Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

А хто користувався скурвленими моніторами?

А хто користувався скурвленими моніторами?

Маю на увазі ось такі.
   
Это уже прошлое.

Сейчас в тренде выпуклые мониторы.
   
Re: А хто користувався скурвленими моніторами?

Гонять Ведьмака - саме то!  (P)
   
Re: А хто користувався скурвленими моніторами?

Это уже прошлое.

Сейчас в тренде выпуклые мониторы.

Це для риб? З випученими очима? Нє нам таке не годиться.
   
Re: А хто користувався скурвленими моніторами?

Гонять Ведьмака - саме то!  (P)
Я хочу, щоб екран можна було розділити навпіл і з одного боку можна було різні документи відкривати, а з іншого, щоб Зум чи Тімс працювали.
   
Я хочу, щоб екран можна було розділити навпіл і з одного боку можна було різні документи відкривати, а з іншого, щоб Зум чи Тімс працювали.

Проще 2 FullHD монитора - 1 в альбомной позиции, а 2-й - в книжной.
   
у меня LG38UC99 уже пару лет.
   
Re: А хто користувався скурвленими моніторами?

Я хочу, щоб екран можна було розділити навпіл і з одного боку можна було різні документи відкривати, а з іншого, щоб Зум чи Тімс працювали.

Документи дуже зручно читати. Можна одразу повністю чотири сторінки відкривати  (tu)
   
Я хочу, щоб екран можна було розділити навпіл і з одного боку можна було різні документи відкривати, а з іншого, щоб Зум чи Тімс працювали.

В мене от такий, 34 дюйми. От лише плоский, не вигнутий. Екран може ділитись ЯК ХОЧЕШ, на багато різних вікон. Повністю задоволений ним.

https://www.lg.com/ca_en/desktop-monitors/lg-34WN750-B







Останнє редагування: 7 травня 2021 16:22:25 від Маковій
   
Re: А хто користувався скурвленими моніторами?

Я дивився на філіпс і самсунг 34”. 
Філіпс дешевший, а самсунг, нібито, більш функціональний
   
Сама файна фішка цієї панелів тому,   що при  правильно обраной відстані можна дивитись  хфильми  з  єхфектом присутності.

Якщо ділити  навпіл  то   на мою думку два окремих монітора більш практичне рішення.

Але якщо для  тайного ЦУПу  доктора Лихо  - то тількі такі!
   
Я хочу, щоб екран можна було розділити навпіл і з одного боку можна було різні документи відкривати, а з іншого, щоб Зум чи Тімс працювали.

Для такого краще два монітора. Один 21 для доків і для зуму 32 брати або телевізор 55 і більше діагональ.
   
Я дивився на філіпс і самсунг 34”. 
Філіпс дешевший, а самсунг, нібито, більш функціональний

Я довго сумнівався який монітор брати - плоский чи вигнутий. В кінцевому результаті зупинився на плоскому. Хоч це було копромісне рішення. Іноді мені потрібно мати точні пропорції картинки на моніторі. Прийшов до висновку, що вигнутий може в деяких випадках спотворювати зображення. Тому зупинився на плоскому. Хоч у вигнутого є свої переваги.
   
В мене от такий, 34 дюйми. От лише плоский, не вигнутий. Екран може ділитись ЯК ХОЧЕШ, на багато різних вікон. Повністю задоволений ним.

https://www.lg.com/ca_en/desktop-monitors/lg-34WN750-B

Показати зображення...
Показати зображення...

В мене в дружини такий. Підставка "нога" ота зігнута страшне лайно. Воно хитке було. Мусила кріпити на VESA.
   
Для такого краще два монітора. Один 21 для доків і для зуму 32 брати або телевізор 55 і більше діагональ.

Два, три чи шість моніторів іноді зручно. А іноді дуже не зручно. Це коли потрібно в повному розмірі отримати якесь зображення. Тоді краще один великий монітор.

Все залежить від того, що саме потрібно.
   
Re: А хто користувався скурвленими моніторами?

В мене от такий, 34 дюйми. От лише плоский, не вигнутий. Екран може ділитись ЯК ХОЧЕШ, на багато різних вікон. Повністю задоволений ним.

https://www.lg.com/ca_en/desktop-monitors/lg-34WN750-B

Показати зображення...
Показати зображення...
був би 3:4- йому б ціни не було
   
В мене в дружини такий. Підставка "нога" ота зігнута страшне лайно. Воно хитке було. Мусила кріпити на VESA.

Є така проблема. І це проблема всіх великих моніторів. Тому є вирішення. Можна закріпити до чогось стабільного, наприклад на стіну. В моєму ж випадку стабільний стіл. Тому проблем із хитанням чи тремтінням немає.

Є вдома і інше робоче місце, з двома 24-дюймовими моніторами. Запасне. Дистанційка, блін, вимагає. Там два монітори вже на VESA. Віносно нестабільності це набагато гірше одного великого моніторі на курячих ніжках.

Працюючи паралельно на обох варіантах прийшов до висновку, що один великий монітор значно зручніший двох менших. Але то моє особисте враження.
   
був би 3:4- йому б ціни не було

Та є вони які хочеш.
   
Re: А хто користувався скурвленими моніторами?

Для такого краще два монітора. Один 21 для доків і для зуму 32 брати або телевізор 55 і більше діагональ.

У мене зараз стоять два монітори 21 і 24 дюйми.
От я й подумав, що треба їх поміняти на один.
Тим більше, та є новий юсб-с порт. Ну і розрішення краще. Коротше, буду ще думати.
   
Я хочу, щоб екран можна було розділити навпіл і з одного боку можна було різні документи відкривати, а з іншого, щоб Зум чи Тімс працювали.

Нащо? Простіше використовувати два монітори.
   
Re: А хто користувався скурвленими моніторами?

Та є вони які хочеш.
нема  :(
   
Re: А хто користувався скурвленими моніторами?

У широких моніторів у софті є функція ділення на два монітора..
Тому широкий краще за два звичайних - нема рамки між моніторами.
Але тут питання фінансів..
Я просто докупив на олх такий самий як у мене був.. це 2000 грн.. а не 20000
   
У широких моніторів у софті є функція ділення на два монітора..
Тому широкий краще за два звичайних - нема рамки між моніторами.
Але тут питання фінансів..
Я просто докупив на олх такий самий як у мене був.. це 2000 грн.. а не 20000

Ділиться не на ДВА монітори, а НА СКІЛЬКИ ХОЧЕШ, на багато моніторів. У всякому випадку у моєму.

Та лише СТАНДАРТНИХ варіантів прошито десятки. А ще можна самостійно створювати які хочеш варіанти.



Останнє редагування: 7 травня 2021 17:43:34 від Маковій
   
У мене зараз стоять два монітори 21 і 24 дюйми.
От я й подумав, що треба їх поміняти на один.
Тим більше, та є новий юсб-с порт. Ну і розрішення краще. Коротше, буду ще думати.

Все одно 2 краще. якщо місця достатньо... Просто поряд один можна виключити ... Навіть якщо буде монітор 89 дюймів, всерівною один поряд має бути маленьки монітор, з боку.

   
Все одно 2 краще. якщо місця достатньо... Просто поряд один можна виключити ... Навіть якщо буде монітор 89 дюймів, всерівною один поряд має бути маленьки монітор, з боку.

Це дивлячись які потреби.

На одному великому моніторі значно зручніше працювати над якимось кресленням, обробляти картинки/фотографії великої чіткості, та і банально дивитись якесь відео. Та багато чого ще.

Як це робити на двох/кількох маленьких моніторах не уявляю.
   
Між іншим, про два монітори.

В мене є і такий варіант, запасне робоче місце, на випадок коли щось трапиться з основним. Перебої в роботі не допускаються.

Нормально працювати з двома моніторами можна лише тоді, коли обидва монітори ОДНАКОВІ. Мається на увазі одного бренду і однакової моделі. Тоді їх можна правильно виставити і налаштувати, щоб у випадку розміщення одної картинки розтягнутої на обидва монітори спотворення були мінімальні.

Якщо ж монітори «різнокаліберні», то можливості нормально на них працювати різко скорочуються. А багато робіт виконати просто неможливо.

Та і однаково налаштувати різні монітори не так просто. Завжди буде якась відмінність в кольорі чи чіткості. А це сильно відволікає. Особливо, коли монітори різних розмірів і з різними технічними характеристиками.

Та і на очі давить. Переводячи погляд з одного монітора на інший кожний раз доводиться по новому підлаштовувати свій зір. І так сотні разів на день. Тому я відразу встановив два абсолютно однакових монітори.
   
Re: А хто користувався скурвленими моніторами?

Пользовался таким, правда очень недолго. Понял что экрана ноута и 24" не хватает, взял 34" samsung, как раз выгнутый.
Вполне приличная штука, если не сидеть к нему в упор. Я планировал на балконе повесить его на стену над рабочим местом и использовать для случаев, когда надо с кучей окон одновременно работать - три полноразмерных браузера отлично помещались..

В прошедшем времени все, потому что попользоваться им успел неделю, после чего, где-то в процессе крепления VESA на стену и перетаскиваний монитора видимо где-то случайно надавил на матрицу и она накрылась медным тазом - не вся, но 1/8 часть. А через пару дней и все остальное. Пришлось выкопать из закромов старый добрый плоский 29" LG и повесить вместо этого.

До сих пор печалюсь:(
   
Re: А хто користувався скурвленими моніторами?

У меня 34 скурвлений  :D  сделал вывод, что для 34 плоский будет норм. Как раз в поле зрения все влазит.
   
Re: А хто користувався скурвленими моніторами?
nik

   
Нам так не жити ніколи!
   
Маю на увазі ось такі.
Показати зображення...

У них всех проблема в том, что сидеть и смотреть нужно четко по центру перед ним
   
Re: А хто користувався скурвленими моніторами?

Маю на увазі ось такі.
Показати зображення...

А що то за село з річкою-вонючкою на фото???  ;o
   
Re: А хто користувався скурвленими моніторами?

Проще 2 FullHD монитора - 1 в альбомной позиции, а 2-й - в книжной.
Альбомна позиція це як?
   
Альбомна позиція це як?

Это наверно как книжная, только страниц меньше. Т.е. тоньше.
   
Альбомна позиція це як?

   
Re: А хто користувався скурвленими моніторами?

Курвамонітор - для грачок.
Виключно.
Сприйняття динамічноі картинки набагато ближче до реальності.

Працювати - купи тримач для 2-3-4-6 моніків, почепи іх на нього та працюй.
   
Re: А хто користувався скурвленими моніторами?

Курвамонітор - для грачок.
Виключно.
Сприйняття динамічноі картинки набагато ближче до реальності.

Працювати - купи тримач для 2-3-4-6 моніків, почепи іх на нього та працюй.
Нах? есть плоские большой диагонали.
А вот для грачок плоских не сыщешь, 120гц и g-sync только curved. Пришлось AW3420DW брать.
   
Коротше, буду ще думати.

Та шо тут думати? Бери.

У мене такий скурвлений вже років з чотири. На плоский дивитись категорично не можу...

Переваг більше ніж недоліків. Та і ті квантові поінти якось же працюють  :) ,  ну і 144 Гц - зір треба берегти у любому віці.
   
Re: А хто користувався скурвленими моніторами?

Великі монітори 27-32 дюйми це чудово, доки комп’ютер підтримує 4К з частотою оновлення 60Hz чи більше. Якщо меньше, то воно все зернисте, збільшене як для сліпих та мерехтить. З портативних комп’ютерів це гарантовано робить тільки Apple, інші здебільшого знижують частоту оновлення до 30 герц.
   
Re: А хто користувався скурвленими моніторами?

У них всех проблема в том, что сидеть и смотреть нужно четко по центру перед ним
Нет такой проблемы. Ни для монитора, ни для ТВ. А для монитора тем более, так как на него во время работы смотришь с одной точки.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія