Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Господь, жги

Господь, жги

Один из самых забавных аргументов, которые я встречаю в контексте очередной вспышки эпидемии ковида, когда хотят оправдать растрату средств из ковид-фонда на дороги, мол, ничего страшного, зато у нас появились дороги, которых никогда не было.

Эти слова только подтверждают тезис, что многие украинцы легко найдут аргумент, почему строить дороги за счёт человеческих жизней - нормально. Ведь деньги из ковид фонда на дороги взяты.

А я вам ещё лучше проиллюстрирую. Если бы деньги из ковид фонда тратились по назначению, то большая часть населения была бы вакцинирована. Не нужно было бы тратить миллиарды гривен на спасение умирающих, не нужно терять миллиарды, десятки миллиарды гривен на локдаунах, ограничении передвижения людей. И экономики сгенерировала больше бы денег на строительство … дорог. И можно было бы строить дороги не потеряв десятки тысяч жизней. Но в Украине думают всегда только о себе, потому человеческая жизнь - ничто. Причём человеческая жизнь ничего не только для власть предержащих, но для простых сограждан. Простой пример - покупке сертификата о вакцинации. Покупающий срать хотел и на свою жизнь, и на чужие, потому идёт на подлог исходя из соображений своего комфорта или интересов.

Собственно говоря, потому люди валят из Украины миллионами. Ибо все начинается с того, что человек является для общества и государства приоритетом или не является. Потому можно строить дороги за счёт людей, но в конце концов эти дороги исчезнут без людей. Когда нардеп жалуется в прямом эфире, что нет врачей, чтобы спасать людей, то это прямое следствие. Врачи свалили и валят отсюда в Польшу, потому что знают, что их подвиг никто не оценит во всех смыслах. Потому люди сначала пренебрегают правилами противоэпидимиологи ческой защиты, потому что им плевать и на себя, и на других, а потом эти же люди люди умирают от недостатка кислорода, потому что люди, которым тоже наплевать на окружающих , получив возможность тратить государственные деньги, направили их на дороги, а не кислород или информационную кампанию по вакцинации. Потому что так проще освоить бюджета через фирмы своих друзей, которым тоже плевать на человека.

Поэтому лично я абсолютно спокойно смотрю на этот срач между вакцинаторами и антиваксами. Ибо наше общество в своей базе насквозь антигуманистично и даже свирепо. Люди, которые вчера вопили по поводу крестного хода московских попов, обвиняя их в распространии ковида, уже сегодня будут бегать по Киеву марафон, ради которого власти перекроют центр. При этом эти же власти вопят, что мы приближаемся к красной зоне и коек в больницах уже не хватает. Разум давно покинул этих людей. Потому, Господь, жги.

Меня могут спросить, а что делать в этой ситуации? Да делайте то, что зависит от вас и не надейтесь на государство. Как вы выживете зависит от вас, а не от людей которым на вас наплевать.

Источник: https://censor.net/ru/b3295426
   
Re: Господь, жги

При всем моем сложном отношении к трудам Юрия, он поднимает в этой заметке - как мне кажется - фундаментальные вопросы.

Без ответа на которые общество = Украина = будущее будут бессмысленны и бесперспективны.
   
Re: Господь, жги
PAL

А я вам ещё лучше проиллюстрирую. Если бы деньги из ковид фонда тратились по назначению, то большая часть населения была бы вакцинирована.


перепрошую, але отут піздьож чистої води
в нас купа вакцини буде списана з причини прострочки
Ніхто не хтів щепитися, аж поки півень не клюнув, й без бамажки нікуди не пускають
   
Re: Господь, жги

При всем моем сложном отношении к трудам Юрия, он поднимает в этой заметке - как мне кажется - фундаментальные вопросы.

Без ответа на которые общество = Украина = будущее будут бессмысленны и бесперспективны.
У тебя сложные отношения не к трудам, а к  логике.
У нас не вакцинировано большинство не потому шо шось "потрачено на дороги", а потому шо вонь и страдания от, ттггь, шо заставляют вакцинироваться.
И покупают справки про вакцинацию, а не бесплатно вакцинируются.
А потом им дороги виноваты.
   
Re: Господь, жги

перепрошую, але отут піздьож чистої води
в нас купа вакцини буде списана з причини прострочки
Ніхто не хтів щепитися, аж поки півень не клюнув, й без бамажки нікуди не пускають

Саме так, бро

Причому цікаво, що дуже багато антиваксерів - з Бандерштадту - Львівщини і Станіславівщини, які за визначенням мали б бути більш європейськими, ніж інші регіони Неньки…

Але ніт, саме у західних областях найзапекліші антиваксери… Савпадєніє ?
   
Re: Господь, жги

Ну правильно - поки півень не..
Коли влітку мало хворіли, то й щеплюватися не бігли, ну хіба що ради закордонних поїздок.
   
Re: Господь, жги

Саме так, бро

Причому цікаво, що дуже багато антиваксерів - з Бандерштадту - Львівщини і Станіславівщини, які за визначенням мали б бути більш європейськими, ніж інші регіони Неньки…

Але ніт, саме у західних областях найзапекліші антиваксери… Савпадєніє ?
Звідки у Вас дані з регіонів, хто де більше щепився?
   
Re: Господь, жги

Не треба перекладати з хворої голови на здорову. Люди хотіли вакцинуватися і довго на це чекали. Не коронаваком звісно.
Я сама ходила і шукала можливість провакцинуватися: мені в центрах навіть телефону не хотіли дати - мусіла наживо оббивати пороги.
А боти будуть підстрибувати і оправдовувати ЗЕ-МОР.
Тисячі померли через Зеленського персонально.
   
Re: Господь, жги

Але ніт, саме у західних областях найзапекліші антиваксери… Савпадєніє ?
Дурня повна. У моєму оточенні усі вакциновані і ніхто не злинював, навпаки.
   
Re: Господь, жги

Ну чо? все правильно.
   
Re: Господь, жги
PAL

Не треба перекладати з хворої голови на здорову. Люди хотіли вакцинуватися і довго на це чекали. Не коронаваком звісно.
неправда ваша
астрозенека була доступна влітку (кому ну дуже треба - то навіть навесні, але то дуже треба було постаратися)
файзер - злітку, тільки зорганізуватіся треба було
у вересні всі вакцини, окрім модерни, були у вільному доступі  для всіх бажаючих, модерна просто швидко розійшлася, та й не дуже багато її було, але манюпас міг й модерну знайти

питання - якого хєра у вересні не шикувалися в черги на вакцинацію?
   
Re: Господь, жги

неправда ваша
Коли почалася вакцинація у світі і чим? А мені вдалося аж 19 липня провакцинуватися. І  то завдяки власній впертості і щоденному моніторингу.
Двічі дзвонила сімейному і записувалася у реєстратурі - досі чекаю від них дзвінка.
   
Re: Господь, жги

Звідки у Вас дані з регіонів, хто де більше щепився?

Я глибоко тему не досліджував, але друзі з мого любого Франека кажуть, що місто в числі п’ятірки ззаду по темпах вакцинації.

Якщо я помиляюсь - то дико перепрошую і готовий визнати помилку, якщо Ви наведете іншу статистику
   
Re: Господь, жги
PAL

Коли почалася вакцинація у світі і чим? А мені вдалося аж 19 липня провакцинуватися. І  то завдяки власній впертості і щоденному моніторингу.
Двічі дзвонила сімейному і записувалася у реєстратурі - досі чекаю від них дзвінка.

зустрічне питання: коли мали за загальносвітовим планом взагалі почати вакцинацію в Україні, пам'ятаєте? Нє?
   
Re: Господь, жги

Саме так, бро

Причому цікаво, що дуже багато антиваксерів - з Бандерштадту - Львівщини і Станіславівщини, які за визначенням мали б бути більш європейськими, ніж інші регіони Неньки…

Але ніт, саме у західних областях найзапекліші антиваксери… Савпадєніє ?

Найбільше антиваксерів серед релігійних людей.

Просто на ЗУ - одна релігія домінує, на сході - інша.

А по суті всі попи радять покладатись на милість Божу.

От віряни і покладаються....
   
Re: Господь, жги

На Закарпатті, літом, багато народу їздило вакцинуватись в Угорщину, джонсон і джонсон, здається разова прививка. Тепер мають міжнародний сертифікат.
   
Re: Господь, жги

Я глибоко тему не досліджував, але друзі з мого любого Франека кажуть, що місто в числі п’ятірки ззаду по темпах вакцинації.

Якщо я помиляюсь - то дико перепрошую і готовий визнати помилку, якщо Ви наведете іншу статистику

Івано-Франківська область - 1654,4 на 10 тис населення.

Київ - 3517,4 на 10 тис. населення.

Дніпропетровська область - 2665,9 на 10 тис населення

Звідси.   https://health-security.rnbo. gov.ua/vaccination
   
Re: Господь, жги

Якби потрачене на дороги дали кожному конкретному хохлу на карман, тоді він може б і щепився.
А так хєр вам - він краще здохне!
   
Re: Господь, жги

Івано-Франківська область - 1654,4 на 10 тис населення.

Київ - 3517,4 на 10 тис. населення.

Дніпропетровська область - 2665,9 на 10 тис населення

Звідси.   https://health-security.rnbo. gov.ua/vaccination

Дякую, друже

Так воно і виглядає у приватному спілкуванні

Маю купу близьких друзів у Франеку, яких люблю і поважаю, але багато із них - люті антиваксери, через що трохи сваримося…
   
Re: Господь, жги

Не треба перекладати з хворої голови на здорову. Люди хотіли вакцинуватися і довго на це чекали. Не коронаваком звісно.
Я сама ходила і шукала можливість провакцинуватися: мені в центрах навіть телефону не хотіли дати - мусіла наживо оббивати пороги.
А боти будуть підстрибувати і оправдовувати ЗЕ-МОР.
Тисячі померли через Зеленського персонально.
Многие сейчас как раз короноваком хотят )))
   
Re: Господь, жги

Вакциноватися - невакцинуватися діло особисто кожного. (Це імхо і  поважаю позицію кожного)
Тут була тема про дорогу в морг

От відверто кажу не розумію чому замість асфальту не побудувати лікарні.. нормальні .. з нормальним обладнанням.

Вони були потрібні і зараз потрібні
Щоб рятувати тих хто вакцинований і тих хто не вакцинований... (Яки б вони ті або іншим не були дурні зі своїми тарганами)

Але политика вирішить питання "сітуативно" продовжує існувати ..

Немає стратегії є тільки тактика..

І зараз питання поставлено дебільно  , як до речі і робить ця влада, вона пробує вирішити проблему тактично - за рахунок отари.

Подобаються лі мені дороги? Подобаються..

Але для кого вони будуються , як що з такою медициною населення тупо зникне зі швідкість 63 людини на годину . І поки я пісав цей допис померло 5 людей..

Дякую за розуміння.

   
Re: Господь, жги

зустрічне питання: коли мали за загальносвітовим планом взагалі почати вакцинацію в Україні, пам'ятаєте? Нє?
Коли взяли участь у загальносвітовому плані боротьби з ковідом? Скільки грошей на справу дали?
Відповідь - ніколи. Стояли з простягнутою рукою - дайте нам вакцину.
А могли ту вакцину отримати значно швидше, якби не вивели гроші з ковідного фонду.
   
Re: Господь, жги

Коли взяли участь у загальносвітовому плані боротьби з ковідом? Скільки грошей на справу дали?
Відповідь - ніколи. Стояли з простягнутою рукою - дайте нам вакцину.
А могли ту вакцину отримати значно швидше, якби не вивели гроші з ковідного фонду.

ага, могли б отримати швидше, щоб потім викинути бо бажаючих нема
вакцина є, проблема не в відсутності вакцин,а в заляканих людях
   
Re: Господь, жги

зустрічне питання: коли мали за загальносвітовим планом взагалі почати вакцинацію в Україні, пам'ятаєте? Нє?
Многие сейчас как раз короноваком хотят )))
Бо сімейні його впарювали. За рознарядкою згори. А ВР і наближені пфайзером кололися.
   
Re: Господь, жги

І ще одне..
прихильники певної політсили політика размежувало суспільство - один бачить в іншому ворога..

розділяй і володарюй.  - може це мета ?

Потім знищення - питання часу.
   
Re: Господь, жги

Многие сейчас как раз короноваком хотят )))

В Україні є варіант вакцінуватися всім технологічним спектром.
Від традиційного "мертвого віруса" до мрна.
В Європі традиційну вакцину на ринок так і не випустили, ні китайців, ні американців з нововакс.

А велика частина невакцинованих чекає саме на вакцину такого типу.
Це дасть мінімум ще відсотків 10 до загальної кількості
   
Re: Господь, жги

В Україні є варіант вакцінуватися всім технологічним спектром.
Від традиційного "мертвого віруса" до мрна.
В Європі традиційну вакцину на ринок так і не випустили, ні китайців, ні американців з нововакс.

А велика частина невакцинованих чекає саме на вакцину такого типу.
Це дасть мінімум ще відсотків 10 до загальної кількості

Тут немає вибору. Ні якого
Тому це не проканає..
Вас влаштовує любий з наданих рішень - мене ні..
   
Re: Господь, жги

Тут немає вибору. Ні якого
Тому це не проканає..
Вас влаштовує любий з наданих рішень - мене ні..

хто на ком стоял?
   
Re: Господь, жги

ага, могли б отримати швидше, щоб потім викинути бо бажаючих нема
вакцина є, проблема не в відсутності вакцин,а в заляканих людях
Викинули тому, що тримали в неналежних умовах. Не в тому температурному режимі.
Зараз люди знову без кисню лежать, місць нема, зате дороги є.
Не переводьте стрілки на вакцинацію. Бо влада запорола порятунок  громадян. Навіть тепер, під час останньої хвилі. Нічого не готове.
   
Re: Господь, жги

хто на ком стоял?

Подумай ..може зрозумієш.
   
Re: Господь, жги
PAL

Бо сімейні його впарювали. За рознарядкою згори. А ВР і наближені пфайзером кололися.
я щеплений файзером
по роботодавець підсуєтився та організував колективну заявку саме на файзер
пам'ятаєте влітку опупєю щодо цього?
А з серпня євреї трошки підсуєтилися й кожен бажаючий міг у їх центрі (в нас сінагога є, а поруч здоровезна будівля шарокоцільового призначення) щепитися, достатньо било просто заповнити та відправити заявку
А у вересні навіть по поліклінікам

Але ж підніміть архів хвупу, скіки крику тут про поганий експериментальний файзер, який магнітиться чіпами й від якого мруть, як мухи?

Цуко, та у останніх днях вересня мені знайомий подзвонив, він шукав необмежену кількість бажаючих на файзер!. Срочно шукав, бо не могли набрати необхідну кількість, бажаючих НЕ БУЛО!

А тепер мені тут байки будуть розповідати, яка погана влада, що всіх не щепила!
   
Re: Господь, жги
PAL

Викинули тому, що тримали в неналежних умовах. Не в тому температурному режимі.
Зараз люди знову без кисню лежать, місць нема, зате дороги є.
Не переводьте стрілки на вакцинацію. Бо влада запорола порятунок  громадян. Навіть тепер, під час останньої хвилі. Нічого не готове.

не брешіть!
влада тут ні при чому, довбануті аниваксери підняли хвилю пропаганди! А тепер да, тепер, коли "люди без кисню лежать" та коли нікуди не пускають без сертифікату, тобто, коли смажений півень у дупу клюнув, тепер у всьому винувата влада!

У кожному Епіцентрі країни пункти вакцинації були відкриті ще влітку!
Вам влада винувата, що туди ніхто не хотів йти?
   
Re: Господь, жги

А тепер мені тут байки будуть розповідати, яка погана влада, що всіх не щепила!
Це мало бути ще щонайменше півроку назад. До вересня дочекалися на проплачену антиваксерську істерію. Хто зна, може і самі то влаштовують.
   
Re: Господь, жги

Поясніть чим антиваксери заважають вксерам ?
   
Re: Господь, жги
PAL

Це мало бути ще щонайменше півроку назад. До вересня дочекалися на проплачену антиваксерську істерію. Хто зна, може і самі то влаштовують.

півроку тому щепилися багаті країни
ми, нажаль, до першого ешелону не входимо
ми не Штати, не Ізраїль й навіть не німці
Те, що нам почали поставляти нормальну вакцину влітку 2021, а не 2022 - це вже велике досягнення

   
Re: Господь, жги
PAL

Поясніть чим антиваксери заважають вксерам ?

да хоча б тим, що до лікаря зараз хєра з два на прийом попадеш!
бо черга більше ніж на тиждень!
   
Re: Господь, жги

Ёптамать, хоть какой нибудь порохобот может мне растолковать шо такое ковидофонд и откуда в нем взялось такое сумасшедшее бабло, шо хватает и на крадивныцтво и на дороги
   
Re: Господь, жги

Вакциноватися - невакцинуватися діло особисто кожного. (Це імхо і  поважаю позицію кожного)
Тут була тема про дорогу в морг

От відверто кажу не розумію чому замість асфальту не побудувати лікарні.. нормальні .. з нормальним обладнанням.

Вони були потрібні і зараз потрібні
Щоб рятувати тих хто вакцинований і тих хто не вакцинований... (Яки б вони ті або іншим не були дурні зі своїми тарганами)

Але политика вирішить питання "сітуативно" продовжує існувати ..

Немає стратегії є тільки тактика..

І зараз питання поставлено дебільно  , як до речі і робить ця влада, вона пробує вирішити проблему тактично - за рахунок отари.

Подобаються лі мені дороги? Подобаються..

Але для кого вони будуються , як що з такою медициною населення тупо зникне зі швідкість 63 людини на годину . І поки я пісав цей допис померло 5 людей..

Дякую за розуміння.
Побудували, припустимо, лікарні.
А лікарів для них де взяти?
Справа не приміщеннях. У моїх родичів у селі здорова 2- поверхова лікарня пустує, зробили пансіонат для престарілих
   
Re: Господь, жги

Я глибоко тему не досліджував

 :)
   
Re: Господь, жги

ще навіть у вересні під пунктами вакцинації було пусто, тим більше влітку

зараз, правда, прокинулись і стоїть черга
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія