Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль
1
9 квітня 2023 14:11:22
Схоже, просто ігнорувати його дойопки буде складно. Викачав і ставлю пакет оновлень 1 до Windows 7. Може після нього зможе активувати  8-) 

у приват дещо закинув
3
5 квітня 2022 23:32:08https://www.facebook.com/100001890466915/posts/7190319947707616/

Начебто Індія вела/де перемовини стосовно купівлі сирої нафти у кацапонелюдів. Туди їм ці фото та фото ферми з харківщини закинути і переклад. Нехай зроблять висновки.
4
11 грудня 2021 15:40:25
Каспаров у HearthStone вже грає (рекламує)

Карпов від Єдиної Узлусії в Дуркму зайшов, з ним все зрозуміло.
5
20 вересня 2021 22:59:10
Щомісяця бомбардував листами через сервіс "Зворотній зв'язок" на сайті 104 та отримував шаблонну відповідь:

- Добрий день, шановний клієнт!

Приносимо вибачення за тимчасові незручності.
Для врегулювання питань щодо показань лічильника та надання коректного рахунку на оплату послуг Оператор газорозподільної мережі проводить інвентаризацію, в ході якої буде здійснюватися фотофіксація поточних показань. За її результатами показання лічильників будуть відповідати фактичним та будуть проведені перерахунки у відповідності до фактичних показників лічильника.
Разом з тим, із загостренням ситуації з поширення коронавірусної інфекції COVID-19 по всій Україні процес інвентаризації може розтягнутися у часі.
Перепрошуємо за завдані незручності і закликаємо вас вчасно передати показання лічильників в період до 5 числа наступного місяця.

За спожитий газ у такому-то місяці можна сплатити за нарахуваннями, що вказані у рахунку Вашого Постачальника, або розрахувати самостійно за ціною 7,99 грн.

З повагою
Клієнтський простір 104.ЮА

Це все задрало і от через сайт замовив послугу зворотній дзвінок, наразі вже її прибрали. Після розмови на підвищених нотах із операторами колцентру таки примусив їх прийняти реальні показники, що були передані через сервіс у Вайбері. Відбивалися як могли і дату фото не бачать, і дві цифри після коми щоб обов'язково співпадали на фото з переданими цифрами... Подіяло лише на один місяць, за серпень знову вліпили розрахункові.

Гадаю, що при знижених показниках вони потім транспортування по нормах як вгатять тим у кого лише газплити, що будемо платити як за опалювальний котел.
Ще можливо наштовхують на придбання модемів дистанційної передачі даних. Комерційних споживачів вже давно зобов'язали обладнати.
6
12 квітня 2021 22:01:14
Що передав 01.04 за себе та матір, все так і є, навіть вже й встиг сплатити. В літку була така ситуація, але газовики справили. З тих пір роблю скріншот переданого показника.
7
11 січня 2021 17:28:05
А якщо людини нема місяць-два, півроку, нічого не використовує, то все одно платити? ;o
можна замовити послугу з відключення від мережі, а коли повернетеся - підключитися назад. і не платити ввесь час відсутності!!!!

П.С. З сигналізацією можна так само, коли ви дома, відключаєте і не платите, а коли виходите з хати - тільки тоді підключати. Який сенс платити за охорону, коли всі вдома і сигналізація взагалі відключена?

П.П.С. Інтернет і телефон та сама фігня. Навіщо платити, коли ви не користуєтеся?

Сфер для економії зубожілих просто море.

Аха, з розгону. Щоб відключитися від мережі потрібно не мати заборгованості, а щоб знову приєднатися - замовити і оплатити проект, роботи. Отже по вартості вийде більше ніж за транспортування на той період відпустки. Не порівнюйте Ынтернет із упирями від газової монополії.
8
11 січня 2021 16:12:27
Доекономив газ. Річне споживання 59 куб метрів
Значить припиняй економити і переходь на інший вид палива.

Поки не погасиш борги за транспортування не розірвеш угоду, не відріжеш трубу - плата за транспортування все одно буде нарахована виходячі з норм споживання газу, навіть при нульовому фактичному споживанні!
Твій EIC-код повинен бути анульований.

Амьін.
9
10 січня 2021 19:45:48
Насправді українська ГТС в гарному стані
Постійні аудити , перевірки, є дублювання практично всюди
Вибухи бувають але дуже рідко

Щас оптимізація штату іде
Об'єднують багато дільниць юридично

Це ж тепер нова фірма - оператор ГТС , а не укртрансгаз

В сраку таку оптимізацію, ці барани у гонитві за розмірами власної зарплатні, дограються. Це вже друга така аварія на транзитному газогоні, ніфіга собі рідко!
Краще нехай розкажуть в якому році на тій ділянці пускали "поршні" (очисні, калібрувальний та інтелектуальний), і тільки не про підрядників, які із течошукачами пішкаруса по газогонах бігали/не бігали та нічого не знайшли (начебто така діагностика може замінити внутрішньотрубну). Заразом подивляться у нормативи, де вказано з яким періодом і в залежності від віку експлуатації МГ повинна виконуватися така ВТД. Також нехай розкажуть як на тій ділянці працює лінійний обхідник, режим роботи УКЗ і показники лабораторії із заміру потенціалу.
10
10 січня 2021 12:12:46
Причиной взрыва газопровода в Полтавской области Украины стала его разгерметизация. Об этом в субботу, 9 января, сообщила пресс-служба госслужбы страны по чрезвычайным ситуациям.

Как заявили в пресс-службе предприятия «Лубныгаз», возгорание произошло на газораспределительн ой станции.На магістральному газогоні. Де там та газорозподільча станція у лісосмузі? Хай не мандять. На ГРС, швидше за все, через падіння тиску на вході закрилися регулятори, споживачі вибрали газ з мереж, тепір нехай насолоджуються процедурою відновлення.
11
9 січня 2021 18:58:52
Поки що очевидно, що антимонопольний комітет не виконує своїх функцій - контролю за ціною доставки від монополістів (облгазів).
Їхні пояснення, чому ціна має бути піднята, є не дуже обгрунтованими.
Зі свого боку ми можемо скоротити споживання газу по максимуму, щоб не годувати монополіста, тим більше зима тепла. У мене споживання 100 кубів за грудень, і поки що 14 кубів за січень (73 м). А Фірташ нехай смокче пісю.

 :laugh: Нажаль пісю смоктати доведеться манюпасу. Споживай не споживай..., а у тариф доставки закладається зарплатня працівників, які також їсти хочуть.
12
21 грудня 2020 16:35:06
Правильно написали, что народ боится террора от контор доставки...
Они же разделились, только ритуально и по факту, контролируется, и управляется одним источником...
Пока уход к другому поставщику, не критический, по объему, то могут и не включать прессинг...
А вот когда запахнет жаренным, то сильно не факт...
Ведь доипаца, всегда есть к чему...
Это как в медицине, нет здоровых, есть недообследованные.. .
А тактика уже ими обкатана, называется "бомбёжка по площадям"...
Смысл в том, что якобы для профилактических ремонтных работ, отключается участок, за какой нибудь ГРП, потом, перед включением, обязательная инспекция и осмотр всех газовых потребителей...
У нас, рядом, осенью, была такая попытка, народ, еле отбился, да и то, наверное, только благодаря выборам...

Во, во. Ще заспіваєте пісень  :) , як прийде час повірки лічильника або якась інша мутка.
13
21 грудня 2020 15:47:06
Вообще никто никуда не ходит. Переключение сделал за 5 минут в Приват24. Через два дня пришле подтверждение и звонок из Житомигаз спросили почему я перешёл. Сказал что у них дорого. Все. Никаких проверок труб или ещё чего.
так а житомир газ не может поднять цену за доставку ?
доставка в другой конторе

Оператор газорозподільних систем АТ "Житомиргаз" - це і є доставка.
ТОВ "ЖИТОМИРГАЗ ЗБУТ" - газ.
Коли була вимога розділити газ і доставку, зробили хід конем та утворили дві контори з однієї.
МЕТОДИКА ВИЗНАЧЕННЯ ТА РОЗРАХУНКУ ТАРИФІВ НА ПОСЛУГИ ТРАНСПОРТУВАННЯ ПРИРОДНОГО ГАЗУ ДЛЯ ТОЧОК ВХОДУ І ВИХОДУ
14
30 листопада 2020 21:41:37
1.  Починаючи з 1 січня 2020 року, ТОВ «Оператор ГТС України» є сертифікованим оператором газотранспортної системи України і є повністю незалежним від вертикально-інтегрованих підприємств. це розподіл (транспортування)
2. Постаальника можна обирати.

ТОВ «Оператор ГТС України» не має угод із фізособами і "юріками" (крім прямих споживачів) (ліцензію на таку діяльність їм не давали), їх транспортування до точки розмежування із оператором ГРМ (комерційний вузол обліку на ГРС (газорозподільча станція)). А отже нароТ сплачує за транспортування операторам ГРМ (газорозподільчі мережі) (в минулому облгазам), за об'єм спожитого газу нароТ сплачує постачальникам. З ОГТСУ розраховуються напевно постачальники ну і "великий" транзит (хоча контракт із кацапромом підписав Нафтогаз, певно він і відслюнює).
15
29 жовтня 2020 16:24:40
Скорей бы. 4 бакса в месяц, это издевательство над рынком.

Ну то підключена офіційно буде одна квартира на роутер, іншим сусідам які між собою звісно домовляться - розподіл по WiFi, мідь. Той чотирьох баксів не отримаєш, на тобі сРинок.  :K
16
26 жовтня 2020 09:20:42
слухай... Ну в стране же есть еще производства. Не только менеджмент
Да даже инженеры в жэке или тепловодохозяйстве должен шарить.да даже инженер в теплицах где помидоры выращивают
Так грамотні інженери якраз проблема зараз. В мене сусід головний інженер районного "енерго"  так плюється на нові кадри страшно... Спробуйте вмотивувати учня бути грамотним інженером якщо сусід що ледве школу скінчив на заробітках в Польщі заробляє в рази більше.

Можна і вмотивувати, але спосіб цинічний... https://www.04141.com.ua/news/2901075/zgorila-zivcem-u-budivli-bez-vikon-moloda-zvagelcanka-zaginula-na-zarobitkah-u-polsi-foto
17
26 жовтня 2020 09:01:52
Дщяьонлайну потрібен зовсім інший рівень інфраструктури. Віртуальні аудиторії, з віртуальними дошками, а не екрани компів.

Пане вчителю не .піть людям мозок на форумі :). Працюйте, а не шукайте відмовки! https://www.twitch.tv/ahahaktoeto
18
26 жовтня 2020 08:54:27
Заскочив на хвилинку.поділитися враженнями.
Взяв дві пари на тиждень з органічної хімії для студентів.
Пари веду через Зум.
Висновок такий: якщо ми хочемо, щоб випускники стали ще тупішими, то треба переходити в онлайн.
На мо.ю думку, в онлан можна навчатись тільки коли в тебе вже є база. І так вважаю не тільки я, але не я, але й колеги та батьки.
І ще подивився статистикк по смртності в Украєні за січень-серпень.
Всьогр померло 357 тис. З них ввд ковіду - 2048 тис.
Ось стака страшна "пандемія". Тут деякі про релігію згадували. Так ось ковід стаа теж релігією в певному сенсі.

А що в класі дати базу знань легше ніж онлайн? Що заважає, які механізми? Онлайн складно затріщину дати студенту на гальорці :) ?
Той хто хоче вчитися, вивчиться і сам, звісно витративши більше часу, але це будуть справжні знання і вміння.
В мене викладач хімії на лекціях коли писав на дошці матеріал, майже одразу витирав коли переходив до інших викладок. На
вигуки: "А ми не встигли законспектувати!", повертав до нас обличчя (завжди коли викладав постійно дивився у вікно де сосна височіла)
та відповідав: "Я даю лише тези, а справжні знання здобуваються в бібліотеці...."
19
21 жовтня 2020 10:37:04

Ощад бере комісію з пенсіонерів за зняття ними готівкі з їхніх пенсійних карткових рахунків.
Ще й ліміти їм встановлює - мовляв, з власної пенсії ти можеш зняти на місяць лише стільки-то готівки, а за решту - плати!

Не знаю, чи давно таке,  я щойно лиш дізналася.

Він вже давно ухуїв, і їсть її далі.
20
8 жовтня 2020 19:07:31
:weep:  :lol:

Показати зображення...

Стара-лихварка відібрала сокиру у Родіона Раскольникова, зарубала його і вийшла до найближчого генделика пива випити.
21
6 жовтня 2020 14:58:39
Visual Basic for Applications форева  :super:

Option Compare Database
Option Explicit

Sub LinesTxtFile()
    Dim hFile As Long
    Dim strLine As String
    Dim intCount As Integer
   
    hFile = FreeFile
    strLine = vbNullString
    intCount = 0
    Open CurrentProject.Path & "\a.txt" For Input As hFile
    Do While Not EOF(hFile)
        Line Input #hFile, strLine
        If InStr(strLine, "a") <> 0 And InStr(strLine, "b") = 0 Then
            intCount = intCount + 1
        ElseIf InStr(strLine, "a") = 0 And InStr(strLine, "b") <> 0 Then
            intCount = intCount + 1
        End If
    Loop
    Close hFile
    Debug.Print intCount
End Sub
22
22 вересня 2020 12:49:37
Доповідаю громаді.

"Моя труба", "Твоя труба", "Я твой дом труба шатал..." і ты ды - мається на увазі все обладнання (підземні сховища газу, магістральні газогони, компресорні станції, газорозподільчі станції, розподільчі мережі операторів ГРМ із шкафним регулюючим обладнанням і ще дох... різного обладнання) яким газ транспортується, проходить підготовку, обліковується.
А чому плату за транспортування бере приватна фірташівська контора?

Приватна фірташевська контора (оператор ГРМ) розраховується з "Оператор ГТС України". Раніше був розподільчий рахунок і гроші за газ, які враховували відсотки за транспортування розподілялися автоматом між усіма учасниками транспортування газу.
23
22 вересня 2020 10:03:24
Доповідаю громаді.

"Моя труба", "Твоя труба", "Я твой дом труба шатал..." і ты ды - мається на увазі все обладнання (підземні сховища газу, магістральні газогони, компресорні станції, газорозподільчі станції, розподільчі мережі операторів ГРМ із шкафним регулюючим обладнанням і ще дох... різного обладнання) яким газ транспортується, проходить підготовку, обліковується. Сума сплачена за транспортування розподіляється серед усіх підприємств, які обслуговують комунікації в межах своєї компетенції.
Те що на вашому городі не почавили кабачки і не витоптали канабіс  :gigi:  задля обслуговування "Вашої труби", не означає що обслуговування комунікацій не відбувалося.
24
15 вересня 2020 14:31:25
тиск в тому газопроводі десь 75 атмофер. это вам не это
здаеться, робочій 63 атм.

6.4 Порядок встановлення значення робочого тиску газу

6.4.1 Не допускається експлуатація об’єктів МГ при тисках газу, що перевищують дозволені робочі тиски (ДРТ). Значення ДРТ встановлюють УМГ або             ПАТ "УКРТРАНСГАЗ" з оформленням "Формуляру встановлення значення дозволеного робочого тиску магістральних газопроводів", який розробляється УМГ згідно з вимогами цього стандарту (додаток Д) та зберігається у ЛЕС та диспетчерській службі. У разі потреби, значення ДРТ погоджується з експертно-технічною радою ПАТ "УКРТРАНСГАЗ".
6.4.2 Підставою для встановлення ДРТ є фактичний технічний стан газопроводу згідно з результатами діагностичних обстежень, а також:
- результати випробувань на міцність та герметичність;
- робочі параметри попереднього періоду експлуатації;
- наслідки аварій та надзвичайних ситуацій;
- рекомендації (висновки) спеціалізованих організацій.
6.4.3 Для відновлення ДРТ до проектних значень УМГ розробляють і виконують відповідні заходи щодо ліквідації дефектів, заміни або виносу ділянок тощо.
6.4.4 Встановлені значення ДРТ доводяться до Центрального диспетчерського департаменту (ЦДД) ПАТ "УКРТРАНСГАЗ".

От нехай і перевірять як визначали ДРТ, чи не відбувалася експлуатація МГ із перевищенням ДРТ.
25
15 вересня 2020 12:29:54
Коцабы, тут и к гадалке не ходи.
Результат уїбанського анбандлингу, в принципі як наслідок зменшення транзиту з кацапстану і надходження коштів за нього.
Скоротили купу народу, знехтували багатьма заходами безпеки, позакручували купу статей, щоб зменшити видатки і це не йде на користь безпеки ГТС.
А скоро нове укрупнення ЛВУМГ ... далі буде  :gigi:
Очень сомневаюсь. Странный взрыв и они уже много лет трещат, что ГТС - хлам, и тут сразу видно, кто повторяет эту пропаганду. Хлам, но отдайте нам этот хлам, называется. Плюс сейчас как раз решающий момент с северным потоком - его могут пох..рить из-за Навального, вот и надо показать Украину как ненадежного поставщика.

Дурня. Я цю кухню знав 23 роки.
Транзитний МГ має декілька ниток між КС, на деяких ділянках є лупінги. ЛВДС оперативно перемкне потоки, а на аварійній ділянці будуть паралельно виконуватися ремонтно-відновлювальні роботи. На транзиті це не позначиться. А отже легенда про ненадійного транзитера до сраки. Головне щоб добовий законтрактований об'єм вчасно перетнув західні ГВС. Якщо побачать невиконання оперативно компенсують з ПСГ.
Як складуть комісію нехай з'ясовують коли востаннє виконувалася внутрішньотрубна діагностика, як на цій ділянці працює лінійний обхідник (чи його вже скоротили а на існуючого навішали + стокувирнадцять кілометрів і він просто фізично не взмозі все охопити),  і т.д. Впевнений, що якби була б незалежна комісія, то там такого б нарили.
26
15 вересня 2020 10:18:16
Коцабы, тут и к гадалке не ходи.

Результат уїбанського анбандлингу, в принципі як наслідок зменшення транзиту з кацапстану і надходження коштів за нього.
Скоротили купу народу, знехтували багатьма заходами безпеки, позакручували купу статей, щоб зменшити видатки і це не йде на користь безпеки ГТС.
А скоро нове укрупнення ЛВУМГ ... далі буде  :gigi:
27
15 вересня 2020 09:43:49
газом воняет. и постоянный звук как будто истребитель на посадку идет. Я в 10  км от Чабанов
тобто вже намішана вонючка, це не магістраль

Ага. Ду1200 це не магістраль  :laugh:
28
15 вересня 2020 08:53:18
газом воняет...

Природній газ немає запаху, а відтак на ГРС (газорозоподільна станція) до газу додається одорант (етилмеркаптан чи т.ін.) і вже одорований газ подається в мережі споживача. По магістральному газогону природній газ транспортується не одорований. От же не треба ля-ля.
29
16 квітня 2020 21:44:24
Тут Кактус на днях мне сообщил что р. Тетерев и Случ просто лужи. Полез в ютюб смотреть, точно... ;o
Когда-то полноводные реки я по ним на байдарках ходил.

р. Случ вже років з 6-7 як калюжа.
30
14 квітня 2020 15:12:51
та.
я прозрів, як на пенсах наживаються на міських порталах, з яких вони можуть сплатити за комунальні послуги.
при оплаті своїх через приват - від 5 до 10  грн комісій (всього на всі платежі).
а при оплаті пенсіонерам, черех міські портали, на яких формуються рахунки, по 5 грн на кожну службу і в сумі за 45 грн.
отак їх гребуть.
бидло повинно страждати, не?
Мабуть да. На сайтах усіх компаній, водоканал, світло, тепло є опції, де можна заплатити без ніяких комісій. Не розумію, чому люди не користуються.

Звичка мати на руках "документ", хоча б термопринт.
Якось після вірусу "Педруччо" в серпні не пам'ятаю якого року довелося пів року платіж на ОСББ шукати, добре був термопринт із номером операції.
31
14 квітня 2020 14:29:58
...при оплаті пенсіонерам, черех міські портали, на яких формуються рахунки, по 5 грн на кожну службу і в сумі за 45 грн.....

+++ подтверждаю.
частник. пенсионер минималка. кривой рог. городской портал "новаком"....больше 45ти не набегало.....
т.е. если с сегодня раки будут по три.....то мне вроде как и выгодно

Ну то це якщо готівку в платіжний термінал пхати - при оплаті ком.послуг комісія 5 гривень, так було і раніше. Наразі встановили комісію при оплаті ком.послуг з картки в розмірі 3 гривні за платіж. Можливо зрівняли до 3х гривень по обох типах розрахунку, але я сумніваюся в такому атракціоні щедрості.
32
14 квітня 2020 12:56:31
:S  Сколько там платил, там эта комиссия 3 гривны уже год точно была, до этого вроде было 2, без комиссии только с картки киянина и Ощада. Или теперь и с них будет комиссия?

Була тільки за ОСББ, за інші платежі комісія не бралася, до сьогоднішнього дня.
Це платежі через банківські платіжні термінали безготівковим розрахунком, тобто з картки. Готівкою - так була комісія, карткою - ні
Охоронник банку підтвердив.
33
14 квітня 2020 12:40:23
Я як завжди (зарплатна картка Ощадбанку) зібрав всі рахунки і почалапав до відділення сплачувати . Перед дверима карантинна черга, якою керують працівниця банку та охоронець. Запитавши мету візиту пропустили до терміналу без черги.
Набив першій платіж за теплопостачання бачу комісія 3 гривні. Ну окей, набив наступні: ел.енергія, газ, постачання газу (і це окремий платіж, але ж "МИ ОБ'ЄДНАЛИ РАХУНКИ", "УРА ТАГАРИЩИ"  :K  ), ОСББ (завжди комісія була) - та сама історія, 3 гривні. Дякую, за воду спробую через WEB-банкінг.
Завтра ще за маму платити збирався. Може це ну її к монахам цю комунальну сферу. Все-одно всі здохнемо.  :D
34
14 квітня 2020 12:07:11
Ну як, що? Кризова ситуація, саме час влаштувати побори.  :laugh:
35
14 квітня 2020 11:57:42
Ощадбанк увів комісію в розмірі 3 грн. при сплаті комунальних платежів через платіжні термінали (б/г розрахунок) за кожен окремий платіж.
36
6 квітня 2020 12:34:17
Поки що не почалось, завтра побачимо. Щось мені підказує, що качки пасануть.
Я уверен что эти "качки" обычные законопослушные граждане. А тех кто будет быковать п***а безбожно и выписывать штрафы по максимуму.
Какого они на журналистов бросались, пусть даже от zikа?

Напевне розуміли, що після сюжету на ТВ прикриють їхній спорт, а не Епіцентр. Тож хоч наштовхали шукачів дешевих сенсацій.
37
23 січня 2020 14:16:53
Увага всім новий розвод! Виходжу З Метро, Йду На Роботу, Підходе Дівчина І Просить Підказати Їй Дорогу…
=============================
Виходжу з метро на лукьянівці і йду на свою улюблену роботу, підходе дівчина(тупа с*ка) і просить підказати їй дорогу до Артема 77, у неї сів телефон і вона не може карту глянути. Я як людина, яка працювала років 8 тому курьєром без смартфону, ввійшов в положення.

Починаю дивитися карту, а тупа сука стоїть біля мене і уважно втиче в телефон, мені одразу стало підозріло що вона так сильно впритул стала до мене. Вирішив від гріха -притиснути гаманець в кишені вільною рукою. Показав я цій тупій сукі дорогу і пішов в перехід біля Києвської русі.

Спукаюсь і мене не покидає відчуття що це була якась схєма на лоха) В мене рюкзак воєнний -вирішив перевірити, там нічого цінного не було, але одразу кинулось в очі що два маленьких відділи розстібнула та тупа сука!

Стою я в переході біля житомирських носків і риюся в рюкзаці з думкою що та сука могла потягнути. А вона і не хотіла! Знаходжу коробок з під сірників, а там трава! Тупа сука поклала мені траву! Після хвилини роздумів я купив пару носків і викинув той коробок в смітник.

Історія тільки розпочалася)

Вихожу я з переходу, після 5 перевірок рюкзака, мене зустрічає наша славна поліція) Зі словами “доброго дня сержант Шукаюлохов. є щось заборонене? у нас наводка” У них сука наводка!!! Кажу щоб ішли в дупу, нічого шукати в себе не дам, а мудило в формі каже що поїдемо в участок для перевірки. А я ж на роботу іду) Ну я кажу давайте свідків і що руки мені в рюкак і в кишені щоб жодна скотина не сунула, я сам все витягую. А ці мудили стоять і чекають коли я дістану той коробок) Я витягнув все що було, а коробка немає, вони бачу менжуються і просять щоб я все витягнув.) каже той перший, Шукаюлохов, дайте я перевірю чи ви все витягли. Кажу щоб закатав рукава по лікті і попросив дівчину, яка ішла повз з кавою, побути ще одним свідком! Шукаюлохов порився в рюкзаці і сказав що вибачається і я вільний. Характерно що огляд курточки і штанів був супер поверхневим!!!

Висновоки:

1)Якщо у вас хтось невідомий щось просить просіть щоб стояли на відстані.

2)Слідкуйте за кишенями.

3) поліція з народом.

Danilovsky Maxim

Ви не допрацювали!

Після всього цього потрібно було викликати ще один наряд, попрохати свідків щоб затрималися, і накатьорити заяву на неправомірні дії патруля (що вас перевіряв) у змові з невідомою особою. Коробок треба було викидати у смітник таким чином, щоб не залишити на ньому відбитки. Гадаю відеокамери біля виходу з метро наявні і встановити особу шльондри не викликало б ускладнень. І максимум розголосу.
Наразі ці виродки спаскудять ще не одне людське життя.
38
25 вересня 2019 10:04:51
Вольт ты отстал от жизни ЕПЦ получаешь в приват 24 ровно за 3 минуты .
То якщо ти є клієнт Приватбанку.
Що заважає номінально стати клієнтом Привату, хоча б ради того, щоб отримувати моментально ключ, причому безкоштовно і стільки раз, скільки потрібно?

Що заважає бабі Гапці номінально стати клієнтом Привату, хоча б ради того, щоб отримувати моментально ключ, причому безкоштовно і стільки раз, скільки потрібно?
Питання риторичне.
39
25 вересня 2019 09:57:15
Для ентого бабця Гапка должна взять флешку с электронным ключем-подписью (смартфон,допустим...с натяжкой,у бабці есть),зайти в курятник, открыть свой старенький APPLE PRO, войти на сайте госфискальной службы в свой электронный кабинет плательщика налогов с помощью электронного ключа,подписи и пароля. Ну да,флешку она должна получить перед этим,сдав кучу сканов документов в ЕПЦ-ДФС,в Привате или еще в ряде уполномоченных мест. Успешно авторизовавшись в Кабинете плательщика налогов,
Вольт ты отстал от жизни ЕПЦ получаешь в приват 24 ровно за 3 минуты .

То якщо ти є клієнт Приватбанку.
40
25 квітня 2019 20:40:09
Розуму.

Повна версія