Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Чому емігі всі розповідають як класно жити в Україні за Петра?

Думаєте, я даремно нагадала вам про спротив який довгий час чинив Педро створенню Антикорупційного суда? І це тільки зокрема.
Ви ще підніміть тези для оцінки Пороха:
- Порох не крав,
- не порушував закон,
- не працював на "регіони".
Добре, полегшу вам завдання, так, його є за що посадити. Не знаю за що, але думаю, що він в житті встиг заробити термін.
Чи хочемо ми щоб президентом була людина яку нема за що посадити? Звісно, що так. Чи є такі люди? Так, їх більшість. Чи є у нас така людина в кандидатах? Звісно, що ні.
Чи готові ми замість Пороха отроимати Зеленського, Юлю, Бойка? Так, готові, так само як і обрізати собі власні геніталії...
Ну така природа недосконалої людини,що вона може робити жахливий вибір і потім розплачуватись. В нашій історії вже було, що замість Петлюри чи Скоропадського обирали Лєніна...  Петлюра і Скоропадський були погані, але замість поганого вибрали жахливе...
   
досраки как это называется. главное что эмиги ничего не нарушают. все вопросы к раде и президенту.

НІЧІГО вони не нарушатимуть лише у випадку, якщо разом із отриманням громадянства іншої держави одночасно повідомлять консульське представництво про факт набуття ними громадянства іншої держави. Якщо не зверталися - є порушниками із фальшивими паспортами.
   
зручне трактування
Підставою для ВТРАТИ громадянства України є ДОБРОВІЛЬНЕ отримання громадянства іншої країни. Крапка. Набуття іншого громадянства автоматично позбавляє людину громадянства України. Її незданий паспорт стає фактично недійсним.

Разницу между понятиями «основание утратить» и «обязательная потеря» уже обьяснили раньше в этой ветке. Ничего оно автоматически не лишает.

Не нравится как написаны законы - выберите кого-то, кто их перепишет.
   
Є реальний шанс, що вибраний українцями новий президент поведе її в Раєюшку і Тайожний Союз.
немає такого жодного шансу тепер.
плять, ці доморощенні політики-ковбасники.


ви там в своїх заокеанських іпенях відстали від життя, або наслухалися тупих порохоботів, що вони мочать* конкурентів.
тут на часі думати, що пєтрушка вже давно і лише імітує дорогу в НАТО і Европу.
   

Петро веде Україну в Європу і НАТО


З чого це випливає?
Ви часто у військах буваєте?
Знаєте як ЗСУ переходить на стандарти НАТО у зброї та обладнанні?
Посаду "злодійкуватий прапорщик" вже скасували?
Припинили крадіжки ГЗМ та обладнання на сотні тонн?
Міномети "Молот" більше не вибухають разом з вояками?
Де відрубані руки за крадіжки у воюючої армії?
   
зручне трактування
Підставою для ВТРАТИ громадянства України є ДОБРОВІЛЬНЕ отримання громадянства іншої країни. Крапка. Набуття іншого громадянства автоматично позбавляє людину громадянства України. Її незданий паспорт стає фактично недійсним.
підстави, але не автоматичною втратою
   
НІЧІГО вони не нарушатимуть лише у випадку, якщо разом із отриманням громадянства іншої держави одночасно повідомлять консульське представництво про факт набуття ними громадянства іншої держави. Якщо не зверталися - є порушниками із фальшивими паспортами.
фуйня
   
=======================
Ви навіть не розумієте всього ідіотизму ситуації!
Що не дивно,взагалі-то!
Ви прибігли  фуєсосити "емігів", хоча у вас там дочка!
Ви теж її вважаєте "зрадницею", тільки чесно?
Вона ж теж вам розказує про хороше  життя "там" і чим воно відрізняєцця від України- тобто повчає вас жити, як це тут прийнято у ідіотів совкових.

Так ваша дочка теж "зрадниця", "жопомийка" і "еміг" чи ні? :lol:

Пля, ви вважаєте, що ми дітьми поїхали чи що??
Теж в дорослому віці!
Ваше виправдання г.вна варте, якщо чесно! :weep:
Я ще памятаю, як ви в такій же гілочці два роки тому мені говорили- де ви бачите, щоб я щось погане казала про емігів??? :weep:
(tu) вона навіть не розуміє.як дико виглядає у своїй спробі відбілити і відділити свою доню від нас (доня ,миросю,плоть від плоті НАША,ковбасна.а не твоя тепер :D ).Причому ,впевнений,робила все,як добра мати,щоб донька власне ТАК влаштувала своє життя.І ми по її дописах то не раз бачили.Сама тут писала з захопленням.Але то доня а то якісь ковбасники :D
   
Навіть якщо і так, мої особисті паспортні обставини не матимуть практичного відношення до масових жертв та поневолення України кацапстаном в результаті вашого сліпого вибору  :X

Який вхера МІЙ "сліпий вибір", якщо я за Педру не галасувала, а це саме ТИ своїм галасуванням МЕНІ його навісила?!
   
Повторю саму себе ще раз:

Петро веде Україну в Європу і НАТО
Є реальний шанс, що вибраний українцями новий президент поведе її в Раєюшку і Тайожний Союз.

Тоді ці герої дійсно перевернуться у трунах, бо виходить, вони віддали свої життя ні за що  :X
Ви серйозно? Чи це вам так здається з Канади?
Так, Порошенко зробив набагато більше, ніж всі інші президенти: томос, безвіз, армія.
Але та корупція, яка у нас зараз цвіте таким буйним цвітом, як ніколи раніше, НІКОЛИ не приведе нас ні до Європи, ні до НАТО.
І наші зарубіжні партнери скоріше відмовляться від допомоги нам, про яку ви тут говорите, не тому, що ми виберемо іншого президента. А тому що діючий, при всіх його досягненнях в плані державності, НІЧОГО не робить з тим  бардаком, який зараз є в країні. На привеликий жаль.
   
Я Вам вілповідаю останній раз:

Мені не все одно, що буде в Україні, тому що в мене там родичі і друзі. І я не хочу,щоб з ними було те, що при совку чи голодоморі. Також в Україні прекрасна, чудова молодь. Я хочу, щоб вони жили в нормальній країні, а не в кращому випадку як раби, а в гіршому - як гарматне м"ясо расєюшки.

Я живу в Канаді і на мене безпосередньо результати українських виборів не вплинуть ніяк.

Замість того, щоб витрачати зусилля на мене, сядьте і подумайте, що буде з вами, вашими родинами, друзями і так далі. Бо результати вашого вибору будуть стосуватися ВАС у всіх відношеннях.

Скільки галімого пафосу. Так забирайте родичів із собою, або повертайтесь і робіть як треба.
Все що завгодно робіть, тільки не закидуйте форум тупими шаблонними гаслами про корупцію і Петра
як великого і єдиного з нею борця.
   
та якби ви зробили вихід з громадянства формальністю то хиба поодинокі еміги б його мали ,а то комедія така що пісдєц  на рік менінгіт мінімум
тоді чому Насіров посилено приховує наявність у нього громадянства принаймні однієї зарубіжної країни?
Чому першим питанням, яке ставилося, коли високу посаду в Одесі отримала росіянка Марія Гайдар, було : а чи відмовилася вона від масковського громадянства, отримавши Українське? Бо інакше це - пряме порушення Конституції.
Навіщо тоді взагалі в Конституції існує вищепроцитована норма про заборону подвійного громадянства?
Чи не простіше було б взагалі вилучити цю статтю Конституції, або просто написати : "Україна допускає щоб її громадяни мали також громадянства інших країн"  ?
   
Як у практичному плані за них боротися?

Вони не хочуть. Написали ж: "Ні учітє нас жіть!", "калбаснікі", "прєдатєлі"!

"Паучайтє лучше ваших паучат"

 :weep:
======================

Я взагалі ніфуя не розумію з "логіки" форумних товпойопів!
Може б хто пояснив?

Фулі ви нас вчите, як нам жити-йдіть нафуй- одне пише.
Тут же воно: Ану приїжджайте і нас навчіть/повоюйте за нас/поживіть...

Плять, так вас треба навчати/повчати, я щось ніфуя не розумію??
Чи як я приїду, то в Борисполі вже стану зовсім іншою людиною і зразу ж зможу повчати і таке інше?? ;)

Далі. Якщо хтось кличе мене, щоб я його навчив/повоював за нього, це означає тільки одне- сам він наскільки
 в цьому обісрався, що сам цього зробити не може. :beach:
   
підстави, але не автоматичною втратою

Що таке підстава згідно КК:
Стаття 2. Підстава кримінальної відповідальності
1. Підставою кримінальної відповідальності є вчинення особою суспільно небезпечного діяння, яке містить склад злочину, передбаченого цим Кодексом.

Тобто скоїли злочин - маєте кримінальну відповідальність. Маєте паспорт - втрачаєте його в момент набуття іншого.
Коровка вам зараз все пояснить.  :rotate:
   
(tu) вона навіть не розуміє.як дико виглядає у своїй спробі відбілити і відділити свою доню від нас (доня ,миросю,плоть від плоті НАША,ковбасна.а не твоя тепер :D ).Причому ,впевнений,робила все,як добра мати,щоб донька власне ТАК влаштувала своє життя.І ми по її дописах то не раз бачили.Сама тут писала з захопленням.Але то доня а то якісь ковбасники :D

А невже її доня повчає як тут нам жити і за кого голосувати?
Хіба в нас є претензії до емігів, котрі не іпуть нам мозок, не розпускають павичового фоста і не зайобують тупими порадами як нам краще жити?
жодних!
   
======================

Я взагалі ніфуя не розумію з "логіки" форумних товпойопів!
Може б хто пояснив?

Фулі ви нас вчите, як нам жити-йдіть нафуй- одне пише.
Тут же воно: Ану приїжджайте і нас навчіть/повоюйте за нас/поживіть...

Плять, так вас треба навчати/повчати, я щось ніфуя не розумію??
Чи як я приїду, то в Борисполі вже стану зовсім іншою людиною і зразу ж зможу повчати і таке інше?? ;)

Далі. Якщо хтось кличе мене, щоб я його навчив/повоював за нього, це означає тільки одне- сам він наскільки
 в цьому обісрався, що сам цього зробити не може. :beach:

Блох, назвіть будь ласка, з чим асоціюється Київ. Після прильоту до Борисполя.
Чим живе місто, що бачите на вулиці ітд.
   
тоді чому Насіров посилено приховує наявність у нього громадянства принаймні однієї зарубіжної країни?
Чому першим питанням, яке ставилося, коли високу посаду в Одесі отримала росіянка Марія Гайдар, було : а чи відмовилася вона від масковського громадянства, отримавши Українське? Бо інакше це - пряме порушення Конституції.
Навіщо тоді взагалі в Конституції існує вищепроцитована норма про заборону подвійного громадянства?
Чи не простіше було б взагалі вилучити цю статтю Конституції, або просто написати : "Україна допускає щоб її громадяни мали також громадянства інших країн"  ?
пардон,  але мені насрати вся законотворча возня в україні
приведете своє законодавство в порядок і позбавите мене самі громадянства то і фуй з ним , не велика втрата
а я бігати і просити щоб позбавили не буду
   
і що вас в цих словах не влаштовує?
ви хіба собі не віддаєте звіт, що ви немаєте жодного морального права рота розкривати щодо ситуації і Україні і тим більше, повчати нас -українців?
це так складно зрозуміти?

ах, ви нам платите. Тобто не ви особисто, а ваша нова батьківщина. інституція.
то якщо ви не згодні з цим -ви так прямо і звертайтеся до своїх державних інстутицій в новій батьківщині -і туфлєю по трибуні волайте - А не надавати більше Україні ані копійки. Вони мене не слухають і не заслуговують на допомогу. Обирають кого хочуть, а не того, кого хочу я.

І туфлею-туфлею бац-бац...

А то прилізли сюди зрадники, які НІКОЛИ вже не повернуться і намагаються нас зробити щасливими. Насильно. На свій розсуд.
та ви ж такі покидьки, як і кацапи. не відчуваєте цього?

Зарубіть собі на носі -ви відрізаний ломоть і вже ніякі не українці.
Тому чешить язиками в гілках про секас і кулінарі. і не іпіть нам мозок.

Елка, я вже декілька раз відповіла на ці закиди, у тому числі в цій темі. Я повторюватися не люблю.

Додам ще, що мій чоловік канадець і ніколи до України відношення не мав.

Так от, він ще в 2004 році сказав, що напад Росії на Україну - лише питання часу. Напевно, "повчав"?

Ні, просто люди з мізками здатні на стратегічний аналіз, що означає вміння співставити факти, історичні прецеденти і прогнозувати майбутнє на основі такого аналізу.

А тим часом українці гралися у багатополярність, розпродували країну, вибирали януковичів ...

І коли їм вчергове кажеш в результаті того ж стратегічного аналізу - на вас чатує небезпека, біда, голосуйте ГОЛОВОЮ - у відповідь чуєш "як ти маєш право нас повчати??".

Та повчайте вже самі себе, вчіться на помилках поколінь українців ... Але ви не вчитесь і вчергове платите кров"ю  :X
   
Чи готові ми замість Пороха отроимати Зеленського, Юлю, Бойка? Так, готові, так само як і обрізати собі власні геніталії...
Бойко йде у пару до Петі, але не до Зеленського чи Юлі.
Не Юля і не Зеленський плазували перед Янучарою задля отримання теплого місця в уряді Азірова і подальшої можливості випити шампанського з Хуйлом.
Спробуйте все ж таки утриматися від відрізання геніталій, Лис.
   
Те, що ви не здали паспорт після набуття громадянства іншої держави, зовсім не означає, що ви залишились громадянином України. Громадяни України не можуть присягати на вірність іншим державам, бо це державна зрада.

 :facepalm: демагогия. в американской конституции однозначно прописано что есть государственная измена. покажите мне определение государственной измены в украинском законодательстве.
   
Що таке підстава згідно КК:
Стаття 2. Підстава кримінальної відповідальності
1. Підставою кримінальної відповідальності є вчинення особою суспільно небезпечного діяння, яке містить склад злочину, передбаченого цим Кодексом.

Тобто скоїли злочин - маєте кримінальну відповідальність. Маєте паспорт - втрачаєте його в момент набуття іншого.
Коровка вам зараз все пояснить.  :rotate:
не втратив
   
немає такого жодного шансу тепер.
плять, ці доморощенні політики-ковбасники.


ви там в своїх заокеанських іпенях відстали від життя, або наслухалися тупих порохоботів, що вони мочать* конкурентів.
тут на часі думати, що пєтрушка вже давно і лише імітує дорогу в НАТО і Европу.

У тому-то справа, що розширення Росії у Білорусь створює величезну додаткову загрозу суверенітету України. Тільки тупий або відвертий зрадник буде робити вигляд, що це не так.

Не кажучи вже про інші developments.
   
не втратив

Це лише бомажка. А громадянство втратили. Просто вас не застукали, а ви не повідомили про це консульство.
   
На рахунок VYR помилявся...

Він як раз правильно розумів ситуацію...  :friends:

В Україні 46 млн населення, за Зека проголосувало десь чверть від всього населення, яке переважно проживає на Сході та Півдні України.
 Не вспіла ця сволота Якунович офіційно стати президентом, як воно заявило, що расєйський флот зостається в Криму, газову трубу здають, українську мову  фактично забороняють в південно-східних регіонах, і починають "охоту на відом" - ставити свої донецькі кадри скрізь де можна.
 
 Виникає питання: чому це бидло, яке вважає нормальним фальсифікації виборів, яке не бажає вчити державну мову, а базікає на своєму страшному расєйському суржику, яке вважає нормальним вибирати в Президенти двічі судимого за розбій та згвалтування, чому ЦЕ БИДЛО НАВ'ЯЗУЄ НАМ СВІЙ СТИЛЬ ЖИТТЯ?
 
 Як би ви тільки знали, як мені гірко за Україну. Я виконаю свою обіцянку і поки бидло буде у владі, ноги моєї в Україні не буде. А ті друзі, що ще залишились в Україні вже серйозно задумуються про еміграцію, тому що такої ганьби як Янукович-Президент ніхто з нормальних людей витримати не може.
   
Це лише бомажка. А громадянство втратили. Просто вас не застукали, а ви не повідомили про це консульство.
насрати
   
Я Вам вілповідаю останній раз:

Мені не все одно, що буде в Україні, тому що в мене там родичі і друзі. І я не хочу,щоб з ними було те, що при совку чи голодоморі. Також в Україні прекрасна, чудова молодь. Я хочу, щоб вони жили в нормальній країні, а не в кращому випадку як раби, а в гіршому - як гарматне м"ясо расєюшки.

Я живу в Канаді і на мене безпосередньо результати українських виборів не вплинуть ніяк.

Замість того, щоб витрачати зусилля на мене, сядьте і подумайте, що буде з вами, вашими родинами, друзями і так далі. Бо результати вашого вибору будуть стосуватися ВАС у всіх відношеннях.

Я думаю, що буде не гірше. Принаймні, я знатиму, що черговий президент - це саме МІЙ вибір, а не усякої самозванної швалі, яка мені його нав*язує і принаймні знатиму, що я відповідатиму за СВОЇ помилки, а не за ЧУЖУ х.й.ю, нав*язану мені самозванцями.
РІЗНИЦЮ відчуваєте?

Ви, будучи самозванкою,  своїм говновибором вже апріорі робите мене без вини винуватою в тому, що ми (а не ви) постійно бовтаємося у цьому дєрьмі.
   
поки бидло буде у владі, ноги моєї в Україні не буде.

Ну, за твердість в поглядах  :rotate:  :-B
ВИР просто дуже не хоче приїзжати до України.
   
В тебе теж три паспорти?
================
Один-український і вид на проживання в Канаді.
І що далі? :shuffle:

Я зрадник, чи ні? :gigi:

Вибий уже свої совкові установки та штампи політрука  з голови!
   
насрати

Що насрати, це ми вже встановили.  :)
Поки ви, вельмишановний гонто, не повчаєте, як усім дихати за законом, до вас питань нема.
   
Ви ще підніміть тези для оцінки Пороха:
- Порох не крав,
- не порушував закон,
- не працював на "регіони".
Добре, полегшу вам завдання, так, його є за що посадити. Не знаю за що, але думаю, що він в житті встиг заробити термін.
Чи хочемо ми щоб президентом була людина яку нема за що посадити? Звісно, що так. Чи є такі люди? Так, їх більшість. Чи є у нас така людина в кандидатах? Звісно, що ні.
Чи готові ми замість Пороха отроимати Зеленського, Юлю, Бойка? Так, готові, так само як і обрізати собі власні геніталії...
Ну така природа недосконалої людини,що вона може робити жахливий вибір і потім розплачуватись. В нашій історії вже було, що замість Петлюри чи Скоропадського обирали Лєніна...  Петлюра і Скоропадський були погані, але замість поганого вибрали жахливе...

І знову плюсую.

Додам, що Петро має 4 роки доведеного практикою досвіду, що він не тільки не здав Україну, а за його каденції відбудована армія, почався рух в НАТО і налагодилися стосунки із іншими державами у цьому плані.

На даний час інші кандидати такого доведеного практикою досвіду не мають.
   
З чого це випливає?
Ви часто у військах буваєте?
Знаєте як ЗСУ переходить на стандарти НАТО у зброї та обладнанні?
Посаду "злодійкуватий прапорщик" вже скасували?
Припинили крадіжки ГЗМ та обладнання на сотні тонн?
Міномети "Молот" більше не вибухають разом з вояками?
Де відрубані руки за крадіжки у воюючої армії?

Знаю, бо у мене родич в Ато. А не від всяких брехливих ботів тут.
   
І знову плюсую.

Додам, що Петро має 4 роки доведеного практикою досвіду, що він не тільки не здав Україну, а за його каденції відбудована армія, почався рух в НАТО і налагодилися стосунки із іншими державами у цьому плані.

На даний час інші кандидати такого доведеного практикою досвіду не мають.

А де в числах це все прочитати, про що нам пані розповідаєте? Чи це художня література? 
   
Який вхера МІЙ "сліпий вибір", якщо я за Педру не галасувала, а це саме ТИ своїм галасуванням МЕНІ його навісила?!

"Галасувати" - це значить "верещати". Піпець. Патріоти, вони такі  :weep:
   
=======================
Ви навіть не розумієте всього ідіотизму ситуації!
Що не дивно,взагалі-то!
Ви прибігли  фуєсосити "емігів", хоча у вас там дочка!
Ви теж її вважаєте "зрадницею", тільки чесно?
Вона ж теж вам розказує про хороше  життя "там" і чим воно відрізняєцця від України- тобто повчає вас жити, як це тут прийнято у ідіотів совкових.

Так ваша дочка теж "зрадниця", "жопомийка" і "еміг" чи ні? :lol:

Пля, ви вважаєте, що ми дітьми поїхали чи що??
Теж в дорослому віці!
Ваше виправдання г.вна варте, якщо чесно! :weep:
Я ще памятаю, як ви в такій же гілочці два роки тому мені говорили- де ви бачите, щоб я щось погане казала про емігів??? :weep:
Ідіотизм ситуації полягає виключно у таких постах як оцей ваш.
Які ще виправдання??? Ви справді вважаєте, що я потребую якихось виправдань, а надто перед емігами, які вважають, що мають право мені зверхньо вказувати ?
От коли моя донька почне повчати мене за кого я маю в Україні голосувати, тоді я їй скажу те ж саме, що кажу сьогодні вам.
Ферштейн ?

   
і як правильно вище сказали ,наявність громадянства іншої держави не впливає на трактування мене в україні як іноземця
просто для україни я буду тільки громадянином україни
то єдине що випливає з бамашки під назвою конституція
   
Елка, я вже декілька раз відповіла на ці закиди, у тому числі в цій темі. Я повторюватися не люблю.

Додам ще, що мій чоловік канадець і ніколи до України відношення не мав.

Так от, він ще в 2004 році сказав, що напад Росії на Україну - лише питання часу. Напевно, "повчав"?

Ні, просто люди з мізками здатні на стратегічний аналіз, що означає вміння співставити факти, історичні прецеденти і прогнозувати майбутнє на основі такого аналізу.

А тим часом українці гралися у багатополярність, розпродували країну, вибирали януковичів ...

І коли їм вчергове кажеш в результаті того ж стратегічного аналізу - на вас чатує небезпека, біда, голосуйте ГОЛОВОЮ - у відповідь чуєш "як ти маєш право нас повчати??".

Та повчайте вже самі себе, вчіться на помилках поколінь українців ... Але ви не вчитесь і вчергове платите кров"ю  :X
як би те помя'кше -це ВЖЕ НЕ ВАША СПРАВА.
що буде з українцями і україною.
ну не ваша. тим більше -чоловік у вас канадієць

невже ви не розумієте, що всі оті -а мій чоловік казав -варті гівна.
він кому казав?

мені, чи такому, як мені? що ми ніхто, і звати нас ніяк. а ми мали послухати вашого чоловіка?
ну я б послухала і проголосувала за Тимошенко. а обрали януковича.
що дали мені робити?
голосувати ногами, як ви?
і потім так само повчати звідтуди сюди - а я ж вам казали, не голосуйте за януковича, голосуйте за Тимошенко???

і погрожувати, що якщо ви не проголосуєте за правильного (а хто це, до речі?) президента, то вам відключать газ,
ой, не дадуть грошей?
Або  ваш чоловік казав еліті українській, яка так чи інакше, приймає вірішальні рішення?

Ви смішні, їй богу, зі своїм - а ми казали. )))))))


Останнє редагування: 2 січня 2019 01:16:18 від эЛКа
   
А де в числах це все прочитати, про що нам пані розповідаєте? Чи це художня література? 

"В числах"?? переходьте вже на рідну російську, прапорщику,  а то нам Вас важко зрозуміти  :D
   
Ти живеш за рахунок іноземних платників, чучундро. І ще хамить!


ШО-ШО? Від чучундри чую. Іноземні платники платять свої податки у іноземні бюджети. Але вони чомусь дивним чином намагаються примазатися до нашого калашного ряда своїм свіним рилом. Не знаєш чому, брехухо?
   
Ідіотизм ситуації полягає виключно у таких постах як оцей ваш.
Які ще виправдання??? Ви справді вважаєте, що я потребую якихось виправдань, а надто перед емігами, які вважають, що мають право мені зверхньо вказувати ?
От коли моя донька почне повчати мене за кого я маю в Україні голосувати, тоді я їй скажу те ж саме, що кажу сьогодні вам.
Ферштейн ?
а донька в статусі ковбасниці приймає участь в виборах? :-)o
   
тоді чому Насіров посилено приховує наявність у нього громадянства принаймні однієї зарубіжної країни?
Чому першим питанням, яке ставилося, коли високу посаду в Одесі отримала росіянка Марія Гайдар, було : а чи відмовилася вона від масковського громадянства, отримавши Українське? Бо інакше це - пряме порушення Конституції.
Навіщо тоді взагалі в Конституції існує вищепроцитована норма про заборону подвійного громадянства?
Чи не простіше було б взагалі вилучити цю статтю Конституції, або просто написати : "Україна допускає щоб її громадяни мали також громадянства інших країн"  ?

Конституция не запрещает второе гражданство.
Она лишь говорит, что в Украине оно одно (не указывая даже какое). И дальше по тексту все вопросы гражданства регулируются законами.
Тут уже надо читать конкретные законы, но опять же, сама конституция ничего не запрещает в этом плане.

В случае с гос служащими там вроде есть в законе о гос службе, что им ЗАПРЕЩЕНО иметь другое гражданство.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія