Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Цинічно про смерть білоруса, коли влада має мовчати, а говорити мають пропогандисти.


https://www.eurointegration.com.ua/experts/2021/08/3/7126185/
Почитав я статтю Яременка. (Той що ТАБУ)

Єдине в чому він правий, що влада має мовчати, і якомога довше. Говорити мають псевдо експерти з неофіційними версіями.

України важливо не правда, а донести власну версію ситуації. Мають бути залучені експерти які висловлюють версії і власну думки.

А Думка наших пропогандистів має бути така: Убили Московців з Кремля, бо даний опозиціонер мав звязкки в Білоруських спецслужбах і планував передати Україні плани  Московитів  по підготовці прибирання Лукашенка, щоб це було приводом напасти на державу Україна.

В даному випадку правда немає значення, головне посіяти сумніви в надійності Московитів для Лукашенка, як союзників. Диктатор люблять конспірологію.

Це звичайно чисто моя особиста думка, що для нас вигідно.


Слава Україні.

===============
Нотатки Божевільного
   
Вас, нэдолугых поросят, не поймешь.. Один за то , шоб влада мовчала, другой за то шоб ришучэ заклеймила диктара и чуть ли не объявила войну..Нэ вгодыш. B-)
   
Вас, нэдолугых поросят, не поймешь.. Один за то , шоб влада мовчала, другой за то шоб ришучэ заклеймила диктара и чуть ли не объявила войну..Нэ вгодыш. B-)
Ти статтю почитай, пана ТАБУ))))

Чи ти заголовки тільки читаєш?

А ще мій текст почитай. Який ти явно не читав.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія