Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

:facepalm1: С января по март - всеукраинские гастроли поп-дуэта

Татуси пусть и дальше кидаются в меня какашками и кричат про подхуйлятничество, но это уже просто цирк...

В январе Порошенко отправится в предвыборный Томос-тур с Епифанием по 17 областям
Поездки планируются по регионам, где Порошенко имеет перспективы набрать голоса на мартовских выборах 2019 года

Президент Украины Петр Порошенко вместе с главой новой Православной церкви Украины Епифанием собираются отправится в тур по 17 областям страны после получения Томоса. Об этом сообщил источник из окружения главы ПЦУ.

По нашей информации, поездки планируются по регионам, где Порошенко имеет перспективы набрать голоса на мартовских выборах 2019 года. "Речь о примерно 17 областях, но число еще уточняется. Возможно будет больше", - говорит источник.

Там пройдут торжественные литургии с участием Епифания и в присутствии президента. Формальный повод - получение Томоса об автокефалии.

 :facepalm:

http://недостовірне джерело/v-yanvare-poroshenko-otpravitsya-v-predviborniy-tomos-tur-s-epifaniem-po-17-oblastyam/?fbclid=IwAR3Z2P2ECc1oI_bFml8o5bqWIoRj5b8_MG914yHjOrf75Oh1D1ExJuFG4vY
   
Порохоботи будуть і далі зі слиною доводити що томос то не передвиборчий піар свині?
   
Порохоботи будуть і далі зі слиною доводити що томос то не передвиборчий піар свині?
Пора уже Пете и его заму по церкви переходить к ежедневным телепроповедям, как у Аделаджи в эпоху Космоса...
   
Тараса Чубая цей раз візьмуть?
   
Нормально. Хай їздить, це позитив для України, для нашої незалежної церкви, їй зараз потрібна така підтримка. Чи поможе це Петру, побачимо, щось я сумніваюсь. Може 1 - 2 відсотка і добавиться.
   
Нормально. Хай їздить, це позитив для України, для нашої незалежної церкви, їй зараз потрібна така підтримка. Чи поможе це Петру, побачимо, щось я сумніваюсь. Може 1 - 2 відсотка і добавиться.
:laugh: первый пошел. Интересно было б увидеть президента Италии, тыняющегося с Папой Римским по бывшим колониям например :laugh:
   
томос є томос,
а вот премьерка з порожняками буде кататись  :weep:  :lol:
даже з зєлєнського з концертами буде більше толку
   
Пля  :facepalm1: Он сошел с ума.
   
томос є томос,
а вот премьерка з порожняками буде кататись  :weep:  :lol:
даже з зєлєнського більше толку
:laugh: Так ты признаешь что томас Петру нужен был больше чем Украине?
   
Татуси пусть и дальше кидаются в меня какашками и кричат про подхуйлятничество, но это уже просто цирк...

В январе Порошенко отправится в предвыборный Томос-тур с Епифанием по 17 областям
Поездки планируются по регионам, где Порошенко имеет перспективы набрать голоса на мартовских выборах 2019 года

Президент Украины Петр Порошенко вместе с главой новой Православной церкви Украины Епифанием собираются отправится в тур по 17 областям страны после получения Томоса. Об этом сообщил источник из окружения главы ПЦУ.

По нашей информации, поездки планируются по регионам, где Порошенко имеет перспективы набрать голоса на мартовских выборах 2019 года. "Речь о примерно 17 областях, но число еще уточняется. Возможно будет больше", - говорит источник.

Там пройдут торжественные литургии с участием Епифания и в присутствии президента. Формальный повод - получение Томоса об автокефалии.

 :facepalm:

http://недостовірне джерело/v-yanvare-poroshenko-otpravitsya-v-predviborniy-tomos-tur-s-epifaniem-po-17-oblastyam/?fbclid=IwAR3Z2P2ECc1oI_bFml8o5bqWIoRj5b8_MG914yHjOrf75Oh1D1ExJuFG4vY
аддддд :lol:
   
 а макака поїде з Онуфрієм...
   
а макака поїде з Онуфрієм...
:lol: третий лизнул. Карманная шоколадная секта
   
Re:  :facepalm1: С января по март - всеукраинские гастроли поп-дуэта

Петро робить велетенську справу  (tu)
   
:laugh: первый пошел. Интересно было б увидеть президента Италии, тыняющегося с Папой Римским по бывшим колониям например :laugh:
1000 років тому може і можна було б побачити.
Нашій церкві після великої перерви перший рік пішов.
   
:laugh: Так ты признаешь что томас Петру нужен был больше чем Украине?

томос нам дали вперше за тисячу років, це ж не цацки пецки  (tu)
   
Петро робить велетенську справу  (tu)
:laugh: для себя прежде всего
   
А потом крестный ход в конце устроить в поддержку Петра
   
Пля  :facepalm1: Он сошел с ума.
А он в нем был?
   
томос нам дали вперше за тисячу років, це ж не цацки пецки  (tu)
А по-моему как раз именно цацки Пецьки :laugh:
   
:lol: третий лизнул. Карманная шоколадная секта
(tu)
   
Нормально. Хай їздить, це позитив для України, для нашої незалежної церкви, їй зараз потрібна така підтримка. Чи поможе це Петру, побачимо, щось я сумніваюсь. Може 1 - 2 відсотка і добавиться.
підтримка церкви президентом то не обїздне шапіто  :laugh:
нехай забере лаври в кацапів і передасть упц а не бичує акі брємєнскі музиканти
   
йульки біснуються синхронно з кацапами через томос
"соупадєніє? нє думаю"  :weep:
   
це навіть гірше ніж Росія  :facepalm1:
   
 :laugh:
Петрушки, а как насчет поездок Епифания по владениям - но без Петра? Не покатит совсем? Только без мокаки плиз :weep:
   
Я - за. Но! Сука, только после выборов!
   
Шкода Єпіфанія
такий приємний симпатичний хлопець
навіщо йому бруднитися об цього ?..
   
йульки біснуються синхронно з кацапами через томос
"соупадєніє? нє думаю"  :weep:
:laugh: Было б с чего - скоро с этой церкви ржать будут при такой Петиной ее опеке...
   
Педро президентом работать собирается? Или промоутером у попов?

Останнє редагування: 28 грудня 2018 23:17:42 від хайнекен
   
:laugh:
Петрушки, а как насчет поездок Епифания по владениям - но без Петра? Не покатит совсем? Только без мокаки плиз :weep:

краще всім начальством, з Петром, ну і з Варфоломєєм для повного канону
треба колхозніків перевербувати в нашу віру з кацапської
   
Педро президентом работать собирается? Или промоутером попов?
Все уже придумано до нас
   
підтримка церкви президентом то не обїздне шапіто  :laugh:
нехай забере лаври в кацапів і передасть упц а не бичує акі брємєнскі музиканти
Я не симпатик Петра.  Не голосував у 2014 бо був переконаний що барига не може бути президентом. Думки своєї не змінив і зараз.
Але. Є приблизно такий вислів, що диявол, сам того не бажаючи, робить справи які потім допомагають Господу.
В даному випадку Петро робить те що робив Беня Коломойський у 2014 році.
Інтереси Петі тимчасово співпали зі стратегічними інтересами України. Дороги Петі і України перетнулись. Тимчасовий союз. І тут я бачу позитив.
   
Порохоботи будуть і далі зі слиною доводити що томос то не передвиборчий піар свині?
а ви б,панове,відразу б хотіли може наступальну операцію десь на Сході як піар? :pooh_on_b:
   
Шкода Єпіфанія
такий приємний симпатичний хлопець
навіщо йому бруднитися об цього ?..

Прабабуся цькувала Дорошенка,
а правнучка Порошенка.
   
Я не симпатик Петра.  Не голосував у 2014 бо був переконаний що барига не може бути президентом. Думки своєї не змінив і зараз.
Але. Є приблизно такий вислів, що диявол, сам того не бажаючи, робить справи які потім допомагають Господу.
В даному випадку Петро робить те що робив Беня Коломойський у 2014 році.
Інтереси Петі тимчасово співпали зі стратегічними інтересами України. Дороги Петі і України перетнулись. Тимчасовий союз. І тут я бачу позитив.
ти віриш в то що їхній агітпоїзд може перетягнути церкви до упц?
   
Педро президентом работать собирается? Или промоутером у попов?

  виперти хуйлячих попів з України це і є робота Президента...

   Петро справляється на відмінно!
   
а ви б,панове,відразу б хотіли може наступальну операцію десь на Сході як піар? :pooh_on_b:

а така операція цілком може бути
принаймі вкладається в парадігму "педро агент кремля"
вот кремль і організує таку операцію петру, і буде шах і мат йулькоботам  (tu)  :-)o
   
ти віриш в то що їхній агітпоїзд може перетягнути церкви до упц?
Я переконаний що всі голови райдержадміністраці й, начальники районо гороно, директори шкіл, обісруться і будуть 10-ою дорогою принаймні у 2018-2019 році обходити мацковський патріархат щоб їх не вигнали з роботи. А це для України єсть великий ГУД.
   
ти віриш в то що їхній агітпоїзд може перетягнути церкви до упц?

  подивися карту переходів - найбільше у Вінницькій області,

   найменше там, де скачуть зграї макак...

https://www.google.com/maps/d/viewer?mid=16f-2XNiv0j5-wYGcXeyttff2512lzYt-&hl=en_US&ll=49.06201066106385%2C28.089583434052656&z=6

Останнє редагування: 28 грудня 2018 23:23:55 від Чжан
   
  подивися карту переходів - найбільше у Вінницькій області,

   найменше там, де скачуть зграї макак...

https://www.google.com/maps/d/viewer?mid=16f-2XNiv0j5-wYGcXeyttff2512lzYt-&hl=en_US&ll=49.06201066106385%2C28.089583434052656&z=6
20 парафії привів митрополит сімєон при тому що на вінничині біля 1000 парафій? :facepalm:
   
  виперти хуйлячих попів з України це і є робота Президента...

   Петро справляється на відмінно!

Воно оно как.

И в Конституции так и написано?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія