Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Чому емігі всі розповідають як класно жити в Україні за Петра?

иснуе, ну и шо  :facepalm: пока не вышел указ лишающий имярек гражданства, он обладает всеми правами гражданина, будь у него хоть сто гражданств. все вопросы к президенту. граждане ничего не нарушают.

Ні. Про набуття чужоземного громадянства потрібно негайно повідомляти українську владу. Приховування цього факту є обманом та порушенням Основного Закону.
   
Залишу право вибору для Кароффки та інших мудрих представників українського народу
ви справді вважаєте своїм правом обирати президента для Кароффки та інших Українців, але жодним чином не для себе?
   
Отже вирок такий: сумлінно прислухайтесь до порад зза  кордону і голосуйте за того хто не продасть вас у рабство до путєна.
А ми вам завжди допоможемо порадою, шановні співвітчизники.

Що ви знаєте про непрохані поради?
   
ну йха собі

а що ж за предмет обговорення в темі
"Чому емігі всі розповідають як класно жити в Україні за Петра?"

чи предмет обговорення ваша віра в Порошенка?
ви прив"язуєте незалежність України з іменем Порошенка, а багато хто прив"язує незалежність з подоланням корупції

хоча по факту незалежність України зараз гарантується на Півн Американському континенті, але не придуркуватим Трюдо, а трохи на південь від вас
от там в Білому Домі і сидить поки єдинна сила котра дає Україні шанс стати нормальною країною
на жаль Україна в котре не втрачає шансу втратити шанс, бо на біду України в Білому Домі сидить дуже скупий дядько а до нього було чмо, котре дозволило хуйлу захопити частину України
от їм і виставляйте претензії, а не українцям - українці вже які є - в більшості затуркані совки і по сутті інфантили, але ця ситуація була відома дядькам в Білому Домі ше в 90х коли вони співали казки про без"Ядерний статус і під котрий кинули цих інфантильних совків

а мля, вдавати з себе благородну і всю таку правильну дуже просто не перебуваючи серед підстаркуватих совків інфантилів

Те, що Ви і Вам подібні наївно намагаються перейти на особистість опонента, каже, що Ви не зацікавлені у конструктивній дискусії.

Над вами нависає Дамоклів меч можливої повномасштабної війни, а ви випендрюєтеся один перед одним у тому, як навішати уявних собак на аноніма в інтернеті, який на це вказав  :X

Як кажуть у нас в Канаді, good luck with that!
   
:gigi: главврачь іншого ніка не дозволив зареєструвати.
А порохобот "Вдадимир_Днепр"? :lol: Такий бухий був, що по ключам не влучав?
   
Це називається loophole в законодавстві.


досраки как это называется. главное что эмиги ничего не нарушают. все вопросы к раде и президенту.
   
воно трохи рухається
але лише якщо міряти зі станом в котрому була Україна до 2014

з іншого боку, ви типу кажете що те що при Пороху почалися якісь позитиви це робить інших кандидатів не прийнятними?
яка проблема приміром з Кошулинським?
Не хочу тут топити за Петра, тому що не певен, що це матиме наслідки. Легко порівняю Петра з Кошулинським. Порох, на відміну від всіх, без винятку, політиків першого ешелону за всю історію новітньої України є системною людиною і він ніколи не вирішує складних проблем простими рішеннями. Взагалі дуже мало є людей з системними підходами. Порох далеко не єдиний і, скоріше за все, не найкращий з системних людей, але мова про присутніть у верхніх ешелонах політиків. 
Порох добився безвізу. Там було 20 з чимось пунктів і він системно один за одним виконав. Для Томосу треба було півсотні пунктів і він їх виконав. Для реформи армії треба було сотню пунктів і він їх виконує.
Кошулинський не є поганий, але коли його спитали  про армію, то він відповів дуже примітивно, що от ми дамо гроші і все буде. За Ющенка в армії онучі замінили на шкарпетки і про це багато писали, дискутували, критикували та підтримували... Заміна онучів на шкарпетки це добре, але це не той маштаб, що потрібен для армії. Кошулинський це рівень переходу з онучів ан шкарпетки - добре, але космічно далеко від потреб.
   
А чому Україна не захотіла розробити імплементаційні нюанси договору? тупо підписали, що їм підсунули.


коли дядьки в піджаках нагинали Україну в 1994 то ви ще були в Україні, то по факту вони і вас обманули
і чого ж ви така правильна зараз не переживали з приводу того що "Україна не захотіла розробити імплементаційні нюанси договору?" чи ви були не в курсі? як і решта 51 чи 52 міліонів?

але хоч ми визначилися що ви себе бачите канадійкою в даній дискусії - хоч з цим зрозуміло
для мене після того як ваш уряд заплатив терористу міліони за вбивство американських солдат - союзників України - і канадці це проковтнули мовчки та втерлися то це робить канадців такими ж вівцями як і совки  (td)  тіки з апломбом
   
А вам особисто це навіщо?
Ну нам, тим, хто живе в Україні, зрозуміло. Нам тут жити. А вам?

Я вже написала, що у мене в Україні купа родичів і друзів. Мені не все одно, що з ними буде. А враховуючи двиги з Білоруссю, я взагалі тепер перестану спати :(.
   
Але якщо ви втратите державність (я маю на увазі не тільки формально, але і де-факто, коли антиукраїнські сили впливають на політичне, економічне та соціальне життя країни), тоді саме питання боротьби з корупцією стає неактуальним.
Що значить"ви"? То ви вже оприділіцця: ви є громадянкою України чи не є? Невже тільки МИ втратимо державність України, а ви як громадянка України її не втратите? Прикольно. Забориста трава.
   
досраки как это называется. главное что эмиги ничего не нарушают. все вопросы к раде и президенту.

Вы уведомили посольство Украины о получении гражданства США?
   
коли дядьки в піджаках нагинали Україну в 1994 то ви ще були в Україні, то по факту вони і вас обманули
і чого ж ви така правильна зараз не переживали з приводу того що "Україна не захотіла розробити імплементаційні нюанси договору?" чи ви були не в курсі? як і решта 51 чи 52 міліонів?

але хоч ми визначилися що ви себе бачите канадійкою в даній дискусії - хоч з цим зрозуміло
для мене після того як ваш уряд заплатив терористу міліони за вбивство американських солдат - союзників України - і канадці це проковтнули мовчки та втерлися то це робить канадців такими ж вівцями як і совки  (td)  тіки з апломбом

Я голосувала за Чорновола і проти Кучми.  Що ще я могла зробити?
   

Не хочу тут топити за Петра, тому що не певен, що це матиме наслідки. Легко порівняю Петра з Кошулинським. Порох, на відміну від всіх, без винятку, політиків першого ешелону за всю історію новітньої України є системною людиною і він ніколи не вирішує складних проблем простими рішеннями. Взагалі дуже мало є людей з системними підходами. Порох далеко не єдиний і, скоріше за все, не найкращий з системних людей, але мова про присутніть у верхніх ешелонах політиків. 

Ну тоді прокоментуй ситуацію з Семочком.
Ні краще, чому Саакашвілі позбавили громадянства та викинули з країни у неприродній спосіб, а агента кацапського впливу, який підбурює кацапську "віруючу паству" Новінського ні?
Системний підхід кажеш? Щось не проглядається "системності".
   
годі з вами теревені розводити, мені пора обідати.
Отже вирок такий: сумлінно прислухайтесь до порад зза  кордону і голосуйте за того хто не продасть вас у рабство до путєна.
А ми вам завжди допоможемо порадою, шановні співвітчизники.
"Засім" зоставляю вас сперечатися до ранку.

#твердозапетра - це підтримка Ротердам+, сліпого трасту, Мальдів у розпал боїв, діамантових прокурорів, Семочка-Насірова та щорічно зростаючого товарообігу з державою-агресором. Так що йдіть на йух зі своїми заморськими порадами.
   
От же ж брехухо!!!


Стаття 4. В Україні існує єдине громадянство. Підстави набуття і припинення громадянства України визначаються законом.
https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/254%D0%BA/96-%D0%B2%D1%80?find=1&text=%E3%F0%EE%EC%E0%E4%FF%ED%F1%F2%E2


То ти вже ПОВІДОМИЛА українське консульство про набуття тобою громадянства США?????

Навіть якщо і так, мої особисті паспортні обставини не матимуть практичного відношення до масових жертв та поневолення України кацапстаном в результаті вашого сліпого вибору  :X
   
Я голосувала за Чорновола і проти Кучми.  Що ще я могла зробити?

Повідомити про виїзд закордон і бути законослухняним українцем.
   
Ні. Про набуття чужоземного громадянства потрібно негайно повідомляти українську владу. Приховування цього факту є обманом та порушенням Основного Закону.

а если не повидомил то что? а ничего. в обязанности гражданина не входит повидомлять. это функция государственных структур.
   
Те, що Ви і Вам подібні наївно намагаються перейти на особистість опонента, каже, що Ви не зацікавлені у конструктивній дискусії.

Над вами нависає Дамоклів меч можливої повномасштабної війни, а ви випендрюєтеся один перед одним у тому, як навішати уявних собак на аноніма в інтернеті, який на це вказав  :X

Як кажуть у нас в Канаді, good luck with that!

мля
у вас москалі випробовують ракети середньої дальность під боком вже років 20 в порушення договору про невикористання тих ракет а ви голови позаховували і вчите українців  :facepalm1:
в той же час напускаючи до себе бойовиків ІДІС  (td)
де в москалів полігони для випробовувань ракет і траєкторії польоту ракет на США ви уявляєте? чи пошлете Трюдо до Трампа на поклон коли ті зайдуть занадто близько?
пісєц - переїхало в Канаду і вже пільці гне - про дамоклів меч грузить
   
Гонта тут моргів не повертають, йди десь в іншому місці дойопуйся.
повернете морди то віддам пашпорт :laugh:
   
Отже вирок такий: сумлінно прислухайтесь до порад зза  кордону і голосуйте за того хто не продасть вас у рабство до путєна.
з якого  дива?
бо за кордоном мешкає така собі "вища раса" - більш просунуті, розумніші, інтелектуально розвинутіші?
чому саме ми маємо дослухатися ваших порад, а не навпаки?
   
Не хочу тут топити за Петра, тому що не певен, що це матиме наслідки. Легко порівняю Петра з Кошулинським. Порох, на відміну від всіх, без винятку, політиків першого ешелону за всю історію новітньої України є системною людиною і він ніколи не вирішує складних проблем простими рішеннями. Взагалі дуже мало є людей з системними підходами. Порох далеко не єдиний і, скоріше за все, не найкращий з системних людей, але мова про присутніть у верхніх ешелонах політиків. 
Порох добився безвізу. Там було 20 з чимось пунктів і він системно один за одним виконав. Для Томосу треба було півсотні пунктів і він їх виконав. Для реформи армії треба було сотню пунктів і він їх виконує.
Кошулинський не є поганий, але коли його спитали  про армію, то він відповів дуже примітивно, що от ми дамо гроші і все буде. За Ющенка в армії онучі замінили на шкарпетки і про це багато писали, дискутували, критикували та підтримували... Заміна онучів на шкарпетки це добре, але це не той маштаб, що потрібен для армії. Кошулинський це рівень переходу з онучів ан шкарпетки - добре, але космічно далеко від потреб.

 (tu)  (tu)  (tu)

Абсолютно.
   
Не хочу тут топити за Петра, тому що не певен, що це матиме наслідки. Легко порівняю Петра з Кошулинським. Порох, на відміну від всіх, без винятку, політиків першого ешелону за всю історію новітньої України є системною людиною і він ніколи не вирішує складних проблем простими рішеннями. Взагалі дуже мало є людей з системними підходами. Порох далеко не єдиний і, скоріше за все, не найкращий з системних людей, але мова про присутніть у верхніх ешелонах політиків. 
Порох добився безвізу. Там було 20 з чимось пунктів і він системно один за одним виконав. Для Томосу треба було півсотні пунктів і він їх виконав. Для реформи армії треба було сотню пунктів і він їх виконує.
Кошулинський не є поганий, але коли його спитали  про армію, то він відповів дуже примітивно, що от ми дамо гроші і все буде. За Ющенка в армії онучі замінили на шкарпетки і про це багато писали, дискутували, критикували та підтримували... Заміна онучів на шкарпетки це добре, але це не той маштаб, що потрібен для армії. Кошулинський це рівень переходу з онучів ан шкарпетки - добре, але космічно далеко від потреб.

ясно,
дякую
   
Ні. Про набуття чужоземного громадянства потрібно негайно повідомляти українську владу. Приховування цього факту є обманом та порушенням Основного Закону.
і що за то грозить?
   
а если не повидомил то что? а ничего. в обязанности не входит повидомлять. это функция государственных структур.

Державні структури не мають можливості відслідкувати надання громадянства іншими державами. Тому є обов‘язок повідомляти. В держави з єдиним громадянством подвійного бути не може.
   
Зверніться у Лігу Сексуальних Реформ :) Я живу в Канаді за канадськими законами, і у нас дозволяється подвійне громадянство. Зробіть нове законодавство, яке працює, а не якась теоретична фігня, що не має відношення до реальності :), щоб вас жаба не душила :).


Чомусь приймаєте волонерську та державну допомогу від тисяч канадських українців з подвійним громадянством і очицями не кліпнете :).

Пані, не тупіть. Ви можете мати хоч десять громадянств, але при цьому ви не маєте право брати участь у виборах виборних осіб України. Тому не лізьте зі своїм свиним рилом у наш калашний ряд.
   
і що за то грозить?

Стаття за державну зраду.
   
а если не повидомил то что? а ничего. в обязанности гражданина не входит повидомлять. это функция государственных структур.

Перефразуємо.
В обов'язки громадянина не входить повідомляти про правопорушення. Це функція держструктур.
Вірно. Стаття 63 Конституції.

Тим не менш. Ви правопорушники і незаконно користуєтеся виборчими правами українського громадянина.
   
Стаття за державну зраду.
та пісдєц :lol:
   
Я вже написала, що у мене в Україні купа родичів і друзів. Мені не все одно, що з ними буде. А враховуючи двиги з Білоруссю, я взагалі тепер перестану спати :(.

Ну так давайте поради своїм родичам та друзям, як голосувати. Вони розділяють вашу думку?
   
Ви всі і будете. І це питання не тільки "якості" президента, а і питання "якості" парламентарів, суддів, і т.п.

Ніхто не відміняє боротьби з корупцією. Все, що ми у вас просимо заради майбутнього України - голосуйте мудро, голосуйте стратегічно, голосуйте з повним усвідомленням можливих наслідків, щоб 1) зберегти державу як необхідний фундаментальний мінімум і 2) вже у цій збереженій державі продовжуйте працювати над потрібними змінами.

Мені особисто ВСЕ ОДНО, за кого ви проголосуєте, якщо буде забезпечений оцей РЕЗУЛЬТАТ.

Та я й бачу як вам вже кілька годин тільки в цій гілці "все одно" :lol:
   
та пісдєц :lol:

Сядеш, а морги ніхто тобі не віддасть :), тому що ти зрадник.
   
Порох добився безвізу.
До цього місця я мужньо дочитала. Далі вже не стала.
Того самого запросто міг "добитися" і Янучара, якби поставив свій підпис під угодою про асоціацію.
А от Петі не схотілося слідом за шефом чухати до Ростова.
Фарбований Лис, спробуйте пригадати, як Керрі макнув Петю, коли Мальдівський додумався нагадати Штатам про відсутність у них антикорупційного суду. І тоді у вас заповняться стільнички нерозуміння.
   
та пісдєц :lol:

Чоловік росіянки Семочко та британець Насіров підтвердять.
   
Що значить"ви"? То ви вже оприділіцця: ви є громадянкою України чи не є? Невже тільки МИ втратимо державність України, а ви як громадянка України її не втратите? Прикольно. Забориста трава.

Я Вам вілповідаю останній раз:

Мені не все одно, що буде в Україні, тому що в мене там родичі і друзі. І я не хочу,щоб з ними було те, що при совку чи голодоморі. Також в Україні прекрасна, чудова молодь. Я хочу, щоб вони жили в нормальній країні, а не в кращому випадку як раби, а в гіршому - як гарматне м"ясо расєюшки.

Я живу в Канаді і на мене безпосередньо результати українських виборів не вплинуть ніяк.

Замість того, щоб витрачати зусилля на мене, сядьте і подумайте, що буде з вами, вашими родинами, друзями і так далі. Бо результати вашого вибору будуть стосуватися ВАС у всіх відношеннях.
   
шпінгалєт,  коли протверезаєш то прочитай мою відпоаідь мирославі про слово "підстава".

Крисіяни, як і ти не вважали злочином, що вони отримали паспорти іншої країни.

Чи ти вважаєш, що паспорти расії не можна, а паспорти США чи Канади будь ласка?  :fool: 
   
А что я говорил, дружочки. Ребята покинули страну в 90-ых. Думают, шо у нас тут как говорил гизмо - дефицит, зубожиння, киоски, грязь, братки и свинцовое небо.  :-B

Турчь, скатіна!!! А як шифрувався!  X(
   
Сядеш, а морги ніхто тобі не віддасть :), тому що ти зрадник.
аддд
а якусь статтю з кк з коментарем сипнеш?
пс.якийсь дегенерат написав туфту про єдине громадянство але жодних консеквенцій за порушення туфти не написав
   
та пісдєц :lol:

Скажіть? це дійсно якийсь тотальний тайожний піндець  ;o

До речі, цього "інтелектуала" не пустили в Канаду як туриста, то його і ковбасить уже третій місяць :)

Правильно зробили  :K
   
До вас не доходить, що у вас такі варіанти:

1) зберегти державність і боротися з корупцією

2) втратити державність і лягти під Рашку. Боротьба з корупцією неможлива при цьому варіанті. Краще готуйте вазелін для колаборантів і багато гробів для патріотів  :X

Третього варіанту я не бачу, беручи до умови стан речей на сьогодні. Якщо завтра Рашку заберуть на альфу центавра чи придушать хуйло шовковою хусточкою, можемо розглянути, що робити далі. Але ви ж знаєте, що цього не буде :(.

Цьоця, хто ти така, щоб нам щось вказувати? Ти вже навіть не є громадянкою України. А свій паспорт засунь.....
   
аддд
а якусь статтю з кк з коментарем сипнеш?
пс.якийсь дегенерат написав туфту про єдине громадянство але жодних консеквенцій за порушення туфти не написав

Ти реально думаєш я буду зрадникам щось шукати і доказувати? На фіг надо...
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія