Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

в зе команде лохи

в зе команде лохи

согласно регламенту после обнародования  проэкта постановления дается 14 дней на подачу альтернативных вариантов.

первое постановление о инавгурации обнародавано 8 мая.
значит до 23 мая его расмативать нельзя
   
Re: в зе команде лохи

согласно регламенту после обнародования  проэкта постановления дается 14 дней на подачу альтернативных вариантов.

первое постановление о инавгурации обнародавано 8 мая.
значит до 23 мая его расмативать нельзя
А в чем смысл тянуть кота за яйца? Выборы состоялись победитель есть, хуйло не напал. Отойди в сторону и будет тебе честь, к чему этот а-ля совок?
   
Re: в зе команде лохи

А в чем смысл тянуть кота за яйца? Выборы состоялись победитель есть, хуйло не напал. Отойди в сторону и будет тебе честь, к чему этот а-ля совок?

а вот такое они говно, вместе с их говно-вождем
   
Re: в зе команде лохи

А в чем смысл тянуть кота за яйца? Выборы состоялись победитель есть, хуйло не напал. Отойди в сторону и будет тебе честь, к чему этот а-ля совок?

есть закон.

и там четко сказано 14 дней дается на альтернативные проэкты. никому не дозволено нарушать щакон
   
Re: в зе команде лохи

есть закон.

и там четко сказано 14 дней дается на альтернативные проэкты. никому не дозволено нарушать щакон
А ну да))).
   
Re: в зе команде лохи

вазелин еще не президент а требует нарушить закон
   
Re: в зе команде лохи

А ну да))).

 8 числа обнародован первый проэкт постановления. теперь у депутотов 14 дней на подачу альтернативных проэктов. уже подано 2 альтернативных. 23 можно начинать расматривать проэкты на заседании рады
   
Re: в зе команде лохи

8 числа обнародован первый проэкт постановления. теперь у депутотов 14 дней на подачу альтернативных проэктов. уже подано 2 альтернативных. 23 можно начинать расматривать проэкты на заседании рады
Да ради бога, я не против))). Закон у нас привыше всего!
   
Re: в зе команде лохи

есть закон.

и там четко сказано 14 дней дается на альтернативные проэкты. никому не дозволено нарушать щакон
То кнура в свій час було призначено з порушеннями?
   
Re: в зе команде лохи

То кнура в свій час було призначено з порушеннями?

докажи
   
Re: в зе команде лохи

А в чем смысл тянуть кота за яйца? Выборы состоялись победитель есть, хуйло не напал. Отойди в сторону и будет тебе честь, к чему этот а-ля совок?
Чтобы не дать Зеленскому возможность распустить Раду
   
Re: в зе команде лохи

вазелин еще не президент а требует нарушить закон

Слуга народу не факт що слуга закону.
Народ в нас клав на закони то чому його слуга не може?
   
Re: в зе команде лохи

докажи
О, у кнурят пішла кацапсько-хуйловська риторика. Хуйляцьке рило полізло.
   
Re: в зе команде лохи

Чтобы не дать Зеленскому возможность распустить Раду

саме так
воно ж язик як помело - залякав депутатів розпуском
от вони йому атвєточку і впаяли
   
Re: в зе команде лохи

вазелин еще не президент а требует нарушить закон
Ривалюционная необходимость...тес я зять- Даёшь инавгурацию!!! :gigi:
   
Re: в зе команде лохи
den

Може це стосується законопроектів  а не постанов?
   
Re: в зе команде лохи

То кнура в свій час було призначено з порушеннями?
Пороха без, там рiзниця- черговi вибори 30 день, не черговi 5
   
Re: в зе команде лохи

Може це стосується законопроектів  а не постанов?

 постанов тоже
   
Re: в зе команде лохи

Секта порошенко это сборище наперсочников и рыночных кидал.
   
Re: в зе команде лохи

Команда Зе далеко не лохи, вони знають що ВР не проголосує за інавгурацію 19-го, і спеціально було звернення Зе, шоб люди побачили як "народні обранці" сруть на більшість громадян, і відповідно є всі підстави послати цих "обранців" нах "Народ здійснює владу безпосередньо"  :D
Команді Зе потрібно факт відвертого нехтування "обранцями" новообраного президента щоб діяти відповідно
   
Re: в зе команде лохи

в зе команде лохи

Якщо в команді По не лохи, то чому вони з тріском програли вибори?
   
Re: в зе команде лохи

Команда Зе далеко не лохи, вони знають що ВР не проголосує за інавгурацію 19-го, і спеціально було звернення Зе, шоб люди побачили як "народні обранці" сруть на більшість громадян, і відповідно є всі підстави послати цих "обранців" нах "Народ здійснює владу безпосередньо"  :D
Команді Зе потрібно факт відвертого нехтування "обранцями" новообраного президента щоб діяти відповідно
Відповідно до чого? У нас парламентсько-президентська  республіки.
   
Re: в зе команде лохи

Відповідно до чого? У нас парламентсько-президентська  республіки.
Носієм суверенітету і єдиним джерелом влади в Україні є народ. Народ здійснює владу безпосередньо
   
Re: в зе команде лохи

Носієм суверенітету і єдиним джерелом влади в Україні є народ. Народ здійснює владу безпосередньо
Без питань. Збирайте Майдан за Зеленського. Ви прийдете?
   
Re: в зе команде лохи

согласно регламенту после обнародования  проэкта постановления дается 14 дней на подачу альтернативных вариантов.

первое постановление о инавгурации обнародавано 8 мая.
значит до 23 мая его расмативать нельзя

А ссылочкой не побалуете?
Или это было, как обычно, по 3,14здеть?
   
Re: в зе команде лохи

На моій памяті, це вперше. Коли Законом ткнуть морду. Хоч я наприклад, і за революційну доцільність, і дуже б хотів щоб Зелю інагурували якомога раніше,  щоб швидше показати нікчемність, але коли питання про закон-  dura Lex, but it's the lex
   
Re: в зе команде лохи

Хєрня, в штатах вибори в листопаді, кенгурація в січні. 2 місяці на створення команди, використовуй.
   
Re: в зе команде лохи

Без питань. Збирайте Майдан за Зеленського. Ви прийдете?
Майдану не буде, лозунги та танці на майдані ні є безпосереднім здійсненням влади  :D
   
Re: в зе команде лохи

А за рахунок чого Беня буде розпускати ВР? Якщо  з приводу відсутності більшості - то там ще місяць є на її типу "створення"
   
Re: в зе команде лохи

Оце затягування інагурацій - чіткий прокол зе.  Просто наслідок нульового досвіду.

От впевнений, що якби на виборах перемогла Юля то інагурація вже відбулась.
   
Re: в зе команде лохи

А в чем смысл тянуть кота за яйца? Выборы состоялись победитель есть, хуйло не напал. Отойди в сторону и будет тебе честь, к чему этот а-ля совок?

+

Лише для того щоб встигнути накрасти . І накидати гівна під ноги наступного президента. Державі відповідно теж .Інших мотивів не бачу.
   
Re: в зе команде лохи

Оце затягування інагурацій - чіткий прокол зе.  Просто наслідок нульового досвіду.

От впевнений, що якби на виборах перемогла Юля то інагурація вже відбулась.

Да нет. Они сделали ставку на то, что ни у пети ни юли нет. Элементарную порядочность. Но быдлота приняло это за лошизм. Потому как порядочность не в цене у них. Само главное развести , а потом ржать как кони педальные
   
Re: в зе команде лохи

Зе и порядочность? Бляяяяяя..... Это уже ваще за здравым смыслом.
   
Re: в зе команде лохи

Носієм суверенітету і єдиним джерелом влади в Україні є народ. Народ здійснює владу безпосередньо

Тобто якщо мені, ну я теж народ, захочеться такому як ти яйця відстрелити, то це буде законне право?
Я все правильно зрозумів, чи може все ж якісь закони є?
   
Re: в зе команде лохи

Зе и порядочность? Бляяяяяя..... Это уже ваще за здравым смыслом.

Ага самый порядочные это свинарчуки . Что ж я забыла. Прямо чистота нации
   
Re: в зе команде лохи

На моій памяті, це вперше. Коли Законом ткнуть морду. Хоч я наприклад, і за революційну доцільність, і дуже б хотів щоб Зелю інагурували якомога раніше,  щоб швидше показати нікчемність, але коли питання про закон-  dura Lex, but it's the lex

Я теж за, бо то вибір народу України.
   
Re: в зе команде лохи

Я теж за, бо то вибір народу України.

Так. На помилках треба вчитись. Мене тільки  дивую, чому німці з 45 року минулого століття, шведи з 25 року 18 століття, французи з 89 року 18 століття, навчились думати, а у нас кожні 5 років - граблі? Якийсь етнічний склероз.  Звичайно,  не про всіх. А про тих, начебто більшість. Яка, до речі не є більшістю якісною.
   
Re: в зе команде лохи

Не знаю как "iнагурувати", но игнорят его уже по полной.
   
Re: в зе команде лохи

Що вони дурні лохи-це не новина. прихильники певної політсили тролять вже аж гуде і він ще не почав.... :D  X(
   
Re: в зе команде лохи

Не знаю как "iнагурувати", но игнорят его уже по полной.

Не по повній, а по закону - то є суттєва різниця. Він думав, що Президент то цар і може диктувати всім свої вимоги, а тут сюрпрайцз мазефака - виявляється є закон і якась ВР, у якої повноважень значно більше ніж у Президента. Ну хто ж знав, хто ж знав!!!
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія