Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

основи і цінності фупа

основи і цінності фупа

1. фуп - це частина УП, УП - це частина України, Україна - це частина міжнародного співтовариства

2. фуп має локальні правила (правила форуму), які діють в межах правил УП (редакційна політика), які діють в межах правил України (закони України), які діють в межах міжнародних правил визнаваємих Україною (міжнародні договори України); загалом всі ці правила - це правила фупа

3. адміністрація фупа реалізує виконання правил фупа; користувачі мають право на інформацію про правила фупа, а також про власний контент і ті правила, за порушення яких до них застосовано покарання

4. найбільша цінність фупа - користувачі і їх контент

5. фуп надає можливість користуватись форумом анонімно, в такому випадку інформація про реальну особу користувача підлягає захисту всіма легальними способами

6. безпека користувача (анонімного чи ні), є найпершим предметом захисту

7. контент користувача недоторканий і є його інтелектуальною власністю; спотворення контенту іншими особами не допукається; якщо контент порушує правила фупа, він видаляється, а користувач несе передбачену відповідальність

8. фуп - це простір для дискусій про внутрішню і зовнішню політику України, а також про життя українців; для участі в першу чергу допускаються всі громадяни України, які політично не дискриміновані законодавством; не допускається дискримінація, якщо користувач має відмінні від адміністрації фупа політичні погляди; кожен модератор фупа є людиною зі своїми політичніми поглядами, які впливають на його рішення; тому колектив модераторів прагне до різноманіття поглядів у своїх рядах, так щоб вони відображали реальну палітру поглядів українців; тоді для кожної фракції знайдеться захисник, який не допустить її дискримінації; хорошою ознакою доброго адміністрування є співпадіння палітри поглядів фупівців із поглядами українських громадян (рейтинги, результати виборів)

9. фуп заохочує змістовний контент, який цікавий багатьом; тому флуд, образи, персональні зображення і відео, які не несуть суспільної цікавості і важливості не схвалюються

10. користувач, який відкриває свою гілку, не має жодних особливих прав щодо контенту інших користувачів в цій гілці

11. користувач може відкрити свою гілку на тему, про яку вже є інші гілки (баян); але бажано щоб ця гілка починала обговорення нового аспекту теми

12. у випадках, не перелічених вище, конфлікти і проблеми вирішуються дискусіями і компромісами між адміністрацією і активною більшістю користувачів; це організовується у вигляді обговорень і голосувань; якщо в них приймає участь значна кількість користувачів, то адміністрація зобов'язана враховувати їх думку; адміністрація не зобов'язана враховувати думку одного чи кількох користувачів

Останнє редагування: 24 жовтня 2021 09:49:22 від тарадайка
   
Re: основи і цінності фупа

Цитувати
9. фуп заохочує змістовний контент,


Да не сцыукуй- на клык вы усе пролетаете :D Легче срыгнуть на обочину, тупорылые...
   
Re: основи і цінності фупа

писав годину, а всім байдуже :(
   
Re: основи і цінності фупа

писав годину, а всім байдуже :(

ну чому байдуже
обмірковуємо...
   
Re: основи і цінності фупа

9. фуп заохочує змістовний контент, який цікавий багатьом; тому флуд, образи, персональні зображення і відео, які не несуть суспільної цікавості і важливості не схвалюються
О да, туд как раз гауно всплыло на первую стр., про Шикагную кухню от жердесидельца...
:)
   
Re: основи і цінності фупа

для його прослойки звідки він це дуже інтелектуальна відповідь.)))))
   
Re: основи і цінності фупа

Поки не було модерації ФУП втратив можливість надавати анонімність користувачам.
   
Re: основи і цінності фупа
N88

Для початку приберіть сегрегацію по правам на створення тем.
Потім поговорим про цінності.
   
Re: основи і цінності фупа

писав годину, а всім байдуже
При всій повазі, але там ні про що.
На таких "цінностях" можна протягнути ноги )))
   
Re: основи і цінності фупа

коротко - є ФУП   і все інше,  для  укранця  політ визначеного (збоченого)

   
Re: основи і цінності фупа

При всій повазі, але там ні про що.
На таких "цінностях" можна протягнути ноги )))
треба було написати про демократію, ринкову економіку і про-українськість?
   
Re: основи і цінності фупа

1. фуп - це частина УП, УП - це частина України, Україна - це частина міжнародного співтовариства

2. фуп має локальні правила (правила форуму), які діють в межах правил УП (редакційна політика), які діють в межах правил України (закони України), які діють в межах міжнародних правил визнаваємих Україною (міжнародні договори України); загалом всі ці правила - це правила фупа

3. адміністрація фупа реалізує виконання правил фупа; користувачі мають право на інформацію про правила фупа, а також про власний контент і ті правила, за порушення яких до них застосовано покарання

4. найбільша цінність фупа - користувачі і їх контент

5. фуп надає можливість користуватись форумом анонімно, в такому випадку інформація про реальну особу користувача підлягає захисту всіма легальними способами

6. безпека користувача (анонімного чи ні), є найпершим предметом захисту

7. контент користувача недоторканий і є його інтелектуальною власністю; спотворення контенту іншими особами не допукається; якщо контент порушує правила фупа, він видаляється, а користувач несе передбачену відповідальність

8. фуп - це простір для дискусій про внутрішню і зовнішню політику України, а також про життя українців; для участі в першу чергу допускаються всі громадяни України, які політично не дискриміновані законодавством; не допускається дискримінація, якщо користувач має відмінні від адміністрації фупа політичні погляди; кожен модератор фупа є людиною зі своїми політичніми поглядами, які впливають на його рішення; тому колектив модераторів прагне до різноманіття поглядів у своїх рядах, так щоб вони відображали реальну палітру поглядів українців; тоді для кожної фракції знайдеться захисник, який не допустить її дискримінації; хорошою ознакою доброго адміністрування є співпадіння палітри поглядів фупівців із поглядами українських громадян (рейтинги, результати виборів)

9. фуп заохочує змістовний контент, який цікавий багатьом; тому флуд, образи, персональні зображення і відео, які не несуть суспільної цікавості і важливості не схвалюються

10. користувач, який відкриває свою гілку, не має жодних особливих прав щодо контенту інших користувачів в цій гілці

11. користувач може відкрити свою гілку на тему, про яку вже є інші гілки (баян); але бажано щоб ця гілка починала обговорення нового аспекту теми

12. у випадках, не перелічених вище, конфлікти і проблеми вирішуються дискусіями і компромісами між адміністрацією і активною більшістю користувачів; це організовується у вигляді обговорень і голосувань; якщо в них приймає участь значна кількість користувачів, то адміністрація зобов'язана враховувати їх думку; адміністрація не зобов'язана враховувати думку одного чи кількох користувачів
А тотальный мат и сплошные оскорбления друг друга- это тоже надбання ФУПа?! В каждой теме с десяток одних и тех же персонажей не обсуждают полит.проблемы, а соревнуются в изощренных оскорблениях. Как посмотришь на этот матерный срач- просто противно и пропадает любое желание участвовать. Когда то Африк. Ёж пыталась навести порядок- ответила, что тогда форум закоется, некому писать будет. А еще утверждаете, что мат- это признак кацапизма. Делайте выводы.
   
Re: основи і цінності фупа

 Ну політичний форум. Може десь у США чи у світі щось є,але не знаю, може й нема. Швидкий. Миттєва реакція. Можливо обкладуть матюками,а можливо й ні. Принаймні у тебе завжди будуть і прихильники. Скидання негативних емоцій. Щось можно висловити. Ну таке... До ФУПа придивляються. Гарно,що усіх розбанили. Можливо ФУП поверне свій авторитет.

 А так- це досить цікаве явище.
   
Re: основи і цінності фупа

для його прослойки звідки він це дуже інтелектуальна відповідь.)))))
Багато інтелектуальних постів від Драке ти бачив? Я - жодного. Суцільна ненависть до інакомислення і нічого більше
А от редіс - якщо відкинути зайве лушпиння - подеколи пропонує думки, принаймні варті того щоб замислитися
   
Re: основи і цінності фупа

О да, туд как раз гауно всплыло на первую стр., про Шикагную кухню от жердесидельца...
:)

Патамушта " суспільно цікава і важлива тема", генеруюча контент))
   
Re: основи і цінності фупа

писав годину, а всім байдуже :(
от читала твій годинописачий спіч, а перед очима програма Юлії Тимошенко на президентські вибори. Наче і багато написано, а почнеш переказувати, а немає чого й сказати.

Карочь, аба всьом і  ні а чьом.
   
Re: основи і цінності фупа

Це розвага, щоб потролити, нічого більше.  Для мене. Погано, дуже погано, коли хтось це все серйозно сприймає.
   
Re: основи і цінності фупа

Це розвага, щоб потролити, нічого більше.  Для мене. Погано, дуже погано, коли хтось це все серйозно сприймає.
от чи не вперше з тобою погджуся. Тема пго стгибаючу шапочьку не в щот. Там ти теж був на висоті  (tu)
   
Re: основи і цінності фупа

Змагання жабогадюк...
   
Re: основи і цінності фупа

Само управління не вийде

Хоча як розкрутити це ідеї є
   
Re: основи і цінності фупа

Любов, Закон і Свобода  :-B
   
Re: основи і цінності фупа

Форум вже став чистішим

 (tu)

Заходиш у політичну тему і не обов'язково все з першої сторінки загажено потокам лайна від Семена, Ель Гідера, Дідуся, САУС БЛАДа, A.W. тощо, тому можлива людська дискусія.
   
Re: основи і цінності фупа

Форум вже став чистішим

 (tu)

Заходиш у політичну тему і не обов'язково все з першої сторінки загажено потокам лайна від Семена, Ель Гідера, Дідуся, САУС БЛАДа, A.W. тощо, тому можлива людська дискусія.
о да, особенно з тобою...
   
Re: основи і цінності фупа

о да, особенно з тобою...
Зайди в футбольну тему, почитай мене. Там люди, а не зелені, тому й дискусія притомна.
   
Re: основи і цінності фупа

Одного разу Старик зайшов у футбольну тему, випорожнився, як і у всіх інших. Одна поява одної зелені - вже катастрофа для людей.
   
Re: основи і цінності фупа

Зайди в футбольну тему, почитай мене. Там люди, а не зелені, тому й дискусія притомна.
фуп - не футбольний форум, а політичний, саме тому я роблю висновки з твоєї поведінки саме у політичному розрізі.
   
Re: основи і цінності фупа

фуп - не футбольний форум, а політичний, саме тому я роблю висновки з твоєї поведінки саме у політичному розрізі.

Ось я:

Я атеїст, але я не бачу іншого захисту від підлеглої асиміляції з будемо відвертими відсталими представниками третього світу з чужим для нас світоглядом. Ренесанс, Люмьєр та науковий розквіт 20 століття з рушіїв прогресу стали руйнівною силою. Прагматизм комфортного існування безсилий проти релігійного фанатизму. Науковий міф не дає питання про сенс буття, окрім прагнення до золотого унітазу сибаритства. Коли в твою громаду приходять ворожі чужинці, то науковий прагматизм дає пораду берегти своє неоціненне життя, не ризикувати ним у конфлікті з відстоювання свого сталого способу існування, адже наука нам каже, що смерть це вічне ніщо, що в тебе разом із усвідомленням себе як такого, назавжди щезне задоволення від смачної їжі, якісної єблі, цікавого серіальчику, динамічної відеогри. Тому науковий міф спонукає до того, аби з'їбатись в інше місце туди, де панують близькі тобі цінності, а чужинців поки що немає. Але такі місця поступово закінчаться.

А релігія алогічно вчить, що смерть це повне припинення існування, а лише певна подія в існуванні безсмертної душі. Релігія знецінює біологічне життя, тому релігійна людина швидше візьметься за справу з великими ризиком смерті, наприклад, конфлікт з ворожими чужинцями. Релігія не ставить в абсолют комфорт тіла (адже до цього зводить атеїстичний гуманізм - все заради покращення комфорту тіла людини: фізична безпека, медицина тощо), завдяки релігії легше переконати людину в тому, що вона гвинтик чогось більшого, величнішого, що має існувати в майбутньому. Тому віруюча людина швидше буде діяти не в рамках наукової раціональності (життя заради чуттєвих задоволень), а в рамках раціональності релігійної (створити 2+ нових гвинтика для чогось більшого, важливого).

Тому я як атеїст, керуючись раціональністю наукового міфу, поставивши на перше місце комфорт мого тлінного тіла, приходжу до висновку, що релігія єдиний рятівний шлях до захисту від чужих нам людей.

Ось Myroslava:

подивися у дзеркало, куколд  :laugh:

припав вустами до Хуйлового черевика

Дрищача

Дрища, на вухах якого весь час сидів

Дрищем.

Дрищара

Дрищара

Дрищ

Бо мстивий тупий селючара

Хоча я не виключаю, що лексикон чвари торговок тюлькою та насінням, які вилетіли зі школи через зальот з уркою, для тебе і є "політичною дискусією".

Останнє редагування: 24 жовтня 2021 23:36:18 від Drake
   
Re: основи і цінності фупа

А де "думки Редіса", вже на 15-й сторінці, поки що звичайна безграмотна лайлива риганина та одержимість смоктанням членів  )
   
Re: основи і цінності фупа

Ось Myroslava:


Хоча я не виключаю, що лексикон чвари торговок тюлькою та насінням, які вилетіли зі школи через зальот з уркою, для тебе і є "політичною дискусією".

Це дуже важливо для загалу що там виключає чи не виключає торгівця честю і совістю Драке.
Вимагаю лінку на начебто "мою" цитату, яка містить слова "забаньте, будь-ласка пiдopaca".
У разі ненадання вимушена буду звернутися за реакцією модератора.
   
Re: основи і цінності фупа

У разі ненадання вимушена буду звернутися за реакцією модератора.

Відредагував. Там все твоє.

От ще.

Коли Мирослава бреше, її хапають за руку і отримуєш відповідь:

Брудна порожня срань пропонує ритися у наваленому нею лайні?
   
Re: основи і цінності фупа

Myroslava, а чо в тебе настільки брудний та примітивний лексикон, постійне базарне хамство? Ти іншого життя не бачила, як спілкуються люди?
   
Re: основи і цінності фупа

При всій повазі, але там ні про що.
На таких "цінностях" можна протягнути ноги )))
і скільки ти отримуєш за коммент? ))
   
Re: основи і цінності фупа

Відредагував. Там все твоє.

От ще.

Коли Мирослава бреше, її хапають за руку і отримуєш відповідь:

"Відредагував" воно! Хто б сумнівався, адже ось такі "редагування" тобою чужих постів з метою принизити, зганьбити - це основний вид твоєї діяльності на ФУПі
"цінний" персонаж, нічого сказати

До речі, навіть не чекай, що я візьмуся дзеркально нанизувати у ланцюжок твої брудні "перли" - мені нецікавий ні ти, ні те лайно, що ти тут продукуєш
   
Re: основи і цінності фупа

фуп - це

Якась кількість сохту та хвайлів , котрими керує хтось і котрі неможливо побачити на власні очі , без допомоги якоїсь кількості іншого сохту , створеного іще кимось і котре , усе разом , що сохт , що хвайли , можливе до використання та перегляду лише за наявності джерел живлення електричною енергією відповідного залізяччя .

Такшо - "впади долі юзьвірь і бий поклони і молись за здоров'ячко усіх дотичних до створення такої іграшки" .

У випадкові якшо "гратись кортить що несила втриматись" . ))

   
Re: основи і цінності фупа

Поки не було модерації ФУП втратив можливість надавати анонімність користувачам.
з якого переляку?
вам хтось зв*язував руки і примушував викладати фоточкі і скани паспортів?
   
Re: основи і цінності фупа

з якого переляку?
вам хтось зв*язував руки і примушував викладати фоточкі і скани паспортів?
Просто не банили за викладання приватної інфи.
Це і означає, що не захищали.
   
Re: основи і цінності фупа

Myroslava, а чо в тебе настільки брудний та примітивний лексикон, постійне базарне хамство? Ти іншого життя не бачила, як спілкуються люди?
а ти взагалі мужик чи баба?
хто б ти не було, чорноротості та агресіі в тебе на чотирьох вистачить
доречі як там справи з моїм знищенням, з посадкою за грати?
   
Re: основи і цінності фупа

доречі як там справи з моїм знищенням, з посадкою за грати?
Впевнений, що наш вождь Зеленський покарає порохоботів-ольгінців-антиваксерів згідно того, яким має бути покарання під час війни тих, хто допомагає поширювати епідемію.
   
Re: основи і цінності фупа

Просто не банили за викладання приватної інфи.
Це і означає, що не захищали.
Не викладайте приватну інфу, якщо не хочете її використання. Все просто.
Навіщо ви хизуєтесь в інстаграмах та інших місцях перед незнайомими людьми?
Вам мужиків в реалі не вистачає чи що?
З якого переляку адміністрація повинна нести за це відпвідальність.
Супермаркет навіть за речі в камері схову не відповідає.
   
Re: основи і цінності фупа

хто б ти не було, чорноротості та агресіі в тебе на чотирьох вистачить

Ось я:

Я атеїст, але я не бачу іншого захисту від підлеглої асиміляції з будемо відвертими відсталими представниками третього світу з чужим для нас світоглядом. Ренесанс, Люмьєр та науковий розквіт 20 століття з рушіїв прогресу стали руйнівною силою. Прагматизм комфортного існування безсилий проти релігійного фанатизму. Науковий міф не дає питання про сенс буття, окрім прагнення до золотого унітазу сибаритства. Коли в твою громаду приходять ворожі чужинці, то науковий прагматизм дає пораду берегти своє неоціненне життя, не ризикувати ним у конфлікті з відстоювання свого сталого способу існування, адже наука нам каже, що смерть це вічне ніщо, що в тебе разом із усвідомленням себе як такого, назавжди щезне задоволення від смачної їжі, якісної єблі, цікавого серіальчику, динамічної відеогри. Тому науковий міф спонукає до того, аби з'їбатись в інше місце туди, де панують близькі тобі цінності, а чужинців поки що немає. Але такі місця поступово закінчаться.

А релігія алогічно вчить, що смерть це повне припинення існування, а лише певна подія в існуванні безсмертної душі. Релігія знецінює біологічне життя, тому релігійна людина швидше візьметься за справу з великими ризиком смерті, наприклад, конфлікт з ворожими чужинцями. Релігія не ставить в абсолют комфорт тіла (адже до цього зводить атеїстичний гуманізм - все заради покращення комфорту тіла людини: фізична безпека, медицина тощо), завдяки релігії легше переконати людину в тому, що вона гвинтик чогось більшого, величнішого, що має існувати в майбутньому. Тому віруюча людина швидше буде діяти не в рамках наукової раціональності (життя заради чуттєвих задоволень), а в рамках раціональності релігійної (створити 2+ нових гвинтика для чогось більшого, важливого).

Тому я як атеїст, керуючись раціональністю наукового міфу, поставивши на перше місце комфорт мого тлінного тіла, приходжу до висновку, що релігія єдиний рятівний шлях до захисту від чужих нам людей.

Ось Myroslava:

подивися у дзеркало, куколд  :laugh:
припав вустами до Хуйлового черевика
Дрищача

Дрища, на вухах якого весь час сидів

Дрищем.

Дрищара

Дрищара

Дрищ
Бо мстивий тупий селючара
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія