Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Ліміт на безмитну доставку посилок збільшили до 150 євро 8-)

Ліміт на безмитну доставку посилок збільшили до 150 євро
Вівторок, 25 січня 2022, 14:42
1902 перегляди

Верховна Рада на засіданні 25 січня підтримала закони, якими збільшила ліміт на безмитну доставку посилок з-за кордону зі 100 євро до 150 євро.

Про це відомо з засідання ВР, зміни до Митного кодексу (№4279) підтримали 237 народних депутатів, до Податкового (№4278) – 274 нардепи.

Закони передусім збільшують ліміт оподаткування пересиланm, фактурна вартість яких не перевищує 150 євро.

Зміни стосуватимуться й стягнення податку на додану вартість – для фізосіб базою оподаткування є kише частина їхньої фактурної вартості, що перевищує 150 євро.

Крім того, законом забороняється пересилати алкогольні напої та тютюнові вироби незалежно від їхньої вартості.

Також закони запроваджують електронне декларування міжнародних поштових та експрес-відправлень, встановлюється можливість відстрочення сплати податку протягом 30 днів з дати оформлення тимчасового реєстру.

Зауважимо, що до другого читання закон №4279 щодо змін до Митного кодексу містив правки, якими пропонувалося запровадити обов’язкову ідентифікацію отримувачів пересилань за паспортом або ідентифікаційним кодом.

Проти них одразу виступили поштові оператори, й заявили, що внаслідок таких змін "може статися колапс". Згодом у комітеті запропонували на рік відтермінувати обов’язкову ідентифікацію, проте під час голосування депутати не підтримали відповідні правки (№35, 36). Відтак ідентифікацію не залишили в остаточній редакції документу.
   
Сука. Рік голосовували. Рік!!!! Перший раз проголосували 27/01/21!

Дякую слугам, я взнала, що таке розмтитення від DHL, Укрпошти і Нової пошти. Найбільше сподобался Укрпошта.  :laugh:
   
Сука. Рік голосовували. Рік!!!! Перший раз проголосували 27/01/21!

Дякую слугам, я взнала, що таке розмтитення від DHL, Укрпошти і Нової пошти. Найбільше сподобался Укрпошта.  :laugh:
хотів замовити собі куртку але ціна була більша за 100 євро, дочекався знижки і потім замовив)
   
хотів замовити собі куртку але ціна була більша за 100 євро, дочекався знижки і потім замовив)

Якщо доставка платна, то вже хочеться за 1 раз взяти побільше. Плюс зараз одяг і взуття класне коштує набагато більше ніж 100 євро і не кожна торгова платформа відправляє з можливістю розмитнення. Просто ставлять ліміт на замволення у 100 євро і гудбай.
Це дуже добре і зручно.  :super:  Не знаю як білоруси живуть з 22 євро. Точніше знаю -  на них наживаються байери-росіяни.
   
а сколько посылок в месяц можно получить по 150 евро?  :gigi:
   
Плюс зараз одяг і взуття класне коштує набагато більше ніж 100 євро
Наприклад?
до 100 євриків можна нормальне взяти, зі знижкою звичайно
   
Це так вони підтримують китайську економіку замість вітчизняної :facepalm1: Сподіваюсь бубочка накладе вето на цей популістський закон.
   
Наприклад?
до 100 євриків можна нормальне взяти

Можна взяти, звичайно. І доводиться брати. Але ж якщо захочеться лухарства якогось.  :shuffle:
   
воно зручно звичайно,але по совісті - то просто обмін валюти на кольорові шкельця для країни з дефіцитом зовнішньої торгівлі. Мене це завжди дивувало, ну всі ж ми раціональні, і ніхто в борг жити не хоче,але тут усім насрати що ця різниця буде покриватись за рахунок позик.
   
а сколько посылок в месяц можно получить по 150 евро?  :gigi:

скоко угодно
   
Сука. Рік голосовували. Рік!!!! Перший раз проголосували 27/01/21!

Дякую слугам, я взнала, що таке розмтитення від DHL, Укрпошти і Нової пошти. Найбільше сподобался Укрпошта.  :laugh:

Турборежим  :D
   
Це так вони підтримують китайську економіку замість вітчизняної :facepalm1: Сподіваюсь бубочка накладе вето на цей популістський закон.

Мені подобається цей популізм.  :gigi: Нормальна косметика, речі зараз досить дорогі. І 150 євро це непогано. Хоча служби доставки зараз роблять все, щоб ці закупи з оверлімітами були комфортними.
   
Мені подобається цей популізм.  :gigi: Нормальна косметика, речі зараз досить дорогі. І 150 євро це непогано. Хоча служби доставки зараз роблять все, щоб ці закупи з оверлімітами були комфортними.

звичайно що тобі він подобається, на те він і популізм. А не хочеш піди в банк і взяти кредит на мільйон, от житиха настане (на рік другий).
   
недостатньо Кнурь давив пересічного манюпаса зі своєю зграєю Ложкєндів-Райніндів.
Ще рохкають й чимось не задоволені.
   
главное шоб две посылки по 150 евро в один контейнер не попали, бо тогда таможня шпокнет на мыто и ндс

если в разных контейнерах с разницей даже в один день, то не отследят, но если за месяц очень много приедет на одно рыло, то могут поинтересоваться
   
скоко угодно
головне, щоб одночасно на митницю не потрапили.
   
Як ви купуєте одяг з інету без примірки - хз. Се адреналін ліпше космолото
   
главное шоб две посылки по 150 евро в один контейнер не попали, бо тогда таможня шпокнет на мыто и ндс

если в разных контейнерах с разницей даже в один день, то не отследят, но если за месяц очень много приедет на одно рыло, то могут поинтересоваться
раз на добу гарбуз перетворюється на карету твоя "митна добова історія" обнуляється
   
Як ви купуєте одяг з інету без примірки - хз. Се адреналін ліпше космолото

беру 2XL і ще ніколи проблем не було
   
Сука. Рік голосовували. Рік!!!! Перший раз проголосували 27/01/21!

Дякую слугам, я взнала, що таке розмтитення від DHL, Укрпошти і Нової пошти. Найбільше сподобался Укрпошта.  :laugh:
DHL це зло.
   
Не жадничайте,  это же для родной страны
   
главное шоб две посылки по 150 евро в один контейнер не попали, бо тогда таможня шпокнет на мыто и ндс

если в разных контейнерах с разницей даже в один день, то не отследят, но если за месяц очень много приедет на одно рыло, то могут поинтересоваться

Поки не ввели посилки по ІПН, то таке рідко буває. Хіба що в одному місці щось замовили у різні дні, а вони взяли і захєрачили в один день відправки. "Нова пошта" як форвардер сама пропонує притримати посилку, якщо ваші замволення в суммі більше 100 євро.
   
DHL це зло.

У мене тільки позитивне ставлення. За 2-3 дні з Лондону мені привозять, розмитнити з ними було не важко але ДОРОГО!
   
Як ви купуєте одяг з інету без примірки - хз. Се адреналін ліпше космолото
одна-дві марки, провірена прозмірна сітка
   
Як ви купуєте одяг з інету без примірки - хз. Се адреналін ліпше космолото

Якщо фігура і зріст стандартні, то європейське - ноу проблем. У мене рідко бувають повернення. От Аліекспрес для гномів.
   
Поки не ввели посилки по ІПН, то таке рідко буває. Хіба що в одному місці щось замовили у різні дні, а вони взяли і захєрачили в один день відправки. "Нова пошта" як форвардер сама пропонує притримати посилку, якщо ваші замволення в суммі більше 100 євро.

Meest так само вчиняє, тільки він навіть не питає мене.  :laugh: 

В мене оплата за доставку при отриманні. так щоб ця оплата не була через місяць після розмитнення, вони всі посилки по різним контейнерам кладуть
   
Не жадничайте,  это же для родной страны

если б оно не так долго было, то может никто и не крысил бы те 500 грн.

но эти мозгойопы по 2 недели растамаживают посылку, це неприпустимо ! :X
   
Між іншим, для фопів і було 150 вже. Цікаво, як вони дивились, фоп отримувач, чи ні? Кожного разу лізли в реєстр? Але ж ІПН на посилці немає, а по ПІБ є купа співпадінь
   
Взагалі, якщо б ми належали до спільного європейського митного простору, то було б і нормально ті всі мита платити.
А так...
   
если б оно не так долго было, то может никто и не крысил бы те 500 грн.

но эти мозгойопы по 2 недели растамаживают посылку, це неприпустимо ! :X

Хз,  мист растамаживает быстро
   
Вони б ще тариф митний знизили, в кацапів і то менше, як в нас :(
   
Купи козу - продай козу.
   
Якщо фігура і зріст стандартні, то європейське - ноу проблем. У мене рідко бувають повернення. От Аліекспрес для гномів.
я нашла магаз но только джинсы и спортивные штаны на рост 200 см. Купила все что нашла. Дорого. Качество хорошее
   
Міст нормально розмитнює і безкоштовно (тобто не бере нічого за свої послуги)

Пару раз платив мито. Якщо перевищення незначне, то там копійки..

ПДВ і так було від 150 євро. Мито 10% було від 100. Тобто просто поріг отих 10% чуть підняли до рівня порогу ПДВ.

Зараз посилка одна на розмитненні в Укрпошти. Подивимось як піде.. Ледве вговорив англійців не слати всякими DHL/Fedex/TNT і іншими. За тиждень воно й так простим Royal Mail на нашу митницю попало в Укрпошту.
   
Ура. Тепер бум імпортувати українську олію із Польщі!

А при Овочі - 300 євро було  :gigi:
   
Міст нормально розмитнює і безкоштовно (тобто не бере нічого за свої послуги)


Якщо доставка ще й на склад Міст, скажімо в Німеччині, то вони ще й декларацію намалюють таку щоб в ліміт влізла, тому й розмитнюють швидко та безкоштовно
   
Скільки сиріток Вело загинуть з голоду?
   
Re: Ліміт на безмитну доставку посилок збільшили до 150 євро 8-)

воно зручно звичайно,але по совісті - то просто обмін валюти на кольорові шкельця для країни з дефіцитом зовнішньої торгівлі. Мене це завжди дивувало, ну всі ж ми раціональні, і ніхто в борг жити не хоче,але тут усім насрати що ця різниця буде покриватись за рахунок позик.

Подумав що є промінь надії в сумеречному царстві «возліковавшіх відбитих мозгів». Але потім побачив що допис з якогось американського IP.
   
Навіщо було знижувати, щоб потім вертати взад?
   
Навіщо було знижувати, щоб потім вертати взад?
Контрабас...  :(
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія