Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

У кого телевизор Самсунг? :snoozer1:

Re: У кого телевизор Самсунг?  :snoozer1:

Ну підкажіть сучасний ТВ з діагоналлю 40 і більше дюймів без Смарт функцій ;)
https://hotline.ua/av-televizory/samsung-ue43n5000a/  підказую
   
Re: У кого телевизор Самсунг?  :snoozer1:

Соньки ще є KDL43RF  лижі є 49 без смарта
   
Re: У кого телевизор Самсунг?  :snoozer1:
Agh

https://hotline.ua/av-televizory/samsung-ue43n5000a/  підказую
За таку ціну я собі купив китайця 4К з смартом, так у чому перевага?
https://hotline.ua/av-televizory/kivi-43ur50gu/

Останнє редагування: 6 лютого 2020 19:26:41 від Agh
   
Re: У кого телевизор Самсунг?  :snoozer1:

А до чого тут Україна?
Волна может накатить и в Украину
   
Re: У кого телевизор Самсунг?  :snoozer1:

Создал эту тему для тех, кто выбирает себе телевизор. Лучше пока Самсунг ...
   
Re: У кого телевизор Самсунг?  :snoozer1:

Создал эту тему для тех, кто выбирает себе телевизор. Лучше пока Самсунг ...
Як власник LG та Samsung по якості картинки та зручності смарта LG на голову вище. Я вже жалію що купив самсунг.
   
Re: У кого телевизор Самсунг?  :snoozer1:

Волна может накатить и в Украину

официальным телекам ничего не грозит, а неофицилы забьют болт на этот смартТВ и купят медиаприставки за 20-50 баксов
   
Re: У кого телевизор Самсунг?  :snoozer1:

Волна может накатить и в Украину

вже накатила,

https://smarttv.com.ua/razblokirovka-samsung-smart-hub-smena-regiona-proshivka-televizorov-iz-evropy/

Самсунг вирубив смарт хаб в Росії, Україні та Молдові в телевізорах, що були куплені в Європі,
причому в блокування попали не тільки ті телевізори, що були завезені по сірій схемі, але й ті, що були легально куплені в Європі та були привезені з Європи легально в ці країни,
перша хвиля блокування відбулася 22 січня, після цього народ зробив переналаштування регіону в телевізорах,
тому в другу хвилю 4 лютого Самсунг заблокував вже по IP адресі, тому тепер для розблокування треба ще переналаштування по IP адресі,
якщо Самсунг хотів, щоб в них впав продаж телевізорів в цьому регіоні, їм це вдалося, бо народ страшенно злий...

Останнє редагування: 6 лютого 2020 22:04:08 від Foxic
   
Re: У кого телевизор Самсунг?  :snoozer1:

У меня плазма Сони, а что такое Смарт ТВ?
   
Re: У кого телевизор Самсунг?  :snoozer1:

Сьогодні розблокував товаришу, змінив регіон на англію, тай почало те смарт тv працювати на гнусмасі :)
   
Re: У кого телевизор Самсунг?  :snoozer1:

Хибна логіка. Так можна договоритись до того, що дротові телефони прості і надійні, а от з мобілами купа проблем, зато можна непогано заробити на сервісах  :facepalm1:

Так і є.Хіба ні ?
   
Re: У кого телевизор Самсунг?  :snoozer1:

официальным телекам ничего не грозит, а неофицилы забьют болт на этот смартТВ и купят медиаприставки за 20-50 баксов
Тут ще буде офігеньский негатив у відгуках... І плани продажів будуть дещо нижчими... То мабуть це блокування якийсь шпіьон з Xiaomi підстроїв  :shuffle:
   
Re: У кого телевизор Самсунг?  :snoozer1:

Сьогодні розблокував товаришу, змінив регіон на англію, тай почало те смарт тv працювати на гнусмасі :)
Зарано. Писали що ще будуть 15го лютого блокувати.
   
Re: У кого телевизор Самсунг?  :snoozer1:
dmp

Вообще за такое Самсунг надо бы выипать по официальным каналам. Умышленное ухудшение потребительских свойств товара после покупки.
   
Re: У кого телевизор Самсунг?  :snoozer1:

У меня плазма Сони, а что такое Смарт ТВ?

ого , плазма --- де взяли?
   
Re: У кого телевизор Самсунг?  :snoozer1:
dmp

ого , плазма --- де взяли?

Музей ограбил :)
   
Re: У кого телевизор Самсунг?  :snoozer1:

ого , плазма --- де взяли?
То вже гівно мамонта...  :beach:
   
Re: У кого телевизор Самсунг?  :snoozer1:

Вообще за такое Самсунг надо бы выипать по официальным каналам. Умышленное ухудшение потребительских свойств товара после покупки.


Пан хце спробувати ?
   
Re: У кого телевизор Самсунг?  :snoozer1:

Вообще за такое Самсунг надо бы выипать по официальным каналам. Умышленное ухудшение потребительских свойств товара после покупки.
Не вийде. Там по офіціальним каналам народу купило чуть більш ніж нікуя... :(
   
Re: У кого телевизор Самсунг?  :snoozer1:
LAR

У меня плазма Сони, а что такое Смарт ТВ?

Купи смартприставку, такую махонькую коробочку и подключи к твоей плазме, только перед покупкой проверь какие у твоего телека есть выходы. У будет такой себе большой смартфон.  B-) Звонить правда не будет.
   
Re: У кого телевизор Самсунг?  :snoozer1:

ого , плазма --- де взяли?

В Москве лет десять назад примерно, а че?
Ну да качество картинки Леды отдыхают, но весит она, и жрет э/э ну как не в себя.
   
Re: У кого телевизор Самсунг?  :snoozer1:

Купи смартприставку, такую махонькую коробочку и подключи к твоей плазме, только перед покупкой проверь какие у твоего телека есть выходы. У будет такой себе большой смартфон.  B-) Звонить правда не будет.
Ну можна смарт підключити до тєлєка і ще й дзвонити можна буде  :king:
   
Re: У кого телевизор Самсунг?  :snoozer1:

Тут ще буде офігеньский негатив у відгуках... І плани продажів будуть дещо нижчими... То мабуть це блокування якийсь шпіьон з Xiaomi підстроїв  :shuffle:

Непонятно как они отличат серый завезенный в Украину и официально купленный в Европе и привезенный в Украину просто частным лицом.

Разве где-то написано, что я не могу поехать в Европу в турпоездку ( :) ) и привезти телек в Украину?
   
Re: У кого телевизор Самсунг?  :snoozer1:
LAR

Ну можна смарт підключити до тєлєка і ще й дзвонити можна буде  :king:

 :gigi:
   
Re: У кого телевизор Самсунг?  :snoozer1:

В Москве лет десять назад примерно, а че?
Ну да качество картинки Леды отдыхают, но весит она, и жрет э/э ну как не в себя.

лед різні бувають,чим дорожче -тим краще.  з топами лінійок жодна плазма не зрівняється
у вас хоч не сильно вентилятор шумить?
   
Re: У кого телевизор Самсунг?  :snoozer1:

Непонятно как они отличат серый завезенный в Украину и официально купленный в Европе и привезенный в Украину просто частным лицом.
Ніяк. Просто прошитий код регіону. Вихід в інет з другого регіону - бан.


Разве где-то написано, что я не могу поехать в Европу в турпоездку (  ) и привезти телек в Украину?
Можна але по факту таких одиниці... А в реалі на сервери самса ломиться тисячі...  :shuffle:
   
Re: У кого телевизор Самсунг?  :snoozer1:

Взагалі то з блокуванням дурня повна. Я все чекаю поки хтось роковиряє прошивку та прибере цю фігню.
   
Re: У кого телевизор Самсунг?  :snoozer1:
dmp

Не вийде. Там по офіціальним каналам народу купило чуть більш ніж нікуя... :(

Ну это следствие ценовой политики самсунга, когда в ЕС оно стоит на 20-50% дешевле. Ипать официально самсунг, через представительство, телеки не краденые, куплены официально у самсунга, за них и их конкретные свойства заплачены деньги. В рекламных материалах (сайт samsung.es например) я ни слова не вижу про regional lock и невозможность использовать какие-то функции в другой стране.
   
Re: У кого телевизор Самсунг?  :snoozer1:

Ніяк. Просто прошитий код регіону. Вихід в інет з другого регіону - бан.

Если я купил в Германии как частное лицо, привёз в Украину и включил в сеть в Киеве - за что бан?  ;o  Где Самсунг пишет, что так нельзя делать?
   
Re: У кого телевизор Самсунг?  :snoozer1:

Купи смартприставку, такую махонькую коробочку и подключи к твоей плазме, только перед покупкой проверь какие у твоего телека есть выходы. У будет такой себе большой смартфон.  B-) Звонить правда не будет.

У меня кардшаринг НТВ+ для спорта и астара сириус  + старый ноут для всего остального   :gigi:
Буду я еще чета покупать.
На кухне китаец  со встроенным Т2
Еще в одной комнате просто Лыжа + там комп выводи че хочешь.
Еще в одной комнате тоже косой со встроенным  Т2 и тоже аста сириус + НТВ
   
Re: У кого телевизор Самсунг?  :snoozer1:
dmp

Если я купил в Германии как частное лицо, привёз в Украину и включил в сеть в Киеве - за что бан?  ;o  Где Самсунг пишет, что так нельзя делать?

скорее всего это написано в лицензионном соглашении, которое показывается после покупки телеке на экране.
   
Re: У кого телевизор Самсунг?  :snoozer1:

У меня кардшаринг НТВ+ для спорта и астара сириус  + старый ноут для всего остального   :gigi:
Буду я еще чета покупать.
На кухне китаец  со встроенным Т2
Еще в одной комнате просто Лыжа + там комп выводи че хочешь.
Еще в одной комнате тоже косой со встроенным  Т2 и тоже аста сириус + НТВ

Шото у тебя много комнат  :laugh:
   
Re: У кого телевизор Самсунг?  :snoozer1:
LAR

У меня кардшаринг НТВ+ для спорта и астара сириус  + старый ноут для всего остального   :gigi:
Буду я еще чета покупать.
На кухне китаец  со встроенным Т2
Еще в одной комнате просто Лыжа + там комп выводи че хочешь.
Еще в одной комнате тоже косой со встроенным  Т2 и тоже аста сириус + НТВ

Вот нафига тебе НТВ?
   
Re: У кого телевизор Самсунг?  :snoozer1:

лед різні бувають,чим дорожче -тим краще.  з топами лінійок жодна плазма не зрівняється
у вас хоч не сильно вентилятор шумить?

Вообще не слышно но помещение 26 мкв. И не вентилятор а их там 9-ть.

Восемь на самой матрице и один на б/п
   
Re: У кого телевизор Самсунг?  :snoozer1:

скорее всего это написано в лицензионном соглашении, которое показывается после покупки телеке на экране.

Та ладно. Нет никаких сообщений.
   
Re: У кого телевизор Самсунг?  :snoozer1:

А где куплен Ваш Самсунг?

 У мене Сонік.  8-)
   
Re: У кого телевизор Самсунг?  :snoozer1:

А навіщо він взагалі  :S

 Років 17 не дивився за рідким виключенням. Зараз купив новий телевізор і просто насолоджуюсь якістю його зображення переглядаючи передачі про природу та тварин, деякі фільми... :) 
   
Re: У кого телевизор Самсунг?  :snoozer1:

Вот нафига тебе НТВ?
1.
НТВ-ПЛЮС Футбол 1
НТВ-ПЛЮС Футбол 1 (HD)
НТВ-ПЛЮС Футбол 2
НТВ-ПЛЮС Футбол 2 (HD)
Наш Футбол HD
НТВ-ПЛЮС Спорт
НТВ-ПЛЮС Баскетбол
НТВ-ПЛЮС Теннис
Наш Футбол
Спорт 1 (HD)
Eurosport HD
СПОРТ
Русский Экстрим
Extreme Sports
Бойцовский клуб
НТВ-ПЛЮС Футбол 3
НТВ-ПЛЮС Футб
Боец
Спорт 1
HD Спорт


2.

Discovery HD
ID Investigation Discovery
Discovery Science
Discovery World
Animal Planet
Animal Planet HD
National Geographic HD
NatGeoWILD
Nat Geo Wild HD
Outdoor Channel
RTД
RTG TV
Моя Планета
Интересное ТВ
Наука 2.0
История
History
History HD
Совершенно Секретно
КТО ЕСТЬ КТО
Домашние животные
TLC HD
   
Re: У кого телевизор Самсунг?  :snoozer1:

Та ладно. Нет никаких сообщений.
Можна розблокувати в офіційному сервісі АЄОА  :shuffle:

Цитувати
Деактивація регіонального блокування
У випадку, якщо ваш пристрій заблоковано регіональним блокуванням і використання його в країні продажу неможливе, для розблокування необхідно звернутися до сервісного центру з наступними документами:

Для громадян України:

Фотографія шильда, який знаходиться під аккумулятором або фотографія гравіювання на задній кришці де вказано модель, серійний номер та IMEI.
Фотографія чеку, який підтверджує факт придбання пристрою за кордоном.
Для іноземців:

Фотографія шильда, який знаходиться під аккумулятором або фотографія гравіювання на задній кришці де вказано модель, серійний номер та IMEI.
Фотографія паспорта.
Це для телефонів. Для ТВ схожа процедура, але без чеку ніяк.
   
Re: У кого телевизор Самсунг?  :snoozer1:

С 22 января Самсунг начала активно блокировать работу Smart TV на своих телевизорах, не предназначенных производителем для эксплуатации на территории России (серые поставки).
 На форумах множество историй о том, как люди самостоятельно покупали телевизоры в Финляндии или Польше и совершенно легально ввозили их в Россию, не подозревая, что могут столкнуться с проблемами. Но вне зависимости от варианта покупки — самостоятельно за рубежом или у неофициального продавца — получили окирпиченный Smart TV.

А где куплен Ваш Самсунг?

У мене Самсунг з ТБ боксом.  :-)o
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія