Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Донецк-Киев-Прилуки-Днепр-Донецк :crazy_pil:

Донецк-Киев-Прилуки-Днепр-Донецк :crazy_pil:

 Проехался. Впечатления неоднозначные. Их много. Но общее для всех - для наших дорог нужен основательный такой рамный дебелый внедорожник. Как-то так.
   
Re: Донецк-Киев-Прилуки-Днепр-Донецк :crazy_pil:

Фото, видео?
   
Re: Донецк-Киев-Прилуки-Днепр-Донецк :crazy_pil:

Полями ехал?  :gigi:
   
Re: Донецк-Киев-Прилуки-Днепр-Донецк :crazy_pil:

так, в Дніпрі і Кропивницькому доріг нема
   
Re: Донецк-Киев-Прилуки-Днепр-Донецк :crazy_pil:

Полями ехал?  :gigi:
А шо по полям лучше? 8-)
Не, ну меня проскакивала мысль...
   
Re: Донецк-Киев-Прилуки-Днепр-Донецк :crazy_pil:

Фото, видео?
И шо вы там не видели?
   
Re: Донецк-Киев-Прилуки-Днепр-Донецк :crazy_pil:

А если серьезно, я маршрут выбираю по сайту автострада инфо. Красные дороги обхожу третьей стороной, бо подвеску жалко. ;)
   
Re: Донецк-Киев-Прилуки-Днепр-Донецк :crazy_pil:

А шо по полям лучше? 8-)
Не, ну меня проскакивала мысль...
На рамнікє...набагато краще. Особливо зараз..коли все біле та красота навкруги...
   
Re: Донецк-Киев-Прилуки-Днепр-Донецк :crazy_pil:

А если серьезно, я маршрут выбираю по сайту автострада инфо. Красные дороги обхожу третьей стороной, бо подвеску жалко. ;)
Подвеске полный звездец. Однозначно. Была на 4.
   
Re: Донецк-Киев-Прилуки-Днепр-Донецк :crazy_pil:

На рамнікє...набагато краще. Особливо зараз..коли все біле та красота навкруги...
Так отож. Мабуть буду собираться с силами.
   
Re: Донецк-Киев-Прилуки-Днепр-Донецк :crazy_pil:

2 января ехал Тернополь-Залещики. Снега не было. +2С. Дорога на 80% состоит из латок.

Можно держать 80 но это дикое напряжение. Квест "не пропусти яму"... По приезде два часа как лимон выжатый.
   
Re: Донецк-Киев-Прилуки-Днепр-Донецк :crazy_pil:

2 января ехал Тернополь-Залещики. Снега не было. +2С. Дорога на 80% состоит из латок.

Можно держать 80 но это дикое напряжение. Квест "не пропусти яму"... По приезде два часа как лимон выжатый.

А до Тернополя из Киева как ты на машине доехал?
   
Re: Донецк-Киев-Прилуки-Днепр-Донецк :crazy_pil:

2 января ехал Тернополь-Залещики. Снега не было. +2С. Дорога на 80% состоит из латок.

Можно держать 80 но это дикое напряжение. Квест "не пропусти яму"... По приезде два часа как лимон выжатый.

На Таврии?
   
Re: Донецк-Киев-Прилуки-Днепр-Донецк :crazy_pil:

Убедился лишний раз , что ДНР полное гавнище?
   
Re: Донецк-Киев-Прилуки-Днепр-Донецк :crazy_pil:

Їздили в Полтаву.
Із 300 км., лише шматок між двома трасами Красноград-Карлівка-Кошманівка...поганий, і то скоріш через кригу. 50 км.
Все інше більш-менш пристойне.
   
Re: Донецк-Киев-Прилуки-Днепр-Донецк :crazy_pil:

Прошу в ветку свидетелей ахуитительный украинских дорог.
Тут таких достаточно. Переможников.
   
Re: Донецк-Киев-Прилуки-Днепр-Донецк :crazy_pil:

Їздили в Полтаву.
Із 300 км., лише шматок між двома трасами Красноград-Карлівка-Кошманівка...поганий, і то скоріш через кригу. 50 км.
Все інше більш-менш пристойне.
Трасса Харьков-Днепр, по которой ты ехал до Краснограда конечно лишена обилия ям и наледенений. И да, тот кусок плохой и летом тоже.  :)

Останнє редагування: 12 січня 2019 10:42:30 від Andrew1
   
Re: Донецк-Киев-Прилуки-Днепр-Донецк :crazy_pil:

Убедился лишний раз , что ДНР полное гавнище?
Я никогда не хвалил днр. Но в Украине, к сожалению, гавноща тоже немеряно.
   
Re: Донецк-Киев-Прилуки-Днепр-Донецк :crazy_pil:

На Львівщині викрили посадовців, що розкрадали гроші на ремонт доріг
2528 переглядів 3
Субота, 12 січня 2019, 09:33


У Львівській області під час спроби надання неправомірної вигоди викрито представників ТОВ "Галшляхбуд" і "Галицькі дороги", які підозрюються у розкраданні 245 тисяч гривень під час капітального ремонту автодороги у Дрогобицькому районі. 
Про це повідомив генпрокурор Юрій Луценко. 
За даними прокуратури Львівської області, "керівник одного із підприємств Львівщини" намагався дати хабаря у розмірі $2 тисячі працівникам Управління захисту економіки за непритягнення до кримінальної відповідальності за фактом  розкрадання коштів місцевого бюджету. 
   
Re: Донецк-Киев-Прилуки-Днепр-Донецк :crazy_pil:

Я никогда не хвалил днр. Но в Украине, к сожалению, гавноща тоже немеряно.

Я день тому приводив данні.
В Україні довжина шляхів на 2 місці в Європі. На приведення цього до ладу треба роки і дуже багато грошей.

Нагадував про Грецію, де весь кредит ЄС, а це 320 млрд. євро витратили на дороги. Дороги шикарні, але 320 нам нема де взяти.

До речі, протяжність шляхів там втричі менша.
   
Re: Донецк-Киев-Прилуки-Днепр-Донецк :crazy_pil:

На рамнікє...набагато краще. Особливо зараз..коли все біле та красота навкруги...

а ще коли кліренс можна регулювати  (tu)
   
Re: Донецк-Киев-Прилуки-Днепр-Донецк :crazy_pil:

Киев Прилуки небось по бетонке ехал через Новый Быков-?

Стукалка там зачетная!

Надо по Черниговской обьезжать через Кипти и Нежин!
   
Re: Донецк-Киев-Прилуки-Днепр-Донецк :crazy_pil:

Проехался. Впечатления неоднозначные. Их много. Но общее для всех - для наших дорог нужен основательный такой рамный дебелый внедорожник. Как-то так.

грося ось ось побудує нові якісні дороги, треба ще трошки почекати  :gigi:
   
Re: Донецк-Киев-Прилуки-Днепр-Донецк :crazy_pil:

я маршрут выбираю по сайту автострада инфо. Красные дороги обхожу третьей стороной
На цей сайт часто заходять особи без клепки, ставлять "1" і пишуть "А падскажітє, какоє састояніє дарогі сєгодня".
А взимку взагалі дивитись нема сенсу, бо засипало дорогу Київ-Житомир снігом і пішли оцінки 1,2,3.

От тобі приклад дебіла


Останнє редагування: 12 січня 2019 12:30:43 від ricardo
   
Re: Донецк-Киев-Прилуки-Днепр-Донецк :crazy_pil:

А если серьезно, я маршрут выбираю по сайту автострада инфо. Красные дороги обхожу третьей стороной, бо подвеску жалко. ;)

хороший сайт. судя по его карте наша столица -- Львов  :laugh:
   
Re: Донецк-Киев-Прилуки-Днепр-Донецк :crazy_pil:

Киев Прилуки небось по бетонке ехал через Новый Быков-?

Стукалка там зачетная!

Надо по Черниговской обьезжать через Кипти и Нежин!
Та не. Вроде более-менее дорога была.  Особенно если сравнивать с Полтавой, Харьковом и Днепром. :-)o
   
Re: Донецк-Киев-Прилуки-Днепр-Донецк :crazy_pil:

грося ось ось побудує нові якісні дороги, треба ще трошки почекати  :gigi:
Угу. И картинку "почекун" надо вставлять. :D
   
Re: Донецк-Киев-Прилуки-Днепр-Донецк :crazy_pil:

грося ось ось побудує нові якісні дороги, треба ще трошки почекати  :gigi:

Так! Гройсман - геній, рівня Азарова економіст. Щоб у нас було усе найкраще в Європі, треба дати Гройсману ще карт-бланш на 5 років, у нас зараз економічне диво в країні, а буде краще Сингапура, якщо залишиться Гройсман. Але спочатку треба переобрати Петра...
   
Re: Донецк-Киев-Прилуки-Днепр-Донецк :crazy_pil:

Їздили в Полтаву.
Із 300 км., лише шматок між двома трасами Красноград-Карлівка-Кошманівка...поганий, і то скоріш через кригу. 50 км.
Все інше більш-менш пристойне.
Неисправимый оптимист. (tu)
   
Щоб у нас було усе найкраще в Європі, треба дати Гройсману ще карт-бланш на 5 років, у нас зараз економічне диво в країні, а буде краще Сингапура, якщо залишиться Гройсман. Але спочатку треба переобрати Петра...
Ще краще поміняти Петра на Гройсмана! [ua]
   
Re: Донецк-Киев-Прилуки-Днепр-Донецк :crazy_pil:

Так! Гройсман - геній, рівня Азарова економіст.
...
Але спочатку треба переобрати Петра...
Молодець, Пашо. Класно агітуєш за гетьмана.
   
Re: Донецк-Киев-Прилуки-Днепр-Донецк :crazy_pil:

Прошу в ветку свидетелей ахуитительный украинских дорог.
Тут таких достаточно. Переможников.

як би не намагався уряд ті дороги зробити - все одно є фактори ,які негативно впливають(перепади температури взимку великі, фури по 40тон,які розбивають шляхи влітку)
   
Re: Донецк-Киев-Прилуки-Днепр-Донецк :crazy_pil:

Ще краще поміняти Петра на Гройсмана! [ua]

Я так і хотів нещодавно. Але Томос дає Петру другий термін. А ось потім ще 2 терміна Гройсмана будуть.
Чому я так в захваті від цього тандему?
Я не бачу в них нічого майданівського, вони професіональні політики та економісти рівня ПР, там немає ні тероризму, ні екстремізму, та й до Бандери, впевнений, насправді вони відносяться, так як треба
А усе майданівське я ненавиджу, дико, люто, по-звірячому, бо ці покидьки в 2004 році вкрали мій голос, вкрали надію на розвиток країни у правильному напрямі без глечиків, вкрали віру в справедливість, вкрали Президента, якого я палко підтримував.
Тому й така в мене ненависть та жага помсти до тих покидьків, які стрибали на Майдані з помаранчевими стрічками.
   
Re: Донецк-Киев-Прилуки-Днепр-Донецк :crazy_pil:

та й до Бандери, впевнений, насправді вони відносяться, так як треба

прошу пояснити
   
Re: Донецк-Киев-Прилуки-Днепр-Донецк :crazy_pil:

прошу пояснити

Так як я. Вважають, що Бандера - найстрашніша ганьба та незмивна пляма на історії Україні, справді Великій Славній історії. Але й на сонці є свої бандери та шухевичи...
   
Re: Донецк-Киев-Прилуки-Днепр-Донецк :crazy_pil:

Так! Гройсман - геній, рівня Азарова економіст.
Отут важко не погодитись. Що Грося, що Азіров - повні ідіоти
   
Re: Донецк-Киев-Прилуки-Днепр-Донецк :crazy_pil:

як треба
А усе майданівське я ненавиджу, дико, люто, по-звірячому, бо ці покидьки в 2004 році вкрали мій голос, вкрали надію на розвиток країни у правильному напрямі без глечиків, вкрали віру в справедливість, вкрали Президента, якого я палко підтримував.
Сподіваюсь у 2010 ти вже дрочив у відкриту під ЦВК?
   
Re: Донецк-Киев-Прилуки-Днепр-Донецк :crazy_pil:

А усе майданівське я ненавиджу, дико, люто, по-звірячому, бо ці покидьки в 2004 році вкрали мій голос, вкрали надію на розвиток країни у правильному напрямі без глечиків, вкрали віру в справедливість, вкрали Президента, якого я палко підтримував.
Тому й така в мене ненависть та жага помсти до тих покидьків, які стрибали на Майдані з помаранчевими стрічками.
От таке лайно у нас запетра.
   
у правильному напрямі без глечиків
Сподіваюсь у 2010 ти вже дрочив у відкриту під ЦВК?
Наверно трагедия когда-то произошла всунул и не смог высунуть.
   
Re: Донецк-Киев-Прилуки-Днепр-Донецк :crazy_pil:

Я так і хотів нещодавно. Але Томос дає Петру другий термін. А ось потім ще 2 терміна Гройсмана будуть.
Чому я так в захваті від цього тандему?
Я не бачу в них нічого майданівського, вони професіональні політики та економісти рівня ПР, там немає ні тероризму, ні екстремізму, та й до Бандери, впевнений, насправді вони відносяться, так як треба
А усе майданівське я ненавиджу, дико, люто, по-звірячому, бо ці покидьки в 2004 році вкрали мій голос, вкрали надію на розвиток країни у правильному напрямі без глечиків, вкрали віру в справедливість, вкрали Президента, якого я палко підтримував.
Тому й така в мене ненависть та жага помсти до тих покидьків, які стрибали на Майдані з помаранчевими стрічками.
хтось викличте санітарів. Скоріше, пацієнта треба госпіталізувати
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія