботам покривати.

Це ви зробили таку вовчу послугу країні, загравшись в імператора самодержця.

Це ви стєбали "бородату бабу" коли треба було бити в набат, це ви реготали з "карлсона", а треба було пороти Петра й його подільників.

Зара вже запізно драть на сраці волосся.

Зеленський грає у центріста, тому всі визвірені на Петра й порохоботів голосуют за нього.

А нєхєр було ображать людей, сподіваюсь на помилках навчитесь.
   
Re: Потрібно прощатись з ілюзіями

вибачаюсь може не так зрозумів


порохоботи все засрали
вже он і підкидають ідею шо тільки Галичина справжня Україна
це гівно треба дусити сцяними тряпками у зародку
Та ні я б лінію проводив по зоні коричневого.... І як я сказав все перемішано. У Львові он теж носіїв цінностей українців іншого типу теж не малий відсоток.

І сепаратизм не вихід хоча б тому, що москальва зжере по шматках. Та й як різати по живому? Я не знаю, що робити... в мене відчай. Я жив ілюзіями, що "українізація" повільно але повзе на схід. Тепер, побачивши ідеали молодого покоління, я в це не вірю, поділ навічно, вибори за принципом голосую за лайно але своє лайно ніколи не дадуть нормальну владу. Ніколи.
   
Re: Потрібно прощатись з ілюзіями

Франківщину Юлька виграла

так що доведеться жопка до жопки гуртуватись на Львівщині і Тернопільщині
Яка різниця хто там виграв яку область? В Юлі не малоросійска ідеологія, як мінімум офіційно
   
Re: Потрібно прощатись з ілюзіями

Я  что  не понимаю к чему клонит этот    мечтатель из забитого  села  , желание поделить народ на настоящих" украинцев и остальных не корректной  расы .  Фашистские мотивы усматриваю в теме , подобные темы   найти истинных   возникают  часто .Это ему не свиней в своем загоне  по породе делить .

ти не є нєнастоящій українєц
ти просто рускій
це не добре і не погано
бути рускім - це не погано
тут ніякого фашизму нема

зі
і те що ти рускій я можу скзаати зі 100% впевненістю
зважаючи на твої комплекси про забите село
   
Re: Потрібно прощатись з ілюзіями

Яка різниця хто там виграв яку область? В Юлі не малоросійска ідеологія, як мінімум офіційно


у Зеленського теж
все це скиглення про якийсь реванш, це чисто креатив порохоботів щоб виправдати своє голосування за дискредитованого клептомана
всі три лідери цих виборів декларують європейський вибір, і перемога "не порошенка" дає хороші шанси уникнути проросійського реваншу. Бо якби виграв Порошенко, то на наступних виборах це було би неминуче із реальним розворотом до Москви, а не вигаданим, як стосовно Зеленського.
   
Re: Потрібно прощатись з ілюзіями

Ось де справжні малороси. І так зі всіма, хто мав би сидіти


   
Re: Потрібно прощатись з ілюзіями

у Зеленського теж
все це скиглення про якийсь реванш, це чисто креатив порохоботів щоб виправдати своє голосування за дискредитованого клептомана
всі три лідери цих виборів декларують європейський вибір, і перемога "не порошенка" дає хороші шанси уникнути проросійського реваншу. Бо якби виграв Порошенко, то на наступних виборах це було би неминуче із реальним розворотом до Москви, а не вигаданим, як стосовно Зеленського.

твою аналітику ми чули вже дуже багато разів
про неминучий особий статус
потім про неминучу узурпацію порошенком чере воєний стан
потім про неминучу допомогу порошенку від хуйло перед самими виборами
потім про неминучу фальсифікацію порошенком всього що тільки можливо

ніщо з цього не справдилось
але ти при всьому цьому продовжуєш розказувать про якісь неминучі розвороти :weep:
   
Re: Потрібно прощатись з ілюзіями

у Зеленського теж
все це скиглення про якийсь реванш, це чисто креатив порохоботів щоб виправдати своє голосування за дискредитованого клептомана
всі три лідери цих виборів декларують європейський вибір, і перемога "не порошенка" дає хороші шанси уникнути проросійського реваншу. Бо якби виграв Порошенко, то на наступних виборах це було би неминуче із реальним розворотом до Москви, а не вигаданим, як стосовно Зеленського.
Я, як українець, в принципі не можу голосувати за людину, яка всю свою кар'єру несла цінності малороства. Коломойский, нарко-скандал і все інше - другорядне. Тому не можу погодитись.

І якщо це "креатив порохоботів" то чому така очевидна географічна кореляція між рівнем "малоросійства" і голосами за "Зе" яка, напевно, буде ще чіткішою в другому турі? Скажімо Донбас аномально світлий лише через Бойко і Вілкула. В другому турі там, певен майже на 100%, буде найтемніше
   
Re: Потрібно прощатись з ілюзіями

ти карту Європи бачив колись?
пів-Європи складають країни значно менші ніж українська Україна
ріно, ви вже відверто палитесь, не дивлячись на вашу ротацію проксі. Ваші заклики це стаття КК, нагадую
   
Re: Потрібно прощатись з ілюзіями

ріно, ви вже відверто палитесь, не дивлячись на вашу ротацію проксі. Ваші заклики це стаття КК, нагадую

це суд вирішує що стаття а що ні, а не пенсіонери на форумах
   
Re: Потрібно прощатись з ілюзіями

Буде Росія -2 і Львов гаваріт па руські  [M]

Отже, тому населенню колишньої Галичини, вартує починати крохмалити шаровари в парі з косоворотками, начесувати хохли і випікати калачі для зустрічі асвабадітєлєй  :pooh_door:
   
Re: Потрібно прощатись з ілюзіями

це суд вирішує що стаття а що ні, а не пенсіонери на форумах
хто зна, до суду може й не дійти, по різним причинам
   
Re: Потрібно прощатись з ілюзіями

Буде Росія -2 і Львов гаваріт па руські  [M]
Отже, тому населенню колишньої Галичини, вартує починати крохмалити шаровари в парі з косоворотками, начесувати хохли і випікати калачі для зустрічі асвабадітєлєй  :pooh_door:
Та я тут живу. Що ти несеш?  :facepalm:  Навіть не знаю чи існують ліки від такого. Хіба мо час вилікує?
   
Re: Потрібно прощатись з ілюзіями

Я  что  не понимаю к чему клонит этот    мечтатель из забитого  села  , желание поделить народ на настоящих" украинцев и остальных не корректной  расы .  Фашистские мотивы усматриваю в теме , подобные темы   найти истинных   возникают  часто .Это ему не свиней в своем загоне  по породе делить .
Ваня,  згинь зі  своєю дурнею.
Буде тут свій череп показувати. Більш дистрофічних черепів. ніж мають кацапи, у світі ніде нема.
Мала оказію плисти на кораблику півтора години, сидячи за двома кацапами. Мама дарагая, що то були за черепи і вуха!
   
Re: Потрібно прощатись з ілюзіями

хто зна, до суду може й не дійти, по різним причинам

який грозний укрос :weep:
   
Re: Потрібно прощатись з ілюзіями

Я не знаю, що робити... в мене відчай. Я жив ілюзіями, що "українізація" повільно але повзе на схід. Тепер, побачивши ідеали молодого покоління, я в це не вірю, поділ навічно
Приведи себе до тями, і не стогни.

Українізація а точніше дерусифікація справді відбувається із заходу на схід. Дуже повільно але дуже відчутно для таких як оцей лапоть в гілці .
На таке вони тримають нюх настільки сильно ,що пересічний малорос-укрАінєц і близько дупля не дає. Для них це дуже важливо.

Ніякого поділу навічно не буде,доки є Галичина і западенці.
Х У Й вам а не Україну свинособаки.
Або тут буде Україна де українець себе почуває вдома ,або через  малоросійські пасьолкі югавастока   ще чимало салютів перелетить із за порєбрика.
Поки до останнього довбня не дійде.

Саме тому останній тренд який намагалися впровадити кацапи  за допомогою  команди зрадників овоща  -виштовхування Галичини з тіла України.
Як такої яку переробити ні 95 ми кварталами ні іншою хнью не вдається.


   
Re: Потрібно прощатись з ілюзіями

Да при чем тут язык? Если бы Вакарчук не испугался -  за него бы голосовал. Меня лично достало вранье и воровство.
   
Re: Потрібно прощатись з ілюзіями

Да при чем тут язык? Если бы Вакарчук не испугался -  за него бы голосовал. Меня лично достало вранье и воровство.

язик нє прічьом
разніци нєт
но только єслі па-рускі
   
Re: Потрібно прощатись з ілюзіями

хто зна, до суду може й не дійти, по різним причинам
  ...з різних причин.  Так по-українськи.
Буду ще 10 днів невігласів вчити мови. Хто зна, може колись знадобиться як аусвайс. :gigi:
   
Re: Потрібно прощатись з ілюзіями

Мало как-то украинцев стране, и трех миллионов не набралось. 
   
Re: Потрібно прощатись з ілюзіями

язик нє прічьом
разніци нєт
но только єслі па-рускі
:facepalm:
   
Re: Потрібно прощатись з ілюзіями

Мало как-то украинцев стране, и трех миллионов не набралось.

а скільки їх має бути?
дивлячись на результат - їх приблизно стільки і є

словаків теж не дуже багато, і литовців
це нормально
   
Re: Потрібно прощатись з ілюзіями

Мало как-то украинцев стране, и трех миллионов не набралось.
За зека також 106% голосувало , і де ваш зек і політика яку воно провадило?
Так і тут буде.
Ну посидете ще трохи в підвалах, поки защітнікі ваші домівки поливатимуть оборонітєльнимі градамі.Як бажаєте.
Нам тут у Львові дивно звичайно, але як скажете.
   
Re: Потрібно прощатись з ілюзіями

Та я тут живу. Що ти несеш?  :facepalm:  Навіть не знаю чи існують ліки від такого. Хіба мо час вилікує?

І інших багато мєстних, які складаються з манкуртів, перекінщиків,  зайд та інших відірваних від свого коріння проживають тут, які до речі складають основу населення Львовской області, правда прийдеться звикати до -  губернії.
   
Re: Потрібно прощатись з ілюзіями

нація порохоботів зібралась відділятись?

Все у традиціях пр: поки при владі - за спільне корито, як від влади - відірвемо трохи України собі.
   
Re: Потрібно прощатись з ілюзіями

3% фальсифікацій на користь хуйловських кандидатів, тепер видно де
   
Re: Потрібно прощатись з ілюзіями

Все у традиціях пр: поки при владі - за спільне корито, як від влади - відірвемо трохи України собі.

а для чого українцям Україна де при владі коцапи?

якщо коцапи при владі так і так, то в чому сенс незалежності?
   
Re: Потрібно прощатись з ілюзіями

Да при чем тут язык? Если бы Вакарчук не испугался -  за него бы голосовал. Меня лично достало вранье и воровство.
Вакарчук не злякався. На відміну від Зеленського, він українець і у нього є голова на плечах.
   
Re: Потрібно прощатись з ілюзіями

Просто Петру не треба було красти,
Скількох вже питала, але ніхто не відповідає.  Що вкрав? Так мене муляє то питання. Зробіть ласку, розкажіть.
   
Re: Потрібно прощатись з ілюзіями

Мало как-то украинцев стране, и трех миллионов не набралось.
За Зе по вашому не проголосувало 3 мільйони? Трохи більше насправді. Досить перекручувати наче тут хтось стверджує, що лише ті хто голосував за Порошенко то окрема нація.


Я в старт-топіку лише показав пряму кореляцію "Юго-Восток" голосував за зеленського більше ніж всі інші. ЦЕ ФАКТ. Тому оця муйня - якби був вакарчук замість Зе він набрав би стільки же - неправда. Якби основною причиною голосування за Зе, була неефективність роботи По, то розподіл був би РІВНОМІРНИМ. Він таким не є. Це значить, що це неправда, що Зе - протестне голосування. Зе це вибір "малоросами" (знову ж таки нам потрібен нейтральний термін) свого президента.

   
Re: Потрібно прощатись з ілюзіями

Вакарчук не злякався. На відміну від Зеленського, він українець і у нього є голова на плечах.
Почему тогда на выборы не пошел? Многие  же голосуют не за Зеленского, а против Порошенко.
   
Re: Потрібно прощатись з ілюзіями

доки є Галичина

Вже давно спочила  :(
   
Re: Потрібно прощатись з ілюзіями

який грозний укрос :weep:
сцикотно, кацапику?
   
Re: Потрібно прощатись з ілюзіями

сцикотно, кацапику?

не дуже
   
Re: Потрібно прощатись з ілюзіями

  ...з різних причин.  Так по-українськи.
Буду ще 10 днів невігласів вчити мови. Хто зна, може колись знадобиться як аусвайс. :gigi:
дякую
   
Re: Потрібно прощатись з ілюзіями

Может вам еще циркуль нужен  измерять черепа народу  ?


какцап, який заявляє, що українська мова не потрібна , щось хрюкає про циркулі? :-o
   
Re: Потрібно прощатись з ілюзіями

Скількох вже питала, але ніхто не відповідає.  Що вкрав? Так мене муляє то питання. Зробіть ласку, розкажіть.
оте, що вкрала Тимошенко
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія