Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

88,8%, або як Дубілет фальсифікував свій «електронний перепис» :facepalm1:

Дубілет, звичайно, козліна, але по суті він звернув увагу, шо Україна стрімко зникає
це правда, тому ставимо йому плюсик
По суті він вкрав гроші і наніс державі збиток.
   
Дубилет ожидаемо надавал грязной мокрой тряпкой по глупой шахтерской морде
   
Дубилет ожидаемо надавал грязной мокрой тряпкой по глупой шахтерской морде


Поки, що я бач тільки що він сам дав матеріал для розслідування по Корупції, і при нормальній владі цей діяч би сидів за нанесення збитків у особливо великих розмірах.

 :facepalm1:
   
Дубилет ожидаемо надавал грязной мокрой тряпкой по глупой шахтерской морде

Ти теж соціолог що так авторитетно кажеш?
   
По суті він вкрав гроші і наніс державі збиток.

та хай, бо гроші - хто у нас тільки не краде
   
Ти теж соціолог що так авторитетно кажеш?

Для того чтобы понять ответ Дубилета,необязательно быть социологом
   
"Сегодня в 14:00 я провожу пресс-конференцию, посвященную методологии оценки численности населения. Это очень важная пресс-конференция для меня. Можно вести дискуссию о том, нужно ли проводить традиционную перепись населения. Можно спорить, насколько корректны те методы, которые мы выбрали. Но для меня очень важно, чтобы ни у кого не осталось и мысли о том, что кто-то где-то мог мухлевать или обманывать. Кто-то может ставить под сомнение мои управленческие компетенции. Кто-то - математические или статистические. Но я не могу позволить, чтобы кто-то ставил под сомнение мои моральные качества (или членов нашей рабочей группы)", - написал он.

Дубилет отметил, что хочет еще раз шаг за шагом показать проведенные рассчеты и, как получились те цифры, которые были опубликованы.

Он добавил, что в пресс-конференции примут также участие председатель Госкомстата Игорь Вернер, заведующий отделом моделирования социально-экономических процессов и структур Института демографии и социальных исследований имени М.В. Птухи НАН Украины Владимир Сариогло, заведующий кафедрой прикладной математики Национального технического университета Украины "Киевский политехнический институт имени Игоря Сикорского" Олег Чертов, учредители проекта "Рейтинг. Бизнес в официальных цифрах" Павел Поликарчук и Мария Данюк.
   
Для того чтобы понять ответ Дубилета,необязательно быть социологом

Угу він сказав, якщо ви з нами не згодні до вас піде ДБР. Якщо Ви не згодні, що комуністів і Євреїв треба знищити до ВАС прийде СС.

Оце він сказав.

Ну тут взагалі не треба розуму щоб зрозуміти що Монічьки перетворили ДБР на сучасний СС.
   
"Сегодня в 14:00 я провожу пресс-конференцию, посвященную методологии оценки численности населения. Это очень важная пресс-конференция для меня. Можно вести дискуссию о том, нужно ли проводить традиционную перепись населения. Можно спорить, насколько корректны те методы, которые мы выбрали. Но для меня очень важно, чтобы ни у кого не осталось и мысли о том, что кто-то где-то мог мухлевать или обманывать. Кто-то может ставить под сомнение мои управленческие компетенции. Кто-то - математические или статистические. Но я не могу позволить, чтобы кто-то ставил под сомнение мои моральные качества (или членов нашей рабочей группы)", - написал он.

Дубилет отметил, что хочет еще раз шаг за шагом показать проведенные рассчеты и, как получились те цифры, которые были опубликованы.

Он добавил, что в пресс-конференции примут также участие председатель Госкомстата Игорь Вернер, заведующий отделом моделирования социально-экономических процессов и структур Института демографии и социальных исследований имени М.В. Птухи НАН Украины Владимир Сариогло, заведующий кафедрой прикладной математики Национального технического университета Украины "Киевский политехнический институт имени Игоря Сикорского" Олег Чертов, учредители проекта "Рейтинг. Бизнес в официальных цифрах" Павел Поликарчук и Мария Данюк.


Я вище на 5 сторінці останій пост навів оцінку помилки в реєстрах.

З якими я стикався.


Особливо бред за 300 тисяч пропало на Закарпатті а будинків стало на багато більше, як це виходить по методиці?

Пояснення звідки помилка в даних цього жуліка, він берез данні в яких з самого початку помилка 30 відсотків. А інколи в тих даних може бути і 40 відсотків помилка.

Скоро Дубілет стане синонімом аферист і дурень.
   
Я вище на 5 сторінці останій пост навів оцінку помилки в реєстрах.

З якими я стикався.


Особливо бред за 300 тисяч пропало на Закарпатті а будинків стало на багато більше, як це виходить по методиці?

Пояснення звідки помилка в даних цього жуліка, він берез данні в яких з самого початку помилка 30 відсотків. А інколи в тих даних може бути і 40 відсотків помилка.

Скоро Дубілет стане синонімом аферист і дурень.
Я не спец в соціології й статистиці, хто тут правий хто ні їх хз. Буде прес-конференція побачимо.  Але те що зробив жулік Дубілет я можу побачити й помацати, воно є і реально працює, а от результатів діяльності отих антикорупціонерів я поки не бачив.
   
Я не спец в соціології й статистиці, хто тут правий хто ні їх хз. Буде прес-конференція побачимо.  Але те що зробив жулік Дубілет я можу побачити й помацати, воно є і реально працює, а от результатів діяльності отих антикорупціонерів я поки не бачив.
Що зробив? Вкрав гроші на фальшивий перепис, де 300 тисяч населення Закарпаття?

2008 рік, з Дніпропетровщини роми захопили значну частину Хуста. Вони не де начисляться.

Закарпаття це потенціал щоб робочу силу використати в інших регіонах, так завжди було, а тут 300 а можливо більше з перепису пропали... В одній області...


І на пісдтаві фальшивки він приймає рішення на виході отримує ще більший бред.

І ще одне, він Дубілет, ще менше за вас робирається в статистиці.


Гроші кому заплатили і за що?
   
Для того чтобы понять ответ Дубилета,необязательно быть социологом

Дыбилы ФУПа потратили бы бабло значительно эффективнее - взять и поделить!
   
Дыбилы ФУПа потратили бы бабло значительно эффективнее - взять и поделить!
А Дубілєту скільки заплатили за винайдення сталої Дубілєта? Проривне ж явище у світовій прикладній математиці та статистиці
   
Тобто, ви погоджуєтесь, що це туфта,  в не перепис.
І вам все одно, що за цю туфту з бюджету заплатили скажені гроші.

І що ж то за "скажені гроші"?
   
Що зробив? Вкрав гроші на фальшивий перепис, де 300 тисяч населення Закарпаття?

2008 рік, з Дніпропетровщини роми захопили значну частину Хуста. Вони не де начисляться.

Закарпаття це потенціал щоб робочу силу використати в інших регіонах, так завжди було, а тут 300 а можливо більше з перепису пропали... В одній області...


І на пісдтаві фальшивки він приймає рішення на виході отримує ще більший бред.

І ще одне, він Дубілет, ще менше за вас робирається в статистиці.


Гроші кому заплатили і за що?
Ну ось і демонстрація. Є Дубілет зі своїми даними і є якийсь Тіммі з фупу що пише якусь дічь. І кому з них вірити?
   
Ну ось і демонстрація. Є Дубілет зі своїми даними і є якийсь Тіммі з фупу що пише якусь дічь. І кому з них вірити?
Сталій Дубілєта
   
Ну ось і демонстрація. Є Дубілет зі своїми даними і є якийсь Тіммі з фупу що пише якусь дічь. І кому з них вірити?

Вові, тільки Вові. :king2:  :gigi:
   
Местные пикейные жилеты решили научить работе создателя приват 24 и монобанка  :gigi: ! Ожидаемо ))))
   
Местные пикейные жилеты решили научить работе создателя приват 24 и монобанка  :gigi: ! Ожидаемо ))))

А ничего, что Приват 24 работал когда пациент еще в школу ходил?
   
А ничего, что Приват 24 работал когда пациент еще в школу ходил?
Люди, які наважились сперечатися з Дубілетом, виглядають навіть не смішно, а бридко.
Ну не дадуть Ржавому халявних бюджетних ніщтяків, - Ви проти?
   
Люди, які наважились сперечатися з Дубілетом,


Люди, які беруться захищати цю ганьбу, у яку влип цей мажорчик, виглядають клінічними дибілами. А ті, хто приплітає сюди ще й політиканство на підлітковому рівні - ще й клінічними ідіотами.
Мізків не вистачає, чи що, самим зрозуміти, у чому іскня? У школу не ходили?
   
Люди, які беруться захищати цю ганьбу, у яку влип цей мажорчик, виглядають клінічними дибілами. А ті, хто приплітає сюди ще й політиканство на підлітковому рівні - ще й клінічними ідіотами.
Мізків не вистачає, чи що, самим зрозуміти, у чому іскня? У школу не ходили?
Ну от - яскравий приклад..
   
А ничего, что Приват 24 работал когда пациент еще в школу ходил?
Прошу прощения, я имел ваилу мобильную версию. Мой косяк
   
Люди, які наважились сперечатися з Дубілетом, виглядають навіть не смішно, а бридко.
Ну не дадуть Ржавому халявних бюджетних ніщтяків, - Ви проти?

Ржавому - это Ахметке по-вашему? Это не моя проблема, а моя проблема в том, что дубилет из биг даты сделал профанацию. Вы смотрели пресс-конференцию? Ему же кто-то справа от него постоянно рассказывал как же они считали и какие данные использовали для его "трех методов"
   
Ну от - яскравий приклад..

Ну вибачайте, що Вам правда у очі огидна.
Одуванчик ранімий, пожуріться, може попустить.
   
Сегодня загрузил Дию, права и техпаспорт в телефоне. Думаю если бы id карту делали сейчас то такого позора бы не было.
Динозаврам реально пора в санаторий, их уровень это малиновые пиджаки и гайки на пальцах.
   
Ржавому - это Ахметке по-вашему? Это не моя проблема, а моя проблема в том, что дубилет из биг даты сделал профанацию. Вы смотрели пресс-конференцию? Ему же кто-то справа от него постоянно рассказывал как же они считали и какие данные использовали для его "трех методов"
Зараз іде маніпуляцій інтерпретаціями висловлень, припущень.
Про свій метод і формули він розповів ще задовго, під час суперречок з статистиками, які наполягали розтринькать,на свою користь, бюджетні гроші.
Яку суму Дубілет зекономив, ще треба порахувати.
Але народ у нас гнилий і жадібний.
   
Ну, что Дубилет рассказал, почему вместо "3 месячной работы с big-data" у него взяли базы Держстата и бездумно перемножили их на 0,888?

Что ему мешало сделать порученную ему работу (которая оплачивается налогами бизнеса и населения) качественно?

И насчёт экономии.  Можно было вообще не пользоваться услугами переписи Дубилета,  а просто умножить данные Держстата на 0,85. Вуаля. Шах и мат олигархам.

Останнє редагування: 6 лютого 2020 18:42:41 від Alezka
   
Причина і наслідки...

В 2019 годк ДТЭК Энерго почти вдвое сократила чистую прибыль.

В 2019 году компания "ДТЭК Энерго" сократила чистую прибыль в 1,9 раза по сравнению с 2018 годом — до 2,55 миллиарда гривен. Об этом свидетельствуют данные неаудированной отчетности компании.
   
Зараз іде маніпуляцій інтерпретаціями висловлень, припущень.
Про свій метод і формули він розповів ще задовго, під час суперречок з статистиками, які наполягали розтринькать,на свою користь, бюджетні гроші.
Яку суму Дубілет зекономив, ще треба порахувати.
Але народ у нас гнилий і жадібний.

Ох йопт, опять народ не подходит. Я только не понял, жадность это хорошо или плохо, с учетом того, что Дубилет говорят что-то там сэкономил? Он жадный или экономный?

Понимаешь, думаю, что никто не против косвенных оценок, вместо переписи, но когда берут готовые данных и выдают за свою работу, знаешь как-то обидно, что тебя считают таким болваном. А если данные держстата такие хорошие, то нафига вообще какая-то перепись? Можно еще пожадничать/поэкономить.

   
Яку суму Дубілет зекономив, ще треба порахувати.

Цитувати
Після кількох ітерацій (що зайняло з півгодини часу), нам вдалося із практично 100% точністю згенерувати дані, що їх опублікував п. Дубілет, як буцімто результат «екстраполяції» даних пенсійного реєстру на дані Держстату.


Що саме він "зекономив"? За дані Держстату вже виплачено.
Там рахувати нічого - нуль цілих, хєр десятих "зекономив".
От що цікаво було б побачити, то скільки на це він взяв
   
Ох йопт, опять народ не подходит. Я только не понял, жадность это хорошо или плохо, с учетом того, что Дубилет говорят что-то там сэкономил? Он жадный или экономный?

Понимаешь, думаю, что никто не против косвенных оценок, вместо переписи, но когда берут готовые данных и выдают за свою работу, знаешь как-то обидно, что тебя считают таким болваном. А если данные держстата такие хорошие, то нафига вообще какая-то перепись? Можно еще пожадничать/поэкономить.

+1

Зачем Дубилет выдал за свою работу данные Держстата? Которые у него не хватило ума даже корректно обработать?

Почему на своей первой конференция он ни слова не сказал,  что вся его работа заключалась в том, что к данным Держстата он применил уточняющий коэффициент?
   
От що цікаво було б побачити, то скільки на це він взяв
Дивні люди...
Якщо Премєра підслуховують і викладають, то фінансовий транш уже був би трешем.
Помийний дня три крутив би..
А, оскільки цього нема, говорити приходиться про містичні 8888 і собачок..- ну чим не теми?!
   
Це щось особисте?
Чи перейшов дорогу зазяїну?
   
Це щось особисте?
Чи перейшов дорогу зазяїну?

Ты не путай свою штабную работу и мой интерес к качеству работы госслужащих.  Которые с большим пиаром презентовали свою работу, которая по факту оказалась бездумным использованием данных Держстата.  О чем Дубилет ни слова не сказал на своей презентацию.

Что они делали 3 месяца,  если по итогу просто перемножили данные Держстата по всем возрастным категориям на 0,888?
   
Итого. Если верить Дубилету то для обработки данных они использовали некую ПД(Процедура Дубилета) таковую, что любой набор входных данных преобразованный данной процедурой отличается от любого другого набора данных так-же обработанного данной процедурой только на коэффициент К. Распределение же данных на выходе всегда соответствует функции распределения Госкомстата независимо от входных данных. Неясно нахрена он это делал но мужик явно идет на Флидсоровскую премию.  :laugh:
   
Ты не путай свою штабную работу и мой интерес к качеству работы госслужащих.  Которые с большим пиаром презентовали свою работу, которая по факту оказалась бездумным использованием данных Держстата.  О чем Дубилет ни слова не сказал на своей презентацию.

Что они делали 3 месяца,  если по итогу просто перемножили данные Держстата по всем возрастным категориям на 0,888?

О, щось новеньке.
І на який же штаб я працюю?
   
Ну ось і демонстрація. Є Дубілет зі своїми даними і є якийсь Тіммі з фупу що пише якусь дічь. І кому з них вірити?
Я не розумію чого ти вважаєш дикістю те що вчать в універі?

Статистика на загал нагадує те що вчать на фізфаці, про розподіли.

Так от якби порівняти з тим що робит Дубілет, це оптика, взяли брудні лінзу і побиту і пробують розгледіти через неї щось, в якості лінзи дурні данні в реєстрах, вони викривляють усе. Через ту лінзу можна побачити всьоголиш що є Україна, методики які використовують на Хаблі не прокатять, бо там сама лінза ідеальна і має малий скол, а тут лінза просто кривий і брудний шмат побито і поцарапаного скла. Просто без цього скла можна розгледіти дрібний шрифт, а з цією лінзою і великий не видно. На підставі аналізу Дубілета, можна тільки зробити припущення що є країна Україна і що вона існує. І все більше ніяких рішення не можна зробити.

Раніше вказав що на скільки викривлені данні в реєстрах і чому.
   
Итого. Если верить Дубилету то для обработки данных они использовали некую ПД(Процедура Дубилета) таковую, что любой набор входных данных преобразованный данной процедурой отличается от любого другого набора данных так-же обработанного данной процедурой только на коэффициент К. Распределение же данных на выходе всегда соответствует функции распределения Госкомстата независимо от входных данных. Неясно нахрена он это делал но мужик явно идет на Флидсоровскую премию.  :laugh:
Якщо попростому він рішив зворотню задачу, проблема зворотніх задач в тому що вони показують те що ти хочеш якщо немає спочатку реальних даних. Зворотні задачі по своїй суті є не коректними, це вчать в Універах. І воно так і є. Люба зворотня задача має бути потім перевірина реальними даними. Реєстри в принципі не є реальними даними. У фізиці і на фізфаках, це розподіли.  :facepalm1:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія