Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

"Пацієнт убив санітара й втік!" - подібні новини вже стали звичними. Чому? 8-)

https://rudana.com.ua/uk/news/nevrivnovazhenyy-ta-nebezpechnyy-u-kryvomu-rozi-rozshukuyut-21-richnogo-paciyenta-psyhlikarni?page=1
  В чому причина таких неконтрольованих вчинків. Це одержимість бісами, котрі періодично в одержимому активізуються.
  Сьогодні в церкві зачитували із Євангелії як двоє одержимих тероризували жителів. До нещасник підійшов Ісус й біси благали дозволити їм вселитись в гурт свиней.
  Одержимих везуть зцілюватися в монастирі. (Одержимість медпрепаратами не вилікувати тому що.)
  Хто стикався із подібними явищами?
  А я сам у свій час одержимим був - робив дурниці котрих не зробила б і мала дитина але от мені свої вчинки здавалися розумними.
Звідки ця одержимість взялася? Там детективна історія...  :shuffle:

Останнє редагування: 25 липня 2021 21:04:33 від antik
   
https://www.сегодня/ua/regions/dnepr/v-krivom-roge-zaderzhali-pacienta-psihbolnicy-podozrevaemogo-v-ubiystve-sanitara-1564581.html
  В чому причина таких неконтрольованих вчинків. Це одержимість бісами, котрі періодично в одержимому активізуються.
  Сьогодні в церкві зачитували із Євангелії як двоє одержимих тероризували жителів. До нещасник підійшов Ісус й біси благали дозволити їм вселитись в гурт свиней.
  Одержимих везуть зцілюватися в монастирі. (Одержимість медпрепаратами не вилікувати тому що.)
  Хто стикався із подібними явищами?
  А я сам у свій час одержимим був - робив дурниці котрих не зробила б і мала дитина але от мені свої вчинки здавалися розумними.
Звідки ця одержимість взялася? Там детективна історія...  :shuffle:
=============================
 Я бачив таких. Але ж вони не вірять. Лише десь 2% це розуміють і пом'ятають.
   
в монастыре бесовство
   
 Разоблачения Л.Н. Толстого православных обрядов как не христианских
Л.Н. Толстой: «То, что я отрекся от церкви, называющей себя православной, это совершенно справедливо. Но отрекся я от нее не потому, что я восстал на Господа, а напротив, только потому, что всеми силами души желал служить ему. ..я, по некоторым признакам усумнившись в правоте православной церкви, посвятил несколько лет на то, чтобы исследовать теоретически и практически учение церкви: .. И я убедился, что учение православной церкви есть теоретически коварная и вредная ложь, практически же собрание самых грубых суеверий и колдовства, скрывающее совершенно весь смысл христианского учения.
Сказано также, что я отвергаю все таинства. Это совершенно справедливо. Все таинства я считаю низменным, грубым, несоответствующим понятию о Боге и христианскому учению колдовством и, кроме того, нарушением самых прямых указаний Евангелия.»
Во всех православных церквях во время службы проклинали имя Толстого, готовился проект ссылки Толстого в Соловецкий монастырь.
   
   Колись моя духовна наставниця Світлана возила мене в монастир. Там я бачив біснуватих, котрих родичі силою заводили до храму. Під час служби їх тримали під руки, а коли підходив священик із хрестом чи кадилом, то нещасні виривались, верещали, кричали не своїми голосами. При монастирі був гуртожиток, в котрому жили люди, одержимі нечистими духами та їх родичі. Їжу їм приносили із монастирської кухні. Пригадувалась  картина: Мама привезла дорослу дочку. Очі біснуватої світились гнівом, лице було перекошене злобою, язик безперестанно сипав богохульства та лайку на оточуючих. Та все ж мамі вдалося якось трохи заспокоїти дочку. Подає просфору. Та люто вибила її із маминої руки. Тоді, за спиною дочки, мама в миску з гарячим борщем нарізала кусочків просфори та накришила білого хліба. Усе перемішала, утворилась каша. Дочка бурчала, колупаючись у мисці, але з'їла борщ.
  - Ось подивіться, люди добрі, - вигукнула мама, - як нечистий не допускає до святого!
  На краю порожньої миски лежали всі кусочки просфори! Справа в тому, що монахи випікають все з однієї муки, але над просфорами йде велике священнодійство, - їх освячують. Усі дивувалися: навіть здорова людина не зможе так відділити білий хліб від просфори…
  Пригадувались заборонені комуністичною владою книги, котрі Світлана давала почитати. До комуністичного перевороту, при царському режимі так відрізняли справді психічно хворих від тих, на кого було наведено порчу. Хворому дають доволі солоного, а коли захоче пити, підносять на розносі 10 склянок води 9 свяченої і 1 - звичайної. Психічно хвора людина буде брати склянки підряд й пити, доки не вгамує спрагу, а одержима злими духами безпомилково вибере склянку зі звичайною водою, а до інших не доторкнеться, або, як це частіше буває, люто перекине рознос.
  Читав у Євангелії як Ісус Христос виганяв демонів з одержимих людей, але розумом цього не міг зрозуміти. Що за демони? Звідки вони беруться? Яким чином людина стає одержимою? Від отруєної їжі, інфекційним шляхом чи іншим яким чином? Ось життя дало мені відповідь на ці питання - сам після КДБістського причастя від тіла і крові диявола одержимим був.
   
А я сам у свій час одержимим був - робив дурниці котрих не зробила б і мала дитина але от мені свої вчинки здавалися розумними.

Йдіть до психіатра і одразу кажіть йому, що були одержимі бісами, які час від часу активізуються.

Коли він випише ліки, перевірте чи вони від шизофренії і приймайте.
   

Л.Н. Толстой: « я убедился, что учение православной церкви есть теоретически коварная и вредная ложь, практически же собрание самых грубых суеверий и колдовства, скрывающее совершенно весь смысл христианского учения.
   
Коли це стало звичним?
Може вкажетете  скільки таких подій було 50 40 ... 10 років тому в скільки зараз?
   
"Пацієнт убив санітара й втік!" - подібні новини вже стали звичними. Чому?

Бо ти за ними шукаєш. Бо ти - одержимий бісами.
   
Православный мир он такой, особый  ;o
   
Це називаєцця інформаційна стратегія. Чорнуха це характерна складова пропаганди для бидла.
   

Л.Н. Толстой: « я убедился, что учение православной церкви есть теоретически коварная и вредная ложь, практически же собрание самых грубых суеверий и колдовства, скрывающее совершенно весь смысл христианского учения.
--------------------------------
Ну на тебя насрать,на дурака,не великий подвиг,а насрать на ипанутого Толстого-это высокоинтеллектуаль ный поступой. Срали мы на того Толстого-придурка.
   
  Познайомлю вас із своєю кумою.  B-)
  Минуло більше десяти років того моменту як на порозі нашого будинку з'явилася пара молодих людей. Привіталися й заявили, що у них до нас делікатне питання: "Нам виділили  ділянку під забудову навпроти вашого будинку. Про вашу сім'ю ми чули тільки хороше от і вирішили поцікавитись чи не буде у вас заперечень відносно сусідства із нами?"
  Така люб'язність приємно вражала. (Зазвичай забудовники дозволу сусідів не питають.) Запросили в хату. Пересипаючи розмову компліментами, розпили принесений самогон й цим започаткували дружбу із настільки щирими, люб'язними сусідами.
  Є гарний вислів: "Хороший сусід кращий за родича". З огляду на цю істину, щоразу коли на будову привозили будматеріали брав рукавиці й поспішав розвантажувати. По завершенні роботи господарі усіх помічників запрошували до столу. От і весь розрахунок.
  Ніхто не ображався - дружба, добросусідські відносини дорожче всього.
  Господиня працювала барменшою у кафе, господар на заводі. Дітей у сусідки не було ні від першого чоловіка, ні від другого. Довго лікувалася та все марно. Двоповерховий будинок виріс швидко. Та згодом я запримітив досить дивну обставину: господиня дуже полюбляла... сваритися. Сварки їй доставляли таке ж задоволення, як хлопчакам ганяти м'яча. Спостерігав як вона кидає докори, як радіє коли вдалося влучно потрапити у вразливе місце. Вже й причина сварки забута - гнівно згадуються природні вади супротивника, плітки про нього та далеких предків. За подібним сценарієм пересварилася із усіма сусідами - сміхотворний, надуманий привід знаходився завжди. Така поведінка суперечила здоровому глуздові - зазвичай новачки поважають корінних жителів. Ця ж пані нещодавно звела хату а вже усіх старожилів кинула під ноги і топче, топче... Такий собі Сталін місцевого масштабу. Виникло передчуття, що черга колись дійде й до мене...
  Якось сусід повідомив, що вони вирішили усиновити дитину із дитбудинку. Я подумав так: зазвичай чоловік мріє про сина, жінка про дочку. Хто із них переможе, той і господар в домі. Невдовзі сусідка повідомила, що вони усиновили дівчинку й стала настирно умовляти стати їй хресним батьком. Відмовлявся - мені, мовляв, вже скоро 50 отож пізно й тому подібне. Сусідка мені повчально: "Від Хреста відмовлятися не можна!" Якби не ця фраза...
На сімейній раді вирішили: краще погодитись - подібне родичання на все життя застрахує нашу сім'ю від сварок.
  Прибув священик й охрестив п'ятирічну дівчинку. Під час обряду змусив усіх повторити тричі: "Відрікаємось від сатани і всіх справ його".
 
   
--------------------------------
Ну на тебя насрать,на дурака,не великий подвиг,а насрать на ипанутого Толстого-это высокоинтеллектуаль ный поступой. Срали мы на того Толстого-придурка.

Не впадай в крайнощі, Вольтере. Диспут з Толстим і диспут зі Сметаною - речі зовсім різного рівня, навіть якщо предмет диспуту той самий.
   
Минали роки. Із будинку куми продовжувала лунала гучна лайка та погрози на адресу чоловіка, прийомної дочки та односельчан.
  Чоловік огризався рідко - розумів, що спільно побудований будинок жінка хитрістю записала на себе, отож у випадку розлучення він - безхатченко. Дочці погрожувала, що поверне її назад у дитбудинок. Гримання дверима, крики, лайку та погрози було чути навіть крізь пластикові вікна!
  Раз ми куми, то мусили запрошувати новоявлену рідню до себе на наші торжества та ходити в гості до них. На дні народження та великі свята то вже обов'язково. Я молився перед кожним візитом і мені ніби нічого, а от дружина після кожного гостювання відчувала себе дуже погано.
  На Великдень понесли подарунки названій дочці. За багатим столом гості перший тост проголосили за господаря оселі. Кума встала й сказала, що їй хотілося б, щоб чоловік заробляв ще більше. Та ось диво: досить швидко інтонації її голосу, поведінка переросли у істерику:
  - Мало, мало, гад, заробляє! Мало, мерзота, сволота, про дім та сім'ю турбується! Як так зіпсувати мою долю, то краще б він здох ще маленьким!!!
  І полились страшні прокляття на адресу чоловіка. Куму усю аж тіпало від гніву. Несподівано схопила зі столу ножа й… кинулась на чоловіка! Гості, приголомшені такою миттєвою зміною поведінки господині, кинулись відбирати ножа та усіляко її заспокоювати. Я бачив, що та перебуває у стані прострації й сама не усвідомлює де вона і що з нею відбувається. Усі гості ошелешено переглядались: залишитись страшно, а піти, значить образити господарів. Залишились.
  Поступово кума прийшла до тями й із подивом дивилась на переляканих гостей, перекинуті тарілки, сердитого чоловіка. Тарілки замінили, куму заспокоїли, кума покликали до столу й надалі святкування проходило більш-менш нормально. Я сидів й зайвий раз переконувався: диявол дає своєму слузі усе, що той бажає, але відбирає розум, волю та й керує поведінкою жертви як сам бажає...
   
21-й век... Пиз дец.
-----------------------------------------------
Я тоже так думал. Но пришлось увидеть многое. Знаю,не поверишь. На самом деле ты мог многое видеть,но у таких как ты сразу срабатывает сверхкомпенсация. Ты почти сразу начинаешь это себе пояснять ,рационализировать и пояснять. Или просто не думать. Лишь около 2% людей, что-то помнят и еще меньше понимают.
   
Чувак десь поцупив текст і лупить копіпасти..
   
   Ще про куму. (Уривки із моєї книги) ;)
   Пізніше інший мій кум розповідав таке:
   - Жодне торжество у нас не обходиться без спиртних напоїв. І я не проти в гостях чарку випити. Та ось після одного такого гостювання у твоєї куми мене чомусь стало непереборно тягнути до спиртного. Увійшовши у запій, став пропивати нажите добро. А тут ще й хвороби обсіли, бізнес розладнався. Дійшло до того що, жінка зібрала речі, дітей й покинула мене в час коли я після падіння з вишні лежав у лікарні. Приголомшений таким поворотом подій, взяв усі фотографії й став до знахарів їздити. Так усі вони, ясна річ мені чужі й між собою не знайомі, в один голос заявляли, що мені пороблено на непереборну тягу до спиртного, розлад сім'ї, втрату здоров'я, грошові втрати. Переконували, що й із вишні я впав не випадково. Також усі вони, ніби зговорившись, запевняли, що негативний вплив іде від жінки, котра живе поряд й вказували на фотографіях на твою куму. Давали свячену воду й вчили яким ритуалом очистити хату, давали заговори та молитви від негативного впливу. Завдяки тій науці та захисту святих, став байдужим до спиртного, здоров'я та бізнес налагодились, одружився вдруге.
  Я підтримав тему:
  - Якось і мене вона пригостила домашнім вином із червоної смородини. Не відмовився – вірив тому що: я їй тільки добра зробив отож зла не заподіє. Яка наївність! Через декілька хвилин за дивних обставин упав із груші - гілка під ногами різко зламалась. Схопився за іншу, але й ту ніби бритвою зрізало. Мне врятувало те, що в момент падіння встиг благально крикнути: "Господи, Боже мій!" В результаті відбувся легким переляком.
  Якось у компанії чужих людей зайшла мова про моїх сусідів. Я повідомив, що ми кумами стали. Один із присутніх сказав таке:
  - Твоя кума - добра штучка. Знаю: працював з нею у магазині. Якось ми разом щось святкували. Твоя кума першою покинула гулянку - поспішала кудись. Хтось помітив, що вона забула сумочку. Я до присутніх: "Давайте відкриємо та й усі побачимо що там. Ви ж то розійдетесь, а вона потім скаже, що її обікрали". У сумочці був зошит. Розкрили а там... заговори, заклинання, прокляття. Аж тут щось майнуло за вікном. Ми зошит поклали на місце й закрили сумочку. В кабінет влетіла розпашіла твоя кума й істерично: "Де моя сумочка!?"
  Одного дня до нас в хату завітала заплакана мама куми й розповіла таке:
  - Моя свекруха була відьмою. З усієї околиці з'їжджались до неї люди вирішити ту чи іншу проблему - знали, що та уміє і добре, і зле. Коли помирала, то кликала, щоб передати знання та силу. Усі поховалися, а от дочка моя підійшла. Під час поховання несподівано зірвався такий вітер, що аж дерева ламав... Нещодавно моя дочка поїхала з чоловіком у своїх справах а мене на ніч закрила. Так цілу ніч у хаті хтось ходив! Я до ранку тремтіла під ковдрою від страху й молилась! Сьогодні моя дочка звинуватила мене у тому, що у її відсутність я... накакала у бачок парового опалення, котрий аж під стелею й зі скандалом вигнала! У неї, певно, галюцинації. Та хіба я ворог рідній дитині?
  Ми були ошелешені почутим. І це таке відношення до рідної мами! Про свекруху й мови немає - її кума навіть на поріг не пускає...
   :facepalm1:
   
   Ще про куму. (Уривки із моєї книги) ;)
   Пізніше інший мій кум розповідав таке:
   - Жодне торжество у нас не обходиться без спиртних напоїв. І я не проти в гостях чарку випити. Та ось після одного такого гостювання у твоєї куми мене чомусь стало непереборно тягнути до спиртного. Увійшовши у запій, став пропивати нажите добро. А тут ще й хвороби обсіли, бізнес розладнався. Дійшло до того що, жінка зібрала речі, дітей й покинула мене в час коли я після падіння з вишні лежав у лікарні. Приголомшений таким поворотом подій, взяв усі фотографії й став до знахарів їздити. Так усі вони, ясна річ мені чужі й між собою не знайомі, в один голос заявляли, що мені пороблено на непереборну тягу до спиртного, розлад сім'ї, втрату здоров'я, грошові втрати. Переконували, що й із вишні я впав не випадково. Також усі вони, ніби зговорившись, запевняли, що негативний вплив іде від жінки, котра живе поряд й вказували на фотографіях на твою куму. Давали свячену воду й вчили яким ритуалом очистити хату, давали заговори та молитви від негативного впливу. Завдяки тій науці та захисту святих, став байдужим до спиртного, здоров'я та бізнес налагодились, одружився вдруге.
  Я підтримав тему:
  - Якось і мене вона пригостила домашнім вином із червоної смородини. Не відмовився – вірив тому що: я їй тільки добра зробив отож зла не заподіє. Яка наївність! Через декілька хвилин за дивних обставин упав із груші - гілка під ногами різко зламалась. Схопився за іншу, але й ту ніби бритвою зрізало. Мне врятувало те, що в момент падіння встиг благально крикнути: "Господи, Боже мій!" В результаті відбувся легким переляком.
  Якось у компанії чужих людей зайшла мова про моїх сусідів. Я повідомив, що ми кумами стали. Один із присутніх сказав таке:
  - Твоя кума - добра штучка. Знаю: працював з нею у магазині. Якось ми разом щось святкували. Твоя кума першою покинула гулянку - поспішала кудись. Хтось помітив, що вона забула сумочку. Я до присутніх: "Давайте відкриємо та й усі побачимо що там. Ви ж то розійдетесь, а вона потім скаже, що її обікрали". У сумочці був зошит. Розкрили а там... заговори, заклинання, прокляття. Аж тут щось майнуло за вікном. Ми зошит поклали на місце й закрили сумочку. В кабінет влетіла розпашіла твоя кума й істерично: "Де моя сумочка!?"
  Одного дня до нас в хату завітала заплакана мама куми й розповіла таке:
  - Моя свекруха була відьмою. З усієї околиці з'їжджались до неї люди вирішити ту чи іншу проблему - знали, що та уміє і добре, і зле. Коли помирала, то кликала, щоб передати знання та силу. Усі поховалися, а от дочка моя підійшла. Під час поховання несподівано зірвався такий вітер, що аж дерева ламав... Нещодавно моя дочка поїхала з чоловіком у своїх справах а мене на ніч закрила. Так цілу ніч у хаті хтось ходив! Я до ранку тремтіла під ковдрою від страху й молилась! Сьогодні моя дочка звинуватила мене у тому, що у її відсутність я... накакала у бачок парового опалення, котрий аж під стелею й зі скандалом вигнала! У неї, певно, галюцинації. Та хіба я ворог рідній дитині?
  Ми були ошелешені почутим. І це таке відношення до рідної мами! Про свекруху й мови немає - її кума навіть на поріг не пускає...
   :facepalm1:
вот именно  :facepalm:  :facepalm:  :facepalm:
21 век: попы, колдуны, ведьмы  X(
   
Фуп как фуп
Все виды психов здесь
   
https://rudana.com.ua/uk/news/nevrivnovazhenyy-ta-nebezpechnyy-u-kryvomu-rozi-rozshukuyut-21-richnogo-paciyenta-psyhlikarni?page=1
  В чому причина таких неконтрольованих вчинків. Це одержимість бісами, котрі періодично в одержимому активізуються.
  Сьогодні в церкві зачитували із Євангелії як двоє одержимих тероризували жителів. До нещасник підійшов Ісус й біси благали дозволити їм вселитись в гурт свиней.
  Одержимих везуть зцілюватися в монастирі. (Одержимість медпрепаратами не вилікувати тому що.)
  Хто стикався із подібними явищами?
  А я сам у свій час одержимим був - робив дурниці котрих не зробила б і мала дитина але от мені свої вчинки здавалися розумними.
Звідки ця одержимість взялася? Там детективна історія...  :shuffle:

Причина в першу чергу у "реформованій" психіатрії. По перше дільничну службу (психіатрів) знищено,тобто їх просто нема,от так взяли і сказали а накуя вони? По друге тепер щоб госпіталізувати і лікувати когось примусово треба рішення суду,по третє через тотальне скорочення персоналу з одного боку нема кому працювати.Там ж цілодобові зміни ,їх укомплектувати треба. Тому не сумнівайся ,божевільних на вулицях з кожним днем буде більше. І якщо у фазі ремісії(типу трохи притухає хвороба) вони більш менш безпечні для оточуючих то у випадку загострення(яке тепер ніхто не контролює,дільнична служба то тю тю) такий чувак може начудити все що хочеш,починаючи від роздягнутися і бігати голим закінчуючи ножем порізати перехожих.
   
Один санитар на 7 отделений. (
Надеюсь его вдова будет получать хорошую пенсию
   
Причина в першу чергу у "реформованій" психіатрії. По перше дільничну службу (психіатрів) знищено,тобто їх просто нема,от так взяли і сказали а накуя вони? По друге тепер щоб госпіталізувати і лікувати когось примусово треба рішення суду,по третє через тотальне скорочення персоналу з одного боку нема кому працювати.Там ж цілодобові зміни ,їх укомплектувати треба. Тому не сумнівайся ,божевільних на вулицях з кожним днем буде більше. І якщо у фазі ремісії(типу трохи притухає хвороба) вони більш менш безпечні для оточуючих то у випадку загострення(яке тепер ніхто не контролює,дільнична служба то тю тю) такий чувак може начудити все що хочеш,починаючи від роздягнутися і бігати голим закінчуючи ножем порізати перехожих.
хаатит уже попездывать что никто не контролирует. Все стоят на учете
Другое дело нахер надо психиатру корячиться за такую зарплату. Он будет нариков лечить в частной клинике
   
хаатит уже попездывать что никто не контролирует. Все стоят на учете
Другое дело нахер надо психиатру корячиться за такую зарплату. Он будет нариков лечить в частной клинике

Так стоять на обліку,до чого тут облік і контроль? Бази даних лишилися,і нових на облік ставлять хто таки попадає,але чим тобі допоможе цей облік якщо дільничних нема,контролю нема,продзвону нема,безкоштовних ліків майже нема і щоб когось привезти в дурдом навіть на обстеження проти його волі треба рішення суду . Та підтертися тепер тим обліком можна. От є в чувака наприклад епілептична хвороба чи ще якась х.ня. Їдеш в іншу область де нема тебе в базі даних(вона замкнута окремо на кожен обласний центр) і спокійно робиш собі довідку на шофера чи зброю офіційно,не кажучи вже про купу приватників які зараз по ліцензії все клепають. Тебе тормознуть хіба в тому випадку якшо в піжамі прийдеш і з написом на фейсі дурень.

Останнє редагування: 26 липня 2021 11:47:08 від Тернополянин
   
Ладно хрен с ними спокойными психами.
Что за пздць в самой больнице. Две медсестры и один санитар по ссылке пишут. Теперь ни одного не будет?
   
Якщо санітар кожен день лупцює пацієнта-то при чому тут одержимість?
   
Хто стикався із подібними явищами?
Я стикався ))

А я сам у свій час одержимим був - робив дурниці котрих не зробила б і мала дитина але от мені свої вчинки здавалися розумними.
То ти мабуть був просто їпанутим, таким й лишився  ))


Две медсестры и один санитар по ссылке пишут. Теперь ни одного не будет?
Привіт, медсестра! :gigi:

Останнє редагування: 26 липня 2021 12:42:06 від птах Сорока
   
Сміх сміхом, але я б не був аж таким вже категоричним...
Я не стикався лічно (маю надію але маю й підозру), а от що мені моя Мама розповідала а Бабуся промовчала..
Мої дід та баба отримали від радгоспу півхати в будинку на двох хазяїв..
Дід змайстрував піч на дворі для випікання хліба. тоді між хатами парканів не було і вони дозволили сусідям користувацця тою піччю ( хліб не кожен день пекли).. Коли вже були в них двоє діток малих ( син старший й моя мама меньша), то якось перестала в них скотина триматись- або здихає, або не доїця.. Вони дуже довго вишукували тих телят чи корів але все було марно... Тут бабусі хтось підказав поїхати до мольфара. Щоб ви розуміли- де Асканія а де мольфари .. це в 50-ті роки.. Поїхала бабуся, якимись боками знайшла того діда і він ій сказав дещо зробити.. Карочє! Приїзджає бабушка і не заходячи в хату розвалює піч! там знаходить клубок якогось волосся, розводе багаття й  тут прибігає сусідська ( з одної хати) дочка й молить віддати той клубок бо її мамі зле... бабуся відповіла - "А вона моїх дітей пожаліла?!" й кинула той клубок в вогонь... Всю ніч криком кричала сусідка поки дах не розібрали...
 От така куйня малята...
П.С. Я - АТЕЇСТ, але....
   
Сміх сміхом, але я б не був аж таким вже категоричним...
Я не стикався лічно (маю надію але маю й підозру), а от що мені моя Мама розповідала а Бабуся промовчала..
Мої дід та баба отримали від радгоспу півхати в будинку на двох хазяїв..
Дід змайстрував піч на дворі для випікання хліба. тоді між хатами парканів не було і вони дозволили сусідям користувацця тою піччю ( хліб не кожен день пекли).. Коли вже були в них двоє діток малих ( син старший й моя мама меньша), то якось перестала в них скотина триматись- або здихає, або не доїця.. Вони дуже довго вишукували тих телят чи корів але все було марно... Тут бабусі хтось підказав поїхати до мольфара. Щоб ви розуміли- де Асканія а де мольфари .. це в 50-ті роки.. Поїхала бабуся, якимись боками знайшла того діда і він ій сказав дещо зробити.. Карочє! Приїзджає бабушка і не заходячи в хату розвалює піч! там знаходить клубок якогось волосся, розводе багаття й  тут прибігає сусідська ( з одної хати) дочка й молить віддати той клубок бо її мамі зле... бабуся відповіла - "А вона моїх дітей пожаліла?!" й кинула той клубок в вогонь... Всю ніч криком кричала сусідка поки дах не розібрали...
 От така куйня малята...
П.С. Я - АТЕЇСТ, але....

Нічого не зрозумів... Нащо дах розібрали? І що було потім? Вилетіла сусідка через той дах верхи на вінику?
   
Нащо дах розібрали?
Ну так це ж український фольклор: відьма важко вмирає, якщо не передала свої здібності комусь, і щоб прискорити її смерть потрібно дірку в даху зробити.
   
Випадки вбивств медичних працівників хворими, які перебувають на стаціонарному лікуванні, не те що не звичні, а дуже рідкісні. Скорочуються ліжка в психіатричних стаціонарах, змінюються підходи до лікування таких пацієнтів, тому кількість психічно хворих осіб, які оточують нас «на вулицях», буде збільшуватись. Боятися цього не варто. Наприклад, шизофренією хворіє 1% населення, але кількість тяжких злочинів, які здійснюють хворі шизофренією, набагато менша
   
  Старий чоловік розповідав бувальщину:
  - У молодості безтямно закохався. Вечора дочекатись не можу, хвилини рахую. Дома поспіхом сідлаю коня і окрилений палким коханням лечу до коханої. Уже кінь в милі, а я все безжально його підганяю. При зустрічі не можу намилуватись коханою, повірити у таке щастя. Повертаюсь під ранок і знову хвилини до зустрічі рахую. Батьки щось запідозрили й до знахарки звернулись. Та відразу сказала: "Вашого сина напоїли кров'ю з-під юбки". Дала якоїсь води, котру батьки примусили мене випити. Після того як випив та дівчина так мені спротивилась, що вже дивитись не міг.
  - А хоч гарною була? - поцікавився я.
  - Така, як ступа. Плювався, коли пригадував епізоди тих пристрасних ночей кохання...
  Помітивши мою зацікавленість, продовжив:
  - Йшов я із приятелем вулицею чужого села. Аж тут вибігає чоловік і до нас: "Хлопці, хочете, заробити гроші та могорич? Потрібно зі стелі дві дошки відірвати - мама ніяк померти не може".
 Погодились - роботи там на хвилину. Заліз на горище та й вдарив ломом в стелю. Дошки відірвались й в цей момент почувся останній крик помираючої. Господар запросив в літню кухню до столу. Пригостив та ще й гроші дав…
  Я підтримав розмову:
  - Ходили чутки, що церковний касир запускає руку у церковну касу. Та от на гарячому впіймати не вдавалось отож і не було причини звільнити. Так і пропрацював до смерті. В день поховання погода була сонячною. Покійника занесли в церкву відспівувати. Несподівано погода стала псуватись: насунула темна хмара, зірвався сильний вітер. Особливо вітер посилився в момент виносу покійника із церковного двору. Вийшли на дорогу. Сильний вихор закрутив пилюку, пісок, сміття, з дерев посипались зламані гілки. 
  Люди, котрі несли нари із труною, були змушені зупинитись й поставити ношу на асфальт. Всі інші перелякано пригнулись й позакривали долонями очі, щоб в них не потрапив пил та пісок. Вітер стих лише коли могилу стали засипати. Хмара відійшла й погода знову стала сонячною. Присутні дійшли висновку: таки правда, що той церковні гроші привласнював…     
   
граф тлустий ще той довбойоб
   
Причина в першу чергу у "реформованій" психіатрії. По перше дільничну службу (психіатрів) знищено,тобто їх просто нема,от так взяли і сказали а накуя вони? По друге тепер щоб госпіталізувати і лікувати когось примусово треба рішення суду,по третє через тотальне скорочення персоналу з одного боку нема кому працювати.Там ж цілодобові зміни ,їх укомплектувати треба. Тому не сумнівайся ,божевільних на вулицях з кожним днем буде більше. І якщо у фазі ремісії(типу трохи притухає хвороба) вони більш менш безпечні для оточуючих то у випадку загострення(яке тепер ніхто не контролює,дільнична служба то тю тю) такий чувак може начудити все що хочеш,починаючи від роздягнутися і бігати голим закінчуючи ножем порізати перехожих.

Ти в такому страшному місці живеш..

Дети їх знаходиш? :-)o
   
         Втрата контролю над своїми вчинками.                     
   Самовпевнені безумці сміливо лізуть у нетрі магії й гублять свої безсмертні душі. Заподієш людині магічним ритуалом зло - зробиш страшний гріх перед Богом. Ціна ж помилки під час магічного ритуалу ще страшніша: одержимість дияволом, втрата контролю над собою, фізична смерть.
   Під час проживання у монастирі розмовляв із молодими прихожанами. Несподівано юнак утратив свідомість і впав. Через декілька секунд устав і винувато запитав:
  - Чи не зробив я чого поганого під час припадку?
  Помітивши моє здивування, один із хлопців пояснив:
  - Це ще дрібниці. Тут минулого літа під час побудови монастиря один юнак підійшов до носилок і… несподівано щосили занурився обличчям у будівельний розчин. Прийшовши до тями, здивовано запитував як так сталося, що він увесь у будівельному розчині... А ось нещодавно один чорнокнижник тут декілька днів жив - шукав порятунку від диявольської одержимості. Розмовляємо мирно, а він несподівано як плигне на нас! Усі перелякались. Потім, щоправда, молодий відьмак вибачився за свій неконтрольований учинок.
        Цноти позбавив диявол...               
  У дівчини подруги повиходили заміж а її ніхто не сватав. Та якимсь чином довідалась як запитати потойбічний світ про свою долю. Сталось так, що батьки в сприятливий для гадання день поїхали в село от та й ризикнула тим скористатись. Закрила шторами вікна, поставила на стіл два дзеркала, запалила свічки. Роздягнулась догола, розпустила коси й сіла навпроти одного із дзеркал. На новоспечену відьму напав страх але та переборола себе. Несподівано повіяло прохолодою, затремтіло полум'я свічок і дзеркало потемніло. В кінці коридору утвореного направленими навпроти один одного дзеркал з'явився розмитий силует мужчини. Він не йшов а ніби летів на дівчину. Задзвеніло у вухах, тіло паралізувало. Дівчина знала: в цей момент потрібно крикнути тричі "Чур мене!", але язик не слухався. Зусиллям волі спробувала накинути на дзеркало приготовлену хустину, але та випала із тремтячої руки. Останнє, що запам'яталось, це зле чоловіче обличчя, котре дивилось із дзеркала прямо їй в очі і град сильних ударів. Дівчина втратила свідомість й проснулась вранці. Помітила, що свічки на столі згоріли а її тіло покрите синцями. Пізніше ті синці почорніли й довго не зникали.
  Того року дівчина вийшла заміж за чоловіка схожого на видіння у дзеркалі. Наречена не мала до того інтимних зв'язків із чоловіками та на її превеликий подив в першу шлюбну ніч виявилось, що вона не дівчина. Виходило так, що невинності в ніч гадання її позбавив нею ж викликаний диявол... 


Останнє редагування: 27 липня 2021 10:47:52 від antik
   
"Пацієнт убив санітара й втік!" - подібні новини вже стали звичними. Чому? 8-)
На ФУП втік? Звичайно!
   
   У кримінальній хроніці показували допитливого юнака, котрий займався йогою, вивчав екзотичні релігії та секти, експериментував магічними дійствами. В результаті цих захоплень у його свідомості все частіше стало виникати непереборне бажання ґвалтувати та убивати молодих жінок та дівчат. Запах крові юнака п'янив, азарт настільки затуманював здоровий глузд, що на благання пощади уже не звертав уваги - не пожалів навіть своїх коханок! Таким чином юнак позбавив життя одинадцять дівчат та жінок. Усе місто тремтіло від страху. Якось у хвилину просвітління він сам зайшов у відділ міліції й заявив ошелешеним правоохоронцям: "Це я ґвалтую та убиваю молодих жінок! Закрийте мене у камеру, ізолюйте від людей, тому що сам себе я вже не можу контролювати!"
  Високоосвічені правоохоронці, коментуючи такі звірячі убивства, тільки очима кліпали та руками розводили. Вони, виховані у атеїстичному суспільстві, не розуміли того, що то не юнак винен, а… злий дух, котрий уселився у допитливого юнака під час магічних експериментів та й керував ним. Диявол - це вам не добрий дядечко й жартів він не розуміє: там вхід карбованець, вихід - смерть...
  Колись під час роботи на овочебазі я звернув увагу на жінку, котра щоранку мусила знайти будь-який привід, щоб із кимось посваритись. Заспокоювалась лише тоді, коли доводила жертву до нервового зриву. Мусила підзарядитися чужою енергетикою – розумів я.
   Досвідченому слідчому доручили розслідувати вбивство дочки академіка. Злочинець не залишив жодних слідів, отож слідчий звернувся до окультиста, щоб той під час спіритичного сеансу викликав дух вбитої. В темній кімнаті маг запалив свічки, прочитав виклик духа вбитої й перевернута тарілка закрутилась навколо алфавітного круга, зупиняючись на потрібних літерах. Дух вбитої не тільки вказав ім'я однокласника але й розповів де той зберігає знаряддя вбивства та крадені цінності. Далі все було буденно: обшук, арешт, суд. Вбивця отримав 10 років ув'язнення.
  Подяки від влади за таке оригінальне розкриття злочину не було. А от покару за гріх слідчий отримав - невдовзі захворів на шизофренію. Диявол нічого не робить даремно тому що. З роботи його, ясна річ, звільнили зі скандалом...
   :shuffle:

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія