Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Яку отримати професію щоб розпочати кар'єру в IT?

:laugh:  давайте давайте, повчіть мене образованію. поміряємся степенями чи шо?  :lol:

давай померяемся
ты ж пока ни на один вопрос не ответил
думаю, и меряться не будешь
бо нечем меряться
   
Судя по всему, самое популярное и доходное сейчас в IT - это организация курсов по обучению IT   :-)o
(tu)
   
Судя по всему, самое популярное и доходное сейчас в IT - это организация курсов по обучению IT   :-)o

 (tu)
   
давай померяемся
ты ж пока ни на один вопрос не ответил
думаю, и меряться не будешь
бо нечем меряться
:)
   
Судя по всему, самое популярное и доходное сейчас в IT - это организация курсов по обучению IT   :-)o

ну это не ново
во время золотой лихорадки больше заработали продавцы лопат и кирок
   
Хоча для мозку після 40 можна чимось менш мозковийопистим зайнятись. Оригамі ікебана там чи стрижка собак
   
:)

допобачення, мой молчаливый улыбчивый друг
   
во время золотой лихорадки больше заработали продавцы лопат и кирок

Це дійсно мудрі люди.
   
Хоча для мозку після 40 можна чимось менш мозковийопистим зайнятись. Оригамі ікебана там чи стрижка собак
до речі стрижка собак це золоте дно, брати бус та їздити по районах.

Ще прицеп для грошей знадобиться НМД.
   
Re: Яку отримати професію щоб розпочати кар'єру в IT?

Надо пробовать и найти то что интересно B-) 
   
Та боже боже, мульйон курсів онлайн і довідників. Прочитав і вперед.

Я, наприклад, не сортував масив руками вже після універу, крім співбесід.

В кожній мові є хвункція sort().

Так шо вчиш домейн, одну мову і вперед.

ти дуже помиляєшся
Проблема намбер ван: "мульйон курсів та довідників". Справа у тому, що з "мульйона" насправді підійдуть (індівідуально) два чи три. Та й довідники різні бувають. Як я матюкався на "довідник" по ruby openssl ! не уявляєш, як!
Або взяти довідник AWS SDK - правильно та грамотно написано, але користі для починаючого майже немає, а от для досвіченого спеціаліста - постійно відкрита вкладка :)
Та й з курсами не все так просто, від викладача залежить половина успіху, якщо не більше

Проблема намбер ту: "вивчити мову" можна за тиждень-другий. Четверта-п'ята мова та далі взагалі влітають нєфігдєлать. Але це не зробить програмістом на цій мові. До цього треба дуууууже багато чого зробити, зрозуміти ідеологію мови (щоб писати правильно, а не калькувать з іншої мови), орієнтуватися у бібліотеках для мови, розуміти, що насправді ховається за ось цією конкретною строкою коду. Бо інакше замість програміста виходить індус-кодер


   
Надо пробовать и найти то что интересно B-) 

Так
   
ну нафіг, вженецікаво. Я коли думав куди зіскочити вивчав історію професій, які найдавніщі, щоб вже більше ніколи не навчатися, бо остопиздило.

І це не перша найдавніша, хоча може кому подобаються старі, лисі та пузаті дядьки :D

ну, ще є друга найдавніша - зараз вельми популярна :gigi:
   
Хоча для мозку після 40 можна чимось менш мозковийопистим зайнятись. Оригамі ікебана там чи стрижка собак

сканворди!  :lol:
   
сканворди!  :lol:

Ще можна пазли складати
   
Можна піти в  QA сказати я тупий як пробка, можу тестувати як тупий користувач, тренувати службу підтримки зайобуванням тупими запитаннями
   
Re: Яку отримати професію щоб розпочати кар'єру в IT?

по ruby openssl
Який нах openssl? C# за 21 день. Оупен ссл то трохи інший рівень.
   
В рекрутинг то вроді жінки ідуть в основному.
   
Голоснув за пайтон бо в нас мем такий учи пітона
   
Який нах openssl? C# за 21 день. Оупен ссл то трохи інший рівень.

там не просто "інший рівень"
там реальна жопа, там місцями треба досконально розуміти, як працює криптування й володіти термінологією
   
Re: Яку отримати професію щоб розпочати кар'єру в IT?

там не просто "інший рівень"
там реальна жопа, там місцями треба досконально розуміти, як працює криптування й володіти термінологією
Джуну то до сраки
   
Голоснув за пайтон бо в нас мем такий учи пітона
Как говорил мой бывший тимлид - "у нас Питона никто не знает, но писать на нем могут все" )
   
Джуну то до сраки

ага, а потім на співбесіді так здивовано кажуть: "ви перший, хто правильно сказав, яким ключем з пари дані криптуються, а яким декриптуються"  :lol:
   
Re: Яку отримати професію щоб розпочати кар'єру в IT?

ага, а потім на співбесіді так здивовано кажуть: "ви перший, хто правильно сказав, яким ключем з пари дані криптуються, а яким декриптуються"  :lol:
Можна нагуглити при потребі за хвилину. А от написати код що генерує обидва вже не просто. Але за нас усе написали  :weep:
   
Можна піти в  QA сказати я тупий як пробка, можу тестувати як тупий користувач, тренувати службу підтримки зайобуванням тупими запитаннями

тоді і вчитись не треба
це має бути талант
   
Как говорил мой бывший тимлид - "у нас Питона никто не знает, но писать на нем могут все" )

Ага
В тому то і сенс що вчити не треба треба писати  :D
   
Чимось займатись треба тоді, коли це подобається.
Тому треба самому знати, що подобається. Програмування - воно цікаве.

Якщо все не так, то і йти туди не треба.
   
Там ще no-coding курси рекламують. Типу клепати додатки як сайти в вікс.ком без коду.
   
Как говорил мой бывший тимлид - "у нас Питона никто не знает, но писать на нем могут все" )
це так на всьому
   
Re: Яку отримати професію щоб розпочати кар'єру в IT?
DBA

и после 40 с айти желательно выходить, бо моск вженеторт.

 :lol:  может пить надо меньше?

У меня знакомый, ему под 80, тех директор большой западной компании, до сих пор пишет код (причём качественный), переучился с нейрохирурга когда ему было 50+
   
треба любити свою роботу, а не гроші, що платять. Настільки, щоб бути готовим працювать по 12-15 годин.

я ебал такую жизнь ©
   
я ебал такую жизнь ©

тоді це просто не ваше
є багато різних професій, де відсидів свої 8 годин - й вільний
   
тоді це просто не ваше
є багато різних професій, де відсидів свої 8 годин - й вільний

Ну реально після 40 вже не то. Може в когось ще запал молодечий залишився то добре  :)
   
От купа людей іде не маючи ніякого поняття шо то, бо там багато платять.
   
:lol:  может пить надо меньше?

У меня знакомый, ему под 80, тех директор большой западной компании, до сих пор пишет код (причём качественный), переучился с нейрохирурга когда ему было 50+

теж думаю це цілком можливий варіант
це ще і гарна профілактика деменції
   
Re: Яку отримати професію щоб розпочати кар'єру в IT?
ATF

Ты б хоть иногда вакансии открывал.
Прям нету.
Особенно в КуА

І туди беруть людей за 40?  :lol:
   
Re: Яку отримати професію щоб розпочати кар'єру в IT?

Мозок - як м‘язи: не тренуєш - атрофується. Тому вчитися після 40 якраз гарно, було би бажання.
   
Може нашого Вольку ще в Айті зацікавити  :)
   
Статистика Джинні вперта: кандидатів у пошуку стає все більше, а вакансій - ні.
   
Re: Яку отримати професію щоб розпочати кар'єру в IT?

Це вже бекенд.
.можна вважати фронтенд то фреймворки типу реакт і ангулар, але чистий джаваскрипт вже без того нафік 5е треба
Може малось на увазі джаваскрипт і нод  і окремо джаваскрипт і фреймворки для фронденду
Який node.js бекенд?
Це рантайм для джаваскрипта.
Інша справа, що зараз по великому рахунку і джаваскрипт на бекенді використовують, але то хіба якщо менеджмент хоче щось швидко злабати, а профільних програмістів нема.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія