Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Питання до адмінів. По Андроїду. Не можу зайти на ФУП з планшета!!!!

Не можу з планшета зайти на ФУП. Комп страшено глючить. Вінт здихиє уже 3 роки. Останнім часом інтенсивно. Рішив зайду через планшет, а ні пише не вірний пароль, ужей спробував поміняти пароль, через комп заходить а через планшет ні. На інших такої проблеми немає тойже фейсбук працює. Андроїд четвертий, флешплеєр 10 стоїть. Хоча до чого тут флешплеєр?)))) ЧИ може має значення? Є якась версія ФУП для андроїд?
   
Ну перекинули в гілку і хто мені поможе?
   
Допомагає почистити кеш, куки та автозаповнювачі паролів у браузері.
   
Допомагає почистити кеш, куки та автозаповнювачі паролів у браузері.

Нічого не помогло, що було очевидно з самого початку. Або в мене чогось на андроїді не вистачає, або у вас двіжок якісь має глюки.
А на центральній би щось помогли з цим питаням? Ато стандатртні речі давно виконались щоб зайти, в компі пускає в планшеті ні, пароль один і тойже на деякі ще форуми, так там пускає а тут у ФУП ні((((
   
Нічим ви мені не допомогли, і тільки гілку дарма перекинули сюди, тут ніхто не гляне не допоможе.
   
Слідкуй за великими і малими буквами в ніку, тут є різниця
   
З компа заходжу нормально а з планшета не пускає, і кеш чистив і Імя писав вірно. І пароль вірний, незнаю що планшету не вистачає чи двіжку місцевому.(((( хочу через плашет заходити... ПОМОЖІТЬ.
   
З компа заходжу нормально а з планшета не пускає, і кеш чистив і Імя писав вірно. І пароль вірний, незнаю що планшету не вистачає чи двіжку місцевому.(((( хочу через плашет заходити... ПОМОЖІТЬ.
яку помилку форум видає?
давай скріншоти як вводиш логін і яка помилка
   
Не помилку видає а видає сторінку  наче я нажав силку забув пароль і пробую його відновити((((  Кнопку вже і збільшував щоб точно що потрапляю на ОК а не на цю силку . всерівно відразу кидає на сторінку відновлення пароля...

Дуже дивно це))))
   
Тоїсть замість окей натискає силку на сторінці на відновлення пароля(((( ХОЧУ через планшет заходити ХОЧУ  :girl_were:
   
Перечитав як по дурному звучить , але реально не прикалуюсь .
   
У меня наверно та же проблема.
Не могу зайти со смартфона. Тоже пишет, что неправильный пароль.
С компа всегда захожу нормально.
   
У меня наверно та же проблема.
Не могу зайти со смартфона. Тоже пишет, что неправильный пароль.
С компа всегда захожу нормально.

Мене мене не пише що не вірний пароль, а відразу кидає на сторінку відновлення пароля. Я спочатку так само подумав а вже коли начали питати тут адміни придивився , мене на зовсім іншу функцію предадресовує. нажимаю увійти а переходить на відновлення пароля без вказання помилки.
   
ну так "відновіть" собі пароль 1 раз
у вас в кеші чогось застрягла застаріла інфа
ондроєд, шо з нього взяти...
   

Мене мене не пише що не вірний пароль, а відразу кидає на сторінку відновлення пароля. Я спочатку так само подумав а вже коли начали питати тут адміни придивився , мене на зовсім іншу функцію предадресовує. нажимаю увійти а переходить на відновлення пароля без вказання помилки.

То же самое.
Сразу выскакивает:

"Нагадування паролю.
Якщо ви забули ваш пароль, ви можете запросити отримання нового."
   
ну так "відновіть" собі пароль 1 раз
у вас в кеші чогось застрягла застаріла інфа
ондроєд, шо з нього взяти...

Поміняв і ситуація та сама на ПК заходить а на планшеті перенаправляє відразу по силці відновити пароль , тоїсть скоріш за все з елементом де кнопка не вірно працює андроїд , щось подібне буває і на других сайтах де використовується флеш, в мене відео інколи скаче в різних віконцях вискакує скоріш за все тут таже ситуація, спробуйте поміняти кнопку , якийсь інший елемент використайте . Проблема що мій андроїд не вірно з елементом кнопки рацює назнаю що у вас там флеш чи актівекс чи ще шось. спробуйте використати інший варіант кнопки.
   
нема ніякого флешу ні activex ні іншої лабуди
пробуйте інший браузер, здається під ваші ондроєди їх валом
на огризках все працює як слід
   
нема ніякого флешу ні activex ні іншої лабуди
пробуйте інший браузер, здається під ваші ондроєди їх валом
на огризках все працює як слід

Навіть не хочу коментувати , винуватий бравзер , я не хочу лишне доставляти, використовую рідний бо зним нормально відео у мене працює, а взагалі колись коли ще існували програмісти, намагались створити сторінку так щоб вона однаково працювала на всьому, але це було колись, зараз буде як у фірмі відповідь , раді однієї людини ми не буде нічого міняти((((

Образити нікого не хотів , просто думки в голос.
   

Навіть не хочу коментувати , винуватий бравзер , я не хочу лишне доставляти, використовую рідний бо зним нормально відео у мене працює, а взагалі колись коли ще існували програмісти, намагались створити сторінку так щоб вона однаково працювала на всьому, але це було колись, зараз буде як у фірмі відповідь , раді однієї людини ми не буде нічого міняти((((

Образити нікого не хотів , просто думки в голос.
якщо ти не помітив, то масового стогону що когось з чогось не пускає тут нема
Тому розбирайся зі своїм пристроєм
   
Я помітив що тему пренесли в іншу гілку, в яку я дуже рідко сам заходжу.

Розберусь з приладом. Потім виставлю рекомендиції тут. Хоча я мав всетаки надію на вашу допомогу.

І нас принаймні 2 з тих що сюди заглядували.

   
Я помітив що тему пренесли в іншу гілку, в яку я дуже рідко сам заходжу.

Розберусь з приладом. Потім виставлю рекомендиції тут. Хоча я мав всетаки надію на вашу допомогу.

І нас принаймні 2 з тих що сюди заглядували.

Если решите проблему, то напишите тут, в этой ветке, пожалуйста.
А то я совсем понятия не имею, что можно сделать. :shuffle:
   
Найшов наче рішення але дам силки завтра пишу з планашета
   
http://www.youtube.com/watch?v=KHbNmKFu4sE

Тут для танчиків онлайн, годиться і для ФУП. Що я і казав не корктно робить бравзер з флешом а кнопка скоріш за все флеш.

http://pdalife.ru/puffin-web-browser-android-a2211.html
http://mobdisc.com/dw1a27d70b/00459-Adobe-Flash-Player-11.1.115.34.apk.html


Це силки з верху на самі інсталяційні пакети з роширенням apk їх можна скачати на планшет, якщо не йде установка цих пакетів встановити будь-який інсталятор з плеймаркета.

Силки якщо бравзер не можна буде з плеймаркета скачати бо там одну функцію треба відключити в налаштуванях воно напише яку.  А Флеш плеєр обовязково скачувати окремо.
   
Трошки цей бравзер глючить тому його варто використовувати тільки для ФУП)))))
   
який нахєр флеш? нема на фупі флешу і до авторизаціх твох "силки" ніякого відношення не мають
   
який нахєр флеш? нема на фупі флешу і до авторизаціх твох "силки" ніякого відношення не мають

Правельно вони мають відношення до коректного відображення і роботи елементів на базі флешплеєра, от коли я встанови флеш плеєр і бравзер який може з ним працювати тоді я зміг зайти на на фуп з планшета з цього бравзера.

І до твого відома більшість кнопок написані на флеші або актівекс або яві, ти ці кнопки використовуєш, не задумуючись як вони працють в двіжку. Кнопки то всерівно на чомусь написані із цих елементів. Ти їх просто тикаєш черех теги де тобі зручно а вони то використовують ще інші програми, поки не поставив бравзер що може робити з флешом я на Фуп зайти неміг з андроїда. ніз опери ні інших бравзерів. На других бравзерах особливо встроєному і зараз неможу зайти бо він не коректно з флешплеєром робить.
   
який нахєр флеш? нема на фупі флешу і до авторизаціх твох "силки" ніякого відношення не мають

Я зміг зайти тільки з того бравзера і як флешплеер настроєв. Шука танчики а нашов фуп))))
   
Гажтеемель він тільки вказує елемент під іменем таким покласти туди а сам елемент який виконує функції може бути на писаний на Ява (ява аплет) навізуал сі (елементи актівекс ) ч и на базі флеша , тиможеш сам написати елемент і що він буде виконувати. Питання на чому кнопка написана яку двіжок використовує, тоді буде відповідь чи бравзер краще флеш чи краще актівекс чи явааплет відображає. Я рішав проблему щоб відображався флеш правельно хоча може і ява аплет цей бравзер краще виконує.

До авторизації має відношення що кнопка не виконує ту функцію яку на неї поклали її команди не вірно інтерпретує бравзер, через одну з вище згаданих причин.
   
Удалось зайти со смартфона через Оперу. Без всякого флэш плеера.
   
Удалось зайти со смартфона через Оперу. Без всякого флэш плеера.

Робіть що хочите. Він туди може бути вбудований, а морже там явааплети.
   
а хтось з тутешніх геніїв може сказати на чому кнопки в двіжку насані?
   
Вибачаюсь я був не правий, дійсно флеш ні дочого , проблема з ява скріптом, не всі бравзери можуть його читати особливо прості на андроїді, а складніші тормозять бравзера. Це вроді можна виправити , прописавши ще коменда замість явам скріптів. або не використовувати їх.
   
Вибачаюсь я був не правий, дійсно флеш ні дочого , проблема з ява скріптом, не всі бравзери можуть його читати особливо прості на андроїді, а складніші тормозять бравзера. Це вроді можна виправити , прописавши ще коменда замість явам скріптів. або не використовувати їх.
у меня точно такая же проблема: с компа вхожу, с планшета не пускает и перекидывает на обновление пароля.
Если найдёте вариант решения, напишите плз в этой теме. Одна надежда на вас, тоже очень ХОЧУ заходить с ПЛАНШЕТА!

Кстати, заметила, точно также не пропускает пароль в ОК. Но там вариант проще: нельзя зайти только по ссылкам, а если отдельно скачать в плэймаркете мобильную версию ОК, всё норм, можно пользоваться.
   
Идентичная ситуация!
С телефона  зайти не могу, вернее, захожу, но с вводом пароля таже фуйня-
Выкидывает типа на восстановление пароля, хотя и не пишет,что пароль неверный.
Только почитать захожу. ;)
   
шось з вашими ондроєдами не те...
з першого разу викидає на "забули пароль"?
   
шось з вашими ондроєдами не те...
з першого разу викидає на "забули пароль"?
выбрасывает сразу, после набора пароля и нажатия на Оk или Enter, у кого как.
   
выбрасывает сразу, после набора пароля и нажатия на Оk или Enter, у кого как.
дивина та й годі
Для того щоб викидувало нагадування паролю, треба помилитися 20 разів поспіль
Видно щось з ондроєдом дивне, але не маю жодного девайсу щоб перевірити
На іос все гуд
   
у меня точно такая же проблема: с компа вхожу, с планшета не пускает и перекидывает на обновление пароля.
Если найдёте вариант решения, напишите плз в этой теме. Одна надежда на вас, тоже очень ХОЧУ заходить с ПЛАНШЕТА!

Кстати, заметила, точно также не пропускает пароль в ОК. Но там вариант проще: нельзя зайти только по ссылкам, а если отдельно скачать в плэймаркете мобильную версию ОК, всё норм, можно пользоваться.
Puffin Web Browser

Цей бравзер встановив і можу зайти під ним, фрішну версію, але цей бравзер для деяких планшетів важкуватий.

Растаман, ти вибач але я дійсно помилився, говорив з людиною що розробляє сайти, каже що бравзери працють так що кожен по свому робить з ява скріптом, тому в одному бравзері по одному показує в іншому по другому. Рідний бравзер ява скріпти не коректно відображає, якщо ця звичайно помилка, то каже дублють команди на чомусь іншому а ява скріпти роблять так щоб їх бачили тільки ті сторінки де зі скріптами коректно робить бравзер.  В тебе стоїть перевірка форми, вона написана на яваскріпті, скріпт не коректно виконується бравзером, на пиши на чомусь іншому. Ява мова і ява скріпт це різні речі.
   
шось з вашими ондроєдами не те...
з першого разу викидає на "забули пароль"?

Препиши процедуру перевірки форми на чомусь іншому ане ява скріпуту, бравзер не розуміє ява скріпти. Принаймні мені так пояснили, і що з цією проблемою стикаються часто.
   

Препиши процедуру перевірки форми на чомусь іншому ане ява скріпуту, бравзер не розуміє ява скріпти. Принаймні мені так пояснили, і що з цією проблемою стикаються часто.
гріш ціна тому браузеру...
може там десь є налаштування, яке ріже javascript?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія