Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

#Вибух гранати під ВР (зміни до Конституції 31.08 + усі ЗА й ПРОТИ, аргументи, події тощо)

Це всього лиш перше читання, яке дає нам час і відправляє м'яч на поле Хуйла. Я собі погано уявляю, як зміни наберуть 300 голосів в майбутньому.
+++
це все частина великої гри
в якій Україна мусить підігрувати бо за 24 роки "просрала всі полімери"
тому самостійної гри вести не може, хоч би як про це не верщали патріЙоти

Останнє редагування: 31 серпня 2015 14:41:54 від T.Blair.
   
наверное не стоит сейчас в тылу агрессию разжигать и отвечать агрессией на агрессию
Это не агрессия, пока только эмоции.
   
Як всі ці питання може вирішити кидок гранати у мінтів?

Так само, як й зіткнення на Грушевського цих питань не вирішували.
   
Вопрос.
Олег, вот смотрю я сейчас на ситуацию в ВР и у меня возник вопрос, неужели ОппоБлок большие патриоты, чем Самопомощь? ОппоБлок поддержат закон, а патриотические партии пока нет. В чем тут загадка?
Ответ.
Загадки нет. Я с февраля пишу, что у Пу- тина нет другого выхода, кроме как выполнить Минск-2. Потому что российская экономика трещит под 4мя Пакетами санкций. И США уже приготовили 5ый, а ЕС в Январе решит продлевать свои секторальные санкции или нет. Если ЕС продлит их еще на полгода,- экономика России схлопнется, как карточный домик и пойдет процесс распада государства. Единственный шанс этого избежать- выполнить условия Минска-2 и слиться из Украины полностью до Нового Года. Но обставить это, как свою победу. Сохранить лицо перед ватным электоратом.
США и ЕС полностью поддерживают децентрализацию.
То есть все действуют в рамках одного плана- выхода России из Украины.Но разница только в том, что Пут- ин представляет это как свою победу и поражение Украины под давлением Запада. И находятся люди и политики в Украине, которые ему в этом помогают.
А Оппоблок действует в рамках плана.
Смешно думать, что США будет принуждать Украину к уступкам Пут-ину, когда Россия в жесточайшем кризисе и положении, когда можно только просить ослабить удавку. Но ни в коем случае не требовать чего-то.
Зачем тогда Запад списывает наши долги?
Зачем перевооружает и обучает нашу Армию?
Зачем помогает создать новую полицию?
Зачем МВФ и Мировой и Европейский Банки, страны 7ки дают нам десятки миллиардов долл. на проект "Витрина"?
Где логика?
Это же все так просто.
Вы спросите- а как же Крым?
С Крымом будут решать после ухода Пут-ина.
Все надеются, что недолго осталось)

Олег Пономарь
2 ч   
   
Ты с Киева строчишь? Киев вышел на работу, с 4 миллионов населения под ВР не пришло ни одного левого человека, а пришли телевизионные шоумены-пидарасы, одни в зал, другие - под, а закончилось оторваными ногами у пацанов с НГ, которые просто охраняли порядок, и я надеюсь что ответ будет

Нацгвардейца жаль. Вина на инициаторе противоречивого законопроекта, которой должен был его зачитать, но засцал и в раду не пришёл. Для олигарха Порошенко что этот нацгвардеец, что 167 пленных, 813 пропавших без вести 2500 убитых, совершенно не парят.
   
Це всього лиш перше читання, яке дає нам час і відправляє м'яч на поле Хуйла. Я собі погано уявляю, як зміни наберуть 300 голосів в майбутньому.
+1 де вони візьмуть 300 голосів?
   
Ще одне єбануте з 4см. вилізло. Звідки ж ви бляді лізите...

Ти чекаєш із своїми на нашу зустріч, мала?
   
надо открывать огонь... этих пидаров не угомонить иначе ...
   
для Archer

а ви погано читали закони

префект не виконавча влада, в його повноваженнях тільки оскарження рішення місцевих органів влади, якщо є підозра, що ці рішення протирічять діючому законодавстві (можливе призупинення дії)

не місцеві суди - а виборність суддів
не місцева міліція - а нормальна реформа міліції,
я взагалі за виборність дільничих (шерифів)

я хочу обирати суддю в ріднмоу місті і дільничого в рідному селі
я хочу, що гроші, які я виплачую у вигляді податків, залишалось процентів на 90% в рідній області

що тут поганого?

з іншого боку, центральна влада залишає за собою право
оскаржити будь-яке рішення місцевої, що протирічить законам України
президент може призупиняти рішення, що загрожують безпеці (теротиріальній цілосності та суверенітету України) я за
питання зовнішньої політики, оборони і т.д. залишаютсья за центральною владою

що вам не подобається?
   
иди нафиг. УАВЗ за закон об оружии. и точка. нехрен сюда политику примазывать.
после такого бенефиса количество сторонников оружия на руках резко уменьшится
и вы никогда не объясните старой бабусе полезность продажи оружия после такого
правые просто красавцы, если бы этих идиотов  не было их нужно было бы придумать
   
еси шо - гасконцы нипричом


https://www.facebook.com/dkrykun/posts/883383638363599

Дмитро Сіманський
жодного представника партії УКРОП на момент вчинення кривавих провокацій під стінами Верховної Ради не було. ми закінчили свою мирну акцію о 12 30. рішуче засуджую злодіїв, які грають на користь хуйло.

правоохоронцям та усім постраждалим - найшвидшого одужання.
   
А с каких пор мнение сепаров стало для тебя аргументом :-)o

їхня думка мені до сраки.
але очевидно, що вони розуміють, що з цими змінами їм п***а.
   
Гончаренко: "раненых 20 чел"
кор: "кажуть 80"
Гончаренко: "да вы что...., значит это с контуженными"

Перевожу;

Создаеццо фон для применения мусорами оружия для разгона всех несогласных дабы в октябре уже никто не смог помешать.
   
http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/radan_gs09/ns_golos?g_id=3462

Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
Кількість депутатів: 143
За:115 Проти:5 Утрималися:3 Не голосували:7 Відсутні:13

Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
Кількість депутатів: 81
За:69 Проти:1 Утрималися:0 Не голосували:2 Відсутні:9

Фракція Політичної партії "Опозиційний блок"
Кількість депутатів: 43
За:38 Проти:0 Утрималися:0 Не голосували:0 Відсутні:5

Позафракційні
Кількість депутатів: 43
За:13 Проти:15 Утрималися:0 Не голосували:1 Відсутні:14

Фракція Політичної партії "Об’єднання "САМОПОМІЧ"
Кількість депутатів: 31
За:5 Проти:26 Утрималися:0 Не голосували:0 Відсутні:0

Група "Партія "Відродження"
Кількість депутатів: 22
За:11 Проти:0 Утрималися:2 Не голосували:1 Відсутні:8

Фракція Радикальної партії Олега Ляшка
Кількість депутатів: 21
За:0 Проти:21 Утрималися:0 Не голосували:0 Відсутні:0

Фракція політичної партії "Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"
Кількість депутатів: 19
За:0 Проти:18 Утрималися:0 Не голосували:0 Відсутні:1


Група "Воля народу"
Кількість депутатів: 18
За:14 Проти:1 Утрималися:0 Не голосували:0 Відсутні:3
   
Ольгінці один одному підмахують  :facepalm1:

то ти свій член чи петрухин поглажуєш?
   
брешем? какой нах.р сейчас есть закон?
ненавижу вралей...
Закона об оружии в Украине НЕТ. 24 года стране, а закона об оружии НЕТ. и это причина коррупции и кумовства в том числе.
Хорошо, напрямую закона нет, но есть положения закона "О милиции", "Про мисливське господарство та полювання", статьи УК о самообороне и постановы Кабмина, МВД и фактическая практика работы разрешиловки и судов. Если все это соеденить в один закон, наверно, будет лучше, только большого прогресса в этом нет. Это как заменить 5 бальную систему в школе на 12 бальную - неверно 12 бальная лучше, но радикальных измениний в образовании она не принесла.
Радикальный изменения будут, когда будет закон или положение Конституции, дающее право гражданам Украины достаточно свободно владеть оружием с правом ношения (с определенными ограничениями) и применять при реальной угрозе жизни, здоровью, чести и имуществу. Такой закон БПП-Оппо власть никогда не примет.
   
хуйло робить все щоби зробити хаос і війну по всій Україні  :(

більше чим роблять вальцмани і ко ніхто не зробить - хуйло їм просто вдячний
   
Короче пздц.

В декабре когда нужно будет 300 голосов к раде прийдет несколько дебилов с гранатометами и автоматами..

Причем они будут искренне верить что делают правильно..
Возможно с криками - "це наш останній бій!", пойдут перестреляют ментов, подорвут раду и сами погибнут...

Последствия для страны будут просто катастрофические...


А все из-за того, что петя привык все решать кулуарно.. Торговаться и переламывать депутатов..
Искать недостающие голоса у жоппоблока, а не у своих союзников..
Вести игру, которая непонятна людям..


Этим пользуются кремляди, и просто идиоты..

И тут опасность в том, что из зоны АТО натаскали много оружия..


А ведь можно было сделать все нормально. Чтоб голосовал не жоппоблок а коалиция в 300 голосов.
Твари разрывают страну изнутри  :(
   
про оторванные ноги пруф есть?
не ОБС, а реальный пруф.

не оторвало, да? просто перебило осколками? совсем другое дело, расходимся..интерес но что было бы если б граната прилетела на другую сторону, вернее что б здесь писали гены, дримы, вии и тд
   
надо открывать огонь... этих пидаров не угомонить иначе ...

нет
   
з такими дубоголовими патріЙотами і ворогів не треба.
Ворогів не потрібно із тими хто разом із Реганалами приймає закони...
Всі вони одна братва, яка працює на своє збагатшеня,
як колись один із них говорив - "Украіни резервуація для викачки бабла"...
   
Ты с Киева строчишь? Киев вышел на работу, с 4 миллионов населения под ВР не пришло ни одного левого человека, а пришли телевизионные шоумены-пидарасы, одни в зал, другие - под, а закончилось оторваными ногами у пацанов с НГ, которые просто охраняли порядок, и я надеюсь что ответ будет

Ты думаешь, я против того, что ты говоришь? Нет - я только ЗА и против той ситуации, которая сложилась. А виновник ситуации - Порошенко. Рассказать почему?

Суды, Коррупция, Хомутынники, Палицы. Не "сбежавший" в россию козломордый Кивалов и тому подобная хуйня. Ни одного пидара "повешенного" за прошлые делишки.

Знаешь, что я думаю? Те кто воевал и умирал в зоне АТО имеет полное и морально-законное право отнять у власть имущих бывших и теперешних "Хомутынников" абсолютно всё - и бизнес и жильеё - ВСЁ

   
А можно отого грантокидальщика сразу за жопу и на фронт?
взагалі його не на фронт, а під суд треба і срок.
   
надо открывать огонь... этих пидаров не угомонить иначе ...

Віктор Фьодорович ви з Ростова пишете?
   
Те саме ти міг сказати про коктейль молотова під час майдану -- перефразую "Як всі ці питання може вирішити кидок КОКТЕЙЛЯ у мінтів? " --а бачиш вирішило
Коктейлі почали кидати після того як мєнти стали стріляти гумовими і не зовсім гумовими кулями.
   
Гончаренко - це той з правильних патріотів? Оте молоде регіональне падло?

А який же?

   
от! от!
це все частина великої гри
в якій Україна мусить підігрувати бо за 24 роки "просрала всі полімери"
тому самостійної гри вести не може, хоч би як про це не верщали патріЙоти

ну так може перестати "просирати полімери" а не закони приймати?

може таки варто почати з дій?
вон Саакашвілі не чекав на закони та інструкції а пішов і поламав нах... паркан і навів справедливість
в той час як актори української п"єси бігають з каналу на канал та вимагають законів  (td)
   
Сразу видны агенты кремля - проплаченный хуйло Ляшко и тюлька, которая у ФСБ на крючке давно
   
А Самопоміч? )))
   
тут вроде как можно рассмотреть откуда граната летит...
Там видно що зірвався вогнегасник і піною залило площу. А динмовухами НГ почала кидатися.
   
Чем больше смотришь на х.й.ю которая тут творится,тем больше понимешь что отсюда надо валить,потому что хорошо тут не будет никогда
   
тут вроде как можно рассмотреть откуда граната летит...

Натиряна правосєками зброя починає працювати....
   
а особливий статус, так там так прописано, що, з моєї точки зору,
не буде ніякого особливого статусу
бо для його впровадження потрібно виконати Мінські угоди в двох самих важливих пунктах

контроль кордону
вибори по законам України

а до цього розброїти всі незаконні збройні формування
а до цього припинити бойові дії

і термін 31.12.2015 р.

а не виконають і закон про особливий статус самоврядування йде полем
не можна голосувати за програшні умови в надії, що інша сторона не виконає свої зобов'язання
бо якщо виконає, то буде програш (красична українська ситуація - так хотів надурити другого, що сам себе надурив)
треба бути послідовним - проголосував, значить підтримуєш
   
А патриоты Украины за прэзидента:


Бойко - За!

Вилкул - За!

Кивалов - За!

Колесников - За!

Левочкин - За!

Герега - За!

Мірошниченко - За!

Папієв - За!

Поплавський -За

Шуфрич - За!

 (tu)    :lol:

Патриоты с БОЛЬШОЙ БУКВЫ  :laugh:
   
нет

как это нет?? еще как да!!! это че за беспредел б***ь такой??
   
Я не говорю, что нынешние власти - предел мечтаний
Но они, по крайней мере, делают то, что говорит Запад

А вот эти горлопаны, которые сегодня шапито устроили под Радой и в ней, мало того, что мечтают сесть на схемы вместо нынешних (кстати, не в первый раз - как БЮТ или Свобода), так еще и страну готовы отдать Хуйлу за лишний процент рейтинга

+1000

только узнал.

п***а.
   
для Птах

нах ідіть шановний

зараз треба спокійно виловити ідіота, який кидав гранату (чи що там було)
думаю на відео він є
і це питання пару годин

не вірю, що організатори від Свободи причетні до ідіота
   
что значит прозрение? ты меня тут за идиота не держи. я вижу ситуацию. и мне она противна.

К тебе никаких претензий, я неправильно выразился. :pleasantr:
   
Жопоблок + прихильники певної політсили + Антинародний фронт - ПАТРІОТИ! Слава РОШЕНУ! Всіх інших розстрілять!
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія