Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

пєдрілкі, зєбіли

пєдрілкі, зєбіли

чи прикрашає це найвідоміший і найавторитетніший форум Країни?

можливо час проголосити кінець ері образи нижче поясу?

можливо час розпочати еру поваги і культури?

Останнє редагування: 1 червня 2019 20:17:33 від Potato
   
Re: пєдрілкі, зєбіли

Цитата: Тарас Григорович
Схаменіться, недолюди,

Діти юродиві!

Подивіться на рай тихий,

На свою країну,

Полюбіте щирим серцем

Велику руїну,

Розкуйтеся, братайтеся,

У чужому краю

Не шукайте, не питайте

Того, що немає

І на небі, а не тілько

На чужому полі.

В своїй хаті своя й правда,

І сила, і воля.


   
Re: пєдрілкі, зєбіли

особисто я не використовую термін зибіли по відношенню до виборців Володимира Олександровича
тільки до нього самого

це погано, я відчуваю свою вину, каюсь в тому,
але Зибіл сам сказав, що гумор - це прекрасно, і термін "Зибіл" - це десь приблизно з його репертуару, тому думаю він не ображається на мене
   
Re: пєдрілкі, зєбіли

особисто я не використовую термін зибіли по відношенню до виборців Володимира Олександровича
тільки до нього самого

це погано, я відчуваю свою вину, каюсь в тому,
але Зибіл сам сказав, що гумор - це прекрасно, і термін "Зибіл" - це десь приблизно з його репертуару, тому думаю він не ображається на мене

Навпаки, клован не винен, він лише грає роль. А ось ті покидьки, які віддали голос за прокацапського клована, повинні відповісти за Державну зраду.
   
Re: пєдрілкі, зєбіли

особисто я не використовую термін зибіли по відношенню до виборців Володимира Олександровича
тільки до нього самого

це погано, я відчуваю свою вину, каюсь в тому,
але Зибіл сам сказав, що гумор - це прекрасно, і термін "Зибіл" - це десь приблизно з його репертуару, тому думаю він не ображається на мене

не знаю чи репертуар 95 кварталу достойний бути представленим на нашому форумі...
   
Re: пєдрілкі, зєбіли

Навпаки, клован не винен, він лише грає роль. А ось ті покидьки, які віддали голос за прокацапського клована, повинні відповісти за Державну зраду.
Сказав виборець януковича, синячьо погане, яке останніми словами обзивало українців, які підтримали Майдан. :facepalm1:
Паша, зтули пельку, будь ласка, добре? Дякую!
   
Re: пєдрілкі, зєбіли

Навпаки, клован не винен, він лише грає роль. А ось ті покидьки, які віддали голос за прокацапського клована, повинні відповісти за Державну зраду.

 :lol:  :weep:  :facepalm1:


Жду Тигипко, Азарова, Клименко, Бойко и других украинских профессионалов под эгидой ПР, которые выгонят хуйло из Крыма и Донбасса, угничтожат фашистский Хуйлостан, и возродят нашу экономику. Ну это года через 2 будет, летом  2018 уже поеду в Крым без фашистов, и посмотрю на агента ФСБ с его заводиком у  агрессора и непонятными перемириями с жопочленцами, Пэцю-шоколадку, и безграмотную суку Валерку, раскачивающихся на майдане тушками.

16 листопада 2016 15:04:23
   
Re: пєдрілкі, зєбіли

 Пєдрілок не спиниш. У них установка на розкручування ненависті.
   
Re: пєдрілкі, зєбіли

Пєдрілок не спиниш. У них установка на розкручування ненависті.
Та трохи їх менше стало... Але сморід не меншає...
   
Re: пєдрілкі, зєбіли

Та трохи їх менше стало... Але сморід не меншає...

Грязнуля Ружа не любить запах чистоти  :facepalm:  :lol:
   
Re: пєдрілкі, зєбіли

Грязнуля Ружа не любить запах чистоти  :facepalm:  :lol:
То ти після свинарнику ще опритомнів... Ну нічого постав свічку на всяк випадок...  :K
   
Re: пєдрілкі, зєбіли

То ти після свинарнику ще опритомнів... Ну нічого постав свічку на всяк випадок...  :K
Нашо тобі свічка?
   
Re: пєдрілкі, зєбіли

Нашо тобі свічка?
Мені не потрібна... А от тебе не попускає чомусь.... Або упоротість невиліковна або свічку не туди ставиш...
   
Re: пєдрілкі, зєбіли

Навпаки, клован не винен, він лише грає роль. А ось ті покидьки, які віддали голос за прокацапського клована, повинні відповісти за Державну зраду.

Да, да, было бы прекрасно, если  бы повторили то же самое, оторвав свои уста от ануса товарища Януковича.
   
Re: пєдрілкі, зєбіли

Пєдрілок не спиниш. У них установка на розкручування ненависті.
що забрали у тебе роботу останніх трьох років? бачиш,маятник пішов у другий бік,тепер ти то кажеш,а на справді то ситуація стоїть на тому самому місці.тільки ти тепер обороняєшся і пробуш закрити рот другим.
   Ти не переживай,маятник знову коливнеться і ти знову будеш розганяти ненависть.Тепер просто повчися на інших,безплатні лекції. B-)
   
Re: пєдрілкі, зєбіли

Мені не потрібна... А от тебе не попускає чомусь.... Або упоротість невиліковна або свічку не туди ставиш...

Упоротість якраз у тебе.
   
Re: пєдрілкі, зєбіли

Упоротість якраз у тебе.
Може тобі зразу дві свічки? :facepalm1:
   
Re: пєдрілкі, зєбіли

Може тобі зразу дві свічки? :facepalm1:
А що ти так на свічках помішався? Щось болить ?
   
Re: пєдрілкі, зєбіли

А що ти так на свічках помішався? Щось болить ?
Тебе явно не пропускає :(
   
Re: пєдрілкі, зєбіли

 :facepalm1:
   
Re: пєдрілкі, зєбіли

чи прикрашає це найвідоміший і найавторитетніший форум Країни?


ФУП вже давно не відповідає цим критеріям.
   
Re: пєдрілкі, зєбіли

 Скільки пафосу у ТС.
 За Шевченко все 'дно йому чорна карма. ;)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія