Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Фаріон: Чому лінгвісти України - зраджують і Шевченка і українську мову?

Маю вищу освіту з укр. філології, живу в Харкові. Закон про мову - не на часіЯкшо Фаріон и Врода не розуміють,російський флаг їм отуди. Саме на окупантів зараз и працюють разом з тим законом...



Редаговано разів: 1. Востаннє 09/03/2014 23:18 користувачем zmejka.
   
Хто поступається своїм словом, того не врятує жодна мілітарна зброя. Українці відступилися у ХVIII ст. від своєї мови. У ХIХ ст. саме цією мовою Шевченко їх воскресив. Основним ворогом української ідентичности вважав найбільший переступ – яничарство.

Та якщо рідної мови не мають досить дисципліни та волі вивчити - не диво, що військово будуть безпорадними та немічними і рабами Путїна...

Мовний Орвел є передумовою політичного Орвела: отут роками всім було байдуже - коли мова йшла про януко-ферму янукояничар (реґіоно-ратиць та януко-копитних): ото пророцтво:

[forum.pravda.com.ua]



Редаговано разів: 2. Востаннє 09/03/2014 23:27 користувачем Врода.
   
Мова - засіб комунікації. Первинні ідеї, форма вторинна.
   
IP Написав:
-------------------------------------------------------
> Мова - засіб комунікації. Первинні ідеї, форма вторинна.


Як називається отака теорія чи наука у антропологічній лігвістиці чи психолінгвістиці чи соціолінгвістиці - чи Ви з пальця теє виссали? Ану наведіть докази!

Лиш недоумки отакої твердять - не знаючи жодної мовної та суспільної та історичної науки.



Редаговано разів: 1. Востаннє 09/03/2014 23:39 користувачем Врода.
   
Врода Написав:
-------------------------------------------------------
> IP Написав:
> -------------------------------------------------------
> > Мова - засіб комунікації. Первинні ідеї, форма вторинна.
>
>
> Як називається отака теорія чи наука у антропологічній лігвістиці чи
> психолінгвістиці чи соціолінгвістиці - чи Ви з пальця теє виссали? Ану наведіть
> докази!
>
> Лиш недоумки отакої твердять - не знаючи жодної мовної та суспільної та
> історичної науки.

Що Ви мені псевдонауки наводите. Оволодійте інформатикою тоді поговоримо.
Наукою може називатись лише та наука яка має доказовий апарат.
   
zmejka Написав:
-------------------------------------------------------
> Маю вищу освіту з укр. філології, живу в Харкові. Закон про мову - не на часіЯкшо
> Фаріон и Врода не розуміють,російський флаг їм отуди. Саме на окупантів зараз и
> працюють разом з тим законом...


Сьогодні день Шевченка, пане мудрагелю. А також: на мову не мали часу та пори аж 20 рочків - для них ніколи не впору. Справа в тому - що мовне питання є завжди впору: бо інакше нема української комунікації та українського повітря.
   
IP Написав:
-------------------------------------------------------
> Врода Написав:
> -------------------------------------------------------
> > IP Написав:
> > -------------------------------------------------------
> > > Мова - засіб комунікації. Первинні ідеї, форма вторинна.
> >
> >
> > Як називається отака теорія чи наука у антропологічній лігвістиці чи
> > психолінгвістиці чи соціолінгвістиці - чи Ви з пальця теє виссали? Ану наведіть
> > докази!
> >
> > Лиш недоумки отакої твердять - не знаючи жодної мовної та суспільної та
> > історичної науки.
>
> Що Ви мені псевдонауки наводите. Оволодійте інформатикою тоді поговоримо.
> Наукою може називатись лише та наука яка має доказовий апарат.

Ну та докажіть вашу ІДЕЮ - що мова є вторинною, мудрагелю, і не верзіть дурниці. Видно - що не розумієтесь на наукових доказах та на лінгвістиці.
   
IP Написав:

> Що Ви мені псевдонауки наводите.

А саме де Ви саме оцю ІДЕЮ підхопили - що психолінгвістика та соціолінгвістика та антропологічна лінгвітиска та лінгвістика є псевдонауками? Ви хоч розумієте ідею "науки" та "псевдонауки"?

Ото всезнайко: вже має іншу нову досконалу ІДЕЮ та власне абсолютне знання - про науки, вже доказавши своє абсолютне всезнайство про мови! Доказ: хто недооцінює мови - впадає в магаломанію всезнайства.
   
Врода Написав:
-------------------------------------------------------
> IP Написав:
>
> > Що Ви мені псевдонауки наводите.
>
> А саме де Ви саме оцю ІДЕЮ підхопили - що психолінгвістика та соціолінгвістика та
> антропологічна лінгвітиска та лінгвістика є псевдонауками? Ви хоч розумієте ідею
> "науки" та "псевдонауки"?
>
> Ото всезнайко: вже має іншу нову досконалу ІДЕЮ та власне абсолютне знання - про
> науки, вже доказавши своє абсолютне всезнайство про мови! Доказ: хто недооцінює
> мови - впадає в магаломанію всезнайства.
+=======================================================================+
Моя жінка, прапраонука сестри Шевченка, з села Юрківка, що на Звенигородщині, посилає тебе, дуру-зрадницю, прямо до пукіна, твого патрона!
   
Врода Написав:
-------------------------------------------------------
> zmejka Написав:
> -------------------------------------------------------
> > Маю вищу освіту з укр. філології, живу в Харкові. Закон про мову - не на часіЯкшо
> > Фаріон и Врода не розуміють,російський флаг їм отуди. Саме на окупантів зараз и
> > працюють разом з тим законом...
>
>
> Сьогодні день Шевченка, пане мудрагелю. А також: на мову не мали часу та пори аж 20
> рочків - для них ніколи не впору. Справа в тому - що мовне питання є завжди впору: бо
> інакше нема української комунікації та українського повітря.


По-перше, я не пан , а пані, по-друге, я з Вами спілкуюся українською, і не тому, шо якась Фаріон буде розповідати, шо мені робити, а тому, що я так сама захотіла - вивчити українську. Так от для таких дятлів розповідаю -не на часі, а по мудрагельству - мені до Вашого рівня далеко....
   
vkhavr2 Написав:
-------------------------------------------------------
> +=======================================================================+
> Моя жінка, прапраонука сестри Шевченка, з села Юрківка, що на Звенигородщині,
> посилає тебе, дуру-зрадницю, прямо до пукіна, твого патрона!

Гарно - здоров'ячка їй побажаймо. Шкода - що вона не розуміє природу Путїна.
   
zmejka Написав:
-------------------------------------------------------
> Врода Написав:
> -------------------------------------------------------
> > zmejka Написав:
> > -------------------------------------------------------
> > > Маю вищу освіту з укр. філології, живу в Харкові. Закон про мову - не на часіЯкшо
> > > Фаріон и Врода не розуміють,російський флаг їм отуди. Саме на окупантів зараз и
> > > працюють разом з тим законом...
> >
> >
> > Сьогодні день Шевченка, пане мудрагелю. А також: на мову не мали часу та пори аж 20
> > рочків - для них ніколи не впору. Справа в тому - що мовне питання є завжди впору:
> бо
> > інакше нема української комунікації та українського повітря.
>
>
> По-перше, я не пан , а пані, по-друге, я з Вами спілкуюся українською, і не тому, шо
> якась Фаріон буде розповідати, шо мені робити, а тому, що я так сама захотіла -
> вивчити українську. Так от для таких дятлів розповідаю -не на часі, а по
> мудрагельству - мені до Вашого рівня далеко....

Вибачаюсь - "пані мудрагелько". Держава має дбати (а не тільки - хто того ЗАХОЧЕ, а Фаріон хоче аби держава виконувала свою ієрархічну юрисдикцію, свою відповідальність!) - аби в Україні всі змогли добре вивчити українську. Освіта всюди і завжди є примусовою для всіх: не питаємось же діточок чи хочуть вчитись в школі чи ні - і примусово їх посилаємо отуди. Ті російськомовні - гірші дітей у своїй логіці.

Якого біса всі щось закидають Фаріон? Вона віддавна чинила своє - а ніхто не допомагав. Тому тепер всі в скруті Вона розуміє та виконує свій політичний обов'язок!
   
а сука хваріон вже парт квиток комуняцький віддала?
   
Може отепер маємо нове покоління українців: звернімо їхню увагу на те, що про необхідність справжньої освіти та про вагомість розуміння української та російської - дебатувалось аж ось відколи: 22 Aug 2007 02:59 (коли мабуть Фаріонки ще не було ні в помині ні в замірі): розуміння історичної стратегії:

[forum.pravda.com.ua]

Але українці починають справді вчитися лиш коли Янукович та Путїн разом (ото квантум та моментум!) їм загрожує! Що за нестратегічний розум - чекати аж до отакої руїни. Ось скільки, якого масштабного чинника треба було історично зліпити - аби їх схаменути та розбудити із їхнього догматичного сну.
   
В 2001 окончил филологический факультет Дрогобычского педагогического университета. Как отмечает сам Ярош, по образованию он учитель украинского языка и литературы. :K
   
Врода Написав:
-------------------------------------------------------
> vkhavr2 Написав:
> -------------------------------------------------------
> > +=======================================================================+
> > Моя жінка, прапраонука сестри Шевченка, з села Юрківка, що на Звенигородщині,
> > посилає тебе, дуру-зрадницю, прямо до пукіна, твого патрона!
>
> Гарно - здоров'ячка їй побажаймо. Шкода - що вона не розуміє природу Путїна.
+===========================================================================+
Вона гарно розуміє природу таких дур-зрадниць: "славних прадідів великих правнучки погані..."
   
Фаріон - лінгвістка та спеціалістка: має робити свою справу. Нікчемні страхопуди та малодушні неуки гадають - що російськомовних та Путїна можна умилостивити ласкою та мовним самозреченням та плазуванням перед ними, себто російськомовністю! Ото недоумки погані.
   
Як же ж все-таки рускоязичних украінскіх патріотов ковбасить від тої Фаріон...
Ось через неї вже й війна можлива...

Але ця війна має на меті не знищення Фаріон.
Ця війна за легендою захищає ВАС.
   
Врода Написав:
-------------------------------------------------------
> Power Написав:
> -------------------------------------------------------
> > Мразь вместе с Кириленком работает на хуйло сцука.
>
> Тьі і твой каснаЇзьік - работаєтє на кацапа-Путїна!
>
> Аякже: російськомовні - дали оправдання агресії Путїна в Україну: агресія
> "русска-аршинам" - захищати російськомовних:
>
> Умом Рассїю нї панять,
> Аршьінам общьім нї ізмєрїть:
> У нєй асобєнная стать —
> В Рассїю можна толька вєрїть.
>
> Евфонічні вава-вова-варіації:
>
> Умом їво-Путїна - нї панять,
> Їба аршьінам общьім нї ізмєрїть:
> У нїво асобєнная касна-стать —
> Русскава вараватава ізувєра.
>
> Повторімо недоумкам: У воєнний час: Хто захищає російську - захищає Путїна!
> [forum.pravda.com.ua]


Продовжуймо світлу освіту українського мово-світу (проти "русскава нїмірнава міра" ;) Вава-вова-варіації їво-їба-русскава аднаабразнава їба-бєзабразнава абразаванїя:

Ґаспадїнє Путїнє - тїбє капут:
У мафзалєй Вас заґрїбут -
Рассєйскава ума - Вьі кнут:
Вьі ат Лукавава лїлїпут!


[forum.pravda.com.ua]
   
Увічнімо спотвореність та виродженість примітивних українців: Ось чому Фаріон має рацію:

hector Написав:
-------------------------------------------------------
> Пані Уродо! Тільки такі "уроди" як ви можуть так спотворювати і російську, і
> українську мови - складається враження що ваша "перцепція" це наслідок діяльності
> вашої дупи, а не голови...


Доказ, недоріко-виродку, що нестямно та неосвічено глузуєте із української - що Ви не розумієте ні української, ані російської. Наслідки "касна-абразаванїя" - проти української світлої освіти!

Марш вивчати українську, потворний невігласе - пічнімо від Шевченка: вродлива = уродлива:

ВЕЛИКИЙ ЛЬОХ

Як квіточка; і всі мене
Любили й вітали.
І нікому я нічого,
Ніже злого слова,
Не сказала. Уродлива
Та ще й чорноброва
.
Всі на мене залицялись
І сватати стали,
А у мене, як на теє,
Й рушники вже ткались.
От-от була б подавала,
Та лихо зостріло!

[litopys.org.ua]
[forum.pravda.com.ua]
   
Скажите дуре пусть захлопнется. Не время. Где бля люстрация? А?
   
Dilbert Написав:
-------------------------------------------------------
> В 2001 акончіл фїлалаґіческій факультєт Драгобычскава підаґаґіческава
> унїверсїтєта. Как атмічаєт сам Яраш, па абразаванїю он учитель украинскава Їзыка
> і лїтєратуры. :K

Та ясно - що не закінчував: їво-каснафанїтїческава аднаабразнава-їба-бєзабразнава їзьіка абразаванїє!

Хоча суржиконедоріки навіть українською не володіють коли пшуть про нього та про Франка у Вікіпедії (нам треба тисячі Фаріонок аби знемовлених перемовити ув та на мову):

У 2001 р. завершив навчання на філологічному факультеті Дрогобицького педагогічного університету імені Івана Франко /треба: ФранкА/.
   
Це ж треба бути таки йопнутими! :-G
Війна йде, а ці пляті за мову завивають!
Маю на увазі Фаріон і Вроду!

Вродо, їдь воюй за мову в Крим!
А до цього в ігнор!
   
Blokh Написав:
-------------------------------------------------------
> Це ж треба бути таки йопнутими! :-G
> Війна йде, а ці пляті за мову завивають!
> Маю на увазі Фаріон і Вроду!
>
> Вродо, їдь воюй за мову в Крим!
> А до цього в ігнор!

Та якщо Ви аж отакий нестратегічний недоумок - якого біса мені воювати й за Крим?

Українці заслужили на свою недолю та на свою крим-долю: я про мову волаю вже 10 рочків - а Ви всіх залишили в російськомовності - привід для Путїна загарбати Україну!
   
Юрій Шевчук та Фаріон:

Не можливо уявити американського економічного та технологічного успіху - без однозначної мови, однозначної комунікації та однозначної, спільної для всіх освіти одною та ЄДИНОЮ мовою - державною англійською (звідки й антиентропійна економія енергії та ефективність творчості та іновацій та уникання зайвого шуму іномовних семантик та відволікань):

Крім школи й системи освіти на всіх її рівнях, ідеї американського патріотизму агресивно пропагує преса, телебачення, інтернет і Голівуд. Абсолютна гегемонія американського патріотизму як ідеї й системи цінностей в інформаційному просторі США – це вияв зрілості самої держави. Ця всеохопна гегемонія передбачає низку інших заходів, у тому числі й неподільне й незаперечне панування на всіх рівнях державного механізму англійської мови як державної.

Усе в інформації, бовдуре!
Юрій Шевчук _ Понеділок, 10 березня 2014, 17:19
[www.pravda.com.ua]

На шизокомунікації (російською на українську, чи навпаки) та на суржикокомунікації (незнання мови, чи спотворення мови російською) - не можлива українська держава! Досі отеє й доказано останніми 20ти рочками невігластва та компромісів та шизоспілкування.
   
Врода Написав:
-------------------------------------------------------
> Blokh Написав:
> -------------------------------------------------------
> > Це ж треба бути таки йопнутими! :-G
> > Війна йде, а ці пляті за мову завивають!
> > Маю на увазі Фаріон і Вроду!
> >
> > Вродо, їдь воюй за мову в Крим!
> > А до цього в ігнор!
>
> Та якщо Ви аж отакий нестратегічний недоумок - якого біса мені воювати й за Крим?
>
> Українці заслужили на свою недолю та на свою крим-долю: я про мову волаю вже 10
> рочків - а Ви всіх залишили в російськомовності - привід для Путїна загарбати
> Україну!


Вродо, а то правда, шо Ви з Канадщини? Так а чого тоді так здалеку повчать? Спустіться на землю, та й тут повчайте, може трошки зрозумієте, що до чого, можете почати , наприклад, з Донбасу .
Та й приклад про діток, яких примушують шось там вчить, бо треба, Ви гарний привели: то й як ті дітки вчаться? Хто має бажання, той вчить, а таких зо 5 на клас, а інші? Може слід з іншого починати?
Але якшо то правда, що Ви не України, не хочу навіть з Вами сперечатися і щось доводити, бо взагалі не сприймаю людей, які десь поїхали в гонитві за кращим життям, та повчають, що і як робити.
   
zmejka Написав:
-------------------------------------------------------
>
> Вродо, а то правда, шо Ви з Канадщини?

У Вас дастьбі відчуття гумору - тож логіки й поготів! Ану почитайте щось кумедніше та розважальніше (ба й розважливіше) - і не повчайте як і де українська мова має мовчати.

Мова є енергією - отож чинною та активною, та промовистою - де б вона не була. Та чому вона не є творчою енергією саме в Україні? Ще й, бач, з України мені кажуть "цить" - і собі гадають що вони мудрі.

Не диво: вимостили дорогу до пекла своєю малодушністю перед росіянами: Ось як:
[forum.pravda.com.ua]
   
Врода Написав:
-------------------------------------------------------
> Юрій Шевчук та Фаріон:
>
> Не можливо уявити американського економічного та технологічного успіху - без
> однозначної мови, однозначної комунікації та однозначної, спільної для всіх
> освіти одною та ЄДИНОЮ мовою - державною англійською (звідки й антиентропійна
> економія енергії та ефективність творчості та іновацій та уникання зайвого шуму
> іномовних семантик та відволікань):
>
> Крім школи й системи освіти на всіх її рівнях, ідеї американського патріотизму
> агресивно пропагує преса, телебачення, інтернет і Голівуд. Абсолютна гегемонія
> американського патріотизму як ідеї й системи цінностей в інформаційному
> просторі США – це вияв зрілості самої держави. Ця всеохопна гегемонія передбачає
> низку інших заходів, у тому числі й неподільне й незаперечне панування на всіх
> рівнях державного механізму англійської мови як державної.
>
> Усе в інформації, бовдуре!
> Юрій Шевчук _ Понеділок, 10 березня 2014, 17:19
> [www.pravda.com.ua]
>
> На шизокомунікації (російською на українську, чи навпаки) та на
> суржикокомунікації (незнання мови, чи спотворення мови російською) - не можлива
> українська держава! Досі отеє й доказано останніми 20ти рочками невігластва та
> компромісів та шизоспілкування.

Державної мови в Сполучених Штатах немає.
   
yg Написав:
-------------------------------------------------------
> Врода Написав:
> -------------------------------------------------------
> > Юрій Шевчук та Фаріон:
> >
> > Не можливо уявити американського економічного та технологічного успіху - без
> > однозначної мови, однозначної комунікації та однозначної, спільної для всіх
> > освіти одною та ЄДИНОЮ мовою - державною англійською (звідки й антиентропійна
> > економія енергії та ефективність творчості та іновацій та уникання зайвого
> шуму
> > іномовних семантик та відволікань):
> >
> > Крім школи й системи освіти на всіх її рівнях, ідеї американського патріотизму
> > агресивно пропагує преса, телебачення, інтернет і Голівуд. Абсолютна гегемонія
> > американського патріотизму як ідеї й системи цінностей в інформаційному
> > просторі США – це вияв зрілості самої держави. Ця всеохопна гегемонія
> передбачає
> > низку інших заходів, у тому числі й неподільне й незаперечне панування на всіх
> > рівнях державного механізму англійської мови як державної.
> >
> > Усе в інформації, бовдуре!
> > Юрій Шевчук _ Понеділок, 10 березня 2014, 17:19
> > [www.pravda.com.ua]
> >
> > На шизокомунікації (російською на українську, чи навпаки) та на
> > суржикокомунікації (незнання мови, чи спотворення мови російською) - не можлива
> > українська держава! Досі отеє й доказано останніми 20ти рочками невігластва та
> > компромісів та шизоспілкування.
>
> Державної мови в Сполучених Штатах немає.


Ото мудрагель: бо й не треба!

Ніхто би не поставив виклик вести освіту неанглійською в якомусь американському університеті чи базікати неанглійською в Конгресі (як ото верзуть КАЦАПСЬКОЮ в українській Раді).

Суверенність англійської - настільки природна та автоматична - що не треба жодного юридичного урядового авторитету аби захищати англійську. В Україні недоумки навіть забороняють захищати українську. Ото парадокс неосвічених недоумків.
   
Зрештою - юридично та практично (що ще не є культурно, та істоорично, та державотворчо) ось і самі російськомовні неабияк дебатують про мовне питання:

Все про статус російської мови
Столяренко Олексій _ Четвер, 13 березня 2014, 17:11
[www.pravda.com.ua]

Кроме того, статья 7 закона гласит: Украина признает в качестве региональных 18 языков! Это: русский, белорусский, болгарский, армянский, гагаузский, идиш, крымско-татарский, молдавский, немецкий, новогреческий, польский, язык ромов, румынский, словацкий, венгерский, русинский, караимский, крымчакский.

Таким образом, очевидно, что у русского языка по данному закону нет никакого особенного статуса, он считается региональным языком и используется наравне с 17 другими региональными языками.


А я повсюди бачу лиш одну російську, навіть і на цьому форумі! Оскільки те є результатом страху та сорому - а не української природи та могутності духа: російськомовність є поразкою українськості. Не вміють навіть і дебатувати питання. Гляньмо: молоденький юрист пише - і жодного українського лінгвіста не почуєш.



Редаговано разів: 1. Востаннє 13/03/2014 22:58 користувачем Врода.
   
Ото нагода присвятити оцю гліку саме одній відважній Фаріонці...

Анумо [давайтє] знову [зараз отепер] віршувать
Звичайне, нишком. Нумо знову,
Поки новинка на основі,
Старинку Божу лицювать.
А сиріч... як би вам сказать,
Щоб не збрехавши. Нумо знову
Людей і долю проклинать.
Людей за те, щоб нас знали
Та нас шанували.
Долю за те, щоб не спала
Та нас доглядала.
А то бач, що наробила:
Кинула малого
На розпутті, та й байдуже,
А воно, убоге,
Молодеє, сивоусе, —
Звичайне, дитина, —
І подибало тихенько
Попід чужим тином
Аж за Урал. Опинилось
В пустині, в неволі...
Як же тебе не проклинать,
Лукавая доле?
Не проклену ж тебе, доле,
А буду ховатись
За валами. Та нищечком
Буду віршувати,
Нудить світом, сподіватись
У гості в неволю
Із-за Дніпра широкого
Тебе, моя доле!


Шевченко - 1848
   
Оце варто нині повторити: бо українці й надалі шкандибають й вештаються знерідненою та знемовленою Україною совєтонедоосвіченим и та россонедоріками:

Цитата:  link=topic=749710.msg13954101#msg13954101 date=1394398620
Може отепер маємо нове покоління українців: звернімо їхню увагу на те, що про необхідність справжньої освіти та про вагомість розуміння української та російської - дебатувалось аж ось відколи: <strong class="bbcode">22 Aug 2007 02:59</strong> (коли мабуть Фаріонки ще не було ні в помині ні в замірі): розуміння історичної стратегії:
 
 [<a rel="nofollow"  href="http://forum.pravda.com.ua/read.php?4,2716665">forum.pravda.com.ua</a>]
Але українці починають справді вчитися лиш коли <strong class="bbcode">Янукович та Путїн разом</strong> (ото квантум та моментум!)  їм загрожує! Що за нестратегічний розум - чекати аж до отакої руїни. Ось скільки, якого масштабного чинника треба було історично зліпити - аби їх схаменути та розбудити із їхнього догматичного сну.

На превиликий жаль - москводогматичний сон українців й надалі успішно триває.
   
Абїдїла Фаріонка аа-вава-русскаїзьічнава: треба йому сказати - що каснаїзьіком "убїдїть" і "абїдїть" і "пабїдїть" - од одної "бєдьі":

https://www.youtube.com/watch?v=pElinXbWO_w

   
українську мову треба відстоювати
але без фаріон
   
На превиликий жаль - москводогматичний сон українців й надалі успішно триває.
Превеликий
   
Превеликий

Російськоїзьічному отут російська допомогла здибати випадкову скорописну помилку - бо отак і в російській. Нічого іншого не зрозумів.

Ото велично - "па-арфаґрафїческі" - отак! -
Од москвомудрагелів превЕликих:
Російське "вЕлїкій" побачив сліпак -
В пригоді став - повчає москвопика!


Агов, панове модератори - дайте змогу виправляти помилки мені отут, бо вже й каснаїзьічнїкі глузують! Вже відколи благаю та вимолюю:
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1083734.msg24452065#msg24452065
   
Ірина Фаріон
Депутат Верховної Ради України VII скликання, член Політради ВО "Свобода"
ЯЗИК ПОДАВ У СУД НА МОВУ, а МОВА ВИГРАЛА ЯЗИК
04 вересня 2020, 13:4

https://blogs.pravda.com.ua/authors/farion/5f521a5f01a42/

Треба вже нарешті українцям вивчити також і оту москвовимову - іба касна-нашенїє та россо-пра-із-нашенїє кассапо-потворної їзьіко-ноші: ЇЗЬІК-МФА: ед.ч.[ɪ̯ɪˈzɨk] ... 
   
Ірина Фаріон
Депутат Верховної Ради України VII скликання, член Політради ВО "Свобода"
''НЕ ЧУЖИМИ, А НАШИМИ РУКАМИ НАС УБИВАЮТЬ'' (Олена Пчілка): 90 років без Неї (Слово на закритті ХХ Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика)
01 жовтня 2020, 00:51

https://blogs.pravda.com.ua/authors/farion/5f74fdf2198bb/

Яцику, мовоукраїнцю -
Пішли вже дурні в москвовівці!
Нема мови в жодній голівці:
Не скажімо теє Олені Пчілці!
   
Дорогушенька!

Я вполне могу войти в Ваше положение, страдалица Вы наша, обделённая мужским вниманием. Ведь вот до чего доводит сексуальная неудовлетворённость!

Послушайте доброго совета! Бросьте всё и отправляйтесь на поиски мужчины!

Ручаюсь, что как только найдёте ЕГО, то куда и денется Ваша стервозность! И Вы перестанете размещать свои высеры, потому что их просто уже не будет! Любовь всё победит!

Всего хорошего, милочка! :give_rose:
   
В дурдомі включили тирнет.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія